Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

cihancım ALLAH kabul etsin. ne güzel düşünmüşsün.
megicim tatil nereye.?
nalansu gerçekten sen yazdıkça ben ne açık yürekli kız bu diyorum.
çok veren maldan az veren candan demişler ya. onlarınkide o hesap olmuş. seni çok benimsemişler.
daha ne kadar ordasınız?
enfurtu hadi geçmiş olsun. diğer mürvetlere.burnumun direği sızladı . sünnet deyince.oğluşumun sünnet sonrasını hatırladım.

2.TAKIM **110Etap**
singing kettle ( 72.3 / 72.3 / 0/ 0% )
EN-FUR-TU ( 72.2 / / / % )
Silviya ( 78.9 / / % )
megilara ( 65.7 /65.7 /0/0.0% )
moonserose0 ( 56 / 56 / 0.0 / 0.00% )
l.i.i.y ( 60.5 /60.5/0 /0 % )
nalansu09 ( 75.9/ 75.4/0.5/ 0.65% )
kontesss paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye
cihannara (82.0///%) Yeni Üye
yankea(68.0///%) Yeni Üye
meyrarm(90.0///) Yeni Üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( ///% )

Son düzenleme:
2.TAKIM **109.Etap** ALTINCISI
singing kettle ( 72.7 / 72.3 / 0.4 / 0.55% )
EN-FUR-TU ( 72.2 / 72.2 / 0.0 / 0.00% )
Silviya ( 80.0 / 78.9 / 1.1 / 1.37% )
megilara ( 65.7 / 65.7 / 0.0 / 0.0% )
l.i.i.y ( 61 / 60.5 / 0.5 / 0.82% )
nalansu09 ( 76.3 / 75.9 / 0.4 / 0.52% )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( ///% )

silviyacım temmuz 10-ağustos 3 arası yokum ancak kilo bildirimimi 25 temmuza kadar yapabilirim die düşünüyorum inşallah,yapamazsam sabit geçin(yapmaya çalışcam ama)

en fur tru cum canım hoşgeldin sefalar gdtirdin özledik be seni gittin gezdin geldin gıcık şey ..silvişim canım valla sende bitanesin biricik kaptanımız bizim yaa ..singincim canımın içi ben çakılı personelim ne zaman recep akdag artık ben bu işler için çok yaşlandım n derse ancak o zaman atanırız..bu gidişle ahmetefemi burdan evlendirmeden gitmicem galiba ..kızlar ben bugün arkadaşta kalıyom ne yedigimi sakın sormayın ..hiç bişs yemedim agzıma lokma bile koymadım ( yalannnnnnnnnnnnn)..:eek:klava::eek:klava::eek:klava: yaa napimmm ..hadi hepinizi çookk öpüyorum canlar yarın bol bol yazışırızz ..

iyi geceler kizlar...
yediklerim sabah:2dl ekmek menemen
ara:salatalik
öglen:2 izgara sosis 1 kanat yarim dl ekmek
aksam 1 közlenmis patates
1l su
yürüyüz 20 dk.
kusura bakmayin hanimlar hep gec giriyorum nette ama malim havalar sicak olunca hep disardayiz..helee almanya gibi bir yerde bi sicak bi soguk olunca ,sicak havalari degerlendiriyiruz herzaman bulamadigimiz icin,bahcelerde felan,,,
bu arada kilom 88 olmus.
herkeze tatli rüyalar....

bugün yediklerime gelince kızlar :
sabah :klasik domates sealatalık 5 dilim etimek

öglen :yok

ara:bi kase yogurt

akşam :yogurtlu semliz otu 5 dilim etimek

sıvı :3 litre su
spor yapmadım bugünü kendime dinlenme günü ilan ediyorum ..

ya söylemeden geçemicem cihancım canım evlilik hikayeni okurken biran benimkini yazmışşın zannettim..benimde eşimin tarafı paraları oldugu halde 5 kuruş harcamadılar kenara çekildiler ,benimde babam yok annemin bir emekli maaşı var onada ben bişey yaptırmadım kendi kendimize evlendik ..aman aslında böylesi daha iyi sonradan kimse biz ettik biz yaptık diye ötmüyor ....canım kpps ye girecen dimi sen işalln şöyle bi 85-90 alırsında tayinin çıkar ..

