Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar
evettt demekki napıyomuşuzzz boğazlarımızı tutup , ve spor yaparak kilo vermeye calışıyormuşuz her ilacın mutlaka yan etkisi vardırr
ben de tavsiyeler üzerine 15 tane lida kullanmıştım aman haaa
evet şekerler
gelelim size
harikulade ay bayılırım resim bölümüne bir dönem bende cizgi çalışmalarına falan başlamıştım resim bölümüne gircem diye ama çok kısa sürdü evlendim :)))))
ay kara kalem de iyimsiin şimdi ben senden resimde isterim :roflol: :roflol:
miscim evlilik ne desem ki cok büyük sorumlulukkkkkkk
doracım gecmiş olsun buz falan koydunuzmu kuzum ya yerlere yatırıp kara bulasaydın iyice bir ah ah burayada yagmıyorki memlekete de gidemiyorum hava buzzzzzzzzzz

yazacaklarım vardı msn de bir arkadaşla konuşurken kafam dagıldı ne yazcaktim ki başka:)))))))))))) :nazar:
kızlar bademciklerim çooook kötüüü bir parça ekmek aldım peynirle zor yuttum ilaç aldım hemen :a015: :çok üzgünüm:
şimdi kendime :kahve: sıcak bir ıhlamur tarçın yapayım da içeyim bari zorlaaaaa işte böyle:teselli:

Merhaba Kizlar kaydirigubbakcemile5

Ya gecen girdigimde yazmistimya emailim degisti diye, hemen yönetim bana girisi kapatmis : ( Yeni mail´imi yazdimda nihayet acildi, ay en tuhafi foruma bile giremedim hicbirsey okuyamadim :eek:lmaz:

Kizlar sizden bir ricam dahada var, benim sandigimdan daha cok calismam gerekiyor ve sinav marathonum basliyor haftaya ve ben bu zayiflama isini cok kafama takiyorum, ders calisamiyorum. Söyle diyeyim: Calismam gereken bir kitab var mesela, carsamba sinavim var onun hakkinda ve ben her firsatta Diyet kitabi aldimya onu okuyorum. PC ye giriyorum ilk önce diyet sayfalarina bakmak istiyorum, zaman nasil geciyor anliyamiyorum:emir_bebek: Onun icin ben yine katilabildigim kadari katilmak isterim, önümüzdeki 3 Hafta o bile cok zor olacak benim icin ama sonra daha cok vaktim olur sanirim, ama simdilik beni lütfen listeden cikartmanizi ve yeterince zamani olan birini almanizi isterim. Gecmisi okuyamiyacagim cok özür dilerim kizlar isyerindeyim simdi, birsey yazdiysaniz kusura bakmayin valla, hepimize basarilar diliyorum yinede, ben arada bir mutlaka kacamak yaparim buralarasırnaşık şey Şeniz Hepinizi seviyorum Şeniz

viva allah kolaylık versin
yaprak dökümü başladı :)
küto tekrar girip bişi yazdımı ben mi kaçırdım
kızlar aklımdayken yarın öğleden sonra misafirleirm geliyor çok işim var lütfen bildirimlerde gecikme olmasın yarın bildiremeyeck olanlar akşamdan yazsınlar lütfennn

bende takıldım gittim bu kürklü anahtarlık neciymiş diyeeeeeee
yolda gördüğümüz kürklü anahtarlıklara a bu kadın kk dan kim ki diye birde merak salacagız :)))))))))))))))sonra tanışacagız sonra görüşmeye başlayacagız
senaryo nasıl ama :)))))))))))
ben meraklıyım anacım tanışmazsam olmaz:)))))))))))))))))))))

Son düzenleme:
Sağlık Bakanlığı, Sibutramin ihtiva eden bir zayıflama ilacının, kalp hastalarında risk oluşturdu için toplatılmasını ve satışının durdurulmasını kararlaştırdı.

Alınan bilgiye göre, Avrupa İlaç Ajansı, ''Sibutramin'' ihtiva eden ilaçların kardiovasküller (kalp) hastalığı olanlarda risk oluşturduğu gerekçesiyle Avrupa Birliği pazarından kaldırılmasına ve ruhsatlarının askıya alınmasına karar verdi.

Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü de bu karar doğrultusunda, ''Reductil 10 Mg kapsül'' ve ''Reductil 15 mg. Kapsül'' adlı ilaçların tüm serilerinin tedbir amacıyla eczane, ecza deposu, hastane seviyesinde piyasadan toplatılmasına ve satışının durdurulmasına karar verdi.

Sağlık Bakanlığının kararının ilgili ilaç firmasına, Türk Eczacılar Birliğine illerin Sağlık Müdürlüklerine duyurduğu bildirildi.

