Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben onu unutmuştum evet onunda etksii var :gitme:
yatayım desem nerdeeeeeeeee yatcam çocuklar gelcek bir sürü iş var yemek yapmam laızm
vay vay vayyyyyyyyyy vay benim halimeeee dinlemedim anneciğimi ........................ candan da dinleyin dedim dinledinizmi :roflol::roflol::roflol:
ay aklıma ne geldi ya
duurn anlatayım
hafta içi bir gün bir arkadaşım aradı nikahı varmış pazar günü saat 4 te ebrucum mutlaka bekliyorum dedi
o kadar cok sevdiğim bir arkadaşım ki tamam hayatım eger cok önemli bişi olmazsa mutlaka geliriz sen merak etme dedim
gerçekten mutlulugu hakeden bir arkadaşım
ama ben naptım biliyomsuunuzzzz:umursamaz:sempatiksalakcinni unuttummmmmmalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
inanamadım kendime ama unuttum
dün akşam 5 30 tu aklıma geldiğinde o kadar üzüldüm ki anlatamam size alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile böyle bişi olabilirmi y nasıl unuturm diye kendimi yedim bitirdim eşime dedim sen neden hatırlatmıyosun alsanaalsanasmile onun zaten hafıza balık :roflol:
senin unuttugunu ben nasıl hatırlayayım dedi bana alsanaalsanasmile
bir gün önce aklımdaydı ne oldu nasıl unuttum hayretler içerisindeyim :1ninca: çok ta üzüldüm işte böyle denge sıfır bugünlerde:bbo:

eşimdi aklının bir kısmı eşinde çocuklarında,diğer büyük bi kısmıda diyettekaydirigubbakcemile3normaldir yaniii....sende bi ev hediyesi falan alır gidersin kutlarsın...aslında bizdede fazlasıyla unutkanlık durumu var...çıkış kapımızın arkasında notluğumuz var,önemli şeyleri oraya not ediyoruz...

aman leylaaaaaaaaaaaaa
yok anam yok ben kafayı yedim
bugün babam hastaneye yatacaktı şimdi msn de arkadaşım sordu baban hastaneye yattımı diye:KK43:
ve ben onuda unutmuşum
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haretler içersinde izliyorum kendimi
ay unutulacak şey var unutulmayacak şey var noldu bana ben babamı tekrar bir ararayaım :KK43:
durumum vahim

aman leylaaaaaaaaaaaaa
yok anam yok ben kafayı yedim
bugün babam hastaneye yatacaktı şimdi msn de arkadaşım sordu baban hastaneye yattımı diye:KK43:
ve ben onuda unutmuşum
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haretler içersinde izliyorum kendimi
ay unutulacak şey var unutulmayacak şey var noldu bana ben babamı tekrar bir ararayaım :KK43:
durumum vahim

:1ninca:bak bende hayret ettim şimdibilmiyorumkismile b vitamini eksikliği olabilir canım,bi doktora git kan tahlili yapılsın...ihmal etme amaaa:eek:lmaz:
babanada geçmiş olsun canım,önemli bi rahatsızlığı yoktur inşallahfisfisfis

:1ninca:bak bende hayret ettim şimdibilmiyorumkismile b vitamini eksikliği olabilir canım,bi doktora git kan tahlili yapılsın...ihmal etme amaaa:eek:lmaz:
babanada geçmiş olsun canım,önemli bi rahatsızlığı yoktur inşallahfisfisfis

cık cık cık cık
genelde zaten benim ki yerlerde süürnür canm b vitaminim hep
en son yaptırdıımda tam sınırdaydı en altta yani
bilemiyorum ki
babamın belinden cook rahatsızdı dr fizik tedaviye yatıralım demişti iki gün önce konuştuk pazartesi yatcam demişti
unuttum gitti
vay be arkadaşım hatırlıyor ben hatırlamıyorum iyimi :gitme:
teşekkür ederim leylacım
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben bu arada babamı aradım hastaneye yatmış fizik tedavi yapcaklarmış

