Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yaneka Akçaydamısın yoksa.
yaz lütfen.
nalansu her koşulda mutluluğunu yakalamayı bilenlerden benim anladığım kadarıyla.onun özleminde bile
kavuşacağına inanç var eminim .
önceki mesajımda bakılesir mi sin çıkmış.balıkesirlimisin olacaktı.

evet cnm yaklaştın akçayda değil edremitte oturuyorum ama biliyorsun sanrım buraları ikisi çok yakın eşimin ve benim iş edremitte kızların kreşte edremitte biz bu yüzden edremiti tercih ediyoruzz..

silviya klasık insanı dersten soğutan öğretmenleri bilirim onlardan biri yüzünden fizik fobisi oluştu be sözelci olup lisede sözelden edb öğretmenliğine kadar uzandım ha kötü de olmamış şimdi düşünüyorum da...bu arada ingilizceye bayılırım ablam da ing ögretmeni...yani biz 2 kız dilciyiz..

ayrıca ben de nalan ve singing kettle gibi evlilikte 6 yıllığım...aynı tertip yani :))

özel mesajlarımı açtım sanırım kızlar bu arada

tşk. ler silviş.
bravo emek harcayanlara.yeterki iste herşey her koşulda mümkün.
bu arada evet ingilizce eğer yetenekliysen öğrenci için bir yeniliktir,özelliktir,değişimdir gelişimdir ama tabiki kendi diline hakim olan daha başarılı olur ve edebiyat genel kültür için sosyalleşme için bir gereklilikltir. ama en önemli unsur silvişin dediği gibi öğretmendir.
çok bilmiş bilmiş yazmışım.
nalansu maşallah iyi uyuyorlar o zaman.aman uyusunlarda sende nefes al:
uyarı alacaz diet bölümü burası diye ama birbirimizi tanımayıncada kaynaşma olmuyorki,kaynaşmayınca paylaşmada tabiki

boşver singingim.herkes bi muhabbetb imuhabbet en pasif guruplar arasındayız biz.bistediğiniz gibi yazın çekinmeden.

silvia huuu profilden bişe sordum saga duymuyonmu beni kıııı...silviaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım gördüm gördümde abimler gelid..çoluk çocuk lafan.onlara ilglieniyorum arada.özlemşz ufaklıkları.. denem kiçin bi mesaj yazdım ama özle mesajlarda ve porfil mesajlarında artık kodlar ve renkler kulalnılamıyo o özellik kapalı. mesela bi link yazsan üzerine tıklayıp açamıyosun onu alıp adres satırna yapştırman gerek açabilmek için.ama eskiden öyle değldi herşey yapabiliyoduk.malesef luzumsuz kulalnlar yüzdne heralde bazı şeyleri kısıtladılar...

silviya klasık insanı dersten soğutan öğretmenleri bilirim onlardan biri yüzünden fizik fobisi oluştu be sözelci olup lisede sözelden edb öğretmenliğine kadar uzandım ha kötü de olmamış şimdi düşünüyorum da...bu arada ingilizceye bayılırım ablam da ing ögretmeni...yani biz 2 kız dilciyiz..

ayrıca ben de nalan ve singing kettle gibi evlilikte 6 yıllığım...aynı tertip yani :))

özel mesajlarımı açtım sanırım kızlar bu arada

:) okul yıllarımı özledim ben yaaa.. size öretmenim diyeblir miyim sırnaşık şeyopuyorumnanaktan
singingim sanada sanadaaaa diceeem opuyorumnanaktan

nalancım ay unututm sağlık orucunuda sormuşsun.incelemedim giidp nasıl bişey ama iki haftadır çok cidid kilo kaybı oldu arkadşlarda.ve bireyselde ilk üçteler.bukadr fazla kilo kaybının yöntem ne olursa olsun çok sağlıksız olduğunu düşünüyorum.fikrimi soruyosan önermem ama tercih yinede senin.

evet kızlar ben bugünün yeme içme olayını bitirdim yazim dedim .

sabah :domates salatalık 3 dilim peynir ( sabah dedigime bakmayın malum pazar 12 felandı) 4 etimek
öglen :yok
ara:2 havuç bir salatalı 1 kase kiraz

akşam :bi kase pirinç lapası bi küçük kase yogurt

sıvı :4 litre su .4 bardak çay ( karnım davul gibi kızlar

yürüyüş :6.400 km (4 mil)

callenetics indiriyom şimdi onada başlıcam işallah .. benimde planım kızlar şöyle düşümdüm günlük olarak 4 mil yürüyüş bir satte callenetic bide düzgün bi diyet gerçi ben şu anda diyet olarak kendimin zirvesindiyem aştım yani degişti benim yemek düzenim çok şükür eski pis bogazlılıgım kalmadı...tabi burda takımda olmanın sorumlulugundan birazda ...çok korkuyom sizden çokkkk ..

nalansu harika canım.birlikte yürütcez demekki.benim ilk hedefim 4 hafta yani haftanın 6 günü yapıp 1 gün dinlenicem böylece toplam 24 gün yapmış olucam.kilo çizelgemi kadırp yeirne spor çizelgesi koydum ve cici kız olup hergün değiştiricem çizelgemi.

