Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silvişopuyorumnanaktan
meyram 90 kg olabilirsin ama sen hepimizden daha fazla ve hızlı kilo verebilirsin.
nalansu elinin tadını bilemem. ama ben kendim için aynı şeyi söyliyemem. benim yaptıklarım sadece bana çok lezzetli geliyor galiba. evdekiler kendilerini tatlıya pastaya böreğe vuruyor(tabi bunlarıda yapmıyorun ben artık evde.)bizim yeme alışkanlıklarımızla ilgili.misafir gelirken bir hazırlık bir hazırrlıktı. sonra artanlarıda en çok ben yerdim.şimdi istanbula taşınalı arkadaşım yok denecek kadar az,çalışmakla kendimi avutuyorum.günlere gitmiyorum.
misafir gelincede yemek boyutu oluyor.yani hamur işi yapma olayım yok.
ben yazıyorum ve hayatımda ki değişiklikleri görüyorum.

selam évet 90 kiloyum vallahi sanki hic bu kilolar gitmeyecekmis gibi geliyor bana,insallah birgün verebilirim,,,sanki yaglar vucuta yapismis gibi,,bakalim sabirla bekleyez bakalim canim::eek:lmaz:

selam kizlar bugün yediklerim
sabah:1 sandwich
ara :karpuz
öglen:yarim tabak makarna /sebze corbasi 5 kasik
aksam:1 hazir köfte 1dilim ekmek 6 parca patates kizartma

1,15dk yürüyüs
200 basamak yukari cik ve inmek
15 dk.stepp

iyi geceler hanimlar

silviş geçmiş olsun. dikkat et kendine.
haziran 15 ine kadar halsizlık normal demişti dr u oğluşuma. ondan sonra araştırırız.
ama sen yoruluyorsun ve kendini yoruyorsun. sürekli bir koşturmaca var gibi.ondanda kaynaklananbilir.araştırman güzel bir şey.
nalansu köyü değil ama o gülen yüzlu ve gülen gözlu tatlı bayanı çok beğendim. yaşam çoşkunu yazdıklarındanm çıkarıyordum ama ışığını fotoğrafından gördüm.
tabi birde o fotodaki sen olmazmışsın.

canım singincim söylediklerin için çok teşekkürler canım benim bakan göz güzelde ondan güzel görüyor sun ..yok canım fotodaki halis muhlis benim ..bende seni şöyle kurdum kafamda sanki böyle herşeye bi çare bulan insanlar vardırya hemen yanına koşarsın böyle güzin abla gibi ve birde böyle olaylara çok farklı taraftan bakıyomuşşsun gibi ne bilim bazen yazdıkların bana çok enteresan geliyo mesela bazı insanların 10 dak anlatacagı şeyi bi cümlede gayet güzel özet geçiyosun ve ben buna bayılıyorum inan..dogru tanımşmıyım seni singing cim ..çok öpüyorum seni canım bbyopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

17562861fa2.gif

Son düzenleme:
öncelikle herkesin kandili kutlu olsun.
nalansu çok tşk. ler. çok güzel şeyler bunlar. benim bile farkına varamadığım şeyler söylemişsin.
çok mutlu oldum. bazen benim kendimi doğru ifade edemediğim olur. insanları sıkmaktansa pek çok şeyi kısa sözlerle geçiştirmeye çalışırım ve nadirende olsa anlaşılamadığımı görürüm ama senin sözlerin beni hem yüreklendirdi hemde doğru anlaşılabildiğimi gösterdi.
ya işte böyle insan her yaşta kendi hakkında bir şeyler duymaktan hoşlanıyor. gerçi erkeklerde bu daha baskın .
psikolojik çözümlemelere geçecez yakındada kendi çözümlememi yeme ile ilgili olanı bir çözümliyebilsem.
meyram evet insanın umutsuzluğa düştüğü zamanlar oluyor ama bir yerde dur diyebilmek gerekiyor. bakınız nalansu.
sabah kızartmalarından vazgeçmiş. az yer olmuş kaydirigubbakcemile5
hepimiz inşallah.
gene kilo bildirim günü