DORACIM merak ettim arkadaşının tartısında sonuç farklı mı çıktı,gerçi aç karına olmayınca farkeder.....opuyorumnanaktan
inanın bende orda tartılmayı unuttmuuummmmmmmm

merhabalarrrrr
sabah kahvaltım yumurta salatası bir dilim ekmek öğlen yok akşam tavuk babunya pilav bol salata
biraz fazla kaçtı sanki çok işim var kızlar misafirlerim vardı az önce gittiler
arkası yarın
okuyunca yazmadan gecmek istemedim
hamusum tavugu bende poşette fırında yaptım hem daha hafif oluyor hem lezzetli
maşşallah biizm kız bilgili canım
ben hiç bilmiyordum etle yogurdun yenmeyecegini :))))) ayran falan yapar özellikle içeriz etle yani:)
etle yoğurdun böyle bir zararı olduğunu yeni duydum bak. oysa bizim aile hep et yanında yoğurt yerlerrrrr.

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
fıstıklarım gününüz her günkinden daha güzel gecsin inşallah
ben cocuklarımı okula götürmeye gidiyorum sonrada yürüyüşe gelince görüşürüz artık ilk günaydını ben demek istedim sabah sabah bir sürü oynadım üzerimdeki negatif elektrikler gitssin enerji doliiim diye :))))))))))))
evet
fıstıklarım sizde hareket edebi,ldiğiniz kadar edin
herkesi öpüyorummmmm
misacim efferin snaa acısını cıkartmışsın
süpersin
ay ben neden kendimi zayıflıyor gbi hissetmiorum hatta cok şişmişim gibi hissediyorum bugün :KK43:(((((((( yılmak yok yola devammmmmmm ( ay buda :)))))))))) şey gibi oldu :))))))))))))))) :) gittim bennnnnnn
ebrucuğum arada bir insan kendini incelmiş aradada çok şişman hissediyor. biraz dış etkenlerden birazda iç etkenlerden oluyor buusempatiksalakcinni
ben onu unutmuştum evet onunda etksii var :gitme:
yatayım desem nerdeeeeeeeee yatcam çocuklar gelcek bir sürü iş var yemek yapmam laızm
vay vay vayyyyyyyyyy vay benim halimeeee dinlemedim anneciğimi ........................ candan da dinleyin dedim dinledinizmi :roflol::roflol::roflol:
ay aklıma ne geldi ya
duurn anlatayım
hafta içi bir gün bir arkadaşım aradı nikahı varmış pazar günü saat 4 te ebrucum mutlaka bekliyorum dedi
o kadar cok sevdiğim bir arkadaşım ki tamam hayatım eger cok önemli bişi olmazsa mutlaka geliriz sen merak etme dedim
gerçekten mutlulugu hakeden bir arkadaşım
ama ben naptım biliyomsuunuzzzz:umursamaz:sempatiksalakcinni unuttummmmmmalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
inanamadım kendime ama unuttum
dün akşam 5 30 tu aklıma geldiğinde o kadar üzüldüm ki anlatamam size alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile böyle bişi olabilirmi y nasıl unuturm diye kendimi yedim bitirdim eşime dedim sen neden hatırlatmıyosun alsanaalsanasmile onun zaten hafıza balık :roflol:
senin unuttugunu ben nasıl hatırlayayım dedi bana alsanaalsanasmile
bir gün önce aklımdaydı ne oldu nasıl unuttum hayretler içerisindeyim :1ninca: çok ta üzüldüm işte böyle denge sıfır bugünlerde:bbo:

büyük ihtimalla b12 vitamini almalısın. hatta en kısa zamanda bir dr ye görün derim ben. çok geçmiş olsun canımmmmma.s.

