Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bugün kilo bildirimlerinde problem yaşamak istemiyorum lütfen kızlar nerdeyseniz çıkın ortaya
laracım tebrikler ederim seni efferin benim mat hocamaa

fcumatebrigim4baaa6bso1.jpg

evet gelelim yarım dilim den daha az ekmek bir iki çatal domates yine bir çatal ucu pynir ve yumurta işte bu kadar şimdi kendime güzel bir ıhlamur karanfil demledim sıcak sıcak onu içecegim
kızlar başım çatlıyor dün dayanamadım agrısına bugünde başlayacak gibi sanki nolur beni bekletmeyin yalvarıyorum nerdeyseniz cıkın geldin ay bir ce deyip kayboluyor herkes yaaaaaaaaaa

ve raklamlar bitii gelelim asıl meseleyeeeesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
dora(74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03%)
vışşşşşşşşşşşşşşşş:)

sırnaşık şey:teytey:delikafadulden:sm_cool::sm_cool::nazar:

****2.TAKIM- 143.ETAP****

dora( 74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03 % )
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0 / 83.5 / 1.5 /1.76 % )
karabiber01( 66.5
asi_bulut( 64.4
missnewmoon ( 72.1
OİRPATA ( 102.5 / 101.5/ 1.0 / 0.98 % )
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 / 69.5 / 1.5 / 2.11 % )
LeyL35 (76.8 /

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 810.6
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:) naptınız hulen böleeeee :) yarış kızışmış:)

maşallahhhhhh takım arkadaşlarıma ebrucum:nazar: doracım:nazar: pontişleride bi zahmet kaşıyınız nazar deymesin::palkisalkisalkis

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii akannehir :tomato: :tomato: :1shok::1shok::1shok::1shok:
ne duydum ne gördüm biliyomrusunuz kızlarrrrrr :1shok::1shok: :1shok:
bugün arkadaşımızın biri kilo verdiyaaaa :roflol: :roflol: kendini ödüllendircek ya :roflol::roflol: :roflol: hahhay zebra kekki yapacakmışşşşşşşşşşş :roflol: :roflol: tadınada bakacakmış :roflol: :roflol: kızım heyyyyyyyyy haftaya görüşcez senle noluyo öyle zebra keki falan aloooooooooooo sırnaşık şey bende amma gcııgım ha sırnaşık şeysırnaşık şey
gözel görünüyor zebra keki iştah kabarttı :roflol: :roflol: :roflol: bende mi yapsam napsam ödül olarak :roflol::roflol::roflol::roflol:
avucuunu yalarsın yada ben avucumu yalayayyım sende keki yala ye bitir :roflol::roflol::roflol:

atvde müge anlıyıı izliyuorummmm sinir oldumm yaa
16 yaşındaki kızz evlii 2çocukluu adamaa kaçmışş onuu bulmuşlarr
buu çocuklarr babalarıı yaşındaakiia adamdaa ne bulacaklar anlamıyorumm
elimee verselerr hepsinii boğarımm ALLAH kimsenin başına vermesinnn

maşallahhhhhh takım arkadaşlarıma ebrucum:nazar: doracım:nazar: pontişleride bi zahmet kaşıyınız nazar deymesin::palkisalkisalkis

canım benim sanada maaşallah bak ne güzel vermişsin bir kilo:nazar: inşallah takımca toparlanıyoruz hadin bakalım
yerimseniben
diğer kızlardfa bir gelseydi hayırlısıylaaaa mafoldumben mafoldumben

edacım hayatın gerçekleri bunlar izledin de ne oldu sinirden başka
izlemiyorum ben evet duyuyorum zaten bir şekilde haberlerde vs sv ben sevmiyorum bu tür programları benim ruhumu daraltmaktan başka işe yaramıyor eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile:eek:lmaz:sende izleme boşver gel burayaaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktan

canım benim sanada maaşallah bak ne güzel vermişsin bir kilo:nazar: inşallah takımca toparlanıyoruz hadin bakalım
yerimseniben
diğer kızlardfa bir gelseydi hayırlısıylaaaa mafoldumben mafoldumben
verdim emme denge kalmadı bende uyku sorununm basladı:KK43:

karabiberrr o kız kacırılmıstı be yav:S kendimi kacmış yoksa:S hasta bu genclik yaaaaa