2.TAKIM **110.Etap**
singing kettle ( 72.3 / )
EN-FUR-TU ( 72.2 / )
Silviya ( 78.9 / )
megilara ( 65.7 /)
moonserose0 ( 56 / )
l.i.i.y ( 60.5 / )
nalansu09 ( 75.9 / 75.4/0.5 /0.65% )
kontesss ( 59 / ) takım kuralları geregi diskalifiye edildi
yaneka (68/ )
meyram (90/ )
cihannara ( 82/ )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 543.4 / 540.5 / 2.9 / 0.53% )[/B]

Son düzenleme:
fontunu değiştirmişsin . yani incelmiş.yazılar bizden önce zayıflamış bir kez daha dene istersen
ben bulamadım nerden aldığını.

aldıgım yerden aynen aktardım singing cim cuma paylaşım alanından aldım son haliyle ..

nalansu singing ablama katılıyorum köyü değil ama senin sempatikliğini beğendim ben de
ayyy heryer bizim memleketimiz ama orada nasıl yaşanır yaaaa
çok sıkıcı görünüyor
köy gibi bile değil
yani benim kafamdaki köy tasviri çok farklı

işte bu yüzden nalansu adı nfilmin önüne geçen başrol oyuncusu gibi oldu. oralarda 2 çocukla . yeşillik yok gibi her yer dağ taş kurak.
bence böyle yerlerde insan ilişkileri daha önem kazanır. yanılıyormuyum nalansu.
sen yaşama bağlılığını hiç kaybetme ve bir kez daha kolay gelsin tüm emeklerine ,senin yüce mesleğine.,
içindeki insan sevgisine.
orda zayıflaman lazım. kesin.
megicim okullar bitti sayılır ama senin güzel yazılarını göremez olduk. bizi sensiz bırakma.
gene azaldık gibi.

haklısın ablam yaa
okul bitti ama bizim seminerler devam ediyor
büssürü ödev falan
neyse yarın son inşallah
sonrada tatile gidiyoruz:)))ama biraz aksattım sizi biliyorum
a.s.

merhabalar canım arkadaşlarım.ben geldiiiimmmm...nasılsınız bakalım.ben sizleri çoook özledim.aslında geçen pazar akşamı evime geldim ama giremedim bi türlü nete.malumunuz eşya çıkar yerleştir e bide oğluşumu sünnet ettiridk ya onunda bazı sıkıntıları hala devam ediyor.ama bugün daha iyi maşaallah.bugünde kilo bildirimi var ama beni bu haftada yazmayın çünkü tartılmadım henüz.cumadan itibaren tekrar diyete başlayacağım inşaallah.
bu arada hepinizin 3 ayları vede regaib kandili mübarek olsun....
geçmişi okuyayım geliyorum....

ya 40 sayfaya yakın yazışmışsınız okumam imkansız.biri bana çzet geçsin lütfen.şu leslie teyze meselesi ne?öle bişey okudum sanki....

2.TAKIM **109.Etap** ALTINCISI
singing kettle ( 72.7 / 72.3 / 0.4 / 0.55% )
EN-FUR-TU ( 72.2 / 72.2 / 0.0 / 0.00% )
Silviya ( 80.0 / 78.9 / 1.1 / 1.37% )
megilara ( 66.2 / 65.7 / 0.5 / 0.76% )
moonserose0 ( 56 / 56 / 0.0 / 0.00% )
l.i.i.y ( 61 / 60.5 / 0.5 / 0.82% )
nalansu09 ( 76.3 / 75.9 / 0.4 / 0.52% )
kontesss paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye
cihannara (82.0///%) Yeni Üye
yankea(68.0///%) Yeni Üye
meyrarm(90.0///) Yeni Üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( ///% )

nalansu singing ablama katılıyorum köyü değil ama senin sempatikliğini beğendim ben de
ayyy heryer bizim memleketimiz ama orada nasıl yaşanır yaaaa
çok sıkıcı görünüyor
köy gibi bile değil
yani benim kafamdaki köy tasviri çok farklı