cık cık cık cık
genelde zaten benim ki yerlerde süürnür canm b vitaminim hep
en son yaptırdıımda tam sınırdaydı en altta yani
bilemiyorum ki
babamın belinden cook rahatsızdı dr fizik tedaviye yatıralım demişti iki gün önce konuştuk pazartesi yatcam demişti
unuttum gitti
vay be arkadaşım hatırlıyor ben hatırlamıyorum iyimi :gitme:
teşekkür ederim leylacım
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben bu arada babamı aradım hastaneye yatmış fizik tedavi yapcaklarmış

çok geçmiş olsun canımcım:teselli:
kendinide ihmal etme bu arada,b vitaminini kullan:eek:lmaz:

inanın bende orda tartılmayı unuttmuuummmmmmmm

etle yoğurdun böyle bir zararı olduğunu yeni duydum bak. oysa bizim aile hep et yanında yoğurt yerlerrrrr.

ebrucuğum arada bir insan kendini incelmiş aradada çok şişman hissediyor. biraz dış etkenlerden birazda iç etkenlerden oluyor buusempatiksalakcinni

büyük ihtimalla b12 vitamini almalısın. hatta en kısa zamanda bir dr ye görün derim ben. çok geçmiş olsun canımmmmma.s.

bende yeni duydum hayatım duyduysamda unutmuşumdur zaten herşeyi unutuyorum mafoldumben :roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
evet bugün bomba giibyiim patlamaya hazır çok şişkoyum hiç sevmiyorum kendimi çok kötüyüm çokmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
b12 baktırcam hatta baktrmayacagım evde varsa almaya başlayacagım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
gecmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim canm
nerdesin sen ya gitmedimi annen
bende acayibiim babamın hastaneye yatacgını unutuyorum doranın annesini unutmuyorum iyimi kaydirigubbakcemile3mafoldumben:kedi:

slm kızlar.
ilk önce ebrucuğum babacığına geçmiş olsun canım. allah acil şifalar versin
ben iki gündir memleketteydim canım.
o yüzden giremedim.
bu haftada çok yoğunuım
kayınvalidem geldi ameliyat olacak. annem burda.
eğerki çok sık giremezsem bilinki yoğunluğumdandır

diyetime gelince
dün gün boyu sadece cips yedim.bilmiyorumkismile(1 paket büyük boy)
arada 1 tane alma.
başkada birşey yemedim. yolda gelirken yedim gittim anlayacağınız.bilmiyorumkismile

bende yeni duydum hayatım duyduysamda unutmuşum
nerdesin sen ya gitmedimi annen
bende acayibiim babamın hastaneye yatacgını unutuyorum doranın annesini unutmuyorum iyimi kaydirigubbakcemile3mafoldumben:kedi:

:roflol::roflol: çok hoşsun yaaaaa:roflol:

sabah aç karna bir tartılayım diyordum bende onu unutmuşum. yani anlayacağın bu unutkanlık bedede var ebrucuğum. hatta benim hapım var onu bile atmayı unutuyorum diyeceğim ama şaka şaka ben ilaç almayı sevmiyorummmkötükedihüso

sabah ki menüm
1 .5 dilim kepek ekmeği
3 zeytin
bir parça peynir
3 büyük bardak su
arada 1 yeşil alma
öğleye madımak pişirdim ondan yiyeceğim.

artık bir şekle koydum yeme düzenimi. bu şekil devam edebilirsem ki inşallahta edeceğim sonuç kaçınılmaz olacakkk

madımak
????????????
sadece şarkılarda duydum otmu o ?
nerden buldun köyde mi topladın
nasıl yapıyosun
yemek mi yaptın ondan
naısl yaptın
güzelmi tadı
biz nerden bulcaz şimdi?
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende salata yaparken normal beyaz lahana var ya ondan doğruyorum marul bulmak çok zor bugünlerde
lahanayla çok güzel oluyor slaata
bilginize
belkide biliyosunuz ama ben yeni dneedim :)))))))))))))

