2. Kadınlar!!!

erkek neden aldatır aslında banlanan üye (ki uzun süre burada olmayacak) çok güzel tesbitleri vardı(hakaretleri hariç) erkek neden aldatır hiç düşündünüz mü ?

Erkeğin aldatması için bir neden olması gerekmiyor. sırf farklılık olsun diye aldatanlar bile var. Erkeklerin kimyası bozuk. Tabiki istisnalarda mevcuttur ama malesef çogunluk böyle. :jeyyar: buna rağmen biz bayanlar da dikkatli olmalıyız. ne zamanki evlilik tek düze olmaya, her gün sıradanlaşmaya başladı işte o zaman tehlike sinyaleri başladı demektir. bu dönemlerde kadın hemen yenilenmeli, misal saçını değiştirebilir, evinde yenilikler yapabilir, eşinin sevdiği ortamları hazırlayabilir..... :içelim:

Erkek neden mi aldatır...???

bence erkek,
evinde mutsuzsa aldatır...bu da bahanesi olur...
eşinden duymadığı iltifatları başka bir bayandan duyduğunda,"" Ben neymişim be..""
diyerek aldatmaya başlayabilir.....
kendini başkasına değil,kendine ispat etmek için aldatır...
değişiklik olsun diye aldatır...
aldatmak nasılmış acaba?? demek için de aldatabilir...
arayış içindeyse,aradığını bulmak için aldatır...

O kadar guzel anlatmissin ki Ferza'cim, tesekkur ederim...
Gerçekten dogru
Hem 2. kadin olup hemde kendini kandirdigi gibi bizleride o yalan ask hikayesiyle kandirmak isteyen o kadar çok uye var ki...neler okumadik ki...
Firsat verilmemeli.
Cocuklarimiz koruyalim, onlara bu çirkinlikleri saklayalim tabi ne kadar saklayabilirsek
Metres kelimesi artik tamamen sozlugumuze girmis durumda.
Diziler, programlar, sarkilar, klipler, filmer, gazeteler...Her yerde var, gorunuyor, okunuluyor...
Allah islah etsin.
Allah kimseye yasatmasin. Hiç bir zaman.

''Evdeki gül duracak ama sen etraftaki papatyaları menekşeleri de koklayacaksın arada'' mantığı.. BİR ARKADAŞ BİR ERKEĞİN ALDATMADA Kİ MANTIĞINI BÖYLE YAZMIŞ

neyse doğru yazmış erkekler böyle düşünüyor. ama ben evli bir adamla ilişkiye girmiş kadını hiçbir çiçeğe papatyaya menekşeye benzetemem. o evli adamdan ve 2. kadından olsa olsa at pisliğine düşmüş ------"Amorphophallus Titanum," namı diğer "ceset çiçeği"----olur.

ya bir düşünsenize evli erkeklere asılan bir kadın ne derece temiz bir kadındır ama her bakımdan düşünün o tür bir kadınla birlikte olan erkek ne derece temiz kalır onu düşünün.

bekar olsam belki anlamazdım ama evli olunca böyle ahlaksızlık yapanların mikrop saçan yaratıklar olduğunu düşünüyorum. kimin eli kimin cebinde belli olmayınca evdeki kendi halindeki nikahlı eş te kocasının mikroplarından birşekilde nasibini alıyor.

bence başka kadınlarla cinsellik yaşayan evli erkek anında kapı önüne konmalı çünkü her türlü mikrobu kendiyle beraber evine bulaştırır.

2. kadın...
ismi bile ürpertiyor kanımı....a.s
Yeryüzünde başka erkek kalmamış gibi gidip evli bir erkeğe musallat olmak..
Erkeğinde suçu var tabiki olmaz mı...
Biraz iradesi olsa erkeğin çok değil biraz....
Asıl aklıma takılan neden.CADIARZU
Bir erkeğin 1. si olmaktansa neden 2. kadın olmak neden ?CADIARZU
Para mı,ün mü,kariyer sevdasımı,sevgilim var diyebilmek mi yoksa yuva yıkıp insanların mutsuzluluğu ile mutlu olmak ..................
Halbuki bunların hepsi geçiçi bunu neden hiç düşünmezler 2.kadınlar.CADIARZU
Ömür boyu mutlu olmak varken neden bir kaç saat mutlu olmayı tercih ederler?CADIARZU
Tuhaflar cidden tuhaflar...
a.s

mesela şöyle düşünelim.

yolda bulduğunuz birinin burnunu silip attığı mendili yerden alıp bunu yıkar temizlerim ben kullanırım dermisiniz.

o mendilin hangi mikropları barındırdığını tahmin edemezmisiniz.

o yoldaki mendili almayı aklınızdan bile geçirmezsiniz değil mi?

sadece burun silinmiş bir mendil. ve evli erkekle birliktelik yaşayan bir kadın ve evli erkekle birlikte olabilecek KADINA AŞIK OLACAK kapasitede bir erkek. hangisi DAHA TEMıZDıR.

