Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selamlar,

bugün 5. günüm henüz tartılmadım, birkaç gün daha sabredip öyle tartılıcam...

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim kepek ekmek, küçük parça peynir
öğle: 1 kase çorba, 3 adet köfte, 1 dilim ekmek
akşam: 1 adet biber dolması, 1 kase yoğurt, 2 dilim kepek ekmek

ara: 7-8 fındık, diyet kola, yeşil çay

gece: sanırım diyet kolaya devam edicem...

yarın güne gidiyorum. evden çok aç çıkmamalıyım ve de giderken yanımda diyet kola götüreceğim ki tokluk hissi çabuk olsun. yoksa aç günlerin acısını çıkarmaya kalkabilirim. bir de arkadaşların "bu seferlik boz, akşam bişey yemezsin, bunlar kilo yapmaz gibi " ısrarları var tabii.... yasakkelime

evde eski bir aerobik cd si buldum. yarım saatlik bir program, bu akşam yaptım, bakalım devamı gelecek miiii..

Son düzenleme:
ÇITIRLAR TEBRİK EDİYORUM SİZİ
3.TAKIMDAN BUNA SİZEa.s.a.s.:nazar:

merhaba kızlar
ben dün yoğun bir gün geçirdim dolayısıyla pc başına geçemedim

Kocaelicim ben kilolarımızı biz yazıyoruz sen liste yapıyosun zannediyodum canım aydınlattığın için sağol önümüzdeki hafta öle yapıcam inşallah
bu hafta benim yerime düzeltmişsin teşekkür ederim

bugün henüz sadece 3 kuru kayısı yedim ve bir bardak ılık su içdim
iki gündür pilatesimi yapamadım resmen vicdan azabı çekiyorum

Şu zayıflama ilaçlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum kafayı taktım ben bu haplara uyuz oluyorum ya haksız yere üstümüzden para kazanmalarına. biliyorum bu konuyla ilgili topikler var oraları düzenli olarak inceliyorum ancak benim için önemli olan azda olsa tanıdığım insanların tecrübeleri bilgileri çünkü inandığım insanlardan bir şeyler duymak istiyorum.
sizlerden istediğim şu şayet mümkünse
Hepinizede şimdiye kadar kullandığı piyasada olan ot çöp harici tablet şeklinde satılan reçeteli yada reçetesiz hapların isimleri .sizlere etkisi (olumlu yada olumsuz)
ve hapları kullanım süresindeki yeme durumunuz (diyet yapıp yapmadığınız)
ve geldiğiniz nokta sonuç ne oldu.
Hazırladığım soruları alıntı yapıp aynen cevaplarsanız (kullandığın her ürün için ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim)bana çok yardımcı olursunuz.Bu konuda ciddi bilgi toplamak benim için gerçekten önemli.

Bilgisini ve paylaşımını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden çok tşk ediyorum

ZAYIFLAMA DESTEĞİ ÜRÜNLER

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..).................
Hangi ürünü kullandınız:...................................
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:..........................
Kullanım süresince diyet yaptınız mı:...........................
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:............................
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:...........................
Kullanım süresince kilo verdiniz mi:................................
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:............................
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:...........................

merhabalar arkadaşlar.bu sabah ılık sirkeli suyumu içtim.ve eşimle kahvaltımızı yaptık.hava çok soğuk yürüryüş yapamayacağım ama az sonra egzersiz yapacağım.
mehalim ben sorularını yanıtlamak istiyorum canım.

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..)=diyabet belki ilerde çıkabilir babam diyabetli çünkü.

Hangi ürünü kullandınız:ben c....ge p..w kullandım.

Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:20 gün kullandım

Kullanım süresince diyet yaptınız mı:hayır,düzenli bi diyet yapmadım.ama yediklerime dikkat ettim.

Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:ürün ilk hafta 1 kilo verdrdi bana.ayrıca çok susatıyordu.bide o kadar para verdiğini düşünüp hap boşa gitmesin diye düşünüyor insan.buda olumlu olmalı.

Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:kabızlık yaptı.ve bende bu etkisinin çok manasız olduğunu düşünüyorum.hem kilo vermeye yardımcı oluyor hemde kabız ediyor insanı ve şişiriyor.

