Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sevgili kocaeli,

suçumuzu bilip itiraf ettiğimize ve cezamızı çekmeyi göze aldığımıza göre bizde halen ümit varkaydirigubbakcemile5...

bence sıkı bir diyet sonrasında hafta sonları en azından birgün rahat olabiliriz. böylece sıkılmadan daha uzun bir diyet programı uygularız... yoksa hayat akıp gidiyor...kaydirigubbakcemile3

iyi geceler kızlar

eve yeni döndüm hoş bi akşamdı eh biraz kaçırdım açıkcası ama abartmadım

Kocaelicim merak etmişsin kaç kilo verdim diye şöle açıklim hayatım
hamile kalmadan evvelki kilom 68 di
iyi olmasada fena sayılmazdım gene
hamile kalınca bütün hamilelik boyunca 25 kilo aldım ve doğuma giderken tam 93 kiloydum
doğum yaptım lohusalık döneminden sonra ise 86 kiloydum işte
86 kilodan 10 aydır in in bugün bu kiloya gelebildim
kolay oldumu hayır ben yemeği çok seven biriyim ama dediğimiz gibi azmin elinden hiç bişi kurtulmaz
son günlerde kendimi daha bir güzel hissediyorum
takıma girdikden sonra ama daha bi motive oldum daha adabte oldum olaya
benim hikayem böle işte
bu arada baharcım çok çok geçmiş olsun kendine çok çok dikkat et çabuk iyileş dön aramıza

hepinizi öptüm kızlar iyi geceler

marhabalar azimli çıtırlar:)
kocaeli çok sevindim benide idare edebileceğin için canım.teşekkür ederim.15 günden fazla süreceğini sanmıyorum tatlım.
hastalarımız iyileşmişler ne güzel bir haber.haftaya daha dinamik başlarsınız inşaallah.
handemi azmin zaferi bi durumun var.inşaallah bende sizinle beraber kilo vereceğim.arada bir kaçamak oluyor ya ne yapalaım.çevremizdekiler yiyince dayanamıyor insan.bu konuda ben anneme hayranım,keşke ben ona biraaazcık çekseydimama maalesef halalarıma çekmişim.annem sofrada sadece bir çeşit yer kalkar.pilav yemez,sebze yemeği ve çorba varsa önünde ikisinden birini yer sadece kalkar.yani bu yemek istemmesiyle ilgili,diyetle ilgisi yok.fazla çeşitle doldurmaz midesini.güne falan gidincede kısır tarzı bişey varsa onu yer,bi tane pasta çeşitlerinden yer.tabağını boşalttığını hiç görmedim şimdiye kadar.5 doğum yapmış 63 kilo bi annem.ikimizi görenler bana utanmalısın kendinden böle güzel bi annen var diyolar.
ama ne yapayım babamın geni ağır basmış bende.senağlamasenağlama

akşam bizde arkadaşlara çiğköfteye davetliydik.bekar üniversite öğrencileri oldukları için evden muhallebi üstüne meyve ve jöleli pasta yapıp götürdüm.gerçi çiğköfteyi ekmeksiz marulla yedim ama pastadan bi dilimi götürdüm valla.sabahata yine sucuklu kahvaltı ,ama öğleni hafif geçirmeliyim.çünkü akşam mangala davetliyiz.ya herkeste durur durur ben diyete girince yapar ne yapacaksa.
hepinizi mutlu hafta sonları.....

mrb kızlar.. handemiciğim tşk ederim. merak etme çok iyiyim. döndüm artık aranıza... bugün keyifli bir gün geçirdim arkadaşlarımla ama kaçamak falan yapmadım.
sabah:2 dilim ekmek, bir parça omlet peynir ve domates
ara: kuru üzüm
öğle: yayla çorba ve 1 dilim ekmek
ara: sütlü kahve
ve şu an yeşil çay içiyorum
akşama yoğurt ve patates yiyeceğim.
benden bu kadar kızlar görüşmek üzere hoşçakalın..

