Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

gunluk rapaorum geliyorrrrrrrrrrrrr........... sabah 7de ( saat 7 de dominaniknanik) yarim hazir bogca kahve saat 9 bir elma bir bardak cay saat 10 bucukta yarim kase fitness saat 12 de salata icinde sadece marul ve ton baligi hafif zeytin yagli ve tatlandirici yogurt saat 3 de bi dilim kekkötükedihüso kahretmesin iste cocuklara hazirlarken nefis dayanmadi acaip pismanim ama bu son soz aksam 4 kasik makarna o kadar simdi elma yicem ya yazinca farketim fazla elma tuketmemis bugun yarin telafi edecm silviya daha cok elmaaaaaaaaaaaa

ya of kızlar kendime çok gıcık oluyorum :S okuldan gelincve niye bilmiyorum ama ççooook acıkmış oluyorm. bişeyde yapmıyorm off

selam kızlar.ayy dün tam arkadaşımla msnden görüşürken net bağlantım koptu.tamda kk yı açmıştım.altta duruyordu öyle.daha okuyupta yazmamıştım.neyse önemsemedim netin gitmesini.sabah tekrar açtım pc yi.yine net yok.modem çalışıyor ama internet sinyali yanmıyor.delirecektim nerdeyse.en sonunda kabloda bi problem var diye aklıma gelince kablonun bağlantı noktalarına bi baktım ki-bizim furko asıla asıla kabloyu bağlantı yerinden ayırmış ikiye.az önce eşim bağladı da haloldu şükür.ben bugün yine oruçtum.düzenli olarak diyetime haftaya başlayacağım ben.

silviş ben paylaşım alanına gün aşırı bakarım.ama doğrusunu söylemek gerekirse 2,3 gündür bakmadım.bence analizler yararlı oluyordu benim için.gerilediğimi görmek utnç verici olsada hırs sebebiydi bence.yinede çoğunluğa saygı duyarım.

bugün acayip yorgunum kızlar.kışlıkları çıkarıp yazlıkları kaldırdım.ütüydü yemekti derken döküllüyorum vallahi.şu kaza oruçlarım bitsede hayırlısıyla çok rahatlayacağım valla.vücut direncim düştü gibime geliyor.

hepinizi öpüyorum.mardin cadımda gelmiş.e artıkın yarın görüşürük bacım.öff yarında diyarbakırdan kaynım geliyor.sakaryada okuyorda kendisi.öff öfff.....

meraba arkadaşlar
ben hedef kiloma geçen hafta itibariyla ulaşmış bulunmaktayım
bu nedenle elma diyetine başlamıyorum
perşembe günü bildirim yaparım
öpüyorum hepinizi

Merhaba arkadaslar
cooook uzun zaman oldu biliyorum.Ama gordumki eski arkadaslarim buradalar tabi mezun oldugunuzu gormeyi istesemde hala takimda tanidik simalar gormek beni coooook mutlu etti.Kizlar 4 ay gibi uzun bir Turkiye tatlinden sonra 1,5 ay once yeni yerimize tasindik.Ama esyalari buraya tasiyamadigimiz icin yeniden esya al, ev bul ,yerles,ramazan derken anca nasip oldu yazmak.Ben en son tatildeyken 56 kg ye kadar inmistim ama herkes" aay sana nolmus, yuzun kuculmus su bu" falan derken anlayacaginiz saldim kendimi ve gozlerinize inanamayacaksiniz 64 kg olmusum.Offff cok utaniyorum yazarken bugun yeniden bir baskul aldim ve sok oldum.Bilmiyorum Silviyacim bunca aradan ve ihmalden sonra yine beni kabul edermisin?Eger takimda yer varsa sizinle yeniden baslamayi coook cok isterim.Silvisim sen Singingim bana destek olursunuz ve tabi diger arkadaslarimda.Bu arada kizlar Tarik (oglum) krese ve bende toefl (ingilizce) kursuna basladim.Hergun odev ,okul,ev isleri inanin cok zor oluyor ama baskada carem yok gibi.Cooook uzattim farkindayim ama napiyim size yazmayii cok ozledim.Optum hepinizi selamlar

merhaba kızlar.gündüz son yazdığım mesajda paylaşım alanınada bir iki satır yazıp çıkıcam demiştim ama paylşaım lanına mesaj yazarken hop elektirik keisldi öylece kaldı.eve döndüğümde ise elektirk vardı ama net bağlantısı yoktu ancak şimdi yazabiliyorum...

