Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kızlar,
Bugünkü yediklerim;
Sabah: peynir, domates, salatalık ve 1 dilim kepek ekmeğinden oluşan kahvaltı
Öğle: ezogelin çorbası, peynirli kabak yemeği ve salata
Ara: 2 mandalina ve yoğurt
Akşam: kızarmış tavuk ve 1 dilim ekmek
Zorladım kendimi 2 litre su içtim. Yarın spora da kaldığım yerden devam edeceğim...

cıtırlarrr bu haftaa cogumuz dokuldukkk,,canlanalım artıkk yaaaa vallla bennn kızmayın ama lahana çorbası dıyetı yapacam 1 haftalıkk çorbamı pişirdim tadı fena olmadiii,yarın başlıyorummm tarıkımm yarın sporumada baslıyorum bu hafta rekor kırcammmm:roflol:Çok üzgünüm çoook

Kizlar merhaba
bugunlerde pek paylasimda bulunamayabilirim.Cunku esim yok 5 gunlugune ve ben anca Tarik uyuyunca gecebiliyorum bilgisayarin basina.Bu arada hersey her zamanki gibi. Devam ediyorum.Sporda biraz zor oluyor ufaklikla ama yinede birakmak istemedigim icin 35 dk falan yapiyorum .Bide aksamlari gobegimden kurtulmak icin mekik cekmeye basladim.Iste boyle ama tartida gelisme var mi derseniz yoooook malesef.Ama Allah'a sukur bu defa kararliyim.Bide kizlar benim son aylarda regl donemi duzenim cok bozuldu ve ailemde de troid var.Acaba diyorum bunlar icin hormonal bi test yaptirsam mi?Sonradaya ilac verirlerse ve tam diet yaparken ve TR'ye donerken ustune kilo alirsam diye odum kopuyor.Ama normalde ben bu kadar cabayla cook daha hizli zayifliyordum.Kusura bakmayin sizinde gozunuzu yordum.Zaten yazdiklarimdan anlamissinizdir kafam baya karisik.Optum hepinizi selamlar.

Son düzenleme:
SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (izinli)
December (-)
Kocaeli(izinli)
Ebru (-)
Handemi(-)
Silviya (-)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (+)

NOT:Cicekcim ve Kocaelicim sizin izinleri kaldiralim mi artik :)))hihoyyyt

çiçeğim dökülme konusunda haklısın ve bilyosun böyle şeylere nekadar karşı olduğumu ama sanırmı bende bi pirinç lapası yapsam iyi olcak.belki bu sayade iştahım kapanır.çok zorlicam kendimi ve 2 gün sürdürücem.

tarikim canım paylaşım eksikliğindne yakınırken sen ise uzun yazdığın için özür diliyosun.hiç gerek yok böyle şeylere.keşke herkes yazsada bol bol paylaşım olsa.
tiroid olayı çok önemli madme ki şüphen var bence testlerini bir an önce yaptır.baskülde fark yok die yakınızıysun ama kıyafetleridnede hiç vark olmuyo mu?ona hiç dikkat ettin mi?bunu merak ettim doğrusu.

kızlar dün gece kuzendeydik ve tvde varmısın yokmusn vardı.gecenin yarışmacısının haatından bahsedildi ve fotoları gösterildi.inanılmazdı.gerçektne çok etkilendim.çocuk 60 kilo vermiş ve inanılmaz değişmiş.bu harika bişeydi.ve sadece iradeden bahsetti.insnaların bi iradesi var isterseniz mutlaka bşaşrısınız dedi.yoğun spor yaparak ve düzenli beslenerek kilolarından tamamen kurtulmuş.

SIRA BİZDE........

merhaba kızlarrr bugunku 2.tabak lahana çorbami içtimm 1 tane elma yedım bırazdan ananas yicemm bide mandalına falan yerım muzharıc meyve gunu bugun bıde çorbaakafamçokkarıştı
silvişim bende bu tür diyetleri sevmiyorum ama biraz verip motivasyonumu arttırmak ıstıyorum bu hafta 2 kilo falan versem tartıda onu görimm daha çok canlancam gibi hissediyorum

sende yap canım pirinci en azından bagırssaklarımız temizlenirr

tarikim benımkını kaldırabılırsın canımm yazmıstım ama gozunden kaçtı sanırım

lahana çorbası 1.günüm:bbo:
3 koca bardak(tombiş bardak diyorum)lahana çorbası bol limonlu
2 bardak şekersiz çay
2 elma
1 havuç
3 dilim ananas
2 lt su içtim sımdıye kadar...bu gunluk yeme faslını kapattım canlarrr
yaaa ben nasıl dayancam 1 haftaa bu çorbaya hiç acıkmıyorum ama çorbayı ıcerkenn zorlanıyorumm kafama dıkıyorummm
yaa lutfennn yanımda olun 1 haftacık dayanıyımmm
hımmm sabah 64.2 çıktımm bu kıloyu baz alıyorum şekerlerr
kaldı:6 günhihoyyyt