Kullanım süresince kilo verdiniz mi:valla psikolojik mi bilmem ama 3.5 kilo verdim.

Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:20 gnde 3.5

Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:reklamlarına kanıpta aldım ama içi boş çıktı bencee
[/QUOTE]

kızlar dün gece bilgisayar başına geçemedim kusura bakmayın. dün çok kötüydüm tansiyonum düşmüş sanırım 2 gündür çok yüklendim kendime.

Bu arada kocaelicim ben 15 tatil müddetince bilgisayardan uzak olacağım çünkü tatilimi köyde geçireceğim köydede internet ve bilgisayar olmadığından paylaşım yapamayacağım. istersen başka gruba katılmak isteyen arkadaşları gruba alabilirsiniz benim yerime. bir kaç gün içinde böyle bir karar almıştık çok üzüldüm aslında ama yapacak bişi bulamıyorum ama geldiğimde gene bu grupta olmasamda paylaşımlarımı devam ettireceğim. çünkü burada olmak beni çok mötive etti. Çok üzgünüm arkadaşlar.

yarın güne gidiyorum. evden çok aç çıkmamalıyım ve de giderken yanımda diyet kola götüreceğim ki tokluk hissi çabuk olsun. yoksa aç günlerin acısını çıkarmaya kalkabilirim. bir de arkadaşların "bu seferlik boz, akşam bişey yemezsin, bunlar kilo yapmaz gibi " ısrarları var tabii.... yasakkelime

İlahi misirunucum sabah sabah güldürdün beni. Valla bravo süper bir çözüm bulmuşsun kendine...kaydirigubbakcemile3 Zamanında yedik yedik ne hale düştük. Bi zayıflasakta bidaha böyle durumları yaşamasak:bbo: Sakın dış tahriklere kapılmayasınsırnaşık şey

ÇITIRLAR TEBRİK EDİYORUM SİZİ
3.TAKIMDAN BUNA SİZEa.s.a.s.:nazar:

Çok teşekkürler Namcım. Bizdende sevgilera.s.

kızlar dün gece bilgisayar başına geçemedim kusura bakmayın. dün çok kötüydüm tansiyonum düşmüş sanırım 2 gündür çok yüklendim kendime.
Bu arada kocaelicim ben 15 tatil müddetince bilgisayardan uzak olacağım çünkü tatilimi köyde geçireceğim köydede internet ve bilgisayar olmadığından paylaşım yapamayacağım. istersen başka gruba katılmak isteyen arkadaşları gruba alabilirsiniz benim yerime. bir kaç gün içinde böyle bir karar almıştık çok üzüldüm aslında ama yapacak bişi bulamıyorum ama geldiğimde gene bu grupta olmasamda paylaşımlarımı devam ettireceğim. çünkü burada olmak beni çok mötive etti. Çok üzgünüm arkadaşlar.

Karmencim çok geçmiş olsun...anladığım kadarıyla yeni kesinleşmiş bir durum seninki. İstersen önümüzdeki 2 hafta boyunca kilonu bildirim listesinde sabit göstererek seni idare edebiliriz. Ama belirttiğin süre daha da uzayacaksa üzgünüm ama başka birinin yerini işgal etmiş olursun..Seçim senin canım???

Son düzenleme:

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..)Herhangi bir rahatsızlığım yok çok şükür:nazar::nazar:
Hangi ürünü kullandınız: 2 farklı ürün kullandım. Biri hoo..a ,diğeri lahana kapsülü
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:İkisinide farklı zamanlarda 1 aya yakın kullandım.
Kullanım süresince diyet yaptınız mı: Çok sıkı bir diyet uygulamadım ama yediklerime dikkat ettim tabiki.
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:Hiçbir olumlu etkisi olmadı.
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:Umudumun yıkılması, çöpe giden paracıklarımsenağlama
Kullanım süresince kilo verdiniz mi: Hiç veremedim
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:0 kilo
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz: Bu ürünü piyasaya sokanlara birkaç kelimem var. Ama onları buraya yazamam :roflol:

Umarım araştırmana bir parça yardımcı olabilmişimdir. Sevgilera.s.

