Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

:1shok::1shok::1shok:10 muuuu:1shok::1shok:

yavaş gelde araba çarpmasınnnnnnndelikafaduldendelikafadulden
sen versen versen 250 gr verirsinnnnnopuyorumnanaktanzemuszemus

sana bu sözleri yutturmassam bir bardak suyla adım ebru olmasın :))))))))))))))))))
hayır benim hızlı gelesim var :roflol: :roflol: :roflol: opuyorumnanaktan

orbişimmmm sen o pastanın fazlasını eritirsin şimdi.kaydirigubbakcemile ebru gibi değilsin nasıl olsa o tepsiye düşmüş bak halende çıkacam diye çabalıyor. ayın 4 ünde anca çıkar osempatiksalakcinni

ayy aslında burda oturmaktansa kalksamda bende hareketlenip bereketlensem iyi olur. ömünde 1 ay var rakiplerimi yenmem içinnnsırnaşık şey:lepi:

valla tam ben düşünüyordum bu snadalyede otur otur nereye kadar
sen kendine bak peri cadısı sanki benden farjklıdaaaaaaaa ((((
ben şimdi giidp lahana corbası yapcam kendimeeeeeeeeeee görcen sen gününü ebruya takılmak ta ney mişşşşşşşşşş

oy oy oyyyyyyyyy fıstıklar toplandı hep efferin bizeeeeeeeeeeee harikacım miscim ve samanyolucum modamakyajım kıskancak şimdi bizi biz niye yoktuk diye dimiiiiiiiiii
:))))))))))))))))))))
siz akşamcısınız biz sabahcı :)))))))))))))))))))))
sizi seviyom ben ya ben mutfaga gidiyorum kalorisi cok düşük çorba yapcam kendime lahana mercimek bulgur az salça bu kadar işteeeeee :)))))))))))))))

hoş buldum canım teşekkür ederimopuyorumnanaktan
oğluşunada çok geçmiş olsun,Allah askerliğini,damatlığınıda göstersin inşallah a.s.
amin canım sağol hepimizin evlatları için inşallah
bende aebenden öğrenmiştim ama hakketen varmış bizim buralardada ben kaçırmışım.Bende klasik bir düğün tasarlamıyomuyorum organizasyon şirketleri var maneviyatı yaşatan mevlütlü ilahili mehterli semalı bir davet gibi belki

bu harika bir fikirrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
göbek yarışması vardıya o hareketleri buraya kopyalayıp hergün yapanları işaretlerizzzzz.kaydirigubbakcemile5
nerde o tatlım bi link şeyttirsene kk daysa
Ortaksın kızım sen yarım altından azı yakışmaz sana diyim bak:umursamaz:Ama madem kilom fazla gelmedi çeyrekte olablilurrrrrrrrrrrrrrrr yaniyerimseniben

canım 1 fincan form çay içersen iyi olur..bi de bol bol ılık su iç bi de bugünü hafif geçirmeye bak böyle yaparsan hiç bişey olmaz merak etme ama bidaha da denemelmaz:
Bu form çaylardan hangisini tavsiye edersiniz kızlar bende alıym diyorum ama etkili olsun bari

Son düzenleme:
doracım nefesin mi kesildi yoksa gittinde hareket mi çekiyon bana:)))))))))))))))))))))))))))) Şeniz :))))))))))))))

ahanda şuraya yazıyorummmmmmmmmmm
ben 1. olcam diyekötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

hani ben şu lastikle spor yapıyordum
yattığım yatakta bile yapıyordum. eşim kızıyordu bak o lastik kırılacak biryerimize çarpacak diye

2 gün önce yine yatağımda hareketleri yaparken bu tanıdık sözleri duyuyordum ve 10 dakikaya kalmadan lastik kopmasınmı
koptuğu gibi ta koluma kırbaç yemişim gibi yapışmasınmı
demedimmi sana dedi oh olsun dedi ama ben acımamış havası yaptım ama ağlamaktan beter oldum. ağlaamak için zor tutuyorum kendimi.....:sinifsinif:

bişi olmadıki dedim kalkıp baktımki kol kabarmışşşkaydirigubbakcemile3
aslında diyor içimde çok acıdı ama sana sölüyorum sölüyorum dinlemedin o yüzden kızdım
gıcık oldum yaaaaalsanaalsanasmile:dilcikar:
anlayacağınız benim lastik kırıldı olanda benim kola oldu:sinifsinif:

:lepi::lepi:tamam martın 4 üne kadar:lepi:başka yarışan var mıııışakkıdıbaştan söyliiim bu yarışı ben kazandım:jeyyar:

lmaz: lmaz: lmaz: lmaz: lmaz: lmaz:
benim sesimi duyunca leylada dayanamadı :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
tabi benle başa çıkmak kolay değil bunun herkes farkında :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
yerim ben siziiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

tamam ben sana şimdi takayım yarımlık sende düğünlerinde geline takarsın bütünlükleri. hani zenginde olurlarmışya yaş farkından dolayı kaynana başlangıç olarak ilk adımı atmış olurdelikafadulden:roflol::roflol:

Senin koca cennetlik valla dora çatlaksın sen kızım yatakta spor mu yapıyosun

bilmiyorumkismile oyyyyyyyyyyyyyyyy ne kadarda rakibem olsanda kıyamam ben sanaaaaaa canım sın yaaaaaa cok acımış belli morardı mı snradan öpüyümde gecsin gel :roflol: :roflol: :roflol:
işin gücün lastik yat yatagına ne işin var lastikle gece bile zayıflamaya calışıyor bu avrat :roflol: :roflol::roflol: herifin sözünü dinlemezsen başına gelecek olan budur işte :roflol::roflol:
canım ya şaka bir yana gecenin bir saati ne işin var lastikle ya kıymama sana sen yat uyu snein yerine ben gecerim o lastiğeeeeeee :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
zemuszemus seni bulcam oğlummmmm göstercem sana gününüüüüüüü :roflol: :roflol:

evet doracım öyle olsun..
Ebrucumda varmış yarışta :) hadi bakalım gitsin yağlar :) ama tabiii en çok benden gidecek:jeyyar:

nereliydin canım sen....

:roflol:
evet doracım öyle olsun..
Ebrucumda varmış yarışta :) hadi bakalım gitsin yağlar :) ama tabiii en çok benden gidecek:jeyyar:

delikafadulden delikafadulden sen öyle san boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile hayal kurmakta güzel boshayallersmile :roflol: :roflol:

ya müdahale etmeden duramayacagım da böyük bir haksızlık görüyorum buradaaaaaa
doraaaaaaaaaaaaaaaa dur bakayım bir tüm altına mı verdin kzıı şimdi kaynana olcak cok azzzzzzzzzzzzzzz bedava vermeyiz kızııııııııı :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol:

delikafadulden delikafadulden sen öyle san boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile hayal kurmakta güzel boshayallersmile :roflol: :roflol:

sen öyle sanalsanaalsanasmile
kalktımda 200 kere zıpladım bilenemzemuszemus

doğadan ya da botany form çay:içelim:

ben poşet cay içemiyorum yaaaaaaa kaydirigubbakcemile3 tadı caayip geliyo bana
en güzeli caykur yeşil demeleme
demeleme degil tabiki demleme
heyecandan yazamıyorum bile :roflol: :roflol: :roflol:
valla ben kalkıyorum haaa şimdi gidip mutfaga kendime çorbayı yapcam aynı andada cayımı koycam ohhhhhh mis gibi iççem:dance:

Senin koca cennetlik valla dora çatlaksın sen kızım yatakta spor mu yapıyosun
laracığım allahtanki benim kola çarptı birde onun yüzüne çarpaydı cennetlikmi cehennemlikmi işye o zaman belli olurdu:roflol::roflol:

kız yatak odasında tv var. erken yatınca hem izliyorum hem hareket yapıyorum işte. geçmedi bidaha öp:roflol::roflol::roflol: kabardı yarım milim ayaktaydı kolumun pazısı:roflol: hafiftende karardı tabiiiii
nereliydin canım sen....
doğma büyüme ta atalardan beri ankara mahsuru yok demi dünürşülük için:roflol::roflol::roflol:

helal olsun leylamaaaaaaaa
ama sen öyle sanacaksın bir yandan laf yetiştirip bir yandan bende zıplıyom :)))))))))))))))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…