25 dak.sporumu yaptım

Son düzenleyen: Moderatör:
SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (-)
December (-)
Kocaeli(-)
Ebru (-)
Handemi(-)
Silviya (-)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (+)

Günaydın Kızlar...
Çiçekcim destekliyorum seni bugünde bitecek kalacak 5 güncük...
Tarikim dün ve bugün yarımşar saat sporumu yaptım benkaydirigubbakcemile2
Dün yediklerim;
Sabah: çok az menemen, peynir, 1 dilim ekmek
Öğle: 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu
Akşam: Çorba, pastırmalı kuru fasülye, 1 dilim ekmek
ara: 1 dilim ekmekle sandviç
Galiba ekmeği fazla kaçırdım...:uhm:

Yine ben.delikafadulden Bu arada kimse bişey yazmamış:uhm: Bugün pazara gittim. Bir sürü meyve, sebze aldım. Kabaca haftaiçi yiyeceklerimin planını yaptım. Bugün çok az sucuk ve peynir, zeytinden oluşan bir kahvaltı ile günüme başladım. Öğle ve ara yemeği yemedim. Akşamüstü 2 adet börek ve 4 kurabiye yedim. Akşamda 1 bardak meyve suyu içtim. Bugün başka birşey yemeyi düşünmüyorum.

selammmmmmmm.
budadımm
benim oğlan böyle diyor. okulda yoklama var herhalde öğrenmiş adını söyleyince böyle diyor.
evet kızlar nasılız.
gidişat hoş değil bende . okudum bende birazdaha böyle devam etmek durumundayım.
sonra inşallah maşallah.
bende 2 dilim börek yedim sabah
ara
öğle 1 kase çorba,1 tabak ıspanak
ara
1 tavuk göğsu
akşam
1 tabak kereviz yemeği
ara
1 portakal

kocaelicim bahsettiğim kişi o 60 kiloyu 10 ayda vermiş. ilk zamanalr 1 er satle başlayıp ileri doğru günde 4-5 saate çıkarmış spor olayını.günde 1 saat koşuyomuş mutlaka.ve ana ve ara öğünler şeklinde küçük küçük besleniyomuş.günde ortalama 2000 kalori alıyomuş.

çiçeğim kelebeğim Allah kolaylık versin diyorum o çorba dehşet gerçekten.umarım başarırsın..

kızlar bende bugün lapa yaptım ama 1 çay bardağı pirin 1 çay bardağı bulguru karıştırarak pişirdim. ve öğlen koca bir tabak dolusu yoğurt ve rendelenmiş havuçla karıştırp yedim. akşamda baharatlarla karıştırıp yedim bugünde böyle geçti.malum pazar günü ve abru kursum vardı.artık herşey hazır.çarşambadan itibaren başlıyorum ebruları yapmaya :lepi:

bu arada takıma uğrmaıyo artık kimse.herkes bi tarafta.handemi deneme süresinde güya ama oda işlerini düzene sokup katılımda bulunmadı.bu şekilde listeye girmesi mümkün değil malesef..siz ne düşünüyosunuz??

silviya cım çok çok teşekkür ediyorum yardımın için gördüğün gibi kilom çizergemi yeniledim sayende:)))
bu arada arkadaşlar çok özür diliyorum yoktum bi kaç gündür oğluşum hastalandı pc başına geçemedim
iyi şimdi şükür
bugün oğlumu eşime bırakıp 40 dk kadar yürüdüm hafta sonu diet aksadıysada biraz,yarından itibaren aynen devam edicim

bu arada arkadaşlar gazzedeki kardeşlerimiz için dua edelim nolur onları dualarımızda unutmayalım
kendimizi onların yerine koyalım bizden istedikleri tek şey dua
yardımlarımızı ve dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar
hatta okuyabiliyosak her akşam birer yasin okuyalım kardeşlerimiz için allaha emanet olun

İnsanlık Gazze'de Öldü........Utan Dünya!!!