İyi haftasonları kızlar. Nihayet hafta tatilime başladım. Dün yediklerim sabah 1 simit, öğlen: Çorba,salata ve 1 köfte
Ara: 2 Etimek ve 2 mandalina
Akşam: menemen ve 1 dilim ekmek
Ara: Tvdeki programda görüp yaptığım prens tatlısı. Midem küçülmüşmü nedir. Gece boyu hazımsızlık çektim. -tatlicadiarzu-Yediğimede pişman oldum ama yemesem biyerim şişerdi.
2litre suyumu içtim. Yeşil çayımı içtim ve yarım saat yürüyüş yaptım.
Bu sabah kahvaltıdafazla yemedim. Ama cappicunomun yanında 3 parça çikolata yedim. Akşama balık ve salata yiyeceğim. Akşam görüşmek üzere:eek:

karmencim çok geçmiş olsun canım.
kocaeli bende de karmen gibi bi problem var.kızkardeşim doğum yapacak bu aralar.benide yana yakıla çağırıyor.sanırım haftaya gideceğim.10 gün gibi kalırım.benide idare edebilir misin?burdaki seçimi sana bırakıyorum.zaten daha asıl listeye alınmamıştım.olmaz dersen problem değil.dönünce yine görüşürüz.çünkü hastalık bu sonuçta ne olacağı belli olmaz.
bu durum için çok özür dilerim,gruba girmemeliydim.gideceğim belliydi çünkü ama unutmuşum.

slms kızlar

bu akşam bir arkadaşıma gidicez daha doğrusu arkadaşlar toplanıcaz
şimdi konuştum kendisi ile aman ne hazırlık yapmış ne hazırlık yapmış
kurabiyeler börekler
napcam ben bu akşam işim zor
dün birkaç haftadır görüşmediğim arkadaşlarıma rastladım
aman bir iltifat bir iltifat sen kesin bişi kullanıyosun nası verdin bu kiloları diyolar
acaip motive oldum iyice arkadaşlar
bu akşamda hepsinin tadına bakıcam ama abartmak yok azıcık ödüllendirim kendimi bari:)))

Karmencim çok geçmiş olsun...anladığım kadarıyla yeni kesinleşmiş bir durum seninki. İstersen önümüzdeki 2 hafta boyunca kilonu bildirim listesinde sabit göstererek seni idare edebiliriz. Ama belirttiğin süre daha da uzayacaksa üzgünüm ama başka birinin yerini işgal etmiş olursun..Seçim senin canım???[/QUOTE .!.:
canım ya bu habere çok sevindim. delikafadulden ben okulların kapanmasıyla Eskişehirde yani eskişehirin bir köyünde olcağım. o süre zarfında beni idare ederseniz çok mutlu olurum. gelincede paylaşımlarıma devam ederim canım. sömestre tatili süresi bittiğinde kesinlikle burdayım çünki iş var. delikafadulden

şu sorunumuda çözdüm galiba ayyy ne çok seviyorum şu kadınlar kulubünü yaavf. tabi takım başkanımız kocaeliyide hatta kızlar hepinizi.

daha önceki kilo vermelerimde maden suyunun faydalarını çok görmüştüm. şimdi sizlere maden suyu ile ilgili bulduğum bilgileri paylaşayım dedim. hatta sizler internet üzerinde araştırısanız çok daha bilgi edinebilirsiniz.

Hazmı kolaylaştıran, mide bulantısını önleyen maden suyu, bilinenin aksine soda değil... Doğanın armağanı maden suları hakkında bilinmeyenler...

Günümüzde birçok insan, sağlığımıza faydaları saymakla bitmeyen maden suları hakkında yanlış bilgilere sahip. Tansiyon artırıcı, mideyi tembelliğe alıştıran ve özellikle kadınlar ve çocukların tercih etmemesi gereken bir içecek olduğu biliniyor. Oysa maden suları, içerdiği karbondioksit gazı sebebi ile hazmı kolaylaştırdığı gibi mide bulantısını da engelliyor. İçmenin yanı sıra dışarıdan uygulandığında cildin güzelleşmesinde etkili oluyor. Bu yüzden uzmanlar, günde 2 litre kadar su ve maden suyu gibi 'yararlı sıvı' içilmesini tavsiye ediyor.

Etik Diyet Danışmanlık'ın sahibi Beslenme Uzmanı Turgay Köse, yer altından doğal yollarla çıkan, mineral bakımından zengin maden suları hakkında merak edilen soruları cevapladı:

Maden suyu ile soda arasındaki fark nedir?

