Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhabalar ben geldim ama inanın sürünerek bugün callanetics yaptım yada daha doğrusu yapmaya çalıştım diyim dün çok sıkı bir yürüyüş ve parktaki aletlere binmiştim zaten dökülüodum bide callanetics yaptım öldüm ama olur mu bana yetmedi hırs yaptım incecik gelin olcam ya (ay inşallah) bidde akşam üstü 1 .5 yürüyüş artı aletler inanın yerimden zor kalıyorum annemler beni bir yere bırakıo sonra ordan alıo durum bu kadar vahim :)
bugün ablam geldi öğlen öğünüm biraz kaçtı bide o geldi diye patates salatası yaptık mafoldumben neyse listeye geçiyim
sabah 10.30 1 simit 1 slatalık kkpeynir
ara12.30 1 avuç kiraz 1 tane muz
öğlen 15.30 yağsız patates salatası
ara yok
akaşm 18.30 4 yemek kaşığı semizotu 3 yemek kaşığı yoğurt bir dilim kepek ekmeği
egzersizlerimi yıukarıda yazdım
sabah aç karnına formula ılık su tamam2 bardak
2.5 lt de su 3 tamalarım inşallah
ya bu callanetics bu kadar zor mu bazı hareketleri tam yapamıyorum onlar 100 sayıyor ben 50 de kalıomhareket edicek halim olmuo yada bazılarını tam onların yaptığıgibi yapamıyorum napıyım sizce biligisi olan var mı:KK43:

merhaba cihannara bu bahsettiğin şey hmm:callanetics nedir? :kedi:

evet cihancım şu callanetics si çok duydum geçen gün lilly de bahsetmişti bi türlü inbdirecek şey bulamadım linkini yolla hepimize özelden bide biz bakalım canım ya .yaşlı bi teyzeymiş oda dimi ..

günlük beslenme :c.tesi

sabah :domates,salatalık .5 zeytin ,2 küçük dilim peynr,4 dilim etimek

ara:yok

öglen :bi kase çorba

ara :yok
akşam :3 parça ızgara tavuk ,1 bardak ayran ,3 dilim etimek

sıvı :3 litre su ,3 bardak çay; kiraz sapı mısır püskülü küçük bi çaydanlık ;

yürüyüş :4.800 km

mekik :20

şquat:20

herkesi çok öpüyorum canlarım bby

cihannara canınm çok yüklenme kendine.sporun aşırısı da iyi değil.ayrıca kaslarında dinlenmeye ihtiyacı var.eğer yeteri kadar dinlenemezlerse aksine olumsuzu sonuç alırsın.

nalancım bende lesli teyzenin linklieirnin olduğu forumu inceliyodum.callanetics hareketleirnide merkak ediyorum.indircem bi ara...

kızlar bu gün sadece 2 öğün yedim birnce çorba içtim diğerindede nohut yemeği yedim.dengsiz bi gündü çünki dünün etkileir hala sürüyo..sporda yapmadım ama uzun süre dışarda dolaştım ve inanılmaz yoruldum...yarın görüşmek üzere.iyi geceler....

bu arada zemus istifa etti sanırım ...

evet silviacım dün akşam zemusla özelden sordum nerelerdesin hiç ugramadın diye sonra özelden konuştuk başka takımda şu anda..olsun insan kendini nerde iyi hissediyosa orda devam etmeli ..

balıkesir merkezde değilim cnm ve edb öğretmeniyim

sabah peynir domates salatalık 1 yumurta ve limonlu yeşil çay ile 1 dilim ekmek bu sabahki kahvaltım

ayyy canım ne güzel edbyt ögretmeni demek ..ay ben bayılırdım edb dersine ya ..hemde balıkesir offf allahım offff gel 19 temmuz gel gelde çıklalım artık şu tatile yaaa...

kızlar şu anda hakan yeşilyurttan '' sen aşksın'' adlı şarkıyı dinliyorum ve 2. takımın ince bir okadarda zarif bayanlarına gönderiyorum ..dinleyin ulennnn .....pskopatım bugün heeee

