Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Bilmiyom ki,düşünmemeye çalışıyorum,akışına bıraksam diyorum.sanki önümden kişilik sahibi doktor mühendis ordusu geçti de ben mi istemem dedim.Ondan önceki ilişkim 4.5 sene sürdü.Nasıl bir vakit kaybı düşünün:s Hiç pişman değilim aslında geçen zamana onun işim konusunda zırvalamalarına dayanamayıp ben bitirmiştim. Onunda anası turizmciyim diye istemiyordu.İlla garanti mesleği olan gelin istiyordu:S.Kendisi ingilizce öğretmeniydi de.Şimdiki ile iyi geçiniyoruz ama nerdeyse 1 sene olacak daha 1 kuru dal çiçek dahi hediye etmedi bana.Çok zoruma gidiyor bu durum.Kendine de söyledim değeri çok yüksek olmasa da beni düşünüp 1 kez olsun bişey yapsın istiyorum...Hepiniz evli barklı bu konularda daha bilgili insanlarsınız içimi açasım geldi birden.İşimde de mutlu değilim.Bu sefer tersini yapıp daraldıkça yemek yerine daraldıkça kilo vermeye karar verdim:p.Şimdi de 2 incir yedim.Sabahtan toplamı alırsak:
DEVAM EDECİĞİM BYE

CANIM :) benim eşimde biz cıkarken öyleydi .. yani bir dal alıp geldigini görmedim ufak bir cimen olsa ona bile tavdım:) ki eşim le ben kanka derler ya öyleydik eski kız arklarına nasıl yağdırırdı bilirim:)) benle gönül mevzusu başladıktan sonra birseyini görmedim amaaa nişan taktıktan sonra her istedigimi alır her istedigimi yapar yani belli olmaz diecem ama sen dile getirmişin e o anlamıyorsa yani yani:S:uhm:

doracım benim laptop mutfaktan gitmez öle acık bekler kız izin verirse bi bakarım:KK70: nick burda ama ben yokum başında anlata bildimmi:)

AYTEN FISTIK NE HABER ..
sana yazayım diyordum bak burdayken . akşam haberlerde gördüm bi ilaç vardı toplatılmış sende kulanıyordun önceden ...
bu günlerde gene ilaç alıyormuşun ? aman dikkat !

eşim gecikicek trafik var gelmesine bi saat var yemeyi fırınlamam lazım mecbur bekliycem beklerken az yürüyeyim bari dimi oirpata naber tatlı kuşum nasılsın?

nasıl olim laracım milletin kilo cetvellerini dikizliyorum :) ah aptal kafam die vuruyom kendime:))) bende salmasaydım kendimi 80 olmuştum belki:KK43:((

maşşallahhhhh :nazar: yürü arkadasım yürü inş meyvesini alacaksın cumaya kadar ... bu arada bu ip hoplama işini de yap bence laracım 5 dk yapsan süper olur ben yapamıyorum da kafamçokkarıştı malum kg yüksek öle bi hoplama ile kırarım sagımı solumu ...

AYTEN FISTIK NE HABER ..
sana yazayım diyordum bak burdayken . akşam haberlerde gördüm bi ilaç vardı toplatılmış sende kulanıyordun önceden ...
bu günlerde gene ilaç alıyormuşun ? aman dikkat !

yok canım ilaç almıyorum malum rapolu alınıyor ya o tür ilaclar benim rapor yok .. ki kendiside pahalı sagolsun alamıyorum :) ben reductil kullanmıstım.. ismi neydi?

Sağlık Bakanlığı, Sibutramin ihtiva eden bir zayıflama ilacının, kalp hastalarında risk oluşturdu için toplatılmasını ve satışının durdurulmasını kararlaştırdı.

Alınan bilgiye göre, Avrupa ılaç Ajansı, ''Sibutramin'' ihtiva eden ilaçların kardiovasküller (kalp) hastalığı olanlarda risk oluşturduğu gerekçesiyle Avrupa Birliği pazarından kaldırılmasına ve ruhsatlarının askıya alınmasına karar verdi.

Sağlık Bakanlığı ılaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü de bu karar doğrultusunda, ''Reductil 10 Mg kapsül'' ve ''Reductil 15 mg. Kapsül'' adlı ilaçların tüm serilerinin tedbir amacıyla eczane, ecza deposu, hastane seviyesinde piyasadan toplatılmasına ve satışının durdurulmasına karar verdi.

Sağlık Bakanlığının kararının ilgili ilaç firmasına, Türk Eczacılar Birliğine illerin Sağlık Müdürlüklerine duyurduğu bildirildi.