handemi sağol canım
sende yapıyomusun elma diyeti

kızlar biri bir liste hazırlasın kimler yapıyo toplu olarak görelim

hepinizi öptüm elma güzelleri

biri hazırlasın ben bu işe karışmıyorum :)
listeyi hazırlayan benide yazsın sırnaşık şey

silvişim canım yarın başlıyorum elma diyetie bugün geldim daha evime ..heme alışverişmi yaptım elma yeşil çay ve bardak çorba etimek bakalım neolcak ..

tamam şeker.hadi klay gelsin...

cokacimcoook evet silviya gunluk raporumu yaziyorum vede yorumlarinizi bekliyorum eger cok veya sagliksizsa yorum yapin == sabah 7 hazir yarim bogca (avcum kadar bisey) kahve saat 9 bir elma normal bir bardak cay saat 11 de kiraz sapi cayi ictim 12 de yarim tabak haslanmis karnibahar ve haslanmis havuc karisimi yagsiz ve elma saat 2 de fitness cubuk saat 4 de bi kase sutsuz fitness aksam bi kase yogurt corbasi 4 kasik pilav ve 4 kasik biber yemegi( kasiklari saydim walla):jeyyar: simdi cay iciyorom birazdan elmayla gunu kapatacam benim hesaplamama gore 800 kaloriyi gecmiyo yediklerim sizce nasil

canım bu hara kafein alımını iptal et bence. kahve ve çay içme onun yeirne yeşil çay veya yazdığın gibi kiraz sapı olabilir
haşlanmış karnabahara lafım yok ama havuç nişastalı bir sebzedir üstelik yağsız yenmesinin bir faydası yoktur.şöyleki havucu çiğ yersen sorn yok ama pişirdiğine nişastaya dönüşüyo ayrıca havuçta bulunan vidaminler yağda eriyne vitemin türlerinden olduğu için (A.D.E.K - yağda eriyen vitaminler ) havucu yağsız yemen demek ondaki vitaimnlerden faydalanamaman anlamna geliyo

fitness çubuk ne bilmiyorum
kaçıkları saymışsın ama akşam yemeğin normla bi beslenme gibi olmuş.elma diyeti nerde kaldı bilimoyrum :)

sizede gunaydin arkadaslar elma dolu bi ikinci gun daha basliyacak sizin takimda kalabalik degil bizimkide iki takimi birlestirsekmi boyle bi sey mumkunmu silviya ???? gerci bizim donecekler varda gelen yok daha !!!! 1.73 ablam keisn bayram sonu burdayim dedi merak ediyorum haber yok

canım ben bunu teklif etmiştim.hatta takımalrdan biri diğerine taşınsın dedim.biizm takımada sizin takımada yazdım bunu ama pek ses gelmedi.bende üstelemedim.aslında sizin takımd az kişi var şuan.bizm takım sayıca daha kalabalık görünüyo sizin takıma bi mesaj yazsak paylaşıların 2. takımda devam ettiğine dair.ve türm takım taşınıp bize gelseniz paylaşımların tamamı burda yapılsa.sadece cuam günü bildirmi sizin takımda halletseniz olur mu?

