2. Evlilik ve sorunlar

Flowergirl32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
114
29
30
Yillar sonra tekrardan Merhabalar arkadaşlar,

Önceki eşimden bosandim Bi kaç sene sonra başlarda mükemmel olan birini tanıdım..

Git gide ona bağlandım onsuz yapamaz oldum aramız 6 saat mesafeliydi bazen o çıkar delilik yapar beni görmeye gelirdi dayanamayıp bazende ben yapardım o deliliği..

Çok güzel başladı rüya gibi tam ruh ikizimdi kopyam gibiydi kalbim o diyordu başka kimseyi görmüyor duymuyordu..

Çocuklarımı da tanistirdim onunla birbirlerine çok isindilar.

Ailem karşı çıktı çok uzak mesafe diye bende israr edislerim bosa cikinca iki çocuğumu alıp Onun yanına gittim işimi evimi bırakıp..

İlk başlarda hersey çok güzeldi rüya gibi benim çocuklarımla onun çocukları sanki öz kardeş gibiydiler biz bile şaşkınlık içindeydik,

Sonra kulağıma bazı şeyler gelmeye başladı kızı gizlice açıkladı bana anneme kötü davraniyordu babam küfürbaz döver söver vs vs diye babasını anlattı ve babasından çok urken çocuklar her ikiside..

Neyse Bi zaman sonra o yüzünü görmeye başladım bana kötü davranmaya başlayınca bende defalarca onu terk ettim dayanamadık geri birleştik..

Ben böyle bunu terk ettikçe bunun anası ve ailesi bize sırt çevirdi bundan karı olmaz bu seni sevmiyor sevse çekip gitmezdi gibisinden ama bilmiyorlar ki terk etme sebebim onun bana sinirlenince bağırıp kufur etmesi yüzünden..

O benim peşimi hiç bırakmadı ilk defa delice tutulup aşık olduğunu iddia ediyordu ama seven aşık olan bu derece kötü neden davranır? Hem bana kötü davranirdi hemde gitmemi istemezdi bende gitmek istediğimde sıfır aracimi kaç defa parçaladı beni yerden yere vurdu vs vs aracı yaptırdı sonra ama ne fayda ?

Öfke kontrolü yok bunda ! Zaten oturduğu yerde polisi den tut restoran sahibine kadar herkes bunun agresif olduğunu biliyor , hep derdi bana Bi sana kedi gibiyim diye ama benimde canımı çok yaktı..

Başımızdan çok olaylar geçti defalarca gidip gelmeler kavgalar büyüler muskalar vs vs dolu dolu Bi 2 sene geçti birbirimizi okşar çok sevmiştik ki ilk tanışma günümüz ve adımızı dövme yaptırdık ama sonuç hüsran..

Son zamanlarda bana gittikçe daha sa kötü davranmaya başladı sürekli iyi değilim midem bulanıyor kusucam yine mi büyü yaptılar ne oluyor diyordu en buyuk korkusu da onu terk etmemdi kapıyı pencereyi kitlerdi hep anahtarları saklardım benj tek hiç bir yere yollamazdi gözü do düğünde ise sacima dalardi yüzüme vururdu kufur ederdi iter kakardi neden derseniz ben kadinmisim erkeğine kadın gibi davranacakmisim haddimi bitecekmişim o bana istediği küfürü sözü eder ben kesinlikle kendimi savunmaya geçemem çünkü ben kadinmisim yoksa ayağa kaldırma beni derdi hep..

Bunları çocukların önünde yaptı hep beni rezil rüsva etti ..

En son bardağı taşıran mevzu oldu ceviz kabuğunu doldurmayacak Bi sebepten dolayı ve bana bar sandalyesini fırlattı bacağım karardı morluklar yüzünden kufur hakaret rezillik de cabası..

Son zamanlarda sürekli bana piçlerin al git istemiyorum sizi bıktım defolun başkasının dolune bakmam zorunda değilim gibi şeyler söylüyordu bağıra bağıra..

Öyle lanet biriydi ki hem alırdı eve erzak çocuklar yesin diye yendikten sonra da ne çabuk bitti maşallah süpürge gibiler derdi kim yedi bitirdi bunu diye evin içinde herkese teker teker sorardı..

En sonunda da duyduklarım daha da bunalttı sen git eski karımı getircem demesi kavga esnasında derdi sonra özür diledi sinirle dedim diye defalarca yemin etti onu hiç bir zaman sevmedim istemedim tek sevdiğim istediğim sensin diye ve ailesi de şahit eski karısını uic hı zaman sevmemiş istememiş hep çocuklar için dayanmış..