silviya anliyorum haklisin ama bundan sonra dikkat edicem daha cok vakdimi ayiricam emin olabilirsin oglum hastalaninca vakit ayiramadim dogru
ama yinede karar sizin arkadaslar ben araniza katilmayi cok istiyorum ciddi bi motivasyon benim icin
dedigim gibi karar sizin

canım öncelikle oğluna geçmiş olsun.umarım beni yanlış anlmadın.takım bi durgunluk dönemi yaşıyo ve bi türlü bu ölü toprağını üstmüzden atamadık.yeni üye alımı taze kandır takımlar için.bi hareketlilik katar.sende takıma katıldığından beri aksilikler sebebiyle pek aktif olamadın bende bu yüzdne öyle dedim.sendne takıma biraz hareketlilik katmanı bekliyoruz.tabi bu yük sadece senin omuzlarında değil tüm üyelere ait.lütfen herkes düzenli paylaşımda bulunsun.günde sadece 1 msj da olsa girin ve yazın.ayrıca yazılanalrıda okuyun.böylece takıma bi aktiflik gelsin artık. a.s. a.s.

merhabalarrr
naber kızlar??
bu sabah geç uyandım biraz
uyanınca 3 kuru kayısı yedim üstünede bir bardak ılık su içdim
kahvaltıda da beyaz peynir ve bir dilim çavdar ekmeği yedimn
öğlen ne yapsam ne yesem diye düşünüyorum
henüz spor yapmış değilim tembel bi günümdeyim bakalım ilerliyen saatlerde inşallah
metabolizmayı hızlandıran formulümü kaynatıcam şimdi biliyosunuzdur eminim ama ben gende yazim arkadaşlar

1 litre suya bir elma dörde bölünücek
1 limon dörde bölünücek
kabuklu tarçın damak zevkine göre az veya çok ayarlanabilir
top karabiber oda yine damak zevkine göre
bunları kaynatıyoruz yemeklerden sonra bir bardak içiyoruz
ılık içilebileceği gibi yazın özellikle soğukda tüketilebilir
ben tadını çok sevdim uzun zaman oldu yapmamıştım bakalım bugün nostalji yapıp hazırlicam

iyi bakın kendinize kızlar görüşmek üzere......

lahana çorbası 2.gün
3 bardak lahana çorbası içtim ve karnıbaharı haslayıp ustune domates sosu yaptım(yagsız)
bu 2 gunun sonunda 64.2 ıle baslayan kılom 63.5 ıle bıttı
lahana çorbası 3.gun(bugun)
3 bardak lahana corbası
1 dılım kepek ekmegı 1 haslanmıs yumurta
5 kasık mantı:1no2:
bugun dıyet dısı seyler yedımmm ama pişman degılımmdelikafadulden
çokda yedıgımı dusunmuyorum

saooll tatlımmm bence fazla olmamıs gayet normal tabıkı dılımlerın çok kalın degılseedelikafadulden
saolll canım benımm senın lapanın sonucu ne?
canım bende bunu arada yapıyordumm mucıze ıksır dıyorlardı sanırımm bı faydasını ben goremedım ama goren arkadasım vardı,,bende lahanadan sonra 1 hafta yaparım ondan..

Bu sabah domates, salatalık, peynir, zeytin ve 2 dilim etimekten oluşan bir kahvaltı yaptım.
Öğlende 2 adet kadınbudu köfte ve çokaz brokoli yememe rağmen bütün gün şiş karınla dolaştım. Hatta uzun süredir görmediğim biri yanıma gelip hamilemisin diye sordusenağlama 4 gündür az yediğimi düşünüyorum ama karnımın şişliği inmedi henüz
Arada 1 bardak ayran
Akşam 1 tabak kuru fasülye,çorba ve 2 dilim ekmek
Arada 1 bardak meyve suyu
Çiçekçim çokaz yiyorsun. Bence bu rejmin yanında vitamin hapıda al. Şimdiden zayıflamışsın ne güzelkaydirigubbakcemile5

Çiçek arkadaşım bana şu lahana çorbasının tarifini verirmisin??
ve bide nası tüketiyosun onuda kısaca yazarsan sevinirim
ben uzun zamandır yaptığım dietten çok sıkıldım ve iki gündürde kaçırıyorum valla
şu lahana çorbasının maharetini çok duydum ama hiç denemedim
bakalım bi deniyim diyorum
tadı fena değildir umarım
lahana suyunu denedim bi faydasını görmedim ben
bi arada sirkeli su içdim ama oda faydasız
zaten tek başına işe yaramıyo hiç biri dietle beraber uygulanması gerekiyo

ben bide çocuk emziriyom anam çok acıkıyom yaaaa
ha bu arada sporumu yaptım en azından 35 dk
neyse bacılarım iyi geceler hepinize yarın görüşürüz işşallah

Bende bugün 25 dakika yürüdüm. Az ama olsun hiç yoktan iyidir:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…