nalansucum dün yazamadım ne kadar iyi ve güzel bi insan olduğunu iiçninin iyliğininde yüzüne yansığını tahmin ediyorum demiştim yanılmışım yansımak ne kelime içnin güzelliği yüznün güzelliğini parlatmış ikis el ele verip ışıklı nur huzmesi oluşturmuşlar sadece maşallah:Saruboceq: saflığın temizliğin yani kişiliğin yüznde de hasıl olmuş:1hug:
kpss ye gircem ama hiç çalışmadım ben türk dili ve edebiyatı yani bölüm mezunuyum önce tezsiz yüksek lisans yapmam lazım oda parlı kredi falan çekicez alesim iyidi okul ortalamam da iyi tezsiz içn daha iyi olmas lazımdı ama ben zaten tezli yüksek lisansı istiyordum ama hayat şartları işte ilk tezsiziz yapıp para kazanmam lazım tezli de olur inşallah ileride bi belimizi doğrultalım önce :)
köy tam da tahmin ettiğim gib sarı tonlar hakim orda sonbahar nasıl olur?! bir safran sarısı hakimiyeti kuşatır mı dört yandan sizi.... oranın toprağı gibi yüzleri de sarı mıdır insanların... renklerin dilinde sarı aldatmaktır acaba oradakiler bir aldatmacaya mı inandırılmaktadırlar ya da onlar aldandırıldıklarına mı inandırmaktadırlar ...........
neyse bu hikaye ve sorular habille kabile kadar gider
bu arada bilmem farkında mısınz ama erken kalktım 1 milllik leslie teyzeyi yaptım şimdi kahvaltı zamanı gene gelip yazacağım inşallah hoşçakalınopuyorumnanaktan

2.TAKIM **110Etap**
Silviya ( 78.9 / / % )
l.i.i.y ( 60.5 / 60.5/0/0.0 % )
nalansu09 ( / 75.9 / / % )

kızlar bu listede mi bi terslik war benim nette mi? kimse paylasımda bulunmamıs mı? kimse paylasmasa nalansu olurdu sasırdım dün hiç takip edemedim.. neyse anlarız heralde gunun ilerleyen saatlerinde..silviya bi yerde gozume carptı ankaralı birini dawet etmişsin cok tesekkur ederimhihoyyyt

2.TAKIM **110Etap**
Silviya ( 78.9 / / % )
l.i.i.y ( 60.5 /60.5/0.00/0 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( ///% )[/B]

bu sefer dogru oldu sanırım ben sigarayı bırakmaya calısıyorum da ondan bu kilo kaybı olmayısı:KK43: bırakmaktan vazgecicem sanırım.. öncelikli hedefin kilo kaybı.. vee bu hafta haftalık hedef belirliyorum kendime.. artık 59,9 u görmek..bu hafta min 600 gr vermeyi hedefliyorum biraz sigarasız denicem baktım istahımı korukleyemiyorum bırakmaktan wazgecicem (hemde bahane olmus olur)

2.TAKIM **110Etap**
Silviya ( 78.9 / / % )

kızlar benden alıntılayın.
lily cim ben düzeltim.herkes bir takım hatalar yapmıştı.
kendi adımıza bir şeyler yapalım .silviş zaten hesaplamaları ile uğraşıyor. kızlar sadece quoto kısmını üst ve alttan çıkaracağız.. yoksa yazı biçimi bozuluyor.
moonserose yı da aynı aldım.değişiklik varsa düzeltsin.
kilo bildirimde bulunanlar
nalansu
singing
megilara
lily dir
yanlışım varsa düzeltin lütfen

.TAKIM **109.Etap** ALTINCISI
megilara ( 66.2 / 65.7 / 0.5 / 0.76% )
moonserose0 ( 56 / 55,6 / 0.4 / 0.71% )

günaydın moonserosem ve singingcim aşagıdan yakaladım sizi nassınız kızlar ben srkadşlsrls sabahladım bugün paso 101 oynadık neyse hadi canlar öpüyorum çok bby

merhaba hatunlar,singing aynı anda düzenledik sanırım :) benim pc dün çöktüğü için giremedim tüm gün programlarımı kurtarmak için uğraştım ve şükür başarabildim yoksa yanardım

25,06,2009 günlük beslenme
sabah : klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:1 tas mısır ekmekle yoğurt
ara:1 avuç erik
akşam: 4 kaşık z.yağlı türlü
ara:1 avuç kiraz
3 ltden fazla su içtim
silviyacığım dün kandil olduğu için spor yapmadım o vakti ibadete ayırdım bugün fazla fazla yapacağım.

herkese hayırlı cumalar dilerim,bol bereket ve huzur...