:KK70: aha benim ilac toplatılmış ne mutlu bana:KK70: ELVAN ya o zamanlarda kullanırken ölseydim:) aboooo

Allah korusun aytenciğim.Allah sağlıklı ve fit uzun ömürler versin hepimize:)
O ilaçtan bende kullandım hem de 2 kutu (korka tırsa)2.kutu ramazana denk geldiği için pekte faydasını göremedim ama toplamda 5 kilo kaybettim.İlacı bilip bilmeden herkes kullanırsa olacağı bu.İlaç beden kitle indeksi <30 olanlar ve 27 üzeri olupta diyetle kilo veremeyenler için ama 4 kilo fazlası olan alıyo alırsa ayılırda bayılırda.Bende ilk günlerde ölü balık etkisi yaptı daha sonra sadece zaman zaman çarpıntı yaptı.Böyle otururken ayağa kalkıp zıplayasım geliyodu haa bi de ateş basıyodu.İlaç kullandıktan sonra böbrek karaciğer troid vs bi sürü tahlil yaptırdım ve hala sapasağlamım şükürler olsun.
Şimdi tekrar kullansam mı acaba diye düşünürken ilacın toplatıldığını öğrendim ee vardır bunda da bi hayır diyorum.Sonuçta bedenine bi madde giriyor ve bu madde direkt beyni uyuşturuyor(iştah merkezine etki ediyor bi nevi antidepresan etkisi)

Akşam menümü paylaşayım sizlerle:

Yarım kase tarhana çorbası
Ispanak yemeği
Salata,yoğurt
Lipton yemek sonrası

öpüldünüzz

Allah korusun aytenciğim.Allah sağlıklı ve fit uzun ömürler versin hepimize:)
O ilaçtan bende kullandım hem de 2 kutu (korka tırsa)2.kutu ramazana denk geldiği için pekte faydasını göremedim ama toplamda 5 kilo kaybettim.İlacı bilip bilmeden herkes kullanırsa olacağı bu.İlaç beden kitle indeksi <30 olanlar ve 27 üzeri olupta diyetle kilo veremeyenler için ama 4 kilo fazlası olan alıyo alırsa ayılırda bayılırda.Bende ilk günlerde ölü balık etkisi yaptı daha sonra sadece zaman zaman çarpıntı yaptı.Böyle otururken ayağa kalkıp zıplayasım geliyodu haa bi de ateş basıyodu.İlaç kullandıktan sonra böbrek karaciğer troid vs bi sürü tahlil yaptırdım ve hala sapasağlamım şükürler olsun.
Şimdi tekrar kullansam mı acaba diye düşünürken ilacın toplatıldığını öğrendim ee vardır bunda da bi hayır diyorum.Sonuçta bedenine bi madde giriyor ve bu madde direkt beyni uyuşturuyor(iştah merkezine etki ediyor bi nevi antidepresan etkisi)

Akşam menümü paylaşayım sizlerle:

Yarım kase tarhana çorbası
Ispanak yemeği
Salata,yoğurt
Lipton yemek sonrası

öpüldünüzz

işte mevzu orda cıkıyo canım ben bu ilacı almak için 1 haft bekledim hormon testleri ekg ler vs testlerden gectim ve öyle aldım .. yani dr her önüne gelene vermekten ziyade araştırma var .. aklına gelen kullanıp ve yan etkisi ile karsılasınca aaa ilac tü kaka abd de bu ilac serbest ing öyle lakin raporsuz almak imkansız... tc de ise yeşil receteyi bile el altından yapan eczane ler mevcut ...

Bana bunu eczane direkt vermişti,eczacı kendisi 19 kilo vermiş bununla,sonradan araştırınca tırstım.Allahtan almadan önce tesadüfi tahlil yaptırmıştım,sık sık demir eksikliği anemisi yaşadığım için 6 ayda bir tahlil yaptırmaya çalışırım.Demir iğneleri şişirdi beni çünkü.Endokrinolojiden çok randevu almaya çalıştım ama hep dolu :S bu tarz ilaçları diyetisyeninde önermesi yetmiyor.Taylan Kümel, ceyda düvenci ile bu ilaç yüzünden mahkemelik diye biliyorum.

bak onu hiç duymadım dı dava mevzusunu....ben kullandımda 3 ayda 107 den 95 e falan inmiştim ... terbiye ediyodu beni lakin o günlerdede ii spor yaıyordum...

yok canım ilaç almıyorum malum rapolu alınıyor ya o tür ilaclar benim rapor yok .. ki kendiside pahalı sagolsun alamıyorum :) ben reductil kullanmıstım.. ismi neydi?