Maden suyu, içerdiği tüm mineraller ve karbondioksit gazı ile birlikte yer altındaki çatlaklardan yol bularak yeryüzüne çıkar ve tamamen doğaldır. Soda ise su ve sudan yapılan içeceklere üretim sırasında karbondioksit gazı basılmasıyla elde edilen ve tamamen 'yapay' olan bir içecektir. Her ikisi de mideyi rahatlatma özelliğine sahiptir, ancak sodanın bundan başka hiçbir işlevi yoktur. Oysa maden, suyu aynı zamanda doğal bir mineral deposudur.

ÇOCUKLAR DA İÇEBİLİR

Çocuklar veya hamileler maden suyu içebilir mi?

Maden suyunun bilinen hiçbir zararı olmayıp, aksine vücuda sayısız yararları vardır. Büyüme çağındaki çocuklar kalsiyum, demir, çinko, florür gibi minerallere yetişkinlerden daha fazla ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı karşılamanın en iyi yolu, yeterli miktarda süt ve doğal suları tüketmekten geçer. Maden suyunun içerdiği kalsiyum kemik yapısının, florür ise ağız ve diş sağlığının gelişmesi için son derece yararlıdır. Hamilelik ise, beslenmenin daha da ön plana çıktığı bir dönemdir. İnsan vücudu bebeği besleyebilmek ve gelişmesini sağlamak için normalden daha fazla besin, sıvı, vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Bu katkıyı doğal yoldan sağlayabilmek için, hamilelikte düzenli olarak maden suyu tüketimi tavsiye edilir.

DİYETE DE FAYDALI

Diyet yaparken maden suyu içmek fayda sağlar mı?

Maden suları sindirimi kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Bu yüzden zayıflama diyeti uygulayanlara rahatlıkla önerilebilir. Özellikle sosyal aktivitelerde ve davetlerde hazır meyve suları, meşrubatlar veya alkollü içecekler yerine enerji içermeyen en iyi seçenektir. Öte yandan meyve aromalı maden sularının büyük çoğunluğunda rafine şeker kullanılır. Bu nedenle de gazoz gibi lezzetlidir. Ancak zayıflama programlarında ve şeker hastalığı gibi durumlarda rafine şeker tüketiminden kaçınmak gerekir. Formuna dikkat eden bireylerin ve şeker hastalarının, meyve aromalı maden sularında yapay tatlandırıcı ile hazırlanan alternatifleri tercih etmeleri gerekir.

ÇOCUKLARIN BOYU UZAR

Maden suyu, sağlık için gerekli biyokimyasal görevleri ile önem taşıyan, sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, kükürt ve klor başta olmak üzere; demir, mangan, bakır, iyot, çinko, florür, krom, kadmiyum gibi mineralleri içerir. Maden suyu fazla içen çocukların boyları daha fazla uzar, dişleri ve kemik yapıları daha sağlam olur. Kadınların menopoz döneminde ortaya çıkan kemik erimesi problemi geciktirilebilir. Özellikle magnezyum eksikliğinin neden olduğu kalp hastalıklarından kaynaklanan genç yaşta ölümlerin önüne geçilebilir.

TÜKETMiYORUZ

Ülkemizde 15 yaş ve üzerindeki yetişkinler ile yapılan yakın tarihli bir çalışmaya göre, her yüz kişiden 60'ı henüz maden suyunu tanımıyor. İçenlerin de yüzde 51'i maden suyunu haftada bir veya daha seyrek tercih ediyor. Avrupa'da kişi başına yılda 150 litre maden suyu tüketilirken bu oran Türkiye'de 3 litre civarında.

İlaç yerine günde tam 8 bardak maden suyu için

Prof. Dr. Zeki Karagülle, herkesin günde 8 bardak su içme alışkanlığı edinmesini öneriyor. Ayrıca tadı kötü olan sert yani mineralli suların, sağlık için daha yararlı olduğunu belirtiyor. Karagülle'ye göre maden suyu içmek de şart!..