Artık dayanamaz oldum ve çocuklarımı alıp ailemin yanına geldim benim için öldü bitirdim onu sadece dini nikahimiz vardı Allahtan..

Psikolojimi alt üst etti kendimi toparlamaya çalışıyorum..

İsim şirkette müdürlük bu kafayla çalışamam toparlanmam lazım.. şimdilik ailemin yanındayım daha sonra kendi evime gecicem inşallah o pisligide polise şikayet ettim

En çok çocuklara yazık etmişsiniz, travma üstüne travma yaşamışlar.
Umarım bundan sonra daha iyi bir hayat yaşayabilirler.

Elin adamı tarafından bunca rezilliğe, aşağılanmaya, hakarete maruz kalan çocuklarınız nasıl? Ve tabi bunlara göz yuman anneleri var en başta.
İlk olayda onları alıp neden çıkmıyorsunuz evden? Nikah yok, bir bağlayıcı durum yok aranızda. Saçma sapan şeylere maruz bırakmışsınız, inanılır gibi değil.
O cocuklara bu saçmalıkları yaşatmaya ne hakkınız var?
Çocuku bir kadın,tası tarağı toplayıp,işi gücü bırakıp gidemez bir adamın peşine. Evlenebilir ama o çoçukların düzenini, güvenli ortamını düşünerek atar adımlarını.
Allah akıl fikir versin bundan sonrası için size. Derdiniz psikolojilerini mahvettiniz çocuklarınız olmalı ama onları düşünseniz böyle şeylere maruz bırakmazdınız zaten.

Son düzenleme:
Sizin gibi bencil insanlardan nefret ediyorum! Olan yine çocuklarınıza olmuş yazık! 3. Evlilik için de inşallah koştur koştur gitmezsiniz,pardon 2. Evlilikte yok ortada değil mi ? O kadar dayak yiyip taburede akillanmaniz da büyük başarı.

Eğer ortada bir çocuk varsa kendi mutluluğunuz için gözü kapalı maceraya ATLAYAMAZSİNİZ!!

O çocuklar bir pedogoga götürün pislik bir adamla yaşayıp travma kalmasın.

Yazık çocuklara, ne hakkınız vardı bunca şeyi yaşattınız?
Elin adamından dayak yemişsiniz onların gözünün önünde. Sizin yaşadıklarınızı geçelim çocuklar bu travmayı niye yaşadılar?
"Piç" denildikleri, yediklerinin bile göze battığı bir evde neden ya neden? Zavallı çocuklar ya, çok üzüldüm onların adına.
Üzgünüm ama size hiç üzülmedim.
Umarım aklınız başınıza gelmiştir artık. Bekar ve çocuksuz bir kadın sadece kendini etkilediği için riskler alabilir, maceralara atılabilir. Çünkü sonuçlarına tek başına katlanır. Sizin yaptığınız "hata" ise o iki çocuğu da etkiledi. Ömür boyu izini taşıyacakları nur topu gibi travmaları oldu şimdi. Sizin "hata" yapma lüksünüz yok, hiç olmadı, olmayacak da. Bunu iyice anlamışsınızdır umarım.

Umarım donmezsiniz
Sizden Af dileyip barışıp devam etmeyin tek temennim hakkınızda

En sonunda da duyduklarım daha da bunalttı sen git eski karımı getircem
Neyse ki bunu söylemiş de ayrılmışsınız. Çocuklarınıza piç demesi, sen mi yedin diye sorguya çekmesi, korkutması vs pes ettirmemiş sizi. Eski karısını duyunca tepki göstermişsiniz. Herkese dayılanan küfür eden bağıran çağıran pislik çocuklarınızı da dövdü değil mi? Çocuklarınız büyüyüp kendi hayatlarını kurunca ölünüze bile gelmezler umarım. Çünkü kendi keyfiniz için onları bu cehennemin içine sokmuşsunuz. Ben sevdim siz de seveceksiniz demişsiniz. Defalarca terketmişsiniz, bu seferki de öyle görünüyor. Eski karısı falan ortada görünmeyince koşar dönersiniz geri.

Çocuklarınızı ailenize veya sosyal hizmetlere verin ve istediğiniz erkekle istediğiniz maceraya koşun. Ya bu çocukların babası amcası halası babaannesi dedesi falan hiç mi kimsenin umurunda olmuyorlar? Nasıl takip etmiyorlar çocukların akibetini? Komşum olsa kurumlara ihbar ederim gelin alın kurtarın bu çocukları diye. Kadın kendine anneyim diyor ama ne yaralar açılmış çocuklarında. Hepsine göz yummuş hepsini kabul etmiş, niye? Çünkü aşık olmuşmuş.

