2 Eylül de dondurulmuş transfer olanlar

Psikolojiniz kaldırırsa yapın bence 6. Gün biraz erken ben ilk yaptığımda hemen çıkmadı 4. Dakikada çıktı çok silik bi çizgi o 4 dakika ağlamaktan gözlerim mahvoldu. Bugün 8. Günüm tekrar yaptım biraz daha net oldu bence sizde 7. Veya 8. Günü bekleyin

canım evde yatıp dinleniyorsan eğer normal. Benim yorulmaya fırsatım olmuyor hem iş hem iş yemek vs insan durunca anlıyor yorgunluğunu. Bence kafanı dağıtacak şeyler yap
yok işteyim de baya ilaçlardan mı bilmiyorum aşırı yorgunum sanki hastalık öncesi gibi ama bilemedim tabii

Ben de 2 eylülde transfer oldum. Pazar günü test yaptık kanda 40 çıktı. Ama daha önce evde yatıyordum. İki gündür çalışıyorum, sürekli ayakta koşturmaca eğilip kalkmaca filan... Biraz kasıklarım ağrıyor. Kanamam yok ama sanki adetten önceki günün ağrısı gibi, hani büyük tuvaletin gelmiş gibi olur ya öyleyim. Sigarayı transfer olduğum andan itibaren bıraktım, iyi beslendim, su içtim ama ara sıra çay filan çok içtiğim oldu, bir de çok zorladım kendimi sanırım. Bugün tekrar test vereceğim. Umarım değer düşmez.

Yok canım merak etme kan değerin 40 çıktıysa o zaten kana çoktan geçmiştir tutunmuş sana ben sadece transfer günü eve gelip dinlendim ama kalktım yemeğimi yedim ev içinde dolandım sonraki gün öğleden sonra çalışmaya başladım bile Ben daha kan vermedim günümü bekliyorum hala bende 2 eylülde tek embriyo transferi oldum 5. Gün dondurulmuş. İnşallah benim de tutunmuştur evde test yaptım çift çizgiyi gördüm ama bekliyorum bakalım üstteki 6. Günün testi alttaki 8. Günün yani bugünün

Eklentiler

• IMG_3266.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 55
Canım benim idrar testi negatif çıkmıştı kanda pozitifken. Yani seninkini tebrik ederim :) inşallah sağlıkla huzurla büyütürsün. Güzel bir gebelik geçirirsin. Ben de erken mi ayaklandım diye kendime eziyet ediyordum. Eşim biraz suçlayıcı konuştu işe başladım diye. Ama sizinle konuşmak çok iyi geliyor. İnşallah olumlu haberlerinizi alırım.

Ah cok sevindim sizin baya baya sizinle minnos:)

Benim doktorum özellikle yatma dedi bana burda da bazı yorumları gördüm sürekli yatıp kan dolaşımı zayıflayan olumsuz olan insanlar varmış kendini çok zorlamadan bence çalışabiliriz bebişlerimizde tutunur Allahın izniyle. Sonuçta habersiz hamile kalan insanlarda bu yollardan geçiyor ve sürekli yatmıyorlar riskli bi durum olmadığı sürece. Tutunacağı varsa tutunur Allahın izniyle en önemlisi psikolojik kendini rahatlat bende senin de kanda çıktı pozitif perşembe günü tekrar kan ver ve sonucunu bizle paylaş nasipse bende perşembe vericem güzel haberler veririz birbirimize inşallah

İnşallah canımmmm Allah hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin bizlere :)

Hanımlar selam öncelikle Rabbim hepimizin emeklerşnin karşılığını versin kucaklarımızı boş bırakmadın oldu diye sevindirip sevincimizi yarıda bırakmasın Evlat acısı evlat hasreti çektirmesin kimseye ben 7 eylülde transfer oldum ama bugün gidip normal ucuzlardan kaset test alıp idrar testi yaptım negatif çıktı çok erken davranmış olmayı temenni ediyorum 6AA kalştede 5. Gün dondurulmuş embriyo

Çok erken yapmışsınız ondan negatif olmuştur 3. Gün kanda bile zor çıkar en erken 7. Günü bekleyin bence. Ben 6. Gün akşamı yapmıştım 4. Dk da çıkmıştı silik bir çizgi çok üzülmüştüm

Ahhh inşallah erken olduğu için böyle olmuştur cuma bir daha denicem

Hem çok erken hem de erken gebelik testi de
değil. Hiç moralini bozma o yüzden

Canım ben de 7 eylülde transfer oldum ama daha çok erken test için.Bende de var evde test bana bakıyo ben teste bi belirti de hissetmiyorum ama daha çok erken…en az 6. Gün bakılmalı deniyor bilmiyorum.Sen bi belirti hissediyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…