slm silviya takip ediyorum son olanlar uzucu puskuut tun kallissin takim kaptanlarinin yaptiklari tartisilmaz biz girip iki satir yazmaya zor gelirken millet bizim icin oturup analiz yapiyo ve arkasi gelmeyince emekleri bosa cikiyor tabi bizim eski kaptan sormustu bize analize devam mi diye ben kendi adima analizlerin bana bisey kazandirmadigini soylemistim neslihana takimda olmak motive olmak icin burdayim demistim... yani sozun kisasi emekleriniz icin sagol opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan takim olamsa simdiye dek coktan birakmistim rejimi

canım evet bizm iki dakika göz ucuyla baktığımız analizler bir sürü emekle hazırlanıyo.ama gereken ilgiyi malesef görmüyo.püsküütü üzmektnese kaldırlması taraftarı çoğunluk.

analizler iyi oluyodu ama sen ne dersen fikrine katılırım

ya bencede analizler iyi oluyodu ben baya inceliyordum.

kızlar ya dağılıyoruz. bazende hemen gaza geliyoruz. bida gaza gelelim lütfen ya... moral her zaman gerekli.

dün yani p tesi bütün günü hasranede geçirmem sebebiyle elma dieti yapamadım. bugün yazdıklarınızı okuyunca yeniden kendime geldim . kim en çok kilo veren olacak.buda çok iyi.
bence kesin bununla kilo verilir aç kalıyor insan.
şeker cadı sen gelişme cağındasın sen biraz daha dikkat et kendine.
ağır ağır verilen kilo daha kalıcı olur diyordu dün okuduğum bir yazıda zaten bizde aylarca yapmıyacağızda . metobolizma şaşırtmacası oluyor bu bir anlamda.duraksayanlar için. silviş bu arada kutlarım . benden daha az bir kiloya düşmüssün

hayırdır canım rutin kontorller mi bişey mi oldu yoksa?geçmiş olsun mesak ettim!!!

evet şeker cadım ve dominoşum kendilerine dikkat etisler.güzel beslensinler....

singingim sen bi ara aradaki farkı baya açmıştın yetiştim yine sana. hadi yenidne kapışalım :))))

bencede analizler yararlı oluyor. ama emek harcayanların emeği kadar düşünüyormuyum diye kendime sordum. aslında düşünüyorum.eyleme geçi,rme yok.niye uğraşıyor bu insan.onun göstrerdiği özveriyi bende kendim için göstermeliyim.
kararlara saygı duyarım:

yok hiraycım ben maalesef yapamıyorum çünkü bebek emziriyorum elma dieti bana ağır gelir gibime geliyo ama bakalım belki ilerliyen zamanda olabilir sizin sonuçlara bi bakim iyi gidiyosunuz hepiniz

silviyacım uzun zamandan sonra yeni geldim ama bencede analizler iyi oluyodu fakat çoğunluk ne derse ona uyarım bizim için okadar emek veriyo insanlar sen yeterince ilgi yok dersen ozaman kararına saygı duyarım

gunluk rapaorum geliyorrrrrrrrrrrrr........... sabah 7de ( saat 7 de dominaniknanik) yarim hazir bogca kahve saat 9 bir elma bir bardak cay saat 10 bucukta yarim kase fitness saat 12 de salata icinde sadece marul ve ton baligi hafif zeytin yagli ve tatlandirici yogurt saat 3 de bi dilim kekkötükedihüso kahretmesin iste cocuklara hazirlarken nefis dayanmadi acaip pismanim ama bu son soz aksam 4 kasik makarna o kadar simdi elma yicem ya yazinca farketim fazla elma tuketmemis bugun yarin telafi edecm silviya daha cok elmaaaaaaaaaaaa

eylülcem sen galiba yemeğini yiyip üsütüne elma yiyosun :roflol: hani doktorun diyet listesi verdiği hastanın "doktor bunalrı yemekten önce mi yiycem yemektne sonra mı" demesi hesabı :roflol::roflol:

ya of kızlar kendime çok gıcık oluyorum :S okuldan gelincve niye bilmiyorum ama ççooook acıkmış oluyorm. bişeyde yapmıyorm off

fıstığım okuldan eve gelmeden kaç saat aç kalıyosun? bişeyler atıştır son 2 ders arasında böylelikle açlığını biraz bastırmış olursun.3 saatten fazla aç kalma.