aman o bide ...6090 var ya sırada o varmış diye duydum ben.Şu ilacı almayı çok düşündüm ama cesaret edemedim iyi kide almamşım daha rtık zayıflama adına ilaç alamam ben bu ne yaaaaaaaaa bunu kullanmış olsaydım dava açardım ben ya ölseydim diye...........Bu kadar ucuz mu ölmeyenler şükredip otursun

inanmıyorum ya bizim eski takım resmen buraya taşınmış asicim seni görmek ne güzel lara viva :) yeni serüveninizde başarılar kızlar

aman o bide ...6090 var ya sırada o varmış diye duydum ben.Şu ilacı almayı çok düşündüm ama cesaret edemedim iyi kide almamşım daha rtık zayıflama adına ilaç alamam ben bu ne yaaaaaaaaa bunu kullanmış olsaydım dava açardım ben ya ölseydim diye...........Bu kadar ucuz mu ölmeyenler şükredip otursun

laracım bu ilacların kendi basına alınması zaten önerilmiyor.. ki recete ile satınız yazar üstünde onu da gecelim bu ilac endokrinoloji uzmanı tarafından rapor ile verilir.. ve testleri vardır.. testlerin temizse verilir ... ki testler arasında kalp kontrolude var .... ve öle 5 kg fazlası olana degil 30 kg ve üzeri fazlası olanlar yani obez ve morbit obezler alır...

ben bu ilacı kullanmadan önce epey arastırdım evet ölümler var lakin aynı sebeb var ortada kalp yetmezligi kişiler kendi basına kullanmıs ve yurt dısında bu olaylar yüzünden ilaç rapora tabi satısda ve izlenmesi var ... tc de recetesiz ilac satımı yüksek ... dedim gibi yesil recete ilacı bile tezgah altı satıyorlar...

bunlara bakarsak 5 kg için 7 kg için hiç bir test yapılmadan kullanılırsa ilacda hata degil sahısda aranmalı...

bence ilacı toplamak yerine ECZANELERE iyi bir ders verilmeli... kafaya göre satış kalkmalı... yani kısıtlamalı olmalı bazı seyler...

inanmıyorum ya bizim eski takım resmen buraya taşınmış asicim seni görmek ne güzel lara viva :) yeni serüveninizde başarılar kızlar

heeeedelikafadulden doğumunu yapınca:emir_bebek: açık bir kapın var unutmaaakaydirigubbakcemile hoşgeldin özgeanne adayııı :CüvCüv: :CüvCüv:

günaydın kızlar.
akşam misafirim vardı. ve biz evde otururken aniden bastıran kar yolları kapatmış.:bbo:
misafirimin oğluyla benim oğlan top oynarken evin içinde tabiiiiikötükedihüso benimki düşmüş ve kafasında kocaman bir beombe oluştu.
tabi benimki artık susmazzz ağlarrrrr:ecrin_bebek:
neyse misafirimizi arabalarına bindirip uğurladık
benim oğlanın mızmızlığı üzerinde
karıda görünce hadi kar topu oynayalım diye indik
allahaım o ne yol
yollar jilet gibi kaygannn
evimizin biraz aşağsında yokuş var oraya kadara yürüdük. birde ne görelim uğurladığımız misafirlerin arabası orda
önlerinde bir zincirleme kaza ve cesaret edip gidememeişler.
artık arabayı oraya çekip yürüyerek yola devam ettilereyvahedigeldismile
bizde karın tadını çıkardık. hem yürüyüş yaptık hemde çok güzel bir akşam geçirdik...
yollarda benim oğlum çok eğlendi. ama eve girince yine zırlamaya başladı:sinifsinif: kafam acıyor diye:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
gelelim yediklerimee
akşam 1.5 köfte
1 .3 kaşık çorba
ama çayla biraz kuru yemiş yedim.
bu kez pastaya biskiviye hiç elleşmedimm:lepi::lepi:

merhaba özgeciğim hamileymişsin hayırlı olsun canım bende geldim buralardayım maleseffffffffff canım kadro tamam senide bekleriz canım

gelelim yediklerimee
akşam 1.5 köfte
1 .3 kaşık çorba
ama çayla biraz kuru yemiş yedim.
bu kez pastaya biskiviye hiç elleşmedimm:lepi::lepi:

Afiyet olsun şekercim azcık yemişin zaten bişeycik olmaz....Sen fena alıştırmış ev ahalisini çayın yanına bişeyler yemeye

canlarım benim ya sizleri görmek ne kadar güzel anlatamam... doracım gerçekten ihtiyacım olacak ama sık sık sizi ziyaret etmeye çalışacağım yaza kadar incecik olacaksınız ki dora , viva, lara bunu önceden başarmış kişilersiniz kütomda katılmış size ohh ne güzel....

evet laracım 6.aydayım bir kızm olacak:) hazırlıklar başladı inanılmaz keyifliymiş onlarla uğraşıyorum sigarayı da bırakmışsın tebrik ediyorum insan bırakınca ister istemez biraz kilo alıyor tabiki bende bıraktım hamile kalınca ve umuyorum ki bir daha başlamam

X