merhaba arkadaşlar,

klasik bir pazar geçirdim bugün. eşofmanlarım üzerimde hep evdeydim, tembellik yaptım. diyette olunca pek keyifli geçmedi tabiii.:çok üzgünüm:

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 2 dilim etimek ve peynir
öğle: 2 kaşık pilav ve 1 parça haşlanmış tavuk eti, 1 kase yoğurt
akşam: 1 kase çorba, bolca yeşil salata ve 2 yemek kaşığı z.yağlı pırasa

gece:yeşil çay

hafta içi daha kolay geçmişti, umarım bu hafta da öyle olur...

herkese iyi haftalar...:1rolleyes:

Handemim 9 ayda bayağı kilo almışsın. Hiç dikkat etmemişsin. Ama negüzel azmetmişsin. İnşallah beraber istediğimiz kilolara ineceğiz. Şu göbeğim inse bende kendimi iyi hissedeceğim:jeyyar:

Enfurtucum nezaman kesinlikle bozmayacağım diye rejime başlasam mutlaka sağdan soldan davetler olurdu. Rejimim bozulurdu. Bu sefer kararlıyım rejimimi bozabileceğimi düşündüğüm yerlere gitmiyorum. yasakkelime

Bugün az bir kahvaltı ile günüme başladım. Akşamda 1 hamburger ve diyet kola içtim. Günlük menüm bu kadar. İşyerim hariç heryerde su içmeyi ihmal ediyorum. Yarından itibaren yine kampa sokuyorum kendimi.

Şimdiden hepimize kilo verebileceğimiz iyi haftalar diliyorum.:Saruboceq:

kızlar merhaba ,
maalesef pek paylaşımda bulunamıyorum. oğlumu carşamba gününden beri dr a götürüyoruz.
1 hafta önce hastahaneden çıkmıştık hastalığı nüksetti bizde dr değiştirdik. ve bütün tahliller sil baştan. çok şükür şimdiye kadar bir şey çıkmadı peki o halde nedeni araştırıyoruz.
bu yüzden canım sıkkın . günlerim yorucu vekoşturmacalı stresli.çünkü bu sefer dr . muz yakın bir semtte değil.
neyse sonuçlar bewlli olsun daha sıkı döneceğim inşallah
handemi bravo bendende.
ben doğuma 86 kg la girmiştim ve doğumdan sonra sadece 82 . kloya düşebilmiştim.
neyse sonuçta azim irade.
herkese güzel bir hafta

ıyı aksamlarr kızlarrr
kocaeli saol tatlım bu hafta sonra donuyorumm cok asırıya kacmadan yemeye calısıyorumm ama sınav haftası malum yee otur pazartesı salı carsamba ve cuma sınavlarım varrr ondann sonraa hızlıcaa donuyorumm aranızaaaa optum canlarım yazılanları tam okumadımm ama 3.olmusuzz ne kadaar benım katkım olmasada tebrık edıyorummm hepımızııı:lepi:

Sınavlarında başarılar Çiçekcim. Hızlı dönüşünü bekliyoruza.s.
Singingim çok geçmiş olsun. Şimdi nasıl oldu? Yeni gittiğiniz doktor kesin bişey söylemiyormu??

Günaydınnnnnn Haftasonu midemi genişlettim bugünden itibaren dararltma girişimime başlıyorumkaydirigubbakcemile2 Kaçamak yapmak 2 hafta yasak...sositososito
Sabah 1 dilim etimek, 2 zeytin, domates ve çok az peynir yedim.

