2.bebek düşünen arkadaslar gelın burda toplanalımı????

benimde sol yumurtamda bi faaliyet var çözemedim sebebini adetimede 1 hafta var öyle belirtim falan yok zaten umudum yokda bu yumurtalardaki şey beni rahatsız ediyo acaba başka bişeymi var

Bende 13aralık yanı yarını sabırsızlıkla beklıyorum ınşallah hasta olmam artık kırmızıları görmek ıstemıyorum 7 sınden berı evde test yapıyorum çıkan bısey yok ama dün yaptıgım testte saatler sonra 2. Cızgı sılık ama belırgın olarak çıkmış gecerlımı degılmı bılemıyorum yarın yada öbür gün tekrar testı tekrarlıycam Allah ısteyen herkeze versın

bende 2.istiyoum ama ekim ayından beri deniyoruz yok yok bakalım bu ay ne olacak batım 23 aralık daha 9 gün var günler geçmiyor

Bende 13aralık yanı yarını sabırsızlıkla beklıyorum ınşallah hasta olmam artık kırmızıları görmek ıstemıyorum 7 sınden berı evde test yapıyorum çıkan bısey yok ama dün yaptıgım testte saatler sonra 2. Cızgı sılık ama belırgın olarak çıkmış gecerlımı degılmı bılemıyorum yarın yada öbür gün tekrar testı tekrarlıycam Allah ısteyen herkeze versın

inş. sevinçli haberi alırsın ne zamandan beri istiyorsunuz

Merhaba arkadaslar,
Bende araniza yeni katilan 3 yasinda dunyama gunes gibi dogan bir melege sahibim elhamdulillah.
Asiri gogus hassasiyetinden dolayi ( kizimda da oyle olmusdu) 2 gun once dijital test alip yaptim ve sonuc olarak da: 2-3 haftalik hamilesiniz cikti Rabbim'e sukurler olsun. Bu testlerde haftasini hesaplarken 1-2 hafta oynama yapabiliyormus.
Kendimin yaptigi ne kadarlik hamileyim testinde tam 4haftalik gebe oldugum cikti.
(En son reglim 15 Kasim'da gelmisdi)

Allahim isteyen herkese nasip eylesin insaAlllaaaah...
O kadar mutluyum ki, Yaradan Rabbim sizleri daha da cok mutlu eylesin insaAllah.

mrb arkadaşlar,benimde 6 yaşımda bir oğlum var.esasında 2.çocuğu hiç istemiyorduk amaaaa,oğlm biraz içine kapanık.kardeşim olsaydı arkadaş olur oynardık söylemleri çoğalınca hak verdik veeeee son 6-7 aydır kardeş çalışmasına başladık ama nafile.düzenli adetim her ay stresten olsa gerek sürekli gecikiyor.ne zaman test yapsam yarım saat sonrasında adet görüyorum.yarın kadın doğum dr. gidip bir takım testler yaptıracağım.hepimiz için herşeyin hayırlısı olur inş......

Merhaba arkadaşlar benim de 5 yaşında bir kızım var biz de 2. çocuğu düşünüyoruz. Ben biraz geç kalmışım sanırım. Ağustos ayından beri özellikle de ovulasyon günlerinde denemeler yapıyoruz ama hala hamile kalamadım. İlk çocuk ikinci ay denememizde hemen olmuştu halbuki, evliliğin üçüncü ayındaydık... Bu neden olmuyor bilmiyorum hiç doktora gitmedim kendimce bazı hesaplar yapmıştım daha önceki aylar için ovulasyon gününü denk getirme gibi... Fakat bu ay da olmadı sanırım. Bat 6-7 aralık ama bugün sabahtan beri ara ara açık kahverengi akıntılarım var... ümidim pek yok ama hamile olabilir miyim acaba??

mrb arkadaşım,aynı sorunları bende yaşyorum.bu yüzden yarın dr. gidiyorum.ne yaptıysak olmadı,sanırım bi terslik var.2.gebelik isteyen bayanların şayet 6 ay boyunca denemede olmuyor ise bir uzmana görünmeleri şartmış.rutin tetkikler simir testi ve ultrason muayene vs yapıyorlarmış.yarın sorunu öğreneceğim.bence sende en kısa zamanda dr. görünsen iyi olur...

mrb arkadaşlar,benimde 6 yaşımda bir oğlum var.esasında 2.çocuğu hiç istemiyorduk amaaaa,oğlm biraz içine kapanık.kardeşim olsaydı arkadaş olur oynardık söylemleri çoğalınca hak verdik veeeee son 6-7 aydır kardeş çalışmasına başladık ama nafile.düzenli adetim her ay stresten olsa gerek sürekli gecikiyor.ne zaman test yapsam yarım saat sonrasında adet görüyorum.yarın kadın doğum dr. gidip bir takım testler yaptıracağım.hepimiz için herşeyin hayırlısı olur inş......