Çoçuklara eşin mi baktı .
benim bir bayan arkadaşımda oyunda sabahlamış. sabah eve girerkende herkes ekmek almaya gitmişde geliyormuş sansın diye eve ekmekle girmişti.
bana onu hatırlattın.
benden daha keyifle yaşıyorsun. bravo valla.
sen artık bugün uyursun. bende 5.30 da kalktım. uykusuzluk çok kötü. gününüz verimli geçmiyor.
evet sanırım öyle moon sen silvişten alıntılamışsın onunkinde 109 . etap yazıyor ve o zamanki kilolar var.
benden alıntıla.
ALLAH dualarımızı kabul etsin.

günaydın moonserosem ve singingcim aşagıdan yakaladım sizi nassınız kızlar ben srkadşlsrls sabahladım bugün paso 101 oynadık neyse hadi canlar öpüyorum çok bby

ayy sabahlamakta haklısın canım bu illet adamı rehin olır.bende kardeşim okurken pc bana kaldığı için sabaha kadar pc başında sayıklar sonra sürünerek işe gelirdim kaydirigubbakcemile3

merhabalar.silvişim canım tartılamıyorum çünkü tartım kafayı yemiş.7-8 kez farklı rakamlar çıkıyor.özür dilerim beni affet bi daha olmayacak.akşam eşim bi baksın.bugünden itibaren düzenli paylaşımda bulunacağım.birde benm yeni hedef belirlemem gerekiyormuş.hemen yeni hedef belirleyip yazacağım sayın kaptanım.bu arada yürüyüş yapıyorsunuz demek.e evinde yürüyüş bandı olnalar yapar tabi.bende inşaallah sabahları yürümeye çalışacağım artık.
herkesler iyidir umarım.bende temizlik yapıyorum.perdeler falan.hepinize selamlar öpüldünüz canlar...

enfurtu
hoşgeldin. gezdin geldin .özlem giderdin. kolay gelsin. yürüyüş bandında yürüyüş yapan yok sanırım.ben eşim evde olunca sabah 6.30 da kalkıp yürüyorum silviş,
nalansu,lily bir teyze buldular onun keyifli eşliğinde evde yürüyorlar.
ben de heveslendimde yüklemeyi beceremedim.
ama cd ye yazdırıp yapabilirmişim. bir gün işte yaptıracağım.
kızlar bugün yediklerim
sabah 5.30 da kalkış.
2 dilim ekmek domates peynir
ara
1 dilim börek
öğle
4 köfte. salata 1 dilim ekmek.

dün akşam bende yazılamıyacak kadar çok yemişim. çok üzgünüm hemen kilo olarak geri döndü.bugün suyumu çok içeceğim.
birdedilim soltarafında bir yara var 2 gündür şişmiş. yediklerimden içtiğimden keyif almıyorum.
ne yapsam önerisi olan varmı. ağzımın içinde sürekli bir acı var

aaa çok ayıp bana bide nalansunun listesini alntılayıp olmuş ama ufak tefek hatlar var diye yazmıştım bi benimkine baksnaıza geçen haftanın listesini düzenlemedne olduğu gibi yapıştırmışım :roflol: aklım nerdeydi bilmem :kedi:

herkese iyi kandiller diliyorum..1 hafta sonu 67.2 yim..

saol canım.. kilonuda listeye ekliyim..

herkese merhabalar üç aylarınız ve regaip kandiliniz kutlu olsun Allah hayırlısıyla nice kandillere erdirsin inşallah hepimizi bugün tartılma günü ama ben bu salı tartıldım sabah tartıldım aynı kilodayım 79.900 bi de bu gün oruçtum die biraz önce bi şeyler yedi metabolizmam alt üst oldu yarın leslie tteyzeler başlıo... şimidlik çıkıyorum babcığımın doğum günü 22 hazirandı ben de ona 10 tane yasin hediye edicem diye söz verdim bu gecede vesile olur inşallah onun ruhuna gider....
gecenin ilerleyen saatlerinde gelirim
hoşçakalın
öpüyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Alah kabul etsin canım..
ekliyorum kilonu listeye...

2.TAKIM **110Etap**
Silviya ( 78.9 / / % )

megilara ( 65.7 / 65.7 / 0.0 / 0.0% )

silviyacım temmuz 10-ağustos 3 arası yokum ancak kilo bildirimimi 25 temmuza kadar yapabilirim die düşünüyorum inşallah,yapamazsam sabit geçin(yapmaya çalışcam ama)

tamam canım gelemezsende sonuçta izinde varsayıcaz seni ve dönüş zamaında belli.idare ederiz.

iyi geceler kizlar...
yediklerim sabah:2dl ekmek menemen
ara:salatalik
öglen:2 izgara sosis 1 kanat yarim dl ekmek
aksam 1 közlenmis patates
1l su
yürüyüz 20 dk.
kusura bakmayin hanimlar hep gec giriyorum nette ama malim havalar sicak olunca hep disardayiz..helee almanya gibi bir yerde bi sicak bi soguk olunca ,sicak havalari degerlendiriyiruz herzaman bulamadigimiz icin,bahcelerde felan,,,
bu arada kilom 88 olmus.
herkeze tatli rüyalar....

canım benim ablmada almanyada görüştüğümüzde muhabbetin yarısı havadurmuyla geçiyo nerdeyse düzensilik acaip etkeilemiş ve takıntı haline gelmiş hav tıpkı ingilizler gibi :) o da dün hava güzel diye kendini parka atacaktı :)))

kızlar bu listede mi bi terslik war benim nette mi? kimse paylasımda bulunmamıs mı? kimse paylasmasa nalansu olurdu sasırdım dün hiç takip edemedim.. neyse anlarız heralde gunun ilerleyen saatlerinde..silviya bi yerde gozume carptı ankaralı birini dawet etmişsin cok tesekkur ederimhihoyyyt

var canım var.dün niyetliydim aklım gitmş düşünememişm öylece yapıştırmışım listeyi hiç düzenlemeden.
ankaralı biri davet ettim ama ses çıkmamış.geldiler gelidler gelmezseler zatne artık üye alımını kapatıyorum bunda sonra kimseyi çağırmıycam.