Merhaba kızlar..hepinize harika pazarlar.. bugün güne keyifli başladım.. artık herşey daha güzel olucak gibi hissediyorum :) yeme ve uyku düzenimde eskisi gibi bi sorn yok.artık kontorl altınladalar.sporuda yetersiz buluyodum ama walk at home sanırm hayatımı değişitrecek. ve artı günde 1 saat walk at home 1 saat de callanetics yapmaya karar verdim. evde yürüyüş günlük 1 saatlik kardiyo bölümünü halledicek ve callanetic ise strechin veya plates tarzı bir egzersiz olduğundan hem kasları rahatlatacak hemde güçlendirecek bende yavaş yavaş incelicem böylece. pazar günü dinlenme günü ve haftanın 6 günü yapıcam.yani yarından itibaren başlıyorum.çok heycanlıyım çook kaydirigubbakcemile2:sm_cool::dance:

evet silviacım dün akşam zemusla özelden sordum nerelerdesin hiç ugramadın diye sonra özelden konuştuk başka takımda şu anda..olsun insan kendini nerde iyi hissediyosa orda devam etmeli ..

evet nerde iyi oolacaksa orda olsun dmeiştim ama en azıdan nezakten ben şu takıma geçiyorum diye bi mesaj yazaibilirdi.geçen gün bişey için senin profiline girdiğimde görüm mesajı.takımın paylaşım eskiskliğini öne sürerek istediği gibi olmadığını söylemiş...ne diyelim. sağlıkla ulaşır umarım hedefine...

ayyy canım ne güzel edbyt ögretmeni demek ..ay ben bayılırdım edb dersine ya ..hemde balıkesir offf allahım offff gel 19 temmuz gel gelde çıklalım artık şu tatile yaaa...

kızlar şu anda hakan yeşilyurttan '' sen aşksın'' adlı şarkıyı dinliyorum ve 2. takımın ince bir okadarda zarif bayanlarına gönderiyorum ..dinleyin ulennnn .....pskopatım bugün heeee

cnm benim edebiyatı sevmen ne güzel genelde lisede sevilmez.gıcık edb öğretmenleri yüzünden ama bence...yoksa ders muhteşem ben de türk dilini edb nı çok seviyorum hem derslerde hem de gündelik yaşamda.dille ilgili çalışmalalar ilgimi çeker edb ı oluşturan ürünlerin hemen hepsini okumak isterim açgözlüyüm hatta bazen bu konuda.elimden geldiğince de okurum.yani yaşamımda edb var...

bu arada balıkesire öyle bir offf çekmişsinki ben sana balıkesirin neresinde yaşadığmı söylemiyim bari..iyice bunalıp sıkılma oralarda ..öpt sağlıkla kal cnm

kızlar CALLENETİCS VE HOME WOLKbirazcık aydınlatır mısınız?

yanekacım hemen seni aydınlatım canım bu volk home evde yürüyüş programı ben sana özelden linkini vercem tammı hadi yollıyom

kızlar tekrar mrb,
silviş mekik sguat ada devammı?
bak sen kendimi kontrol ediyorum demişssin ya. buda beni motive ediyor. tam kalkıp bir şeyler yiyecektim ama böyle yazıları görünceayaklarım mutfağa gitmedi.
bugün bizim evlilik yıldönümümüz. 6 yılı doldurduk.eşim işte çiçek ve çukulata göndermiş. onunki geldi bende ona çiçek şeklinde yapılankek sepetinden gönderdim ama benimki herhalde henüz gitmedi.
neyse
sabahı yazmıştım.
öğlen 2 krep ,1 tanecik çukulata

yaneka Akçaydamısın yoksa.
yaz lütfen.
nalansu her koşulda mutluluğunu yakalamayı bilenlerden benim anladığım kadarıyla.onun özleminde bile
kavuşacağına inanç var eminim .
önceki mesajımda bakılesir mi sin çıkmış.balıkesirlimisin olacaktı.

