Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

verdim emme denge kalmadı bende uyku sorununm basladı:KK43:

karabiberrr o kız kacırılmıstı be yav:S kendimi kacmış yoksa:S hasta bu genclik yaaaaa

canımm yaa kaçırılsadaa o kızz adamaa pass atmıştırrrr baştaaa
baksanaa alışveriş müdürüymüşş kızınn hoşunaa gitmiştirr onaa göree müdürrrr yaaa
valla evlii erkeklere asılann kızlarınn ALLAH belasını versin ha onlarınn aklın uyann erkeklerindee

dora ne keki hulen:)sırnaşık şey valla bak haftaya ebru parcalar seni:)) ebru inat etti bak ben seni tutuyom rezil etme beni :p sonucda hemsoyuz:)

vay vay vayyyyyyyyy vay benim halimeeee dinlemedim annneciğimi düştüm 2. takıma mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
de gedin başımdan hele siz alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile

edacım hayatın gerçekleri bunlar izledin de ne oldu sinirden başka
izlemiyorum ben evet duyuyorum zaten bir şekilde haberlerde vs sv ben sevmiyorum bu tür programları benim ruhumu daraltmaktan başka işe yaramıyor eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile:eek:lmaz:sende izleme boşver gel burayaaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktan

bende izlemiyordum çoktandır ama tanıdık mahalle olunca ister istemez bakıyorum.
çünkü oturmalarda bahsi geçince bilmiyorum seyremedim demek olmuyor:roflol::roflol:
bu işin şakası ama
artık evde oturmayada korkar olduk. bir kapı kilitliyorum sanki mahkeme kapısı gibi bütün kilitleri kilitliyorum ev içindeyken:çok üzgünüm:

canımm yaa kaçırılsadaa o kızz adamaa pass atmıştırrrr baştaaa
baksanaa alışveriş müdürüymüşş kızınn hoşunaa gitmiştirr onaa göree müdürrrr yaaa
valla evlii erkeklere asılann kızlarınn ALLAH belasını versin ha onlarınn aklın uyann erkeklerindee
konuyu degiştiriyoruzzzzzzz :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
edacım evet tasvip etmiyorum bu tür şeyleri ama bizim asla olmazzz aslaaaaa dediğimiz şeyler bilebaşımıza gelebiliyor daha fazla açmayacagım :jeyyar:

hım çocuklar mı izledi :uhm: iyice karıştırdın beni ay sen :roflol:

kızzyok n izlemsii nlarr izlemediii,onlar çoktaokulaagttilerr ilee bugünn 3 gün ders varrr
ozama kalıı açmıştımm dahadaa değiştirmedimm o bakımdann canımm
benimkilerr dikkatinii bilee çekmezzz böyle proğramlarrr dahaa çizgii flim aşındalarr canım

ay ben şeşbeş oldum yaaa:KK43: YOK kız kg vermesine nie sasırım :) o da eski parca bizim gibi:))) LARA cımada bi poncuk takimmm:nazar: kendisi pontişini kasısın:) ay massallah takım nasıl vermis:) devammmmmmmmmmmmmturkbayragi

dora ne keki hulen:)sırnaşık şey valla bak haftaya ebru parcalar seni:)) ebru inat etti bak ben seni tutuyom rezil etme beni :p sonucda hemsoyuz:)

ayy vallahada billahada yemedim yavv.
kız ebru sen nerden gördün bakalım benim kek yaptığımı. yoksa dedektifmi diktin arkamaaaalsanaalsanasmile

hahayytttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

kız yaptım o keki hemde akşam yaptım. ben yemedim ama çocuklar ikişer dilim yedi. hatta kocişte yemiş.
yok artık bayatladı ben bugünde yememmmmm:dilcikar::teselli::teselli::roflol::roflol:

ayy bende izliyorummmmmmmm.
hatta şu ankaradaki cinayet varya benim eski oturduğum mahalle orası. yine bana yakın yani
birde suçlanan kadın varya cucuğu benim kızın okulunda hatta komşumun kızıyla aynı sınıftalar:çok üzgünüm:

hangi suçlanann kadınn bugünküü konuu değill demii

çok pardon ama eda hanım eda hanım eda hanımmmmmmmmm alsanaalsanasmile bizde verdik dimi 1.5 kg :eek:lmaz::eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: bizi tebrik eden yokkkkk mafoldumben mafoldumben
:1no2::1no2:
bu arada cayım enfes buyrun beraber içelimmmmm:içelim:

seninn verdiğinii yenii gördümm kızz ne vuruyonn çok acıttınn amaa
doldur baklaım çay

bende izlemiyordum çoktandır ama tanıdık mahalle olunca ister istemez bakıyorum.
çünkü oturmalarda bahsi geçince bilmiyorum seyremedim demek olmuyor:roflol::roflol:
bu işin şakası ama
artık evde oturmayada korkar olduk. bir kapı kilitliyorum sanki mahkeme kapısı gibi bütün kilitleri kilitliyorum ev içindeyken:çok üzgünüm:

DORA kuzum korkma bea :) olaylara dikkat et hep akraba cıkıyo suclu ki suclulrda korku olmuyor... mesela dilber cocugunu öldürdü ve süper oynadı işte tez katil yakınlardadır....

hoşgeldiniz kızlarrrrr :)
ben size küstüm :KK43:
doracım ben senin mesajını kaçırmışım özür canm üst üste gelince mesajlar ben kadırmışım bu kız bunu ne zman yazdı diye baktım edanın alıntılamasından sonra
yemediğin kekler için de afiyet olmasın o zman :)))))))))))

benim için bir şey yaparmısınız
elinize tv kumandaısnı alıp kırmızı düğmeye basarsanız hem beni cok sevindireceksiniz hem belki sizde biraz rahatlayıp sveineceksiniz
ama yokkkkkk merak var ya işin ucunda size ne kim kimle naptı gelin buraya ya

elinize tv kumandaısnı alıp kırmızı düğmeye basarsanız hem beni cok sevindireceksiniz hem belki sizde biraz rahatlayıp sveineceksiniz

BEN MÜĞE Yi yıllardır takıpteyim ay:)

bi ara paronoyk olmustumeyvahedigeldismile

haaaa hayale gelince gözdeye inanıyom :))) yapacak bak gör :) asıl sen hayaller kurma canım benim:))):pPP

bu işin şakası ama
:roflol:

ayy vallahada billahada yemedim yavv.
kız ebru sen nerden gördün bakalım benim kek yaptığımı. yoksa dedektifmi diktin arkamaaaalsanaalsanasmile
:roflol::roflol:

kızz ilkk defaa baktımm uzun zamandırr kızzzz

:roflol::roflol::roflol: aslında ben burdaydım ama ışığım sönmüş yaa

BEN MÜĞE Yi yıllardır takıpteyim ay:)

bi ara paronoyk olmustumeyvahedigeldismile

haaaa hayale gelince gözdeye inanıyom :))) yapacak bak gör :) asıl sen hayaller kurma canım benim:))):pPP
yaparım demi aytenimmhihoyyytŞeniz

X