2. meme büyütme ameliyatımı Dr. Altan Yücetaş'a oldum :)

Nişanlıyım :) ancak yorum yapmayıp sen bilirsin demekle yetiniyor sadece... :)

Göğüs dokum var en azından ele geliyor ama sütyensiz gezemem kesinlikle :) büyük ihtimal yaptıracağım ya.

Birde CEMİL hoca yakın zamanda Ankara'ya gelecekmiş onunla da yüzyüze görüşmek iyi gelir bana. Çünkü telefonla görüşmüştük.

Yüzyüze görüşmek çok iyi olur tungizcim, daha gerçekçi bi muayene olur, kararını kesinleştirme de etkili olur.. Geçenlerde Altan beyin bi başka hastası yazmıştı bu sayfaya, o da nişanlıymış, nişanlısı başta istemiyomuş ama o yaptırıp mutlu olunca nişanlısı da mutlu olmuştur muhtemelen :) Yani tabii insanların çok da karışmak istememesi de normal bu duruma. Sonuçta vücut senin vücudun, Allah korusun bi aksilik olsa sıkıntısını çekicek olan da sensin, kimse bunun vebali altında kalmak istemez.. Bi yandan karar vermek zor, seni de anlıyorum.. Benim de çok uzun yıllarımı almıştı karar verip ameliyat olmak.. Bakalım nasıl gelişicek sende olaylar? İnsallah en hayırlısı neyse o olur :)

Cemil beyi yakalamışken aklındaki herşeyi sor :)

bgcm 2. mesajını okudum cvp yazcaktım ama 5 dk gecmeden yazamıyomusum birazdan tekrar denicem

Pippa bende de damla silkon var. Bana hafif donme var gibi geliyor ama doktorum kesinlikle yok diyor. Acaba bana mi oyle geliyo bilemedim. Arkadaslik istegi gonderdim. Kabul edersn sevinirim. Belki kiyaslama imkanim olur.

Pippacım gün geçtikçe uzaklaşıyorum ameliyattan nedense. Şimdi de hamilelikten sonra yaptır şimdi olursa emzirdikten sonra yeniden yaptırmam gerekirmiş fln... yoruldum sanırım ya hersey tamamken.

Pippacım gün geçtikçe uzaklaşıyorum ameliyattan nedense. Şimdi de hamilelikten sonra yaptır şimdi olursa emzirdikten sonra yeniden yaptırmam gerekirmiş fln... yoruldum sanırım ya hersey tamamken.

Hazır dolgu ile göğüsü büyütmeyi neden düşünmüyorsunuz ki

Hazır dolgu ile göğüsü büyütmeyi neden düşünmüyorsunuz ki

Pippa bende de damla silkon var. Bana hafif donme var gibi geliyor ama doktorum kesinlikle yok diyor. Acaba bana mi oyle geliyo bilemedim. Arkadaslik istegi gonderdim. Kabul edersn sevinirim. Belki kiyaslama imkanim olur.

hilaycım merhaba, ekledim az önce seni.. görebilirsin fotoğraflarımı.. 2.ameliyatımdan önce hastane odasındayken ön cepheden çekilen fotoğrafımda sol taraftaki damla protezde hafif bir dönme var.. maalesef ben ameliyat olmadan önce fotograf çekilmeyi akıl edemedim.. aynaya baktıgımda aslında cok daha belirgin olarak sol tarafa dogru bir çıkıntıyı görebiliyordum ben.. gerçi benim 2. ameliyatımı yapan doktorumda teyit etti.. ameliyatım sırasında eski protezi çıkarırken gayet belli oluyormuş protezin döndüğü.. umarım sende yoktur öyle bişiy... senin fotoğrafların var mı canım?

Sen çok kararsız kaldın tungizcim.. henüz hazır diil gibisin.. kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman tekrar görüşürsün doktorunla.. insan her duyduğundan etkileniyor, kafası karışıyor.. acele karar verme sen de.. Cemil bey Ankara'ya geliyor demiştin, bence gelmişken bi yüzyüze görüş doktorunla, onun yorumlarını da dinledikten sonra daha net karar verirsin belki.. Cilt elastikiyeti, genetik faktörler gibi bir çok etmen var hamilelik sürecinden sonra göğüslerin durumunu etkileyen.. Doktorlar ve emzirme deneyimi yaşayan arkadaşlar silikonların emzirmeyi etkilemediğini söylüyorlar.. Kendi doktorunla da konuş bu konuyu.. Sonra bi sakince kendi kafanı, iç sesini dinle.. Senin için neyin en doğrusu olduğunu sen daha iyi bilirsin.. İnsallah en hayırlısı neyse o olur :) Sınav çalışmaları nasıl gidiyo bu arada? Bi de sınav stresi yaşıyosundur bi yandan.. Çok yüklenme kendine tungizcim.. öpüyorum çok ..

Canim bendede damla var en buyuk korkum donmesi bende bakabilirmiyim fotoya??

Canim bendede damla var en buyuk korkum donmesi bende bakabilirmiyim fotoya??

tabii bakabilirsin patikkcim.. ama biz arkadas diil miyiz zaten? görebiliyor olman lazım benim albümü :) bu arada korkma boş yere... milyonlarca kadın var damla protez kullanan.. illa herkeste dönücek diye bir şey yok... Benim biraz şanssızlık, biraz vücut yapıma göre büyük protez konulması, derimin çok ince olması, kas zarımın altına konulması, silikonu sabit tutucak kas zarı ve deri dışında bir doku olmaması ve uzun süre sol tarafıma yatmam gibi bir çok faktör var.. yani nedenini açıklamaya çalıştığımda bunlar geliyor aklıma ama belki bilmediğim başka şeyler de vardır.. o yüzden senin açından endişe edicek bişiy yok.. Hiç düşünme döner mi dönmez mi diye.. Güzel güzel tadını çıkar cicişlerinin.. :)

Canim ben hilay35 icin yazmistim onu:)) cok sagol yinede canim moral verdin bana ins hersey hepimiz icin yolunda gider canim benim

Canim ben hilay35 icin yazmistim onu:)) cok sagol yinede canim moral verdin bana ins hersey hepimiz icin yolunda gider canim benim

Ay doğru ya.. :) ben de diyorum niye bana soruyo daha önce görmüştü fotoğraflarımı
hilay'ı ben de merak ettim.. insallah doktorunun dediği gibidir, sadece ona öyle gelmiştir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…