kızlar tekrar mrb,
bak sen kendimi kontrol ediyorum demişssin ya. buda beni motive ediyor. tam kalkıp bir şeyler yiyecektim ama böyle yazıları görünceayaklarım mutfağa gitmedi.
bugün bizim evlilik yıldönümümüz. 6 yılı doldurduk.eşim işte çiçek ve çukulata göndermiş. onunki geldi bende ona çiçek şeklinde yapılankek sepetinden gönderdim ama benimki herhalde henüz gitmedi.
neyse
sabahı yazmıştım.

singincim tebrk ederim canım allah bir yastıkta bir ömür nasip etsin ..demekki ben bugün o şarkıyı sana göndermiş oluyorum ..

uzun uzun anlatılmaz
tek bildigim sen aşksın..
senin için yaşıyorum
herşeyimsn sen aşkımm...

evettt buda singing ve sevgili eşine benden hediye ..

tekrardan tebrikler canım bizde 2 eylülde dolduraz 6 yılı işallah ..

sen çok yaşa ve hep böyle ol.
inşallah sağlıkla huzurla bir ömür geçirirz. demekki aynı yıl evlenmişiz.
nasıl geçiyor yıllar hayret.bu kadar oldumu diyorum her sene.
Allah herkese istediklerini verir inşallah.
siz evlendiğinizde mardinde değildiniz herhalde?
bende evlenip dalamana gitmiştim.17000 nüfüslu bir yer. iş bulacağımı sanmıştım ama bulamayıncada ,takı kursuna falan gitmiştim. ve bende her koşulda kendimi oyalayacak huzurumu sağlıyacak şeyler bulmaya çalışırım.
tabi 18 yıl çalışma hayatından sonra evde oturmak zor gelmişti.
takı kursunda sabahtan akşama kadar kalıyorduk. haftada 1 gündü ve bir nöbetci oluyor odamızın bütün temizliğini ve hepimizin yiyeceğini karşılıyordu.1 kez sıra gelmişti bana.
önemli olan her konuda herşeyi paylaşabilmek.
dert sıkıntı keder,umut,beklenti mutluluk herşey bizim için.
şarkıda aşk şarkısıymış.
tşk ederim. uzunca bir süredir şarkı gönderenim yoktu.saolasın.çocuklar ne yapıyor sen pc başındayken.

ya şu callnetics bizede bulun bee

canım atayım bensana linki özelden...

cnm benim edebiyatı sevmen ne güzel genelde lisede sevilmez.gıcık edb öğretmenleri yüzünden ama bence...yoksa ders muhteşem ben de türk dilini edb nı çok seviyorum hem derslerde hem de gündelik yaşamda.dille ilgili çalışmalalar ilgimi çeker edb ı oluşturan ürünlerin hemen hepsini okumak isterim açgözlüyüm hatta bazen bu konuda.elimden geldiğince de okurum.yani yaşamımda edb var...

bu arada balıkesire öyle bir offf çekmişsinki ben sana balıkesirin neresinde yaşadığmı söylemiyim bari..iyice bunalıp sıkılma oralarda ..öpt sağlıkla kal cnm

kızlar CALLENETİCS VE HOME WOLKbirazcık aydınlatır mısınız?

yankea harika sürekli okuyan araştırmalar inceleyen bir insan ve öğretmen.. ne öğretmenler biliyorum sediği derten veya konudna insanı nefret ettirip uzaklaştıran.umarım öğrencilerin seninle birlikte daha çok seviyolardır edebiyatı ( itiraf: hazılıktayken edebiyat hocama hayrandım ingilizce yüüzndne atıştık aramıza kara kedi girdi :kedi: sora ben iyce uzaklaşıp kendimi ingilizceye vurdum ama inglizce hocam da hayatta tanıdğım en tatlı insnalrdan biri.ve hala görüşürüz.. )

walk at home ve callanetics hakkında açıklama ise ikiside farklı egzersiz programları.
walk at home: yerinde sayarak yürüyosun ama sabit bi yürme değil bazen tekme atma şeklinde bazenbiraz daha eğilerek yürme..kısaca harika neşeli bir video ve sende onunla bilrikte çok basit olan yürme tekniği ile evindne çıkmadna koşu bandı veyah başka hiçbir alete ihtiyaç duymadan kardio egzerszini yapmış oluyosun ve kilolarındn kurutluyosun...