aynen bende oyleyım bu ayda olmadı nasıp dıger aylara ınsallah allah herkezın gonlune gore versın,hamiş olan arkadaslarda saglıkla kucagımıza alalım ınsallah bebişleri,
zaman gectıkcede dogcakları tarıh yaza gelıyor kızım agustosta dogmustu cok zorlanmıstım.bır yandanda bıraksam mayıs gıbı kalsam kısın dogsa dıyorum ha deyıncede olmuyor ne yapcam bılmıyorum:44:

Selam kızlar bende kocaelide yaşıyorum.. Ve 2 yaşında oğlum var ama kardeş yaptık oğluşumuza bence kardeş lazımm :):)):

Merhaba arkadaslar,
Bende araniza yeni katilan 3 yasinda dunyama gunes gibi dogan bir melege sahibim elhamdulillah.
Asiri gogus hassasiyetinden dolayi ( kizimda da oyle olmusdu) 2 gun once dijital test alip yaptim ve sonuc olarak da: 2-3 haftalik hamilesiniz cikti Rabbim'e sukurler olsun. Bu testlerde haftasini hesaplarken 1-2 hafta oynama yapabiliyormus.
Kendimin yaptigi ne kadarlik hamileyim testinde tam 4haftalik gebe oldugum cikti.
(En son reglim 15 Kasim'da gelmisdi)

Allahim isteyen herkese nasip eylesin insaAlllaaaah...
O kadar mutluyum ki, Yaradan Rabbim sizleri daha da cok mutlu eylesin insaAllah.

tebrik ederim canım.allah tüm isteyenlere versin.sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK55:

hamişleri gördüm, yaşasın tebrikler, darısı tüm isteyenlere, ben bu aydan pek umutlu değilim, ama yine de bat 11 ocak, abırsızlıkla bekliyorum

benim 10 yaşında bir kızım var yaklaşık beş senedirde ikinciyi istiyoruz polikistikoverim var ,yumurtalık rezervlerimazalmış ve ancak 3 ayda bir adet olabiliyorum...geçen ay klomen kullandım bu ay adet olamadım benim için alışıldık bir durum bu hamilemiyim diye bile düşünemiyorum artık ama yinede söktürücü kullanmak için önce bir test yapıyım dedim arkadaşımın da ısrarıyla dün 9. günündeydim gecikmenin testte 2.çizgi silik çıktı ama zar zor görülecek şekilde sonra çok hafif belirginleşti bugün 10.gününde tekrar denedim 2. çizgi hafif belirgin gibi oldu sonra baktığımda çizgi kaybolmuştu..az önce sağlık ocağına gittim kan verdim sonucu yarın öğleden sonra çıkacak umudum yok ama kızımı bir görseniz sevinçten uçarak gitti okula..üzülüyorum ya çıkmazsa bana değil de kızıma büyük hayal kırıklığı olacak..Rabbim herkese hayırlısını versin inşallah sonucu size yazarım..

benim 2 yaşında bir kızım var. biz de 2. çocuğa karar verdik. önümüzdeki ay denemelere başlayacağız... bakalım artık hepimiz için hayırlısı olsun inşallah....:KK49::KK49::KK49::KK49:

benim 10 yaşında bir kızım var yaklaşık beş senedirde ikinciyi istiyoruz polikistikoverim var ,yumurtalık rezervlerimazalmış ve ancak 3 ayda bir adet olabiliyorum...geçen ay klomen kullandım bu ay adet olamadım benim için alışıldık bir durum bu hamilemiyim diye bile düşünemiyorum artık ama yinede söktürücü kullanmak için önce bir test yapıyım dedim arkadaşımın da ısrarıyla dün 9. günündeydim gecikmenin testte 2.çizgi silik çıktı ama zar zor görülecek şekilde sonra çok hafif belirginleşti bugün 10.gününde tekrar denedim 2. çizgi hafif belirgin gibi oldu sonra baktığımda çizgi kaybolmuştu..az önce sağlık ocağına gittim kan verdim sonucu yarın öğleden sonra çıkacak umudum yok ama kızımı bir görseniz sevinçten uçarak gitti okula..üzülüyorum ya çıkmazsa bana değil de kızıma büyük hayal kırıklığı olacak..Rabbim herkese hayırlısını versin inşallah sonucu size yazarım..

maalesef herzamanki gibi gebe değilim..hayırlısı olsun yola devam:)

X