Erkeğin aldatması için bir neden olması gerekmiyor. sırf farklılık olsun diye aldatanlar bile var. Erkeklerin kimyası bozuk. Tabiki istisnalarda mevcuttur ama malesef çogunluk böyle. :jeyyar: buna rağmen biz bayanlar da dikkatli olmalıyız. ne zamanki evlilik tek düze olmaya, her gün sıradanlaşmaya başladı işte o zaman tehlike sinyaleri başladı demektir. bu dönemlerde kadın hemen yenilenmeli, misal saçını değiştirebilir, evinde yenilikler yapabilir, eşinin sevdiği ortamları hazırlayabilir..... :içelim:

Eğer "Erkeğin kimyası bozuk." dersek arkadaşım; o zaman üreticinin de; kimyası bozuk mal ürettiğini kabul etmemiz gerekir.... :nazar:

Eğer "Erkeğin kimyası bozuk." dersek arkadaşım; o zaman üreticinin de; kimyası bozuk mal ürettiğini kabul etmemiz gerekir.... :nazar:

Mantıken haklısın arkadaşım. Üretici derken bizimi? (erkek çocuk yetiştiren annelerimi) yoksa yaradanımı kastettin?

''Evdeki gül duracak ama sen etraftaki papatyaları menekşeleri de koklayacaksın arada'' mantığı.. BİR ARKADAŞ BİR ERKEĞİN ALDATMADA Kİ MANTIĞINI BÖYLE YAZMIŞ

neyse doğru yazmış erkekler böyle düşünüyor. ama ben evli bir adamla ilişkiye girmiş kadını hiçbir çiçeğe papatyaya menekşeye benzetemem. o evli adamdan ve 2. kadından olsa olsa at pisliğine düşmüş ------"Amorphophallus Titanum," namı diğer "ceset çiçeği"----olur.

ya bir düşünsenize evli erkeklere asılan bir kadın ne derece temiz bir kadındır ama her bakımdan düşünün o tür bir kadınla birlikte olan erkek ne derece temiz kalır onu düşünün.

bekar olsam belki anlamazdım ama evli olunca böyle ahlaksızlık yapanların mikrop saçan yaratıklar olduğunu düşünüyorum. kimin eli kimin cebinde belli olmayınca evdeki kendi halindeki nikahlı eş te kocasının mikroplarından birşekilde nasibini alıyor.

bence başka kadınlarla cinsellik yaşayan evli erkek anında kapı önüne konmalı çünkü her türlü mikrobu kendiyle beraber evine bulaştırır.

Ağzına sağlık şekerim.

kadının düşmanı yine kadındır.Niye bekara baksınlarki, evlilerin bir çok şeyi oturmuştur.en önemlisi işi,mesleği vardır,iyi para kazanıyordur.kurulu düzeni vardır.Şimdi bunlar dururken niye işi gücü olmayan,parasız birini sevip de her şeye sıfırdan başlamak 2. kadınların işine gelmemektedir.2. kadın 1. kadını düşünmez.onun yerine geçmeyi ister.Erkekde zannederki onun kara kaşına kara gözüne vuruldu.Biraz işve ,cilve,erkeğe yeterde artar bile.
2. kadınların 1.düşmanıyım
Kendime bakarım,giyimime,kiloma,makyajıma .
19 senelik evliyim kocam hala hayran hayran bakar bana..........
bende kocayı kaptıracak göz yok ,oyarım vallaaa : oklava:

sana katılıyorum cnm çok güzel açıklamışsın

Süper gidiyor tadında paylaşıma devam. Bu arada erkek diye yazmışım onu insan olarak değiştirelim. ınsan neden aldatır ? Bir anket açayım bu konuda hatta şıkları belirleyin bakalım nasıl sonuçlar çıkacak.

Kadınlar Kulübü'nde, en son şahit olduğum, "2. kadın" olayı; beynimde, ruhumda tarif edimeyeceğim bir deprem, bir çöküş yarattı.

İki gündür, sabah ezanlarına kadar uyuyamadım, yemek yiyemedim, gülemedim...
Bilgisayarın başına defalarca oturdum; ve bilgisayarı açmadan kalktım...
Şahit olduklarım, beni o kadar üzdü ki; anlayabilir misiniz bilmiyorum!!...

