Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben de yakınlarda kendime yarış yapacak bi arkadaş bulsam iyi olur ama etrafımdaki kişilerde kilolarından gayet memnunlaralsanaalsanasmileguclubacismile
burdan biri ile yap canım
ay aslında benim karşı komşum un da kilo vermesi lazımmmmmmmm acilen
onu tetiklemem laızm ama küçük çocugu var yürüyüşe falan cıkamıyorki
of of yüregim tüükendi bugün döndükmü en başa laelaelaelaelae laelaelaelaelae

ay dedim bizim kızlar nihayet buşuştuk laflıcaz ama yok oldular gittiler yine çok üzgünüm çok
şu metabolizma hızlandırıcı cayım vardı eskiden onu yapacagım bugünnnnn elma limon tarcın karanfil arkadaş ıhlamurda koyuyor zencefil varmıydı içinde (((((

ben hemen bulup geliyorummmm mucize iksir diye geciyordu snaırım sabah akşam içiyodum ben

sana kızmam lazımalsanaalsanasmile
sen niye dikkat etmedin,yiyeceklere saldırdın bakiiimmmalsanaalsanasmile
daha dikkatli olalım kurtulalım şu fazlalıklardan diyoz ama senin aklın nerde bilmiyomkiiii,hemen buraya dön bakiiiimmm aklından çıkmayalım sakınkaydirigubbakcemilebize karşı bi sorumluluğun var unutmazemuszemus
bi de sana bişey diyiimmm...ben 1 lokmada olsa yağlı bişey yedimmi hemen arkasından 1 bardak sıcağa yakın ılık su içiyorum...yani bi kural gibi bişey yaptım kendime...sonra sonra kaçamakların kalkıyo ortadankafamçokkarıştı

hmm evet hatırlıyorum...ben de yapayım öyleyse birlikte içerizyerimseniben
ya da ben 1 tencere yapiiim bütün takıma ikram edelim:içelim:

kendi aramızda sporla ilgili liste mi tutsak napsak ki kim ne yaptı gün sonu yapalım mesela herkez cuma listesi gibi liste yapalım o gün yaptığı sporu yazsın falannnnnnzemuszemus

bu harika bir fikirrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
göbek yarışması vardıya o hareketleri buraya kopyalayıp hergün yapanları işaretlerizzzzz.kaydirigubbakcemile5

günaydın kızlarrrrr
asiciğim biz tatildeyiz canım.bilmiyorumkismile sanki çocuklara sömestr tatili değilde annelerine yeme tatili gibi oldu bu tatil olayılaelaelaelaelae:roflol:
ayy benim yeme düzen şeklimde bozuldu.
sabah kahvaltı saatinde yatakta ara öğün saatinde ben kahvaltı yapıyoırum
şu okul açılsada bir artık düzenimizi kursakkkkdelikafadulden

laracığım rüyamda seni görmüşüm bu gün.
oğlunu soruyorum....
oda yaynıdaymış.
bize gelmişin ama köyümüze:roflol:
ama hiç 17 kilo almış gibi değilsinki diyorum sanaaaaa
sende artık gidecekmişin yanındada annen diyorumki benim senin oğlana bir hediye vermem gerek acaba 20 azmıki diyorumm:roflol::roflol::roflol:

bu harika bir fikirrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
göbek yarışması vardıya o hareketleri buraya kopyalayıp hergün yapanları işaretlerizzzzz.kaydirigubbakcemile5

laranın yazdığı msjı görmemişim sen cevap yazınca gördüüümmmfisfisfis
evet bencede güzel fikir...her gün ne spor yaptıysak yazalım..ya da kararlaştıralım her gün şunlar yapılcak diye,bi kural koyalım...mesela zıplama güzel kilo verdiriyohihoyyytdaha önce her gün 500 defa zıplardım ip atlar gibi ama hepsini birden yapmıyodum 100 er 100 er,dinlenerek...

leylacığım banada bir sürtün bacım yaa.
hadi senlede yarışayım. kim bu ay kaç kilo verecek diye
gelecek ayın 4. üne kadar olsunnnnnnnn
belki bu vesileyle benim daha fazla gazım gelirrdelikafadulden:1rolleyes:

ebrucuğum gelecek ayın 3 ünde tartılacaz............... ama öğleden sonra tartılcazzzz:lepi:

selammm ve dedim oldu adet zamanında kacamak yaparım dedim dimi kac gündür sıktım kendimi ve sabahın köründe yaptım bu kacamagı hemde ac karnaaaa ama cokkkk pişmanım 1 dilim pasta yedim ama öle hazır deil evde keki dışardan almıstım.. malum ben pasto falan yapmayı bilmem içerikleride bilmem .. krem santi dolgu kremasını falan su pakatlerden .. ya bişi diin hani benim pasta masum sayılırmı dışarda satılanlara nazaran... neyse ben walk home yi yapim yine 5 miles toplam 63 dk sürüyo inş eritir((((((

canım 1 fincan form çay içersen iyi olur..bi de bol bol ılık su iç bi de bugünü hafif geçirmeye bak böyle yaparsan hiç bişey olmaz merak etme ama bidaha da denemelmaz:

:lepi::lepi:tamam martın 4 üne kadar:lepi:başka yarışan var mıııışakkıdıbaştan söyliiim bu yarışı ben kazandım:jeyyar:

:lepi::lepi:tamam martın 4 üne kadar:lepi:başka yarışan var mıııışakkıdıbaştan söyliiim bu yarışı ben kazandım:jeyyar:

sempatiksalakcinnialsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

tamam ama yarından sonra başlasınbilmiyorumkismile ben yarın umutsuz vakayımmmm:kedi::kedi::kedi:
hiç kilo veremedimmm. sebebi suçlusu tatillllllllllllllllllllllllllllllllllll:umursamaz:
ben masumummmmmmmmmmmmmmmmmm
bizimki ayın 5 inden başlasın:lepi:

yav beş dakka ayrıldım topu topu:)))))))
leylacm haklsıın bir tanem ya ben naptıgımı biliyormuyum kiiiiiiiiiiii
şu çayı yapalım beraber içmezsek te kızalım birbbirimizeeeeeeeeee yürüyüşte yapalım evde spporda ve rapor halinde yazalım burayada yoksa bu iş böyle devam etmeyecek

bende varımmmmmmm yarışaaaaaaaa yedim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))))))) hadi ne zman ne zmana kadarrrrrrr

okudum okudum dördüne kadar mış varım valla bittiniz sizzzzz 10 kilo veririrm şimdi ben :)))))))))

nasıl olsun. gelecek aya kadar en çok kilo veren bazındamı olsun o haldeeeeeelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

orbişim üzülme fıstıgım ömür boyu tatlı yemeyecekmisin sen kesinlikle üzülme iyi ettin afferin o ödülündü kendine ama devamı gelmesin oldumu fıstıgım benim gibi tepsinin dibini boylama oldumu fıstıgım

okudum okudum dördüne kadar mış varım valla bittiniz sizzzzz 10 kilo veririrm şimdi ben :)))))))))

:1shok::1shok::1shok:10 muuuu:1shok::1shok:

yavaş gelde araba çarpmasınnnnnnndelikafaduldendelikafadulden
sen versen versen 250 gr verirsinnnnnopuyorumnanaktanzemuszemus

tabiki öyle olsun doracımmmm yoksa aynı kiloya inmemmiz mükün degil zaten hehehehhe
en cok kim kilo verirse
harika ona resim yapsın :))))))))))))))))))))))))))))) hahahahhaayyyyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…