Geçen hafta su ile ilgili yine kafalarımız karıştı. Tam su içme alışkanlığı ediniyorduk ki Pennsylvania Üniversitesi'nden Dr. Dan Negoianu ile Dr. Stanley Goldfarb'ın çalışmaları yayımlandı. İkili, günde 2 litre su içmenin saptanmış herhangi bir yararı olmadığını açıkladı. 2 litre günde 8 bardağa denk geliyordu. Bu açıklama, zorla su içenlerin ellerindeki bu bardaklarını bırakmalarına yol açtı.

MADEN SUYU İLAÇ GİBİDİR
İstanbul Tıp Fakültesi Hidroklimatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeki Karagülle, bu araştırmanın sonuçlarının tam aksini düşünüyor. Karagülle, sağlıklı yaşamak isteyen herkesin günde en az iki litre su içmesini öneriyor. Çoluk çocuk herkesin ilaç niyetine maden suyu içme alışkanlığı edinmesini savunuyor. Su konusunda yüzlerce araştırmaya imza atan Prof. Dr. Zeki Karagülle, sorularımızı yanıtladı:

* Çok su içmenin, başlıca yararları nelerdir?
Yalnızca su içerek uzun süre yaşayabilirsiniz. Halbuki susuzluğa ancak 1-2 gün tahammül edilebilirsiniz. Sonra ölüm tehlikesi ortaya çıkar. Canlılığımızı sağlayan temel ortam görevini; su üstlenmektedir. Yetişkin birinin toplam ağırlığının yüzde 70'i sudur. Su, vücuttaki atıkların atılmasını da sağladığı için doğal olarak bir miktar suyu dışkı yoluyla kaybederiz. Bu da günde toplam 1.5 litre kadardır. Terle ve nefesle kaybedilen suyu da eklersek, günde en az 2 litre su kaybına uğrarız. Bu miktarın yerine konulması şarttır. Bunun yarım litresi günlük besinlerden alınabilir. Bu nedenle, en az bir 1.5 litre su içmemiz şarttır.

* Vücut susadığında bunu hissettirmiyor mu? Susamadan su içmek gerekir mi? Yararlı bir alışkanlık mı?
Gerekir çünkü susuzluk hissi, vücudun su gereksiniminin tehdit eder boyutta karşılanmadığını gösteren bir alarmdır.

KAHVENİN YANINDA ALIN

* Günde kaç litre su içersiniz?
Ben günde en az 2-2.5 litre hatta bazen 3 litre su içerim. Bunun bir litresini mineralli sulardan alırım.

* Meyve suları ve çaylar da su yerine geçer mi?
Tabii meyve suyu ve çay su yerine geçer. Günlük su miktarının bir kısmı rahatlıkla onlardan karşılanabilir. Ama yetersizdir ve bütün bunların yanında su da içmek gereklidir. Kahvenin yanında mutlaka su içilmelidir. İster Türk kahvesi, ister Nescafe olsun yanında mutlaka su için. Kahvedeki kafein ekstra idrarla su atımını artırır. Ayrıca alkolü de su ile içmek gerekir. Çünkü idrarla su atımı, alkollüyken artar.

* Zayıflamak isteyenlerin, her zamankinden daha fazla mı su içmeleri gerekiyor?
Zayıflamak isteyenlerle ilgili bir şey söylemem. Zayıflama programlarının içinde 'zayıflamak isteyen bol su içsin' mesajları yer alıyor. Ben buna karşıyım. Su içmek zayıflatmaz ama sağlıklı yaşamak isteyenler, bol bol su içebilir.