2.TAKIM **110Etap**
Silviya ( 78.9 / / % )
l.i.i.y ( 60.5 /60.5/0.00/0 % )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( ///% )[/B]

bu sefer dogru oldu sanırım ben sigarayı bırakmaya calısıyorum da ondan bu kilo kaybı olmayısı:KK43: bırakmaktan vazgecicem sanırım.. öncelikli hedefin kilo kaybı.. vee bu hafta haftalık hedef belirliyorum kendime.. artık 59,9 u görmek..bu hafta min 600 gr vermeyi hedefliyorum biraz sigarasız denicem baktım istahımı korukleyemiyorum bırakmaktan wazgecicem (hemde bahane olmus olur)

caım umarım bırakırsin sigarayı.hem klolardan hem sigara illetindne kurtulursun ve sağlıklı bi hayat sürersin.kandine havuç salatalık gibi atıştımalılar seçersen sigradan arta kaln boşluğu belki böylece zararsızatlatırsın.

2.TAKIM **110Etap**
Silviya ( 78.9 / / % )

kızlar benden alıntılayın.
lily cim ben düzeltim.herkes bir takım hatalar yapmıştı.
kendi adımıza bir şeyler yapalım .silviş zaten hesaplamaları ile uğraşıyor. kızlar sadece quoto kısmını üst ve alttan çıkaracağız.. yoksa yazı biçimi bozuluyor.
moonserose yı da aynı aldım.değişiklik varsa düzeltsin.
kilo bildirimde bulunanlar
nalansu
singing
megilara
lily dir
yanlışım varsa düzeltin lütfen

saol singingim opuyorumnanaktan

.TAKIM **109.Etap** ALTINCISI
moonserose0 ( 56 / 55,6 / 0.4 / 0.71% )

merhaba hatunlar,singing aynı anda düzenledik sanırım :) benim pc dün çöktüğü için giremedim tüm gün programlarımı kurtarmak için uğraştım ve şükür başarabildim yoksa yanardım

25,06,2009 günlük beslenme
sabah : klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:1 tas mısır ekmekle yoğurt
ara:1 avuç erik
akşam: 4 kaşık z.yağlı türlü
ara:1 avuç kiraz
3 ltden fazla su içtim
silviyacığım dün kandil olduğu için spor yapmadım o vakti ibadete ayırdım bugün fazla fazla yapacağım.

herkese hayırlı cumalar dilerim,bol bereket ve huzur...

Allah kabul etsin canım.pc içinde geçmiş olsun.benim en büyük orkulaırmdan bipi pc çökerse naparım :) gerçi daha hiç başıma gelmeid böyle bişey ama ya bigün sürpriz olursa :) bi harici HD. alcam ama daha hangisi olacağına karar veremedim.

merhabalar.silvişim canım tartılamıyorum çünkü tartım kafayı yemiş.7-8 kez farklı rakamlar çıkıyor.özür dilerim beni affet bi daha olmayacak.akşam eşim bi baksın.bugünden itibaren düzenli paylaşımda bulunacağım.birde benm yeni hedef belirlemem gerekiyormuş.hemen yeni hedef belirleyip yazacağım sayın kaptanım.bu arada yürüyüş yapıyorsunuz demek.e evinde yürüyüş bandı olnalar yapar tabi.bende inşaallah sabahları yürümeye çalışacağım artık.
herkesler iyidir umarım.bende temizlik yapıyorum.perdeler falan.hepinize selamlar öpüldünüz canlar...

tama canım anlıyorum sorun yok.sabit geçeyim o zaman.sıkma canını.haftaya kada da hallolur sorun sanırım.sen bizle ol da yeterki opuyorumnanaktan
bu arda yürüyüş bandı değil evde yeirmizde sayarak yürüüyoruz ama belli templar var tekme hareketleir faln var.kısaca lesli teyze yapıyo bizde onun yaptıklarını tekrarlıyoruz.öyle işte...

kızlar bu silviş listeleir alınıtlamış ama ibşey yazmamış nedne diye aklnıza takılmasın hepisni bi arada görüp toparlayayım die ye alınıtladım. bilginize....

Son düzenleme:
X