2 seferdir beni ekiyor gelmiyor siz olsanız ne yaparsınız ?

Ağzıma geleni yüzüne söylemekti yazmışsınız bana yorumumun altına alıntı yapamadım bakın onun yüzüne söyleyecekleriniz onun umurunda olmaz canı yanmaz hatta bir an düşünmez bile.Bu selilde davranan birine birşey söylemeye yazık kelimelere yazık gerçekten zaten gitmiş zaten bakmış hayatına ne ofkeniz ne kirginliğınız hala onun uydusunda dönüp durduğunuzu yerinizde saydığınızi göstermekten başka işe yaramaz .Ya cevaben kufreder ya diluygularinizla dalga geçer yada acır size bunların hiçbirine rahatlatmaz sizi.Yapmanizvgereken en acilinden ışığı kapatır gibi bu olayı kapatmak mantıklı olan bu .Yapamam diyorsanız işte hayatda iki tür insan oluyor kendine değer veren karşısındakine gereksiz değer veren hangisi olmak iyi uzun vadede

Elinin altında tutmak istiyor. Belirsiz konuşma sebebi bu gibi geldi bana. Yerinizde olsam bir de ben ekerdim üstünd engeli atardım

Ee sende niye onu bekliyorsun ki? Kendine olan degerin bu kadarsa beklemeye de devam edin öyleyse

Kızları eklediği halde buluşmayı kabul mu ettiniz bence burda en önemli sorun buluşmayı ekmesi değil sizin bu şahısa ikinci bir şansı vermeniz. Siz kendinize değer vermemissiniz o neden versin ki ?

Bu cepte tutmayı da geçmiş dalga geçmeye kadar varmış. Kendinizi kullandırtmayın. Yaşım küçükken iki kere benim de böyle ekilme hikayem var. Öncesinde haber etseler neyse ama buluşma yerine vardım gelen giden yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…