madımak
????????????
sadece şarkılarda duydum otmu o ?
nerden buldun köyde mi topladın
nasıl yapıyosun
yemek mi yaptın ondan
naısl yaptın
güzelmi tadı
biz nerden bulcaz şimdi?
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: kız bende inanki ilk kez yapıyorum. hatta kaç yere tel açtım nasıl pişer bu ot diye:roflol::roflol:
tadına gelince başka yerde yedim hoşuma gitmişti.
annem de yedi o zaman yazdan toplayıp kurutmuştu.:roflol:
bbenim yine aklımda yoktuda ben yokken çıkarmış bulmuş dolapların dibindendelikafadulden
nerden bulacağıza gelince yazın yeşillik yerlerden. ben vermemmmmmmmmm
ilk kez yapıyorum çünküüü:roflol::roflol:

günaydın oh ne güzel bir çok arkadaşımız burda gelip gelip kimseyi görmemek kötü
neyse sabah 2 dilim yeditahılllı ekmeğimi yeşil çayımı peynir ve azıcık tereyağ yedim
saat 11 de neskahve içtim

hım desene madımaksız kaldık biz :roflol:
neyse ye bakalım bizim yerimizede kaydirigubbakcemile3
yok yokkkkkkkkkk yasakkelime yasakkelime sakın bizim yerimizede yeme kaydirigubbakcemile3 iyice şişersin şidmi sen kaydirigubbakcemile3
ben gisdiyom yav kaç saat oldu işim var gücüm var neden tutup duuyonuz beniaaaaaaaaaaa:eek:lmaz:

günaydın oh ne güzel bir çok arkadaşımız burda gelip gelip kimseyi görmemek kötü
neyse sabah 2 dilim yeditahılllı ekmeğimi yeşil çayımı peynir ve azıcık tereyağ yedim

tereyağ mı :uhm:
o neki zümrütcüm :uhm:
ben onun tadını çoktan unuttum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
diğerleri çok güzel efferin benim ebruşumaaaaaaaa Şeniz

slm kızlar.
ilk önce ebrucuğum babacığına geçmiş olsun canım. allah acil şifalar versin
ben iki gündir memleketteydim canım.
o yüzden giremedim.
bu haftada çok yoğunuım
kayınvalidem geldi ameliyat olacak. annem burda.
eğerki çok sık giremezsem bilinki yoğunluğumdandır

diyetime gelince
dün gün boyu sadece cips yedim.bilmiyorumkismile(1 paket büyük boy)
arada 1 tane alma.
başkada birşey yemedim. yolda gelirken yedim gittim anlayacağınız.bilmiyorumkismile

sizede geçmiş olsun doracım:teselli:
cips yemene gelince bişey demiyeceğim..yok yok diyim ; çok iyi canım,iyi yapmışsın,hep böyle devam etzemuszemus hatta Ebruda bugün cips yesinzemuszemusben de bol bol su içeyim kaydirigubbakcemile2

bende salata yaparken normal beyaz lahana var ya ondan doğruyorum marul bulmak çok zor bugünlerde
lahanayla çok güzel oluyor slaata
bilginize
belkide biliyosunuz ama ben yeni dneedim :)))))))))))))

ebrucum çiğ lahanayı ben kıtır kıtır yerdim ama sonra lahanayı çiğ yemek zararlıymış diye duymuştum...böbrek taşı yapıyomuş bi de kurt yapıyomuşbilmiyorumkismile

canımcım tereyağının azcığı falan yok..tecrübeli olarak söylüyorum,fındık kadarda yesen kilo olarak dönüyo...haftada 1 yersen iyi...

bu arada bu sabah 75.4 çıktım..tartı yüzüme gülmeye başladı galiba :) perşembeden beri 600 gr gitmiş..inşallah cumaya kadar biraz daha gider..

X