mrb kızlar..bugün yine ılık sirkeli su ile güne başladım. kahvaltıda 2 ince dilim ekmek peynir domates ve biber yedim.
spor yapmaya çalıştım ama hala eski gücümü toparlayamamışım 15 dk içinde tıkandım :çok üzgünüm: neyse yinede biraz yapabildim dans falanda yaptım terledim yani.
bugün ne yiyeceğimi bilmiyorum ama hafif birşeyler yiyeceğim kesin.
tartılma gününe 4 gün var ve ben çok heyecanlıyım umarım kilo verebilirim. neyse ben elimden gelenin fazlasına yapayımda eminim veririm :dance: neyse kızlar görüşmek üzere tekrar yazarım sonra hoşçakalın:a015:

Yine bendelikafadulden öğlende yarım saat yürüyüşümü yaptım. Yeşil çayımı içtim. Çorba, salata ve çok az ciğer yedim.
Bu hafta spor yaptıysanız belirtmeyi unutmayın çıtırlar. listeye işliyorum çünkü. Cuma günü deşifre ediciimmm kaydirigubbakcemile3 December ve Çiçek'i izinli sayıyorum tabi bu haftalık:jeyyar:

bir daha kesin diye konuşmayacağım:çok üzgünüm: hafif yiyeceğim diye güne başladım malesef bugün biraz diyeti bozdum
öğle: patates 1 dilim ekmek ve yoğurt yedim
ara: kuru üzüm
akşam. 2 lahmacun ve salata:çok üzgünüm:
gece: sadece yeşilçay

merhaba

bugün tam 1 hafta oldu başlayalı ama tartılmayacağım. perşembe günü tartılmayı düşünüyorum..

sabah: 2 dilim etimek, 1/2 yumurta, 5-6 zeytin, peynir
öğle: 2 dilim ince ekmekle yapılmış tavuk etli sandöviç, yeşil salata, diyet kola
akşam: 7-8 tane etli yaprak sarma, 1 dilim ıspanaklı yağsız börek, 1 kase yoğurt

gece: yeşil çay, 30 dakika aerobik....sırnaşık şey

çok gibi görünüyor ama açım arkadaşlarrr.....cokacimcoook

Merhaba kizlar
neler yapiyorsunuz bakiyim dedim.Singingcim canim gecmis olsun.Kocaelicim nasil gidiyor kaptanlik takim sana emanet dimi simdi kolay gelsin.Yeni katilanlar hosgeldiniz.Bu arada bana takimdan ayrilmak pek yaramadi birazcik kilo aldim ama hepsini birakip yakinda TRye doncem ins. kizlar optum hepinizi.Selamlar

ben geldiiim
hafta sonu pc de bir sorun vardı bugün açıldı temizlik neyim yaptım ancak oturudm pc başına
nası gidiyo kızlar??
bu sabah:3 kuru kayısı yedim bir bardak ılık suyumu içdim canım pek bişi istemedi bir dilim ekmek birazda beyaz peynir yedim
öğlen:brokoli haşladım yedim yoğurtlu
ara:bir kahve içdim
akşam:yayla çorbası iki kaşık pilav ve bir kaşık kuru fasülye yedim
şimdi yeşil çay içicem pilates yapamadım bugün oğluşum çok ağladı tam o saatte

Baharcım aramıza dönmüş olman ne güzel tekrar tekrar geçmiş olsun hayatım yorma yi,nede sen kendini spora ufak ufak başla

kızlar merhaba ,
maalesef pek paylaşımda bulunamıyorum. oğlumu carşamba gününden beri dr a götürüyoruz.
1 hafta önce hastahaneden çıkmıştık hastalığı nüksetti bizde dr değiştirdik. ve bütün tahliller sil baştan. çok şükür şimdiye kadar bir şey çıkmadı peki o halde nedeni araştırıyoruz.
bu yüzden canım sıkkın . günlerim yorucu vekoşturmacalı stresli.çünkü bu sefer dr . muz yakın bir semtte değil.
neyse sonuçlar bewlli olsun daha sıkı döneceğim inşallah
handemi bravo bendende.
ben doğuma 86 kg la girmiştim ve doğumdan sonra sadece 82 . kloya düşebilmiştim.
neyse sonuçta azim irade.
herkese güzel bir hafta