ha ızlar yazmayı unutmuşum 6-7 bardak yeşil çay da içtim ugün

şekercim yeşil çayı abartma 3 fincendna fazla içme.böbreklerine zarar...

silviş ben paylaşım alanına gün aşırı bakarım.ama doğrusunu söylemek gerekirse 2,3 gündür bakmadım.bence analizler yararlı oluyordu benim için.gerilediğimi görmek utnç verici olsada hırs sebebiydi bence.yinede çoğunluğa saygı duyarım.

bugün acayip yorgunum kızlar.kışlıkları çıkarıp yazlıkları kaldırdım.ütüydü yemekti derken döküllüyorum vallahi.şu kaza oruçlarım bitsede hayırlısıyla çok rahatlayacağım valla.vücut direncim düştü gibime geliyor.

hepinizi öpüyorum.mardin cadımda gelmiş.e artıkın yarın görüşürük bacım.öff yarında diyarbakırdan kaynım geliyor.sakaryada okuyorda kendisi.öff öfff.....

meraba arkadaşlar
ben hedef kiloma geçen hafta itibariyla ulaşmış bulunmaktayım
bu nedenle elma diyetine başlamıyorum
perşembe günü bildirim yaparım
öpüyorum hepinizi

demekki bu hafta seni mezun ediyoruz megi tebrikler a.s.

ANALİZLER KONUSUNDA AÇIKLAMA:

nalansu,shekercadı, singing,handemi, enfurtu analizleri faydalı bulduğunuz söylemişsiniz ama doğrusu analiz sonuçlarının sizi atağa geçirdiğini farketmedim bugüne kadar.takımda ben aradığım şevki bulamıyorum buda gerçekten üzücü.en kötüüs ise bunu değiştirmek için ne yapacağımı bilmyiyorum.artık faydalı bi kaptna olmadığım farkındayım ama siz beni terkeden kadar bende burda olucam.analiz konsunda net bir sonuca varılmadı ama bir kısmımız püsküüte daha fazla bu yükü vermeme konuusda hemfikir.hatta ortaya eğer analizn yararlı olduğu düşünülüoyasa takımlar kendi içleirnde devam ettirebilirler.ama ben analizi özellikle kane notunu nasıl yapacağımı bilmiyorum.bu yüzden size böyle bi söz vermek istemiyorum ama şöyle yapalım böyle yapalım gibi bir fikriniz olursa seve seve ve elimden geldiğince yapamya çalışırım.yeterki motive olalım yeterki kilo verelim ve keyfimiz yerinde olsun.yapalım dediğiniz (yapabileceğim) herşeye varım!

iyiy geceler..

evet kızlar bomba gbi bir güne varmısınız ....elma beni hiç etkilemedi ya biraz başagrısı oda hemen yattım uyudum geçti...birazdan khvaltı sonra elma kemirme başlıyor ...lütfen vazgeçmeyelim kızlar ya lütfen ...ben zayıflıcamıza çok inanıyorum ya ...gerçekten çok inanıyorum ...biraz sıkalım bogazları biraz düdügümüze sahip olalım yeter ...ölmeyizya aç kalmaktam zaten bi kaç gün sonra midemizde küçülcek yani işallah ...ben çok inat ettim kızlar ...eger bunuda başaramazzam zayıflamaya inancım kalmıcak biliyorum o yüzden bu iş elma diyetinde bitmeli bıktım ya artık bık-tımmmmm..hadi çok öpüyorum hepinizi bby