Neredeyse, gün aşırı; bir öncekinden daha güçlü kalemlerle ortaya çıkan ve kaleminin gücünü kullanarak, kendini mazlum göstermeye çalışan, bizlerden kendisine hak vermemizi bekleyen 2. kadın konulu üyeler, her seferinde daha güçlü seslerle varlık göstermeye başladılar...

Aşklarının büyüklüğünden, aşklarının gücünden yola çıkarak; bizi zayıf noktamızdan vurmaya çalıştılar...
Aşkı da ayaklar altına aldılar...
Aile kavramının gücünü görmezlikten geldiler...
Bunu yaparken; kendilerini o kadar saf ve masum göstermeye çalıştılar ki; herhalde kendileri bile, hikayelerindeki mazlum kadın olduklarına inandılar...

Birlikte oldukları erkeklerin; evli olduğunu ilk başlarda bilmediklerini; öğrendiklerinde ise aşklarına yenik düştükleri masalına bizleri inandırmaya çalışan, güya kader kurbanları, bizden destek beklediler...

Nasıl bu hale gelindi? Ahlak yargılarımız, nasıl bu kadar zayıfladı?... Bilmiyorum...
Aile, evlilik, sadakat kavramlarını savunmak zorunda kalmamız, inanılmaz derecede korkunç....

Halbuki biz; "Aile" kavramı en sağlam ve en güçlü milletiz...
Daha ilkokul sıralarında: "Aile, toplumun temel taşıdır. Toplumun çekirdeğidir.." diye öğretildi bize...
Ailenin bozulmasıyla; felaketin, aynı şey olduğu öğretildi...

Öyleyse nerden çıktı, bu 2. kadınlar? Ne yapmaya çalışıyorlar?

Neden kendilerini sürekli, haklı olarak göstermeye çalışıyorlar?

Nasıl her geçen gün, kalemleri daha da güçleniyor?

Niçin periyodik süreçlerle, ortaya çıkıp duruyorlar?

Neden, binlerce üyesi olan bir paylaşım sitesinde, sürekli olarak, yaşadıklarını kaleme dökme gereği duyuyorlar?

Anlam veremiyorum....

Günümüzün, en güçlü silahı internet... Hem, öyle bir silah ki; bir toplumun köküne dinamit koyup patlatabilir...
Paylaşım siteleri aracılığıyla; biz kadınlar üzerinde oynanan çok büyük bir oyun var...
Sanki bilinçli bir el tarafından; kadınların değer yargıları zayıflatılmaya çalışılıyor..

Dikkat edin; Kadınlar Kulübü Üyeleri!!!
Siz, sayıları binleri bulan bir topluluksunuz...

Maddenin, en küçük birimi atomdur; atomun yapısının bozulmasıyla, madde yok edilmiş olur...
Atomu bozmanın yolu ise; merkezinde bulunan çekirdeği bozmaktan geçer...

Aile bozulunca; toplum bozulmuş olur.. Aileyi bozmanın yegane yolu ise kadınları değiştirmekten geçer...
Sizler, atomun çekirdeklerisiniz; sizlerin bozulmasıyla; Türk toplumu yok olmaya mahkumdur...

Çünkü bir kadın; kendisinden sonra gelecek olan, kadınları (anneleri) ve erkekleri (babaları) yetiştirendir...
Bir kadın, gelecek nesillere şekil verendir...

Kadınların ahlak yapısını bozarsanız; bir milleti rahatlıkla alt edebilirsiniz...

Ahlaki değerlerimizle oynanan, çelik çomak oyunlarına izin vermeyin...
Bizlere bu oyunları oynayan bilinçli güçlere; ister "Dış güçler!" deyin; ister "Bir örgüt!" deyin; ister "Sapıklaşmış bir tarikat!" deyin, ne derseniz deyin...

Lütfen dikkat edin!!...

Ailenize sahip çıkın! Eşlerinize sahip çıkın!
Kendi değer yargılarınıza sahip çıkın!

Çocuklarınızı eğitirken; aldatmanın ve aldatılmanın korkunç felaketini anlatın...
Mutluluğun yolunun, çok eşlilikten geçmediğini; bunun yalnızca, felaketler zincirinin bir halkası olduğunu anlatın...
Gücünüz yettiğince; sesiniz çıktığınca....

Kötü giden bir evlilik varsa; başka kollarda teselli bularak değil; meşru yollara başvurarak bitirmenin tek çözüm olduğunu, tüm benliğinizle kavrayın; kavratın...

