2. meme büyütme ameliyatımı Dr. Altan Yücetaş'a oldum :)

Yollanıyo sanırım, bi arkadas daha önce yollamıstı bana özelden. Bu arada ben de bu hf sonu izmirde olucam. Eger fırsat bulabilirsem seni ziyaret etmek isterim. Nerde olucaktın ameliyatı?

Aaaaa :) süper olur ama ben hangi hastanede olacağımı bilmiyorum :) ne şaşkınım demi... :):):)

Aaaaa :) süper olur ama ben hangi hastanede olacağımı bilmiyorum :) ne şaşkınım demi... :):):)

he valla, e izmiri bilmiyosun ya o yüzden önemsememişindir :)
o zaman ögren bi an önce, kuzenin biliyodur, haberleşelim, gelip canlı canlı görmeyi çok isterim :)
bu arada özel mesajın da gelmiş.. :) foto olayını bilmiyorum ben sana bi foto göndermeye çalışayım bakalım nasıl oluyomuş

Tamam yarın sorarım nerede çalıştığını :) bugün tekrar aradım ya dedim anesteziden birşey olmaz demi dedim. Kapat telefonu herşey güzel olacak dedi :):) pijama falan bike aldım valizim hazır :) bir tek terliğim yok bide en önemli sorunumu söylemedim 19nda regl olmam gerekirken hala olmadım.

aa baya gecikmiş reglin, hep düzensiz midir böyle yoksa stresten mi? reglinin ilk günü ameliyat gününe denk gelmezse sorun olcağını sanmıyorum.. bu kadar gecikmiş bi kaç gün daha gecikiversin
Terlik veriyolar hastanede, o beyaz kagıt gibi otel terlikleri olur ya ondan veriyolar, almasan da olur.. ya da daha rahat ederim diyosan annenlerin evinden bi terlik at valizine :) zaten çok para harcıyo insan ameliyat sürecinde ıvır zıvıra.. sonunda sen de karar verdin ya, çok sevindim.. gör bak bundan sonra herşey daha güzel olucak :)

özelden foto gönderemedim ben de.. biraz daha araştırıcam. forumda bi yerlerde yazıyodur belki nasıl yapıldığı

İlk gün olmasının sakıncası ne canım ? Kuzenimde aynı şeyi söyledi ama sormadım hiç. Benim şansıma o gün olurum kesin. Son birkaç yıldır düzenli oluyorum ama dönem dönem geciktiği oluyor. Hatta şuan ergen gibi yüzüm sivilce içinde. :):):)

Merhaba pippa benimde göğüslerim çok küçük ve büyütmek istiyorum dora hastanesi fatih dağdelenle görüşmeye gitmiştim ama olumsuz sonuçlar yazmış çoğu kişi altan beyin muayenesi ücretlimi acaba birde nekadara oldun bi sprum daha olucak gögüs ucundanmı altındanmı kestiler izi çok belli oluyomu teşekkürler şimdiden

merhaba Bumboo'cum.. Altan Bey görüşmelerden ücret almıyor.. Benim göğüs altından oldu.. çabuk iyileşiyor izlerim.. muhtemelen 1 yılın sonunda ince pembe beyaz bir çizgi şeklinde kalacak.. kişiye göre değişiyor iz olayı.. Altan Bey'i tavsiye ederim.. çok iyi bir doktor.. Ben çok güzel bi süreç yaşadım sayesinde.. Sen istanbuldasın sanırım.. görüşmeye gitmek istersen yeri Şişli Caminin karsısında.. aklına gelen ne varsa çekinme sor, cevaplarım elimden geldiğince :)

selam Pippacim.
nasilsin naber?

ayni yerden kesi olunca iyilesme süreci ayni mi oluyor?? Iz acisindan yani..

selam Pippacim.
nasilsin naber?

ayni yerden kesi olunca iyilesme süreci ayni mi oluyor?? Iz acisindan yani..

iyiyim canım saol, sen nasılsın? bi sıkıntın yok dimi?
yani bende geçen seferkiyle aynı şekilde gelişiyor iyileşme süreci.. farklı bişiy yaşamadım.. ama eninde sonunda ince de olsa bi iz kalıcak tabii.. :)

Pippacim ben bu damlanin donme riskinden cok korkuyorum ya son anda yuvarlak diyebilirim ters hareketle fln bile olabiliyomus ben sporda yapiyorum donerse 3. Ameliyat demek valla bilemedim

Pippacim ben bu damlanin donme riskinden cok korkuyorum ya son anda yuvarlak diyebilirim ters hareketle fln bile olabiliyomus ben sporda yapiyorum donerse 3. Ameliyat demek valla bilemedim

Canim damlanin donmesi bu kadar kolay degil oyle olsa kimse damla yaptirmaz dimi. Evet oyle bi risk var ama doktoruna guveniyorsan ve ilk ay kendine dikkat edersen bisey olmaz diye dusunuyorum ben