evet megicim aynen öyle canım köy gibi bile degil geçen gün ögretmen arkadaşlarla oturuyoruz diyozki bari köyde çalışıyoz bi dere bi su ne bilim bir agaçlık olaydı da köy gibi hissetseydik ama inanın gölgesinde oturup bi çay bile içicek agaç yok geçen gün baktım emminin biri koca agacı dibinden kesmiş eşegin arkasında götürüyor agaç demek kışlık odun demek burda kızlar ama işte belki inanmıcaksınız ben atamam olmasını herşeyden çok istiyorum ama burayıda bir okadar çok seviyorum insanları okadar iyiki bekarken geldiml ne bir söz ne bir yanlış hareket hiç bişe görmedim 15 yıldır ebesiz olmanın eksigiyle beni çok sahiplendiler bende onlara sadece hemşirelik yapmıyorum ama .mesela mersinde ki belki bilirsiniz adese ve çetinkaya magazalırının giyim bölümü şeflerine aylarca yalvardım satılmayan modası geçmiş kıyafetleri verin diye sagolsunlar gönderdiler binbir nazla olsada yolladılar yine allah razı olsun .işte bazen kapıştıgımız oluyor dogum yaptırmadıgım için ama napim korkuyorum anacım ilk sene yaptırdım sonra hep yolladım ilçeye . ha bide çok komikler şimdi emrenin dogumuna geldiler işte hediye olayı kızlar bi görseniz hepsi kullanılmış hatta üstündeki kirle bile getirenler oldu ama olsun çok fakirler içlerinde 3-5 tane durumu iyi olan var muhtar felan işte ..neyse çenem düştü yine ..hadi öptüm megicim ha bu arada seminer olayı yorucu galiba ama bizim köy dekiler sabah bana demiri bi atıyolar gidine kadar:roflol::roflol:

işte bu yüzden nalansu adı nfilmin önüne geçen başrol oyuncusu gibi oldu. oralarda 2 çocukla . yeşillik yok gibi her yer dağ taş kurak.
bence böyle yerlerde insan ilişkileri daha önem kazanır. yanılıyormuyum nalansu.
sen yaşama bağlılığını hiç kaybetme ve bir kez daha kolay gelsin tüm emeklerine ,senin yüce mesleğine.,
içindeki insan sevgisine.
orda zayıflaman lazım. kesin.
megicim okullar bitti sayılır ama senin güzel yazılarını göremez olduk. bizi sensiz bırakma.
gene azaldık gibi.

evet singincim yanılmıyorsun mesela yeni bi ögretmenmi atandı hemen etrafında toplaşıyoz nereli evlimi bekarmı sevgilisi varmı kaç kilo oooo kızı atandına bin pişman ediyoz 4 arkadaştık burda yani köyde oturan onlarda ücretli ögretmendilerr gittiler yine tek tabanca kaldım aman olsun accık kafamı dinliyim bende bi duysalar uçururlar kellemi .. neyse hadi çok öpüyorum hepinizi bbyopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

