Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

**2.TAKIM- 143.ETAP**** [/Bdora( 74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03 % )
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0 / 83.5 / 1.5 /1.76 / )
00asi_bulut( 64.4

karabiber01( 66.5 /66.5 / 0.0/0.00 % )

missnewmoon ( 72.1
OİRPATA ( 102.5 / 101.5/ 1.0 / 0.98 % )
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 / 69.5 / 1.5 / 2.11 % )
LeyL35 (76.8 /

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 810.6]

yaparsın canım yaparsın :) yapmazsan valla gelirim oraya ben yaptırırım haaa:) ebruyu leylayı solla oke :1closedeyes:

sabah ne aklıma geldi. hatta eşimede söledim
ben bugün çok mutluyum dedim.
niyeki dedi
bende 1.5 vermişim dedim.
vallaha aşkım azmine hayranım dedi:asigim:
bende iyiki kilo almışım bak yoksa ben bugün nasıl mutlu olacaktım dedimdelikafadulden
eğerki kilo almasaydım veremiyecektim ve dolayısıyla sıradan bir gün olacaktı bana:roflol::roflol:

**2.TAKIM- 143.ETAP**** [/Bdora( 74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03 % )
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0 / 83.5 / 1.5 /1.76 / )
00asi_bulut( 64.4

karabiber01( 66.5 /66.5 / 0.0/0.00 % )

missnewmoon ( 72.1
harikulade ( 66.8
LeyL35 (76.8 /

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 810.6]

nettin edaaa. :eek:lmaz: değerlerin zaten hepten sıfır birde listeyi alt üst etmişinnn:roflol::roflol:

(adayı birazsinirlendiremki gaza gelsinn):roflol::roflol::roflol:

niyeki dedi
bende iyiki kilo almışım bak yoksa ben bugün nasıl mutlu olacaktım dedimdelikafadulden
eğerki kilo almasaydım veremiyecektim ve dolayısıyla sıradan bir gün olacaktı bana:roflol::roflol:[/QUOTE

bende dünn güzell diyett yapmtımm diyee çokk mutluu olmuştum

nettin edaaa. :eek:lmaz: değerlerin zaten hepten sıfır birde listeyi alt üst etmişinnn:roflol::roflol:

(adayı birazsinirlendiremki gaza gelsinn):roflol::roflol::roflol:

hee ya öyle olduuu anlamadımmm
karıştırdımm birazzzz :roflol:listeyii hemenn farkettinn

doraa benimm yinee misafirimm varr canımm akşamaa

alsanaalsanasmile yemeklimi çaylımı
bak ne yap
tabağına tadımlık olarak al. bu dediğim kulağında küpe olsun.
yerken benim sözüm aklına gelsin.
az ye. haftaya en az 1 kilo vermiş göreyim seni biberimmmm:teytey:

niyeki dedi
eğerki kilo almasaydım veremiyecektim ve dolayısıyla sıradan bir gün olacaktı bana:roflol::roflol:

delisin kız sen sırnaşık şey ne güzel dio ii ki almısım sırnaşık şey inş haftayada böle mutlu olursun ve oluruz amin... cidden tebrik ediyorum DORA EBRU LARA SUAN BİLDİKLERİM SİZSİNİZ İNŞ DİER KIZLARDA Bİ ŞIKLIK YAPAR BİZE BUGUN :nazar:a.s.

hee ya öyle olduuu anlamadımmm
karıştırdımm birazzzz :roflol:listeyii hemenn farkettinn

fark edilmeyecek gibi değilki sanki 9.9 şiddetinde depreme maruz kalmış gibi harabeye dönmüş listemiz:roflol::roflol:
öle karışmışki leyle beni ve ebruyu göremiyecek diye korktumm:roflol::roflol:

delisin kız sen sırnaşık şey ne güzel dio ii ki almısım sırnaşık şey inş haftayada böle mutlu olursun ve oluruz amin... cidden tebrik ediyorum DORA EBRU LARA SUAN BİLDİKLERİM SİZSİNİZ İNŞ DİER KIZLARDA Bİ ŞIKLIK YAPAR BİZE BUGUN :nazar:a.s.

lara kaç verdi şimdi anlamadım. yarım kilomu yoksa 1.5 mii

senin sayende sultanım. kaç haftadır bizide imrendirdin.boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile
hem bu haftada çok iyisin. bahara kadar sen 80 lere inersin inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

laracıkta 1.5 vermiş. teprik ederim kızlar bu hafta harikasınız. veremiyenlerde üzülmesin haftaya inşallahhhhh:Saruboceq:

YUHHH diecem ADANALIIIIII KIZZZZZZZZZZZZZZZ NASIL YAPTIN NE YAPTIN HEMEN BURAYA YAZIYON BU NASIL DEGİŞİM AYYY.. RESMEN 10 YAS ATMISIN 80 DEN DÜŞÜNCE .. MASSALLAH GÜZEL HATUNMUSSUN ::KK66: SUANKİ HALİN NE DURUMDA AYRICA BOYUNUZ KAC:) COK SORDUM VALLA

senin sayende sultanım. kaç haftadır bizide imrendirdin.boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile
hem bu haftada çok iyisin. bahara kadar sen 80 lere inersin inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

inş amin cidden istiyorummmmm:) kg vermeyi farmı kapatıcam bugun beni cok oyalıyo :) zati oyunu kapatınca kendimi dvd basında walk home yaparken buluyom....

bu arada eda karabiber cidden cok degişmissin bravo ve sakın 80 olma sakın .....

inş amin cidden istiyorummmmm:) kg vermeyi farmı kapatıcam bugun beni cok oyalıyo :) zati oyunu kapatınca kendimi dvd basında walk home yaparken buluyom....

bu arada eda karabiber cidden cok degişmissin bravo ve sakın 80 olma sakın .....

bende çiftlik oynuyordum artık bitirdim ve oynamıyorum bayağdır
insanı pc çok oyalıyıor oysa kalkıp iki misket döktürsek yaplarımızdan oluruz hemde neşemiz yerini bulur:roflol::roflol:

adaaa bencede sakın olma tatlımmmm. inan kilo insanı çok yaşlı gösteriyorrrrkötükedihüso

****2.TAKIM- 143.ETAP****

dora( 74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03 % )
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0 / 83.5 / 1.5 /1.76 % )
karabiber01( 66.5 / 66.5 / 0.0 /0.00 % )
asi_bulut( 64.4
missnewmoon ( 72.1
harikulade ( 66.8
LeyL35 (76.8 /

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 810.6

bende çiftlik oynuyordum artık bitirdim ve oynamıyorum bayağdır
insanı pc çok oyalıyıor oysa kalkıp iki misket döktürsek yaplarımızdan oluruz hemde neşemiz yerini bulur:roflol::roflol:

adaaa bencede sakın olma tatlımmmm. inan kilo insanı çok yaşlı gösteriyorrrrkötükedihüso

öle yaa valla 2 oynasak daha ii saf saf pc bagımlısı oluyoz halbu ki ben eskiden face yi cok acmazdım simdi deli gibi face deyim:KK43:

X