Canim damlanin donmesi bu kadar kolay degil oyle olsa kimse damla yaptirmaz dimi. Evet oyle bi risk var ama doktoruna guveniyorsan ve ilk ay kendine dikkat edersen bisey olmaz diye dusunuyorum ben

Evet doktorumun kararlılığına göre son gün karar vercem, dönebilir tabi fln derse yuvarlak yapalım ozaman dicem

Evet doktorumun kararlılığına göre son gün karar vercem, dönebilir tabi fln derse yuvarlak yapalım ozaman dicem

Evet bencede oyle yap canim icine sinmesi onemli cunku bide damla sert ya o yuzden dalgalanma en aza iner diye dusunuyorum ben doktorunla iyice konus bu konulari umarim sorunsuz atlatirsin canim

Evet bencede oyle yap canim icine sinmesi onemli cunku bide damla sert ya o yuzden dalgalanma en aza iner diye dusunuyorum ben doktorunla iyice konus bu konulari umarim sorunsuz atlatirsin canim

Sagol cnm inşallah düşünmekten çatlicam resmen hadi ikinci ameliyatı oluyrm bari üçüncüsü olmasın kısa vadede

Sagol cnm inşallah düşünmekten çatlicam resmen hadi ikinci ameliyatı oluyrm bari üçüncüsü olmasın kısa vadede

ah canım ya çok zor hakkaten.. bu kadar bilgiye, tecrübeye rağmen hala neyle karşılaşacağımızı bilemiyoruz Allah korusun inşallah hiçbi sebeple başka ameliyat olmak zorunda kalmayız hiçbirimiz.. bi tanecik olsun tam olsun :)

bende damla protez hem döndü hem de dalgalanma sorununu yaşadım.. dalgalanma protezin sertliğiyle ya da yumusaklıgıyla ilgili değil.. özellikle ince derili ve hiç göğüs dokusu olmayan bayanlarda görülebilir bir durum.. o yüzden damla ya da yuvarlak olması dalgalanma konusunda etki yapmaz diye düşünüyorum. sen bu konuda doktorun düşüncesini ameliyat gününden önce mutlaka konuş canım.. adam hazırklı olsun ona göre protez bulundursun ameliyat sırasında.. son ana bırakma ne olur ne olmaz.. önceki de damla mıydı senin? hatırlayamadım kusuruma bakma..

protezin dönmesi konusunda da ters bi hareket hiç gelmiyor aklıma.. zaten gayet sıradan sporsuz hareketsiz masa başı bir hayatım var.. vücudumu zorlıcak şeyler yapmıyorum yani.. bana konulan protezin vücut yapıma göre büyük olması, kasımın üstüne konulması ve belki de uzun süre hep sol tarafıma yatmam da etkili olmuştur dönme konusunda..

Yok cnm yuvarlak var bende şuanda. Geçen bi araştırma okudum yuvarlak düz yüzeylideki rippling oranı damlanınkindende az. Şimdi bende yuvarlak bi protez için cep açılmışken onu damla cebine çevirmek fln, hem zor hem sıfırdan damla taktırmktan daha riskli. Sağolsun önce arzum uyardı beni bu konuda. Araştırdıkçada damlaya hiç gerek yok dedim, yani onun dönmesi benim için ripplingden beter. BUNu göze alamicam ya yuvarlakla devam edeyim bakalım. Bugün hemşiresini aricam önce ona söylicem :) çok çekiniyorum o kadar çok fikir değiştirdimki :) ama anlar heralde zaten çok şeker anlayışlı inşallah ameliyatımı tüm özverisiyle yapar herşey yolunda gider

cekinme canım, mutlaka anlayışla karşılar o da, senin için en iyisi neyse onu yapmak ister.. Arzum saolsun tam zamanında hızır gibi yetişiyor herşeye, iyi ki var bu forumda :)

cekinme canım, mutlaka anlayışla karşılar o da, senin için en iyisi neyse onu yapmak ister.. Arzum saolsun tam zamanında hızır gibi yetişiyor herşeye, iyi ki var bu forumda :)

Kesinlikle :) çok yardımcı oldu bana, ama iki güdür yok beliyle ilgili sıkıntısı vardı umarım yolundadır herşey

Evet canım..Düz yüzey yuvarlak protezde rippling riski pütürlü yüzeye göre çok daha az.Bunu bana Hasan bey demişti,bende dalgalanma sorunu yaşadıgımda.Fakat pütürlü yüzey protezdede kapsül riski daha azmış Yani birinde artı olan diğerinde eksi oluyor..
Damla protezi sırf kıvamı daha sert diye tercih edecekse doktor yuvarlagında zaten 3 çeşit sertlik dereceli olan protezleri var.Sert olanından kullanır..Banada kalrsa kesinlikle damla olmamalı..

Bende en sonunda ona karar verdim cnm aslında doktorum damlaya çok sıcak bakmıyordu ben olabilirmi diye sordum. Ben kolumu kaldıramam döncek diye benim gibi evhamlı biri için çok büyük risk göze alamicam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…