Merhaba arkadaslar
cooook uzun zaman oldu biliyorum.Ama gordumki eski arkadaslarim buradalar tabi mezun oldugunuzu gormeyi istesemde hala takimda tanidik simalar gormek beni coooook mutlu etti.Kizlar 4 ay gibi uzun bir Turkiye tatlinden sonra 1,5 ay once yeni yerimize tasindik.Ama esyalari buraya tasiyamadigimiz icin yeniden esya al, ev bul ,yerles,ramazan derken anca nasip oldu yazmak.Ben en son tatildeyken 56 kg ye kadar inmistim ama herkes" aay sana nolmus, yuzun kuculmus su bu" falan derken anlayacaginiz saldim kendimi ve gozlerinize inanamayacaksiniz 64 kg olmusum.Offff cok utaniyorum yazarken bugun yeniden bir baskul aldim ve sok oldum.Bilmiyorum Silviyacim bunca aradan ve ihmalden sonra yine beni kabul edermisin?Eger takimda yer varsa sizinle yeniden baslamayi coook cok isterim.Silvisim sen Singingim bana destek olursunuz ve tabi diger arkadaslarimda.Bu arada kizlar Tarik (oglum) krese ve bende toefl (ingilizce) kursuna basladim.Hergun odev ,okul,ev isleri inanin cok zor oluyor ama baskada carem yok gibi.Cooook uzattim farkindayim ama napiyim size yazmayii cok ozledim.Optum hepinizi selamlar

hoşgeldin canımcım ..takıma alınıp alınmıcanı bilmiyorum ama silvişimiz bilir.. alınmasanda gel bizimle beraber paylaşımda bulun şuanda mesela top yekün elma diyetindeyiz sende katılabilirsin ..

merhaba ıkıncı takımın guzel hatunları
ah ahh ben de bu takımın eskılerındenım
mezun oldum yaklasık bır yıl once kadar
zaman ne cabuk gecıyor ya

sılvısım canım benım kılonu gorunce ınanamadım cok sevındım harıka vermıssın tatlım benım
ınan ben de senı cok ozledım
burası bı baskaydı be arkadasım

sıngıngım canım ablam
sen nasılsın oglusun neler yapıyor
poğacalarla aralar nasış

zaman zaman gırıp takıp edıyorum sızlerı fakat yazmak bu gune nasıp oldu

ben ne alemdeyım
sılvısım bılır ben 57 kılo olmadan rahatlayamayacagım bunu anladım
ya gercekten bu cok garıp bı duygu
bılmeyen arkadaslar ıcın yazıorum ben gecek yıl bu takımda nerdeyse 4-5 ayda 22 kılo verdım
toplamdaysa 30
yaklasık 15 aydır kılomu koruyorum

fakat anladım kı olmuyor yetmıyor
suan aslında ıdealım dıyebılrız ama ben kılo vermek ıstıroum fakat endıselerım var
soylekı
üstüm 36 beden altımsa 38
ustumden gıderse dıye korkuyorum
sanırım artık bolgesel zayıflamak ıstıorum
bu konuda bolgesel zayflayan arkadaslarımız varsa yardımlarını esırgemesınler benden

boyum 167 kılom 61
gogus 87 bel 70 basen 91
arkadaslar ben sadece alt kısımdan vermek ıstıroum bı 4-5 kılo kadar ustumden hıc gıtsın ıstemıyorum cunku goguslerım cok kuculuyor olcuyu kacırmaktan korktugum ıcın bu gune kadar 61 de kaldım
hagı sporu yapsam bılmedım yurusem muhtemelen ustumden de gıdecek bunu goze alamıyorum
varsa bılgınız sevınırım

ay uzun oldu hakkınızı helal edın arkadaslar

bu arada tarıkım gelmıs canım senı de gordugume cok sevındım ara ara gırıp bakıyordum sana geldın mı dıye denk geldı tatlım

slm kilzar bugun cok mesgulm aksam gelip hepinze cevap vercem bu arada silviyasırnaşık şey ay rezil oldum desene yemek ustune elma:kedi: kiz benim icin buyuk basari sen beni tanimiyorsun ama olsun ablasi boyle boyle tek elma ya gececez artik tarilmiyim dedim balansi gorunce dayanamadim tartildim sabah gitmeye baslamis kilolar insallah boyle devam edecz artik birakmak yok bu arada bizim kaptan gelsin bi konusalim bi sayfada paylasimi opuyorumnanaktan nalansu bu arada supersin devammmmmmmmm bende fazla kilo vereceksin bu hafta