callanetic : plates gibi yavaş harektlerden oluşan bi egzersiz türü.ve vücudu şekle sokup inceltiyo.

bence walk at home ve callanetic kombinasyonu harika olucak.tavsiye ediyorum.eğer linkleri isityosan özle mesaj ayarlarını açman gerekçböylece özle mesaj yolu ile gönderebliriz çünki diğer türlü yasak..

özle mesajı açablimek için izlemen gereken yol:

1- kullanıcı paneline gir
2-sayfanın sol tarafındaki kontol paneli yazan sütun da Ayarlar& özellikler başlığı altındaki Seçenekleri Düzenle yazısına tıkla
3-Açılan sayfada E-mail ve özle mesajlar bölümü altında ki Özel mesaj ayarlarından özel mesaj sistemi aktif seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretle
4- sayfanın sonuna in ve değişiklikleri kaydet butonuna bas.
artık özel mesaj alablirsin..

yaptığında bize haber ver ki linleri gönderebilelim.

yaneka senin özel mesaj yok be güzelim acarp profilden yopllasam yine e yasakjmıki ..

canım profildnede yasak biz yaneka ya anlatalım özle mesajını açsın ordan gönderelim ..

kızlar tekrar mrb,
neyse
sabahı yazmıştım.

singingim tebrik ederim.Allah mutlu ve uzun seneler göstersin birlikte...
mekik ve squatadevam mı demişsin. itiraf ediyim calanetic yaparsam gerek yok diye düşündüm.hele bi yarın ilk günü atlatayım fikrim daha net olur.o zaman kesin olarka söylerim.

canım singincim ben ancak pc başına hafta içi çocuklar öglen uykusundayken işim yoksa ve geceleri haftasonlarıda eşim evde zaten o bakıyosa oturuyom yoksa yine öglen uykusundayken ..allahtan benim yaramazlar uykularına çok düşkün öglen 2 gibi bi yatıyolar top patlasa 5 e kadar uyanmaz lar ..geceleride bazen ufaklık arıza çıkartıyor ama napimm büyükte 3 yaşına kadar çok çektim kızlar bildiginiz türden degil hiç uyku felan yoktu bize eşimle geceyi paylaşıyoduk ..hatta bi gece eşim yasemin uyan efe aglıyor ben hemen otomatikmen ayaklarımı sallamaya başladım meger çocuk beşikte yatıyor ..e hiç inmiyoduki ayagımdan ..amanınnn konu nerden nereye geldi yaaww ..

tşk. ler silviş.
bravo emek harcayanlara.yeterki iste herşey her koşulda mümkün.
bu arada evet ingilizce eğer yetenekliysen öğrenci için bir yeniliktir,özelliktir,değişimdir gelişimdir ama tabiki kendi diline hakim olan daha başarılı olur ve edebiyat genel kültür için sosyalleşme için bir gereklilikltir. ama en önemli unsur silvişin dediği gibi öğretmendir.
çok bilmiş bilmiş yazmışım.
nalansu maşallah iyi uyuyorlar o zaman.aman uyusunlarda sende nefes al:
uyarı alacaz diet bölümü burası diye ama birbirimizi tanımayıncada kaynaşma olmuyorki,kaynaşmayınca paylaşmada tabiki

Son düzenleme:
silvia huuu profilden bişe sordum saga duymuyonmu beni kıııı...silviaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

X