2 Eylül de dondurulmuş transfer olanlar

Sizin çok net çıkmış bende 2 eylülde tek embriyo transferi oldum ama hiç test yapmadım kan da vermedim açıkçası korkuyorum sonuç negatif olur diye yapmalı mıyım acaba bilmiyorum
Bazen 6 günde çıkıyormuş işte örneğini gördük.Ben de 6. Günde yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum

Merhaba kızlar. Ben de 4 Eylül'de transfer oldum. 1 adet 5aa. Benimki doğal siklus transfer oldu. Transfer öncesi rahim hazırlığında da transfer sonrasında da folik asit dışında bir ilaç kullanmadım. Bugün 4. günüm ve sol kasık bölgeme ağrı giriyor ara ara ve hatta bacağıma da vuruyor sanki. İlaç kullanmadığım için yan etki olamaz. Var mı benim gibi olan?

Benim çok bilgim yok bu konu hakkında ama belki tutunmayla ilgili olabilir. Test günümüzü bekliycez başka çaremiz yok maalesef

Benim de 17 sinde testim bugün 2. Gün henüz bişey hissedemiyorum.Ben progestan fitil iğne estrofem ve coraspirin kullanıyorum siz?
Ben de estrofem,climara forte, coraspirin dun basladim doktor etkisi olmaz ama alin istiyorsaniz dedi, progesteron igne sadece. Valla bilmiyorum bazen tuttu bence diuorum bazen yok tutmadi o yuzden zaten 18 ine kadar bunu cok da anlayamayacagim.

Ben de estrofem,climara forte, coraspirin dun basladim doktor etkisi olmaz ama alin istiyorsaniz dedi, progesteron igne sadece. Valla bilmiyorum bazen tuttu bence diuorum bazen yok tutmadi o yuzden zaten 18 ine kadar bunu cok da anlayamayacagim.
Herkes belirti belirti diyor ben belirti hissedemiyorum.Bazen kasık ağrısı gibi oluyor ama belli belirsiz hayal mi görüyorum diyorum Beklemekten başka çare kalmadı

Benim de bacagima vuruyordu agri 3. Gun ama bugun gecti su an yok o agrim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…