Doraaa kızzzzzz tepbrikk ederimm maşallahhh yaa bakk kıskandımm şimdii seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bakk kekdee yapacakmışınnnn ,ebruu neler diyoo öylee yicekmişsindeeeeee kızz öylemiii

beniii bu haftaaaa mağzur görün,kızlarr çünküü biliyosunuzzz tamm olarakk dün tamm olarakk başaldımm diğerr günlerrr bozuyordumm benn bu haftaa sabitimm amaa haftayaa kesinnnnnnnnnn 1 buçukk kiloo verecemmmm

hahayytttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii akannehir :tomato: :tomato: :1shok::1shok::1shok::1shok:
ne duydum ne gördüm biliyomrusunuz kızlarrrrrr :1shok::1shok: :1shok:
bugün arkadaşımızın biri kilo verdiyaaaa :roflol: :roflol: kendini ödüllendircek ya :roflol::roflol: :roflol: hahhay zebra kekki yapacakmışşşşşşşşşşş :roflol: :roflol: tadınada bakacakmış :roflol: :roflol: kızım heyyyyyyyyy haftaya görüşcez senle noluyo öyle zebra keki falan aloooooooooooo sırnaşık şey bende amma gcııgım ha sırnaşık şeysırnaşık şey
gözel görünüyor zebra keki iştah kabarttı :roflol: :roflol: :roflol: bende mi yapsam napsam ödül olarak :roflol::roflol::roflol::roflol:
avucuunu yalarsın yada ben avucumu yalayayyım sende keki yala ye bitir :roflol::roflol::roflol:
kız yaptım o keki hemde akşam yaptım. ben yemedim ama çocuklar ikişer dilim yedi. hatta kocişte yemiş.
yok artık bayatladı ben bugünde yememmmmm:dilcikar::teselli::teselli::roflol::roflol:

ayy bende izliyorummmmmmmm.
hatta şu ankaradaki cinayet varya benim eski oturduğum mahalle orası. yine bana yakın yani
birde suçlanan kadın varya cucuğu benim kızın okulunda hatta komşumun kızıyla aynı sınıftalar:çok üzgünüm:

edacım hayatın gerçekleri bunlar izledin de ne oldu sinirden başka
izlemiyorum ben evet duyuyorum zaten bir şekilde haberlerde vs sv ben sevmiyorum bu tür programları benim ruhumu daraltmaktan başka işe yaramıyor eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile:eek:lmaz:sende izleme boşver gel burayaaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktan

yokk canımm normaldee izlememm aslındaaa amaa çocuklarr okulaa gidecekk diyee açmıştımm televizyonuu önünde kahvaltıı yaptılarr dikkatimii çektii amaa sinirr oldumm yaaa

Doraaa kızzzzzz tepbrikk ederimm maşallahhh yaa bakk kıskandımm şimdii seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bakk kekdee yapacakmışınnnn ,ebruu neler diyoo öylee yicekmişsindeeeeee kızz öylemiii

beniii bu haftaaaa mağzur görün,kızlarr çünküü biliyosunuzzz tamm olarakk dün tamm olarakk başaldımm diğerr günlerrr bozuyordumm benn bu haftaa sabitimm amaa haftayaa kesinnnnnnnnnn 1 buçukk kiloo verecemmmm
çok pardon ama eda hanım eda hanım eda hanımmmmmmmmm alsanaalsanasmile bizde verdik dimi 1.5 kg :eek:lmaz::eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: bizi tebrik eden yokkkkk mafoldumben mafoldumben
:1no2::1no2:
bu arada cayım enfes buyrun beraber içelimmmmm:içelim:

dora ne keki hulen:)sırnaşık şey valla bak haftaya ebru parcalar seni:)) ebru inat etti bak ben seni tutuyom rezil etme beni :p sonucda hemsoyuz:)

X