2 seferdir beni ekiyor gelmiyor siz olsanız ne yaparsınız ?

2 buçuk senelik bir ilişkim vardı. Benden ayrıldı 1 ay önce . Beni sevdiğini özlediğini ama tek başına daha mutlu olduğunu bunaldıgını falan söyledi. Sosyal medyadan kızları ekliyor bir yandan. Buluşma konusu konuştuk, 2 seferdir beni ekiyor gelmiyor siz olsanız ne yaparsınız ?
Yazdıklarını dönüp okursan cevap otomatik çıkıyor.

bu sizi üzer biliyorum ama

adam sizi yedekte tutuyor.
hem sizin hayatınıza biri girerse kaybettiği ilgiden üzülür
hem böyleyken egosu okşanıyor
hem de istediğiyle takılmakta özgür

dönmez bu durumda

ben olsam tekrar yazarım beni 3. kez ekmesine izin veririm :KK45:
ekiyorsa vardır bi bildiği di mi

Benden ayrılan erkeğe şans vermem.
Çünkü ayrılık seni hayatımda istemiyorum demek hadi sinirle 1-2 günlük küsmeler olur da 1 aydır ayrısınız.
Erkekler ayrılınca ooo gelsin kızlar sanıyor sonra yalnız kalınca kimse flörtüne karşılık vermeyince kuyruklarını sıkıştırıp eski sevgilisine dönüyorlar yani birisi yeşil ışık yaksa tekrar gider. Maksat yalnız kalmamak.

2.5 yılın 2.5 yılı sorunsuz geçtiyse 1 aylık süreçte evet geri dönülme ihtimalini ben desteklerim ama yok 2.5 yılın sadece birkaç ayı iyi geçtiyse gerisi ayrıl barış toksikliğine döndüyse ayrılmışken kendini kurtulmuş sayman lazım herifin yaptığı şey "bak ayrılsak bile peşimde bi gel dememe bakıyor hemen de geliyor demekki ben vazgeçilmezim" diğer yandan kızları ekliyorsa ne işin var senin hala ya? ben anlamıyorum bu insanları :halay:üstüne ekiyor diyorsun bas engeli geç bacım bunu da biz mi söyleyelim

Benden ayrılan erkeğe şans vermem.
Çünkü ayrılık seni hayatımda istemiyorum demek hadi sinirle 1-2 günlük küsmeler olur da 1 aydır ayrısınız.
Erkekler ayrılınca ooo gelsin kızlar sanıyor sonra yalnız kalınca kimse flörtüne karşılık vermeyince kuyruklarını sıkıştırıp eski sevgilisine dönüyorlar yani birisi yeşil ışık yaksa tekrar gider. Maksat yalnız kalmamak.
ben bu yorumu alnından öperim kızzz vallahi çok doğru az ilgi görüp şımarıyorlar herkes sevgilisi gibi ilgi gösterecek sanıyorlar ama gerçeklerle yüzleşince eskiye dönme çabaları ama nafile :KK49:

100 ekilme günümde parti yaparım .Yüzyıl oldu diye .Napacagim yahu benden ayrılan birde benle eğlenen oğlanı sokak lambası gibi sabit beklemem .Bunu yapmam kesin .

2 buçuk senelik bir ilişkim vardı. Benden ayrıldı 1 ay önce . Beni sevdiğini özlediğini ama tek başına daha mutlu olduğunu bunaldıgını falan söyledi. Sosyal medyadan kızları ekliyor bir yandan. Buluşma konusu konuştuk, 2 seferdir beni ekiyor gelmiyor siz olsanız ne yaparsınız ?
Ayrıldığımiz sevgilimizle buluşma talep etmiyoruz, gelmeyince de uzulmuyoruz. Sizi oyalamak için buluşalım demiştir. Gurursuz olmayın.

Ne mi yaparım 🤔?

100 ekilme günümde parti yaparım .Yüzyıl oldu diye .Napacagim yahu benden ayrılan birde benle eğlenen oğlanı sokak lambası gibi sabit beklemem .Bunu yapmam kesin .
Benim asıl amacım gelsin de ağzıma geleni söylemekti. Birden ayrıldı mesajla kayboldu.

Buluşmayı kendi teklif etti ben değil. Bende kabul ettim tabi yüzüne püskürmek iyi olur içimdekileri
Püskürme. Çok ciddiyim bak. Yoksay artık. Senin içini dökmeni bile hala umudu var demekki vazgeçilmezim sayar. Bu durumda yok saymak söyleyeceğiniz tüm kelimelerden kat kat tesirli olur. Demekki o kadar da bir halt değilmişim dedirtmek varken ne gerek var. Bu ilişki bitmiş. Selası okunuyor.

Buluşalım diyip beni eken o ama ?

Aferin size!!! Adam sizi özlemiyor sadece alışmasının bıraktığı etkiyi arada size yazarak daha hafif atlamaya çalışıyor. Sizde ona farkında olmadan yardım ediyorsunuz.
Size saygısızlık yapmasına izin vermeyin. Her yerden engelleyin gitsin.

Böyle bir kişi ciddi ilişki kuramaz sanırım ?

Zaten öyle olacakta hem seviyorum hem özlüyorum hem tek başıma mutluyum saçma değil mi

Bu kişiyle dönse bile ciddi düşünülmez dimi

Yedekte tutuyor peki neden buluşmaya gelmiyor şimdi de istemiyorum ama seviyorum falan diyor ben anlam veremedim

Öyle seyler yaziyorsunuz ki sanki 10 yaşinda cocuk var karşimda gibi hissettim.

Sizi sevmiyor ama şöyle yapti bunu dedi demeyin sevmiyor sevse dogru durust ilişkiniz olurdu.
Ileride zamani gelince ciddi de düşünebilir ama sizinle değil belli ki.

Giy gelinliği git kapısına dayan??

Engellesene yahu
Saf mısın sen, sıkılınca seni çağırıyor daha iyi seçenekte seni ekiyor. Sen de hazırda bekler gibi ayrıldığın ex aşkın ile ne demeye buluşuyorsun görüşüyorsun oy oy vallahi bir de ne yapmam gerek demişsin.

Her yerden engelli olduğu için yazamazdı. Hadi diyelim yazdı. Gitmezdim.

X