Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

heyyyy millett ne oluyor burda
yarış kızışmış hadi bakalım :hulya: kim kazanacak :lepi:
laracım atlatmışsınız hadi gözün aydınnn olumunekankayizsmile

sende düşün derim ben hepimizin ihtiyacı var nede olsa dimi asicim bulutummmmmm kaydirigubbakcemile5

helal olsun leylamaaaaaaaa
ama sen öyle sanacaksın bir yandan laf yetiştirip bir yandan bende zıplıyom :)))))))))))))))))))))))))))))

kolay gelsin canım:lepi:
şimdi ben de mutfağa gidip tahinli çörek,ıspanaklı börek yapıcam ama piştikten sonra dokunmucam yani hazırlarken harcadığım kalorilerle kalcam:lepi:
babacığımın canı börek istiyomuş,bugün börek günüşakkıdı

Sağol canım atlattık çok şükür gelinde bulduk ama annesi çingaaaaneeeeeeeeee çıktı anlaşmaya çalışyoruz.
:roflol:

bildirimler lütfen unutulmasın ben bir ara tekrar girip listeyi atarım yada perim atar :)
hesaplamaları bilmeyen arkadaşlar lütfen benim profilime kilo bildirimlerini yapsınlar çok yzınca sayfalardan aramakta zor oluyor takımada yazında benim profilede yazsanız çok seviniriim
yarışımız yarın itibari ile yarın ki kilolarımız baz alarak başlayacaktır herkese duyurulur güzel teşvik edici bir yarışmadır
sonund kendinize süper ödüller vardır kendinize güveniniz daha cok yerine gelcek mesela
düşünün fıstıksınız hepiniz hepimiz ama daha fıstık olacagız büyük bedenlerden kurtulup pantolonlarımızın düğmesini daha rahat kapatabilecegiz
ben kendime hiç 86 yı yakıştıramıyorum yav ben o kadar yok gibiyim snaki((((((((

asicim seni de alalım :lepi: yarışı baştan kaybetme derim laelaelaelaelae

tamamdırzemuszemus

ben de 78 gibi değilim diyodum ama öyleyim işte:kedi:

BENDE BÖN BÖN MONİTÖRE BAKIYORUM AAAAAAAAAAAbilmiyorumkismile

kalk kız sende hihoyyyt valla bi kalça atarım 2 mt uçarsın haaaakaydirigubbakcemile2 bir ki üç zıplaaaa sıkıştıııırrrsositososito

Ya zaten beynimizi öyle bir moda sokmalıyız ki veremiyoruz olmamalı vereceğiz çok kolayca vereceğiz olmalı ama bunun içten hissetmeliyiz ben bu düşünce gücünün gücüne acayip inanıyorum

BENDE BÖN BÖN MONİTÖRE BAKIYORUM AAAAAAAAAAAbilmiyorumkismile

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
allah iyiiliğini versinnnnnnnnnnnnnn :roflol::roflol::roflol:
yoruldfum bile ama yokkkkkkk durmak yorulmak yokkkkkkkkk
ben gittim elvedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

hmm katılsam mı bende. ama ben yalan söyleyemiyorum ki yaww kaydirigubbakcemile3
kendime güvenmiyorum şu an için. aslında az da olsa itekler beni hadi bakalım varım bende. ama yüzde hesabı olsun. kilolarımız eşit olmadığı gibi yağlarımız eşit değil aklinialirimsmile

Ya zaten beynimizi öyle bir moda sokmalıyız ki veremiyoruz olmamalı vereceğiz çok kolayca vereceğiz olmalı ama bunun içten hissetmeliyiz ben bu düşünce gücünün gücüne acayip inanıyorum

ya bn bir ara yaglarım eriyor diye dolaşıyordum ortada yürüyüş yaparken bile içimden yaglarım eriyor lafını mutlaka söylüyordum
bende cok inanıyorum kuzum
görceksiniz incecik hatun olcam ben
ya kızlar kardeşim benim foto makinesini götürmüştü daha da gelmedi ben yepyeni foto yüklemek istiyorum o yüzden bekletiyorum gelsin sözzzzzz taptaze foto koycam size oldumu bebişlerim delikafadulden

oir canım sende bi dilim pasta sana helal olsun keyifle ye şimdi birdilim pasta atıyorum 150 kalori ise bu bana kilo aldırmaz dediğinde 120 cal ,niye yedim ki dediğinde 200 cal gibi olur arasıra ödülü hak edicezzzz hatta nefsimize ızdırap çektirmiycez zevk alacağız ona göre bir yol tutturmalı........

aynen bende inanıyorum laracım.
ama beynimi de moda sokamadım ki. sanki yapamayacakmışım gibi geliyor. az da yesem pişmanlık duyuyorum özellikle akşamları. hiç yememeliydim gibi geliyor. veremeyeceğim diyorum.
evet şu andan itibaren zayıflayacağım diye motive ediyorum kendimi hadi bakalım

15 tatilin bitmesine gerek kalmadı bziim kızlar kndine geliyor inşallah bende dahil tabikiiiiiiiiiiiiiiiiii
diğer kızlarımızda zaten problem yoktu şimdi onlarda daha cok şevklenirlerrrrrrrrrr
miscimmmmm sende varmsıın :)

leyla ile doradan ses cıkmadıgına göre çal gayret :)))))))))))) spor yapıyorlardır
şimdi siz çal gayret te ne dersiniz :)))))))))))))))))))

evet dediğin çok doğrua.s
ben 2 ay önce aerobic kursuna başaldım,sürekli ben kilo veremiyorum yemediğim halde kilo alıyorum deyip durdum...dediğim gibide oldu,yememe dikkat ettiğim halde 2 ayda 5 kg aldım:1shok:
ebrucum ben de senin gibi dicemmm,yağlarım eriyooooozemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…