SODA FARKLI

* Gazlı sular sağlıklı mıdır, değil midir? Bol bol soda içilebilir mi?
Burada büyük bir kavram kargaşası yaşanıyor. Türkiye'ye maden suları ilk geldiğinde yani 80 sene önce, bunlar Amerikan menşei olduğu için soda diye adlandırılmış. Soda yapay bir Amerikan içeceğidir. Çeşme suyuna bikarbonat atılarak yapılan bir çeşit sudur. Türkiye'de de soda var ama maden sularının çoğunu da biz yanlışlıkla soda diye biliyoruz. Maden suyu son derece yararlıdır ama soda bu kadar yararlı değildir. Amerika'daki araştırmalar sonucunda, sodanın kalp hastaları için zararlı olduğu açıklanıyor. Türkçe'ye öyle çevrilip açıklamalar yapılıyor. Maden suları da zararlı damgası yiyor. Halbuki maden suları kalp hastaları için ilaç gibidir, çok yararlıdır. Hipertansiyon hastalarına soda kısıtlaması getiriliyor ama maden suyu tüketimi öneriliyor. Maden suyu, yüksek tansiyona yararlıdır. Benim önerim; her öğün bir şişe maden suyu içmenizdir. Sabah, öğle ve akşam bir şişe maden suyu içme alışkanlığı edinin. Günde 2 litre sıvı tüketeceksek bunun en az bir litresi maden suyundan olmalıdır. Mineralli suyu bu miktarlarda içtiğimizde, sağlıklı bir böbrek fonksiyonunuz varsa bize hiçbir zararı olmaz. Tam tersine yararı vardır. Eğer taş sorununuz varsa, maden suyu bunun çözülmesini sağlar. Sanılanın aksine taş oluşumuna yol açmaz. Maden suyunun içindeki kalsiyum en az süt kadar yararlıdır. Öyle ki; bir gram kalsiyum tabletinden tam 3 kat daha yararlı olduğunu söyleyebiliriz.

ŞİZOFRENLERE DİKKAT!

* Bazı uzmanlar, "Çok fazla su içmek vücuttaki minerallerin bir kısmını götürür" diyor. Bu açıklama doğru mudur?
Bu bence çok komik bir inanış. Su zehirlenmesini bir tek ruhsal sorunu olan kişilerde görüyoruz. Onun dışında kimsede görmüyoruz. Şizofrenler bazen ne kadar su içtiklerini hiç fark etmeyip, günde 10 litreye yakın su içebiliyorlar. Bu durumda da su zehirlenmesi ortaya çıkabiliyor. Bu tür zehirlenmeler genellikle ölümle sonuçlanır ama dediğim gibi bu daha çok ruhsal bir problem olarak ele alınmalıdır. Onun dışında fazla su tüketildiğinde vücut alarm vermeye başlar ve insan bunu anlar. Nasıl ki susama hissi vücudun verdiği bir alamsa, fizyolojik olarak vücut fazla su tüketimini de engeller.

öncelikle geçmiş olsun karmen.
slm kızlar. bugün kendimi baya iyi hissediyorum. valla herşeyin başı sağlıkmış yemek yemenin bilesırnaşık şey herneyse bugün ne yediğime gelince
sabah:bir dilim ekmek, domates peynir ve yumurta
ara :50 gr üzüm
öğle: bol salata ve 5 kaşık kısır yedim
akşam sadece meyve yiyeceğim.
yarından itibaren spora yeniden başlayacağım. ama inş. vakit bulabilirim çünkü bu hafta çok yoğunum. sınaflar falan.. neyse görüşmek üzere hoşçakalın..:eek:

yapamadıııımmmm.:eek:klava:

arkadaşlarıma giderken diyet kolamı da yanımda götürdüm, hatta çay yerine onu içtim, ama sofra çok güzeldiiiii-tatlicadiarzu-

sabah:1 bardak greyfurt suyu, 2 adet etimek, peynir

öğle: 1 kase aşure, 3 adet içli köfte, 1 dilim patatesli börek, 4-5 kaşık kısır, 3-4 kaşık yoğurtlu patlıcan salatası..

akşam: yeşil çay...

30 dakika aerobik....

yarın da çok dikkatli olmalıyım.. galiba tatillerde daha zor oluyor diyet yapmak...:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
kocaeli bende de karmen gibi bi problem var.kızkardeşim doğum yapacak bu aralar.benide yana yakıla çağırıyor.sanırım haftaya gideceğim.10 gün gibi kalırım.benide idare edebilir misin?burdaki seçimi sana bırakıyorum.zaten daha asıl listeye alınmamıştım.olmaz dersen problem değil.dönünce yine görüşürüz.çünkü hastalık bu sonuçta ne olacağı belli olmaz.bu durum için çok özür dilerim,gruba girmemeliydim.gideceğim belliydi çünkü ama unutmuşum.