"Gözünün üstünde kaşın var." diyerek; eşinizle aranızda soğukluk oluşmasına izin vermeyin...
"Ortak zevkler; Ortak ilgi alanları!" söylemlerini ağzınıza sakız etmeyin...
Eşlerinizin hoşunuza gitmeyen yönleri; eğer "Ahlaki tabular ya da Kaba kuvvet!" gibi kabul edilemez durumlar değilse, görmezlikten gelmeye çalışın; ya da elinizden geldiği kadar yumuşak yollarla değiştirmeye uğraşın...
Değiştiremiyorsanız, kabul etmeye çalışın...
Sizin gibi; eşinizin de farklı bir birey olduğunu; farlı zevklerin ve beğenilerin olmasının son derece doğal olduğunu unutmayın...

Çocuklarınızı yetiştirirken; bir anlık zevklere, ya da duygusal kararsızlıklara, çalkantılara yenilmeyecek kadar güçlü; iradeli; sağlam bir mantık yapısıyla yetiştirin...

Lütfen arkadaşlar!!
2. kadınların; eşlerini aldatanların, aldatmaya sebep olanların, seslerinin yükselmesine izin vermeyin...

Üzerinde yaşadığınız toprak hatrına!!!!

yazına sonuna kadar katılıyorum arkadaşım.Çok haklısın.
Saçma sapan dizilerle insanların safi temiz duygularıyla oynuyorlar.Yasak aşkları cazibeli bir hale getiriyorlar.insanların bilinç altlarına bunları hissettirmeden yerleştiriyorlar.cennet bahçeleri olan aileleri yok ediyorlar.

Süper gidiyor tadında paylaşıma devam. Bu arada erkek diye yazmışım onu insan olarak değiştirelim. ınsan neden aldatır ? Bir anket açayım bu konuda hatta şıkları belirleyin bakalım nasıl sonuçlar çıkacak.

işte aklıma gelen bir kaç şık:
1. ilgisiz eş
2. bakımsız, paspal eş
3. Kültür farkı ( eşlerden bir sürekli kendini yenileyip geliştirirken, diğerinin yerinde sayması arada uçurum oluşturur)
4. ortak paylaşımların azalması.....
Aklıma geldikçe yazarım :kahve:

Mantıken haklısın arkadaşım. Üretici derken bizimi? (erkek çocuk yetiştiren annelerimi) yoksa yaradanımı kastettin?

Erkeğin kimyası; imal edilirken, iki işlemden geçiyor, yani bir nevi iki üreticisi var:
Biri hammaddeyi üretiyor; diğeri şekil veriyor... :nazar:

Son düzenleme:
Süper gidiyor tadında paylaşıma devam. Bu arada erkek diye yazmışım onu insan olarak değiştirelim. İnsan neden aldatır ? Bir anket açayım bu konuda hatta şıkları belirleyin bakalım nasıl sonuçlar çıkacak.

şıklardan biride, çevresel faktörler ( Ahlaksız üçüncü kişilerin ayartması) olabilir.

Erkeğin kimyası; imal edilirken, iki işlemden geçiyor, yani bir nevi iki üreticisi var:
Biri hammaddeyi üretiyor; diğeri şekil veriyor... :nazar:

süpersin. şekli veren bizler olduğumuz için, kimyayı bozan da bizleriz.

ferza ağzına sağlık arkadaşım çok güzel yazmışsın vede çok doğru öpüyorum kocaman ........

bence erkeğin aldatması için somut bir neden yoktur...
ama aldatan erkeğin mutlaka somut bir mazereti vardır...:CüvCüv::CüvCüv:

İnsanların ahlakı, iradeleri, terbiyeleri karşısındakilere, yaşadıklarına göre

değişemez böyle bir lüksümüz yok....

eşim pasaklı, pis, ayağım sakat ,param yok ,evde mutlu değilşim , babamda aldatırdı,hastayım, biri

beni çok kızıdırdı, hakkımı yediler..vs.. ne olursa olsun.. hiç bir şey mazeret olamaz.. dinen ve ahlaken

bu böyle..

açtım = çaldım ...

mutsuzdum = aldattım...

küfür etti bana = vurdum..

Herkes hak yiyor = ben de yaparım ne olcak....

Bunlar insaniyetimizin tehlikeli boyutlara düştüğünü gösterir... alarm zilleri çalıyordur ahlakı için bu

tarz kişilerin....evinde mutsuz olmak şöyle dursun felçli karısı ona istediğin veremiyor diye dışarda

mutluluk aramak ahlaksızlığına bir kere bile düşmeden bebek gibi ona bakan İNSANLAR var

arkadaşlar....Bunun aksi davranışları eşinden ayrılmadan yapanlar için hiç bir mazeret olmadığı gibi

tek sonuç vardır..

Onlar

saygısız, bencil ve ahlaki çöküntü içerisindedirler...

X