2. meme büyütme ameliyatımı Dr. Altan Yücetaş'a oldum :)

Ay doğru ya.. :) ben de diyorum niye bana soruyo daha önce görmüştü fotoğraflarımı
hilay'ı ben de merak ettim.. insallah doktorunun dediği gibidir, sadece ona öyle gelmiştir..

Bende cok merak ettim canim umarim bi sorun yoktur ya

Pippacım iyiki varsın... Cemil hocayla kesin görüşcem zaten. Genetik bakımdan bakılırsa kesin yaptırmam gerek. Annem, 2 Teyzem ve 2 halam olmak üzere hepsi küçük göğüslü. Bugün nişanlımla da konuştum. Ameliyat kısmını düşünüp ben karışmam diyor ama yaptırırsan da iyi olur diyor :)
Sınav stresi beni fena etkiledi. Daha olmasına rağmen boş boş durmak önümü görememek ve ekonomik özgürlüğümün olmaması canımı sıkıyor. Bende çook öpüyorummmmmm.

Evet canim ben duzenli olarak her ay cektim ama buraya yukleyemiyorum mesaj sayimi doldurmadigim icin

Canim bendede damla var en buyuk korkum donmesi bende bakabilirmiyim fotoya??
Canim ben mesaj sayimi doldurmadigim icin foto yukleyemiyorum.pippanin fotolarini da goremedim zaten.insallah msj sayimi doldurusam yuklerim. O zaman gorebilirsiniz

Tipik erkek cümlesi iyi kıvırmış :) Evet ya, o sınavlar o kadar zorluyo ki insanı, bi de sınavı kazandıktan sonra iş bulma süreci var.. İnşallah herşey rast gider senin için.. tıkır tıkır gelişir olaylar :) ok canım Cemil hocayla da görüşünce yazarsın, merak ederim gelişmeleri :)

Canim ben mesaj sayimi doldurmadigim icin foto yukleyemiyorum.pippanin fotolarini da goremedim zaten.insallah msj sayimi doldurusam yuklerim. O zaman gorebilirsiniz

kolay gelsin hilaycım, az kalmış yakında doldurursun mesaj sayını.. Ben de ilk girdiğim zaman hobi kısmında bol bol yorumlar yapmıştım o şekilde doldurdum :) bir de sırf bu sayıyı doldurmak isteyenler için hazırlanmış bir sayfa vardı.. adını hatırlayamadım şimdi ama bulursam yazıyım burdan.. orası da hızlandırıyo baya süreci

Aynen canım yeteri kadar puan alırsan doğu iller yazıcam mecbur olarak. Atanmam gerek. 1 sene memurlugum olsun kı es durumundan geleyim. Herşeyi haberdar ederim.

Canım bu arada bişey sorabilir miyim? Sen hangi şehirde yaşıyorsun ve ameliyatını nerde oldun?

Aynen canım yeteri kadar puan alırsan doğu iller yazıcam mecbur olarak. Atanmam gerek. 1 sene memurlugum olsun kı es durumundan geleyim. Herşeyi haberdar ederim.

Pippacım sana sormuştum ama beceremedim sanırım :)

canım bazı doktorların adı forumlarda pek yer almıyor ama ismi çok duyulmamış olsa da işini çok iyi yapan doktorlar var, belki Cemil hoca da bunlardan biridir.. Hem kuzeninin senin için canlı bir referans olması çok iyi.. Kuzenin de sağlıkçıydı yanlış hatırlamıyosam, o araştırmış mıdır Cemil hoca'ya ameliyat olmadan önce? Sen de aklına düşen başka doktorlar varsa görüş istersen.. Cemil hoca ne zaman geliyo demiştin ankara'ya?

yoo, gayet güzel becermişsin :) :)

Cemil hoca 26nda burada inşallah canım. Kuzenim evet örnek baktığımda çok hoş duruyor ayrık olması dışında. Araştırdı mı bilmiyorum ama aynı hastanedeler şimdi. Ankarada olmakta aklıma girdi ama canlı örnek varken gideyim izmire. Kuzenim de benim nazımı ceker agrı ilac falan için.

Evet canım hazır yakınlarında başarılı bi örnek varken daha mantıklı aynı doktora ameliyat olman. Benim de Altan bey'e karar vermemde yakın bir arkadasımın ona ameliyat olması ve sonucundan memnun olması çok büyük etken olmuştu. Böyle tanıdığın örnekler daha da güven veriyor insana. Hem kuzenin de deneyimli olduğu için daha iyi ilgilenir seninle.. Cemil bey arada Ankara'ya mı geliyormuş? Belki kontrollerini de o Ankara'ya geldikçe yaptırırsın, bi daha izmir'e gitmene gerek kalmaz.

Konferans varmış sanırım onun için geliyormuş. Kontroller ne sıklıkla oluyor ki canım. Öyle çok sık gidemem hatta ameliyattan sonra sınava kadar kıpırdayamam :)

Konferans varmış sanırım onun için geliyormuş. Kontroller ne sıklıkla oluyor ki canım. Öyle çok sık gidemem hatta ameliyattan sonra sınava kadar kıpırdayamam :)
Ameliyattan sonra 3.gününde ilk kontrol oluyor sonra o hafta içinde doktorun gerek duyarsa 7.gününde tekrar kontrole çağırabilir. Daha sonra eger aksi bi durum olmazsa 1.ayında ve 6.ayında kontroller oluyor. Çok sık diil yani ama bu sayede kuzeninle bol bol görüşmüş olcan :) sınav ne zamandı?

Sınavım 6 temmuzda canım :) 3.gün giderim ama 7.günde olmayabilirim aksi birşey olmazsa tabi..

Sınavım 6 temmuzda canım :) 3.gün giderim ama 7.günde olmayabilirim aksi birşey olmazsa tabi..

aa iyi canım daha varmış sınava.. sıkı çalış, çok yüksek bir puan al ve hemen atan inşallah :) günleri ayarlarsınız bi şekilde, şehir dışından gelceğin için sana uygun bir kontrol tarihi yapar muhtemelen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…