:KK70: aha benim ilac toplatılmış ne mutlu bana:KK70: ELVAN ya o zamanlarda kullanırken ölseydim:) aboooo
ALLAH korusun kıs ...ohaoldumsmile yasaklamak için 15 seneyi bekliyorlar .. her ilacın mutlaka bir yan etkisi oluyor aspirinin bile ...:1no2:eek: yüzden ilaç kulanmayı hiç sevmiyorum ..

viva allah kolaylık versin
yaprak dökümü başladı :)
küto tekrar girip bişi yazdımı ben mi kaçırdım
kızlar aklımdayken yarın öğleden sonra misafirleirm geliyor çok işim var lütfen bildirimlerde gecikme olmasın yarın bildiremeyeck olanlar akşamdan yazsınlar lütfennn
Ne haber.. gestapo başkanımda topragım ....:1hug: hiç selamda vermiyon len bakıyomda kaydirigubbakcemile

lara nereye gittin sen bir kahvaltı bu kadar uuzn sürermi??????????? neler yiyorsun allah bilir:))))))))))))))))))

Ne haber.. gestapo başkanımda topragım ....:1hug: hiç selamda vermiyon len bakıyomda kaydirigubbakcemile

yasakkelime kaydirigubbakcemile saçımı sürüklemek zor anca ben sürüklerimmm başkalarının sçaını :roflol: :roflol:
tıpkı sen gibiyim degilmi :roflol: :roflol:
iyiyim senden ne haber sen selam vere vereeeeee öldün adımı bir zikrediyon ki her yer ebrulum olmuş bende az ortalık durulsun deyi bekliyom işte :eek:lmaz: :roflol::roflol:
:kahve: gel ikram edeyim vereliniortak

yasakkelime kaydirigubbakcemile saçımı sürüklemek zor anca ben sürüklerimmm başkalarının sçaını :roflol: :roflol:
tıpkı sen gibiyim degilmi :roflol: :roflol:
iyiyim senden ne haber sen selam vere vereeeeee öldün adımı bir zikrediyon ki her yer ebrulum olmuş bende az ortalık durulsun deyi bekliyom işte :eek:lmaz: :roflol::roflol:
:kahve: gel ikram edeyim vereliniortak
HE gı aynı bensin ....:roflol::roflol: hatta 2 tabakta fazla ....:roflol::roflol:
EBRU. EBRU. EBRU. EBRU. EBRU . BAK POLATTAN BİLE ÇOK EBRU DEDİM ....:roflol::roflol::roflol::roflol:Şeniz

işte bende bekliyorum :eek:lmaz: ortalık az durulsun diye bu kadar ebrudan sonra
ha birde 2 tabak fazla derkennnnnnnnnn? CADIARZU CADIARZU guclubacismile neyseeeeee diyorum bende cocuklar duymasındaki gönülün edasıyla
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :dance: Şeniz
canımı cıkarrtın öperken bende seni öpeyimde bir gör can naısl cıkıyomuş Şeniz

Son düzenleme:
doracım yahu nereye gittinnnn şimdi burdaydın ? opuyorumnanaktan küserim cabuk geri gel mafoldumben aglarım bak dayanamam :teselli:

oh mis gibi karanfilli ıhlamurlu çayımı içiyorum sıcacıkkkkk boğazımı yumuşattı ha kızlar çok kötü bademciklerim :'(((((((((((((

Geçmiş olsun dora oğlun kaç yaşında senin.

sağolasın laracığımmmm.
oğlum 5.5 yaşında canım....:emir_bebek:
aslında büyütecek kadar değildi şişlik ama annesi ona iyi batığından 2. kez düşmesi.:nazar:
şu koca 5.5 sene içinde. :1rolleyes:
bu tip acılara alışkın değil yaniii:1rolleyes::1rolleyes:
şimdi biz oğlumla kartopu oynamaya gidiyoruz.
beni durdurmuyor dışarda çocukları gördükleyin.

ebrucuğumm sanada çookk ama çok geçmiş olsun canımm benimmm:1hug:a.s.
ıhlamur elma ayva karışık kaynat. boğazlarına iyi gelirrr
ben birazdan gelir sıcak bir çayla ana öğünümü yaparımcokacimcoookcokacimcoook

oh mis gibi karanfilli ıhlamurlu çayımı içiyorum sıcacıkkkkk boğazımı yumuşattı ha kızlar çok kötü bademciklerim :'(((((((((((((
afiyet şifa olsun canımmmmmmmm
doracım yahu nereye gittinnnn şimdi burdaydın ? opuyorumnanaktan küserim cabuk geri gel mafoldumben aglarım bak dayanamam :teselli:
henüz biyere çıkmadım ev süpürcem ama kararsızım gelincemi süpürsemmm süpürüptemi çıksammmmsempatiksalakcinni

kızlar takımda iki kişilik yeni açıgımız oluştu o zman
yeni üye cagıracagım bilginiz dahilinde olsun
liseteden cıkan arkadaşlarımıza kapımız her daim açıktır her daim bekleriz oky

merhaba.....AEBENCıM.. öle de ne yapak ha öle ha böle zehirliyolar bizi....artık ne desenmm boş:KK43:

geçmiş olsun doracım oglun için ... ve gecmiş olsun ebrucum kekik suyu ile gargara yap ii gelir derler.....

X