herkese merhabalar
sabah11.00 da 1 simit 2 kk peynir 1 dom 1 salt
ara yok
öğlen14.30 iki kase yağsız soğanlı mercimek çorbası 2 dil ekmek 1adet közlenmiş kırmızı biber
ara 16.30 2 tane form mısır patlağı
akşam 18 .30 1 kase çorba 1/4 lahana 1 dom 2 yk mısr dan oluşan slata bir dilim ekmek
ara 20.30 limonlu yeşil çay 2 form bisküvi
şimdilik 3lt 4 de tamamlanıcaksu
sabah aç karnına su formula
egzersiz yok
bugün hala da 4 mile kadar lesliyi indirmeye çalışyoum yarın callanetics e başlıyorum bide leslie ye başlıycam indirmem biterse
ben callaneticsle ilgili bi sorunum var karın egzersizlerinde karnım yerine boynum ve sırtımı zorladım iki gündür cayı cayır yanıo boynum sdırtım kıpırdatamıyorum çok korktum bişey olucak die araştırdım o hareketlerde bi bütün olarak kalkmak gerekiomuş ama ben bu kocaman gövdemi kaldıramıyorum bir türlü :KK43:
sabahalrı erken kalkamıyorum çünkü geç yatıyorum bu iyice bir kısır döngü halini aldı
hiç bi şey istediğim gibi olmuo yarın regaip kandili hepnizin kandili kutlu olsun yarın içn oruç tutucam bildrimde bulunurken sahur ve iftar ide olucak onun içn bugün çok su içmem gerekio .....
neyse nalansu keşke fotyu ekleyebilseydin balayına gelmek isteriz ama biz batıyada gidemiycez büyük ihtimalle bizim tüm düğün masraflarını nişanşlım karşılıycak ona düşen eşyalarıda hep o alıyor kayınpedr,im ben 5 sene okuttum durumum yok dedi çekildi kenara benim de bi annem ablam var hayatta babmı kaybettim benim annem de babamdan kalan emekli maaşıyla yapmaya çalışıo yine de Allah şükür bişeyimi eksik bırakmadı bizde nişanlımla biz alalım kimsede karışmasın istiyoruz şimdi ben beyaz eşyalarda anneme yardım ediyorum sonuçta mal mülk deiğimiz ne ki ilk sahibi kim ki biz birbirimizi sevip sayıyoruuz bu yola birilikte çıktık ömür boyu böyle devam ederiz inşallah
ay konu nerden nereye geldi yani kısacası inşallh oraları gelicez nalansucum sen hala orda olursan görüşürüz inşallah hepiniizi çok öpüyorumopuyorumnanaktan

canım yaşadığın süreç zor ama en önemlisi müstakbel eşinle senin arandaki dayanışma.umarım bu evlilik hazırlığı süreci sizi yıpratmaz ve hep huzurlu olusun hayatın boyunca :1hug:

silviş geçmiş olsun. dikkat et kendine.
haziran 15 ine kadar halsizlık normal demişti dr u oğluşuma. ondan sonra araştırırız.
ama sen yoruluyorsun ve kendini yoruyorsun. sürekli bir koşturmaca var gibi.ondanda kaynaklananbilir.araştırman güzel bir şey.
nalansu köyü değil ama o gülen yüzlu ve gülen gözlu tatlı bayanı çok beğendim. yaşam çoşkunu yazdıklarındanm çıkarıyordum ama ışığını fotoğrafından gördüm.
tabi birde o fotodaki sen olmazmışsın.

canım bi rahatsızlığım yok tahlil hani şu geçenlerde verdiğm ama sonuçlar çıkayna tahlil.yani yeniden yaptırmak zorunda kaldım ama ancak fırsatım oldu.rutin kontrol gibi :)
halsizliğimde havadan.inanılmaz sıcak ve ben çok terliyorum.dışarı çıkıp eve geldiğimde acaip yorulmuş oluyorum sıcaktan.deniz kenarı olunca nemde fazla dolayısyla daha fazla hissediyoruz..

2.TAKIM **110.Etap**
singing kettle ( 72.3 / )
EN-FUR-TU ( 72.2 / )
Silviya ( 78.9 / )
megilara ( 65.7 /)
moonserose0 ( 56 / )
l.i.i.y ( 60.5 / )
nalansu09 ( 75.9 / 75.4/0.5 /0.65% )
kontesss ( 59 / ) takım kuralları geregi diskalifiye edildi
yaneka (68/ )
meyram (90/ )
cihannara ( 82/ )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 543.4 / 540.5 / 2.9 / 0.53% )[/B]

nalansu canım bitanesin.ben senin listeyi gönderdiğini görmedim.geçmiş sayfaya bakmadan hemen hazırlaytıp getirdim.daha önce girmedim çok gecikti diye alel acele kpylaadım geri sayfaya bakınca gördüm bu mesajı.bitanesin opuyorumnanaktan

kızlar ben listeyi eklediml ama dogrumu yapmışım acaba

olmuş canım ufak tefek eksikler dışında önemli bi hata yok sadece renk durmu.
kontess konuusndada sana sormadan yazdım demişsin porfilime mesaj gönererek. doğru olanı yapmışsın.çünki haber vermedne kayboldu bizde gereğindne fazla bekledik diye düşünüyorum.