singincim canım benim çok çok geçmiş olsun inşallah önemli bişi değildir dualarım oğlunla emin olabilirsin onlar bizim herşeyimiz:emir_bebek:

iyi akamlar güzeller
bu sbah normal bi kahvaltıyla güne başladım.öğlen bi portakal ve elma yedim ama akşam maalesef dayanamayıp yaptığım köftelerden kaç tane yedim bilmem.yalnız köfteleri ızgara yapmıştımda dürüme sarıp sarıp yedim.ooff yedikten sonra aklıma geliyor u diyet olayı.sofaray benm oturduğum tarafa bazı notlar yazmaya karar verdim.diyette olduğumu hatırlatacak şeyler yani.
arkadaşta mesaj attı yarın bana oturmaya gelecek.oda diyetteymiş hamur işi yapma diyor ama yapmadan da olmuyor ki canııımmmm...
akşam boyuncada rezene içeceğim.sütümü arttırsın diye.
kocaeli ben bu hafta listeye alınacağım değil mi?yani bende yaptığım sporlar yazmalı mıyım?yoksa haftaya mı yazmaya başlaıycam?

Baharcım aramıza dönmüş olman ne güzel tekrar tekrar geçmiş olsun hayatım yorma yi,nede sen kendini spora ufak ufak başla

tşkler canım..a.s. bende çok mutluyum aranızda olmaktan. size karşı kendimi okadar sorumlu hissediyorum ki; en ufak bir kaçamak yapsam gücüme gidiyor.. umarım bu sorumluluk kilo vermemde faydalı olur. benim mart yada mayıs ayına kadar kesin 60 kilo olmam lazım.. bu genç yaşlarımı kilo sorunlarıyla uğraşarak yaşamak istemiyorum bu sefer çok kararlıyım 60 olmadan kesinlikle bırakmayacağım:teytey:

tşkler canım..a.s. bende çok mutluyum aranızda olmaktan. size karşı kendimi okadar sorumlu hissediyorum ki; en ufak bir kaçamak yapsam gücüme gidiyor.. umarım bu sorumluluk kilo vermemde faydalı olur. benim mart yada mayıs ayına kadar kesin 60 kilo olmam lazım.. bu genç yaşlarımı kilo sorunlarıyla uğraşarak yaşamak istemiyorum bu sefer çok kararlıyım 60 olmadan kesinlikle bırakmayacağım:teytey:

ah canım benim ayynı bende onu istiyorum en geç hazirana kadar zaman verdim kendime 60 kilo olmak istiyorum dediğin gibi okadar bıkdımki böle gezmekden
biz kararlı olursak yapamicamız şey yok ben buna inanıyorum birbirimize destek oluyoruz böle buda ciddi bi motivasyon oluyo

çıtırız dahada çıtır olucaz hihoyyyt

ah canım benim ayynı bende onu istiyorum en geç hazirana kadar zaman verdim kendime 60 kilo olmak istiyorum dediğin gibi okadar bıkdımki böle gezmekden
biz kararlı olursak yapamicamız şey yok ben buna inanıyorum birbirimize destek oluyoruz böle buda ciddi bi motivasyon oluyo

çıtırız dahada çıtır olucaz hihoyyyt

tabiki canım biz istedikten sonra yapamayacağımız şey yoktur hayatta. evt ya hayal ediyorumda zayıfladığımızda nasıl gözükeceğiz kimbilir.. ben ilk olarak süper düşük bel bir kapri alacağım kendime. üzerine beyaz çok şık bir bluz. ve beyaz bilekten bağlamalı çok şık bir sandalet. ayyyy süper olur yasırnaşık şey kızlar hevesleniyorum hadi durmak yokk pess etmek hiç yokk.. zayıflamak hakkımız söke söke alırızhihoyyythihoyyyt

X