yediklerimi de yazayım bu gün bidaha uğramayabiliirm.çünki ev kalabalık...

haftanın günü : pazar
kahvlatı: 1 dl çavdar ekmeği üzerine karper ,1 domates,1 salatalık,1 fincan çay ve 1 çay kaşığı çilek reçeli.
öğle:4 kaşık nohutlu bamya yemeği ,2 kaşık pilav, 1 derisiz tavuk pirzola
akşam:sadece karpuz ( tok hissediyodum )
tüketilen su miktarı: 1 lt (2,5 lt ye tamalanacak)

meyracım yapman gereken bu sayfayı takip etmek. hergün düzenli paylaşımlarda bulunup yazılan mesajlara cevap vermen, her perşembe günü mutlaka tartılıp kilonu buraya yazman... eğer pes etmem ve düzenli paylaşımda bulunuurm.yediğme dikkat eder sporumu yaparım diyosan 1 haftalık denem süresindne sonra seni takım listesne alıcam canım. var mısın?

meyracım yapman gereken bu sayfayı takip etmek. hergün düzenli paylaşımlarda bulunup yazılan mesajlara cevap vermen, her perşembe günü mutlaka tartılıp kilonu buraya yazman... eğer pes etmem ve düzenli paylaşımda bulunuurm.yediğme dikkat eder sporumu yaparım diyosan 1 haftalık denem süresindne sonra seni takım listesne alıcam canım. var mısın?

tesekkürler,,,tabiki varim insallah basaragim,,, bi sorum daha olacak hergün ne yedigimmimi yazacagim buraya ???

herkese meraba
meyram sen de hoşgelmişsin canım takıma
kızlar yaa hafta sonu antepdeydik diyorum daha da bişi demiyorum
:kedi:
orada yaşasam sanırım top gibi yuvarlanırım ben 2 ayda,adamlar bu işi biliyor walla
gel de yeme

megicim yakaladım seni ..nassın iyisin ... meyramcım hoşgelidin canım evet hergün ne yedigini yazacaksın ...e tabi öyle yedigini yazıp kaçmak yok ..spor yapıyosan onlarıda yapacaksın biz kendi aramızda bir program uygulyuyoruz dilersen sanada göndeririz evde yürüyüş programı ..neyse yarın daha detaylı konuşuruz ,,hadi bay şekerlerim ,,,

herkese meraba
orada yaşasam sanırım top gibi yuvarlanırım ben 2 ayda,adamlar bu işi biliyor walla
gel de yeme

saol canim hosbulduk

megicim yakaladım seni ..nassın iyisin ... meyramcım hoşgelidin canım evet hergün ne yedigini yazacaksın ...e tabi öyle yedigini yazıp kaçmak yok ..spor yapıyosan onlarıda yapacaksın biz kendi aramızda bir program uygulyuyoruz dilersen sanada göndeririz evde yürüyüş programı ..neyse yarın daha detaylı konuşuruz ,,hadi bay şekerlerim ,,,

hosbulduk canim tamam sporda yapariz,,,bi zahmet gönderirsen ,,,sevenirim

herkese meraba
gel de yeme

megicim adanada bilmiyolar mı işi bakiyim :eek:klava:

herkese iyi geceler artık bugünlük bukadar...yarın görüşrüz fıstıklar...

herkese merhabalar benim bu gün netim kesildi ondan bu kadar geçe kaldım gündüz de yeğenimle oynarken ununttum hemen veriyorum listeyi
sabah 10,00
1domates 1 salatalık 2 diim kepek ekmeği 1 ad haş. yum kk peynir
ara12 .00 bir tane piko
öğlen 14.00 4 yem kaş.haşl mak. 3 közlenmiş kırmızıbiber 1 domates
ara 16.00 1 muz
akşam 4yem kaş haş mak. haş1 tavuk but
ara küçük kornetto
sabah aç karnına foprmula ılık su ilr
bu gün spor yapmadım dünkü callanetics çok yordu bir gün dinlendeirmek gerekiomuş kasları
biliyorum küçük konetto ara deil ama çok canım istedi:KK43:
yarın hem calleneticz hem yürüyüş hemde tüm gün yeğenimle tek başıma ilgilenicem Allah annelere savır verio herhalde yoksa gerçekten çok zor hem bedenen hem ryhen yoruluoyr insan amaa gelip tize die sarıldımı o an herşey bitio işte .....
ya bişey sorucam sabah aç karnına ılık limonlu su içmek zararlı mı mideye?
napyım içsem mi içmesesm mi karasız kaldım?
bu gün 1.5 lt su içtim çok az biliyorum yarın 3 içicem inşallah
bu arada yuaneka hoşgeldin aramıza ben de türk dili ve edebiyatı okudum daha yeni mezunum bakalım yüksek lisana yapmak istiyorum ama kısmet artık ...
neyse ben yatıyım yorucu bir gün beni bekliyor iyi geceleropuyorumnanaktan

yaneka ve nalan su bana callanetics sormuşsunuz bana bu programı komşumuzun oğlu nidirdi ben beceremiorum diye kusura bakmayın ondan gönderemedim size daha şimdi öğrendim özelden mesaj atmayı düşünün kara cahillliğimi ben daha walk at home bile indiremedim onun içnde komşu oğlunu çağırıcam.......

X