haklısın ablam yaa
okul bitti ama bizim seminerler devam ediyor
büssürü ödev falan
neyse yarın son inşallah
sonrada tatile gidiyoruz:)))ama biraz aksattım sizi biliyorum
a.s.

megicim kilo bilidmini aksatmazsın dimi?nekadar süre tatilde olacaksın?

merhabalar canım arkadaşlarım.ben geldiiiimmmm...nasılsınız bakalım.ben sizleri çoook özledim.aslında geçen pazar akşamı evime geldim ama giremedim bi türlü nete.malumunuz eşya çıkar yerleştir e bide oğluşumu sünnet ettiridk ya onunda bazı sıkıntıları hala devam ediyor.ama bugün daha iyi maşaallah.bugünde kilo bildirimi var ama beni bu haftada yazmayın çünkü tartılmadım henüz.cumadan itibaren tekrar diyete başlayacağım inşaallah.
bu arada hepinizin 3 ayları vede regaib kandili mübarek olsun....
geçmişi okuyayım geliyorum....

enfurtu canım hoşgeldin.senidne oğlununda iyi olmasına sevindim.yerleşeibldin mi bakiyim?
bu arda kilo bildim konusnda bu hafta yazmayayım demişsin ama madem geldin olmaz yazzman gerek.bugün tartılmadıysan yarın sabah tartılır çok geç olmadna yazarsın canım...

ya 40 sayfaya yakın yazışmışsınız okumam imkansız.biri bana çzet geçsin lütfen.şu leslie teyze meselesi ne?öle bişey okudum sanki....

lesli teyze dediğimiz walk at home adında bi yürüme porgramının mucidi :) yani sanırm öyle.. neyse bunlar çeşitli tepmo ve uzunluklarda yürüyüş programı vidoları.biz indiridk ve evde yürüyoruz.malum havalar çok sıcak dışarda pek yürünmüyo... üstelik çok keyifli neşeli bi teyze sıkılmadan egzersizmizi yapıyoruz.

---------------
veee... kızlar Hepinizin Kandili mübarek olsun.Bu mübarek gecede Allah günahlarımızı affetsin..

bugün ben niyetliyim.akşam yemeğinde yedikleirm haricnde 1 bardak süt içip yattım yani gece sahur yapmadım.akşamada taze fasülye ,pilav, yoğurtlu kırmızı biber salatası falan var.umarım çok abartmam...

kızlar takıma 2 kişi davet ettim...
l.i.l.y cim üyelerden biri ankaradan :) hani hep diyodun ya görünce aklıma hemen sen geldin :)))
ben artık çıkıyorum büyük ihtimalle yarın geç gelebilirim. lütfen ben geldiğimde herkes kilo bildirimini yapmış olsun. yeni gelecek olan arkadaşlarada kucak açın ilgilenin olur mu
hepinize iyi geceler ve hayırlı kandiller...

herkese merhabalar üç aylarınız ve regaip kandiliniz kutlu olsun Allah hayırlısıyla nice kandillere erdirsin inşallah hepimizi bugün tartılma günü ama ben bu salı tartıldım sabah tartıldım aynı kilodayım 79.900 bi de bu gün oruçtum die biraz önce bi şeyler yedi metabolizmam alt üst oldu yarın leslie tteyzeler başlıo... şimidlik çıkıyorum babcığımın doğum günü 22 hazirandı ben de ona 10 tane yasin hediye edicem diye söz verdim bu gecede vesile olur inşallah onun ruhuna gider....
gecenin ilerleyen saatlerinde gelirim
hoşçakalın
öpüyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X