2. evlilik nerede? Adamla sevgili modunda takılmışsınız. Aranızda resmi bir bağ ilişki yok, nasıl evliliğim eşim diyebiliyorsunuz?

Ya susayim susayim diyorum ama cidden bi yerden sonra tahammulum kalmadi okuyamadim. Insan kendini dusunmeyebilir ama cocuklarina bunu nasil yapar. Hic mi annelik duygunuz yok, bu kadar mi gozunuz dondu. Insan degil bunlari yapmak, yasatmak cocuklarina erkek bulmayi akil bile edemez 2 cocukla cogu zaman. Onlarin can guvenliginden demi endise etmediniz de tekrsr tekrsr ayni hatalari yapiyorsunuz. Ilk evlilikteki sorun neydi bilmiyorum belki daha beterdir. Ama en azindan madem cocuklariniza kendinize bunlari yasatacaktiniz hic olmazsa cocuklarin kendi babalariyla yasasaydiniz en azindan cocukalra zarar verme ihtimali daha dusuk olur bir yabanciya gore. Tovbe tovbe yani. Ama yok sizin icin oncelik pembe ask yasantiniz. Kadinlar, anneler dik duramadikca, akillanmadikca bu toplum daha cok batar

Çocuklar travma yaşamış. Çok çirkin bi adam allah olelerını kımsenın karsısına çıkarmasın. Çok denecek laf varda büyük konuşmaktan korkuyorum. Süpürge gibiler, başkasının dölüne bakmak zorunda deılım zalim mikrop. Allahım ıslah et ne olursun. Sen zatenbevlı degılmışsın kı maden def olup gittin çocuklatı nıye göturdun.ınsallah o adamla yalnız bırakmadın onları. Daha derdın eski karısını hiç sevmemıs ki!!! Daha oradasın!!!! Sevse ne olucak??? Öle bır adam sever mı sence kımseyı?

En sonunda da duyduklarım daha da bunalttı sen git eski karımı getircem demesi kavga esnasında derdi sonra özür diledi sinirle dedim diye defalarca yemin etti onu hiç bir zaman sevmedim istemedim tek sevdiğim istediğim sensin diye ve ailesi de şahit eski karısını uic hı zaman sevmemiş istememiş hep çocuklar için dayanmış..

Artık dayanamaz oldum ve çocuklarımı alıp ailemin yanına geldim benim için öldü bitirdim onu sadece dini nikahimiz vardı Allahtan.

Eskı karısını sevmemiş seni mı sevmiş? Neyse ya bişey demıyorum lütfen çocukları psıkologa götür

Ailem karşı çıktı çok uzak mesafe diye bende israr edislerim bosa cikinca iki çocuğumu alıp Onun yanına gittim işimi evimi bırakıp..
İlk hata işte burası

ilk tanışma günümüz ve adımızı dövme yaptırdık ama sonuç hüsran..
Şu tarz şeyler aşırı geliyor bana ne idiğü belirsiz daha hayat yaşamadığınız bir adamın adını nasıl dövme yaptırıyorsunuz şaşırıyorum doğrusu

İlk karısını getirecekmiş haspam napsın ilk karı seni kadın kaçmış kurtulmuş arabanızı parçaladığı gün bitmeliydi ayrıca size ilk yaptığı hakarette bitirmelisiniz çocukları olan başınızdan bir evlilik geçmiş birisiniz bu kadar mı tecrübesizsiniz yani

Son zamanlarda sürekli bana piçlerin al git istemiyorum sizi bıktım defolun başkasının dolune bakmam zorunda değilim gibi şeyler söylüyordu bağıra bağıra
Nasıl bir iğrençliktir yahu siz kendi kendinize yapmışsınız sen git kendi evini düzenini bırak aileni dinleme onca şiddete katlan çocuklar var bir de siz bir psikolojik destek alın mümkünse bir daha körkütük aşık olmayın ayaklarınız bi yere bassın

Neyse ki çok sevmiş sizi. Ya böylesi bir sevgiyi hiç yaşamamış olsaydınız

Ve sevgili şirket yöneticisi hanımefendi 21. yüzyıldayız, imam nikahlı evlilik diye bir kurum yok. Gerçekten bu ülkede birileri kendisini 650 yılında yaşıyor sanıyor hayret bir şey!

Nasıl böyle absürt ilişkiler yaşayıp sevgililerinizi kocanız sanıyorsunuz gerçekten akıl tutulması.

Konu zaten neresinden tutsan elinde kalır. Arabanı parçalasın, adını dövme yap. Çocuğuna piç desin seviyorum diye ağla. Yediğin lokmayı saysın ama eski karısını değil beni seviyormuş (!)
Pes!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…