Merhaba tesekkur ederim nalansu ins bende baslayayim.Aydasu inanamadim ya dun aklimdan sen geciyodun napti nisanlisi dondumu askerden hala ayni kiloda mi diye dusunuyordum.Masaallah korumussun iradeli arkadasim benim.Silvisim yoksa kustun mu bana?Sana karsi boynum kildan ince ne desen hakilsin canim.Neyse sizleri cok ozlemisim gercekten.Optum.Bu arada ben sabah 2 dilim ekmek ,1 kk peynir ve 4 zeytin yedim bide domates salatalik .

Merhaba tesekkur ederim nalansu ins bende baslayayim.Aydasu inanamadim ya dun aklimdan sen geciyodun napti nisanlisi dondumu askerden hala ayni kiloda mi diye dusunuyordum.Masaallah korumussun iradeli arkadasim benim.Silvisim yoksa kustun mu bana?Sana karsi boynum kildan ince ne desen hakilsin canim.Neyse sizleri cok ozlemisim gercekten.Optum.Bu arada ben sabah 2 dilim ekmek ,1 kk peynir ve 4 zeytin yedim bide domates salatalik .

canım benım ya
döndü canım döndü hayat kosturmaca canım
ıs arıyor sımdı de
su kk nasıl bısı demı
hayatımız asama asama gozumuzun onunde
canım ya canım

Merhaba arkadaslar

canım bugün gördüm mesajını.gelemne çok sevindim.tahmin etmemiştim bukadar uzun kalacağını Türkiyede.neyse iyisin ya.gerçi yazık olmuş çıp çıtıe olduktansorna yine kilo alman ama napalım canın sağolsun.hedi başlar veririz yine birlikte.ama bu sefer ciddi ciddi vericez kaytarmak yok :) benim için özel üyelerdensin.yerin hazır. hoşgeldin Şeniz

evet kızlar bomba gbi bir güne varmısınız ....elma beni hiç etkilemedi ya biraz başagrısı oda hemen yattım uyudum geçti...birazdan khvaltı sonra elma kemirme başlıyor ...lütfen vazgeçmeyelim kızlar ya lütfen ...ben zayıflıcamıza çok inanıyorum ya ...gerçekten çok inanıyorum ...biraz sıkalım bogazları biraz düdügümüze sahip olalım yeter ...ölmeyizya aç kalmaktam zaten bi kaç gün sonra midemizde küçülcek yani işallah ...ben çok inat ettim kızlar ...eger bunuda başaramazzam zayıflamaya inancım kalmıcak biliyorum o yüzden bu iş elma diyetinde bitmeli bıktım ya artık bık-tımmmmm..hadi çok öpüyorum hepinizi bby

bıkma bıkma vericez canım sen daha yeni geldin biz uzun zamandır burdayız ama başarıcaz.inanıyoruz....

merhaba ıkıncı takımın guzel hatunları
ah ahh ben de bu takımın eskılerındenım
mezun oldum yaklasık bır yıl once kadar
zaman ne cabuk gecıyor ya

sılvısım canım benım kılonu gorunce ınanamadım cok sevındım harıka vermıssın tatlım benım
ınan ben de senı cok ozledım
burası bı baskaydı be arkadasım

sıngıngım canım ablam
sen nasılsın oglusun neler yapıyor
poğacalarla aralar nasış

zaman zaman gırıp takıp edıyorum sızlerı fakat yazmak bu gune nasıp oldu

ben ne alemdeyım
sılvısım bılır ben 57 kılo olmadan rahatlayamayacagım bunu anladım
ya gercekten bu cok garıp bı duygu
bılmeyen arkadaslar ıcın yazıorum ben gecek yıl bu takımda nerdeyse 4-5 ayda 22 kılo verdım
toplamdaysa 30
yaklasık 15 aydır kılomu koruyorum