10-15 gün senide idare ederiz tabiki canım. Ama daha uzun süre paylaşımda bulunmaman takımlara girmek isteyen kişilerin hakkını yemek olur diye düşünüyorum.

slms kızlar bu akşam bir arkadaşıma gidicez daha doğrusu arkadaşlar toplanıcaz şimdi konuştum kendisi ile aman ne hazırlık yapmış ne hazırlık yapmış kurabiyeler börekler napcam ben bu akşam işim zor
dün birkaç haftadır görüşmediğim arkadaşlarıma rastladım
aman bir iltifat bir iltifat sen kesin bişi kullanıyosun nası verdin bu kiloları diyolar
acaip motive oldum iyice arkadaşlar bu akşamda hepsinin tadına bakıcam ama abartmak yok azıcık ödüllendirim kendimi bari:)))

Tabiki kendini ödüllendir Handemicim. Kaç kilo verdin merak ettim??

bugün kendimi baya iyi hissediyorum. valla herşeyin başı sağlıkmış yemek yemenin bilesırnaşık şey herneyse bugün ne yediğime gelince
sabah:bir dilim ekmek, domates peynir ve yumurta
ara :50 gr üzüm
öğle: bol salata ve 5 kaşık kısır yedim
akşam sadece meyve yiyeceğim.
yarından itibaren spora yeniden başlayacağım. ama inş. vakit bulabilirim çünkü bu hafta çok yoğunum. sınaflar falan.. neyse görüşmek üzere hoşçakalın..:eek:

Tekrar çok geçmiş olsun baharcım. Vücudun kendini toparlamadan spora başlama bence.yasakkelime

yapamadıııımmmm.:eek:klava:arkadaşlarıma giderken diyet kolamı da yanımda götürdüm, hatta çay yerine onu içtim, ama sofra çok güzeldiiiii-tatlicadiarzu-
sabah:1 bardak greyfurt suyu, 2 adet etimek, peynir
öğle: 1 kase aşure, 3 adet içli köfte, 1 dilim patatesli börek, 4-5 kaşık kısır, 3-4 kaşık yoğurtlu patlıcan salatası..
akşam: yeşil çay...
30 dakika aerobik....
yarın da çok dikkatli olmalıyım.. galiba tatillerde daha zor oluyor diyet yapmak...:çok üzgünüm:

Misirunucum bugün sabah sana dış tahriklere kapılma demiştim ya. Öğleden sonra lahmacun ve içli köfteyi mideme indirirken sana söylediğim bu söz geldi aklıma. :tomato::eek:klava:

Şeyyy:eek: bu sabah tartıldım. Baktım 200 gr.daha vermişim. "Haftaiçi daha düzenli oluyor nasıl olsa bu hafta daha sıkı rejim yapar ozaman veririm yine" diyerek çok şımardım bugün. Öğleden sonra 1 lahmacun, yarım içli köfte, 1 porsiyonda prens tatlısından yedim. Birazdan balık, salata yiyeceğim. Belki şarapta içerim. Bugün üzerime gelmeyin sizide yerim. Kapasitem var:roflol:

Karmencim verdiğin bilgiler için çok sağol. Güzel sözlerin için ayrıca teşekkürler:eek:Şeniz

Tekrar çok geçmiş olsun baharcım. Vücudun kendini toparlamadan spora başlama bence.yasakkelime

Şeyyy:eek: bu sabah tartıldım. Baktım 200 gr.daha vermişim. "Haftaiçi daha düzenli oluyor nasıl olsa bu hafta daha sıkı rejim yapar ozaman veririm yine" diyerek çok şımardım bugün. Öğleden sonra 1 lahmacun, yarım içli köfte, 1 porsiyonda prens tatlısından yedim. Birazdan balık, salata yiyeceğim. Belki şarapta içerim. Bugün üzerime gelmeyin sizide yerim. Kapasitem var:roflol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
çok tşkler kocaeli. biraz toparlanır gibiyim, tabi kendimi sınayacağım olmassa zorlamam.
yediklerine gelince; bence afiyet şeker olsun.. hakettin çünkü.. sen demiştin ya arada kendini ödüllendirmek gerek diye eee sende bunu yapmışsın bu kadarıyla sorun olacağını sanmıyorum.
bence bizim takım çok başarılı olacak çünkü biz azimli, kararlı, güçlü ve çook güzel çıtırlarız:dance::dance:
hadi çıtır yol arkadaşlarım görüşmek üzere hoşçakalın:eek:

X