2 Eylül de dondurulmuş transfer olanlar

Canım ben de 7 eylülde transfer oldum ama daha çok erken test için.Bende de var evde test bana bakıyo ben teste😅 bi belirti de hissetmiyorum ama daha çok erken…en az 6. Gün bakılmalı deniyor bilmiyorum.Sen bi belirti hissediyor musun?
Ay belirti falan yok ya kafayı yicem gerçekten 😟

Ay belirti falan yok ya kafayı yicem gerçekten 😟
Bende de yok:KK43: ama belirti olmadan gebe kalan bir sürü insan varmış.En iyisi stres yapmadan beklicez.Her gün test yapıp kendimi yıpratma bence.cumartesi falan yap ben de öyle yapmayı planlıyorum en azından 1 hafta geçer.

Bende de yok:KK43: ama belirti olmadan gebe kalan bir sürü insan varmış.En iyisi stres yapmadan beklicez.Her gün test yapıp kendimi yıpratma bence.cumartesi falan yap ben de öyle yapmayı planlıyorum en azından 1 hafta geçer.
Tamam haber ver mutlaka ben de yazarım inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Bende dün transfer oldum 10 eylülde. Corasprin, estrofem hem ağızdan hem vajinal ,prolutex iğne ,progestan vajinal fitil folik asit, deltacortil ve son olarak 3 gün arayla vurulmamı istediği prolutan depot iğne kalçadan.

si
Bende dün transfer oldum 10 eylülde. Corasprin, estrofem hem ağızdan hem vajinal ,prolutex iğne ,progestan vajinal fitil folik asit, deltacortil ve son olarak 3 gün arayla vurulmamı istediği prolutan depot iğne kalçadan.
sizde tutunması için baya bir iğne vuruluyor umarım işe yarar. kaç yumurta transfer edilmişti ve kaçıcın bu acaba?

Kızlar benim de bugün 8. günüm. 4 Eylül'de doğal transfer olmuştum. Folik asit dışında hiç ilaç kullanmadım. İlk idrarla erken gebelik testi yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• IMG_20240912_072300.jpg
    IMG_20240912_072300.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 56
X