fakat anladım kı olmuyor yetmıyor
suan aslında ıdealım dıyebılrız ama ben kılo vermek ıstıroum fakat endıselerım var
soylekı
üstüm 36 beden altımsa 38
ustumden gıderse dıye korkuyorum
sanırım artık bolgesel zayıflamak ıstıorum
bu konuda bolgesel zayflayan arkadaslarımız varsa yardımlarını esırgemesınler benden

boyum 167 kılom 61
gogus 87 bel 70 basen 91
arkadaslar ben sadece alt kısımdan vermek ıstıroum bı 4-5 kılo kadar ustumden hıc gıtsın ıstemıyorum cunku goguslerım cok kuculuyor olcuyu kacırmaktan korktugum ıcın bu gune kadar 61 de kaldım
hagı sporu yapsam bılmedım yurusem muhtemelen ustumden de gıdecek bunu goze alamıyorum
varsa bılgınız sevınırım

ay uzun oldu hakkınızı helal edın arkadaslar

bu arada tarıkım gelmıs canım senı de gordugume cok sevındım ara ara gırıp bakıyordum sana geldın mı dıye denk geldı tatlım

fıstığım benim bitanesin.çok sevindim mesajını gördüğüme.
sen biraz daha vermek istiyosun ama ciddi bi spor programına ihtiyacın var. madme üst bedne küçülmesin istiyosun bunun içinde omuz ve göğüs hareketleir yapman lazım.eğer mümkünse bir spor salonuna yazıl böylelikle daha iyi olur senin için.şimdi çıkma gerek yine yaz olur mu öptüm kocaman

canım bugün gördüm mesajını.gelemne çok sevindim.tahmin etmemiştim bukadar uzun kalacağını Türkiyede.neyse iyisin ya.gerçi yazık olmuş çıp çıtıe olduktansorna yine kilo alman ama napalım canın sağolsun.hedi başlar veririz yine birlikte.ama bu sefer ciddi ciddi vericez kaytarmak yok :) benim için özel üyelerdensin.yerin hazır. hoşgeldin Şeniz

bıkma bıkma vericez canım sen daha yeni geldin biz uzun zamandır burdayız ama başarıcaz.inanıyoruz....

fıstığım benim bitanesin.çok sevindim mesajını gördüğüme.
sen biraz daha vermek istiyosun ama ciddi bi spor programına ihtiyacın var. madme üst bedne küçülmesin istiyosun bunun içinde omuz ve göğüs hareketleir yapman lazım.eğer mümkünse bir spor salonuna yazıl böylelikle daha iyi olur senin için.şimdi çıkma gerek yine yaz olur mu öptüm kocaman

sılvısım evet canım cıddı bır programa ıhtıyacım var cunku kılo fazla olunca vermek kolay oluyor ama kalan resmen yapısıyor ustune
canım spora gıdemem cok yogun calısıyorum bant var evde neyse sen uygun olda konusuruz yıne
yardım melekım Şeniz

Canim Silvisim bi tanesin.Soz kaytarmak yok.Bide kendime sende musade edersen soyle bi kural koymayi hedefliyorum.Eger 1 ay icinde 3 kilo veremezsem beni takimdan cikarabilirsin canim olur mu.Cunku birak once ama kalici vermem lazim bu kilolari .Burada kis basladi benim hic kislik kiyafetim yok ama soz verdim eger kilo vermezsem almiyacagim.Daha once texas taydik orda kis yoktu burda malesef var ve ben hazirliksizim ama bu halimle de hic bisey yakismiyo ooooof of.Bide Silvisim ne guzel vermissin kilolari masaallah.
Aydasucum insaallah kisa zamanda is bulur nisanlin ve cok guzel bi yuva kurarsiniz.Optum hepinizi.Hiii bide Singingim nerelerde....

X