2.bebek düşünen arkadaslar gelın burda toplanalımı????

slm kızlar... benim de ocakta 4 yaşında olacak bir oğlum var. artık ikinciyi düşündüğümüz için geçen ay spiralimi çıkarttım..ve hemen hamile kaldım.. adetim 5 gün geciktiğinde kanda beta hcg yaptırdım, 1650 çıktı... bakalım bu hafta kadın doğum doktoruna gidicem.. Allah yavrularımızı korusun, isteyen herkese de 2. bebişleri nasip etsin inşallah..

amiinnn canım 6,5 çıktıysa hamılesındır bence 0,4 un uzerı hamıle gıbı degerlendırıyorlar oyle kalmıs aklımda sankı ,neden catlatma ıgnesı oldun cabuk olsundıyemı daha 2 ay olmus.benımdı 2.ayımdı 6 aya kadar bısey kullanma dedı bızım dr.

canım bende yumurtlama tembelliği var yumurtlama günümü tespit edemiyorum adetlerim düzensiz hızlandırmak için yumurta takibi yaptırdım
yarın test yapıcam inşallah değerim yükselmiştir

ben kontrole falan da gitmedim hiçç yaaa sadece yumurtlama gününü takip ediyorum aslında gitmem lazım bu ikinci ayımız ilşkiden sonra bende paronayaklık başlıyo midem bulanıyo falan şaka gibi psikolojik :)

aynen benımde oyle hemen moda gırıyorum bu ayın 12sıne aldım randevu bende gıdıcem muayene olmaya içinde kalmasın gıt ıstersen

benimde kızım 4.5 yaşında ve sürekli kardeş istiyor. bende bu ay korunmadım . adet olmam gereken tarih 17 kasım. 18 inde kanda test yaptırdım çıkmadı.ama adetlerim hiç bu kadar gecikmezdi.25 günde olurdu. yarın idrarda baktıracağım. bazı insanların bünyesi kandaki gebelik hormonunu engelliyormuş. idrar kesindir artık.

slm kızlar 18 bucuk aylık oglum var bende ıkıncı fıkrı bır geldı ama bılemıyorum kı dogrumu yanlısmı yapıyorum hazır hersey ortadayken herseyımız varken oda cıksın arada cocuk defterını kapatalım sımdı aman nasıl korunacam o olsun sunu taktır kafam karıstı

:KK9: kere calısma oldu sadece yumurtlama zamanına yakın veya tam yumrutlama zamanında dıyelım gecen ayın 25de oldum test yapmaya korkuyorum offfffffffffff bılemedımmmmmmmmm kı ben ne yapsam

akıntım var goguslerımde hassas baya halsızlık hat safadaaaaaaa

merhaba benim de 6 yaşında kızım var, biz de düşünüyoruz. bu 3. ayım bat 30 kasım. 2 ay boyunca olmadı. dün 5 gün varken akşam test yaptım çıkmadı. sizce hiç umutlanmasam mı, yoksa testi yinelesem mi?

aayy az kaldı batıma 29 Kasım göğüslerim ağrıyor çookk uykum varrr bide kasıklarım şişti adet mi olacam hamilemiyim çook meraktayım hayırlısı inşallahh

Son düzenleme:
aayy az kaldı batıma 29 Kasım göğüslerim ağrıyor çookk uykum varrr bide kasıklarım şişti adet mi olacam hamilemiyim çook meraktayım hayırlısı inşallahh

insallah canım az kalmıs cok umıtlenme bendede hepsı vardı içimde patladı..herseyı hıssedıyorsun bu ay salcam takıp fılan yapmıcam bende

selam benimde 4,5 yaşında oğlum var.. 1 yıldır korunmuyoruz hamileleik belirtisi yok bu ayda bişey olmazsa doktora gıdıcem beklemek çok zormuş..şimdiki aklım olsaydı hemen 2. düşünürdüm oğlum bugune kadar yalnız büyüdü ..Allah herkesin gönlüne göre versin...

insallah canım az kalmıs cok umıtlenme bendede hepsı vardı içimde patladı..herseyı hıssedıyorsun bu ay salcam takıp fılan yapmıcam bende

hatta geçen ay midem bulandı kustum bile nsl bişey bu yaaa psikolojik işte ..iyisimi çok kasmamak lazım Allah bilir zamanını ama eğer sakınsan istemesen falan oluverir demi :)

herkese merhaba arkadaşlar.bende 34 yaşındayım,7 yaşında bir oğlum var,2.bebeği düşünüyoruz.umarım Allah isteyen,dileyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder...bu başlık altında birlikte yol almak ve inşallah güzel haberleri paylaşmak dileği ile...

Merhaba ben de 41 yaşındayım 12 yaşında bir kızım var 2.ye geç kaldık ama çok istiyorum bakalım kısmet :):KK34:

selam kızlar. benimde 4 yaşında bir oğlum var. bizde 2 bebeği düşünüyoruz ama nisan ayımdan beri korunmuyorum hala hamile kalamadım. hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah. 8. aya giriyoruz doktorda bi sorun olmadığını söyledi. bilmiyorum çatlatma iynesi falan yada ovülasyon günü kafam çok karışık bir an önce olsun istiyorum. her ay bekleyip kırmızıları görmekten yoruldum artık. Allah isteyen herkeze en kısa zamanda nasip eder inşallah

mrb kızlar benimde2,5 yaşında bir oğlum var 2.yi düşünüyoruz korumayı bırakalı 2 ay oldu bu ay adetim geçiyor 22 gün oldu bu gün ama testler negatif o yüzden doktora gidicem istanbul maltepede önerdiğiniz bir doktor varmı

merhaba kızlar

Bende ıkıncıyı düşünüyorum kızım 29 aylık ama ben denemelere daha başlamadım mart nisan gibi başlamayı düşünüyorum.Allah izin veririse dogumumun mart gibi filan olsun istiyorum dogum izni ve yaz tatili ile işe başlayana kadar bebeğim 5 6 aylık olur diye düşünüyorum.Tabi hiç birşey benım planıma göre olmaz rabbim ne isterse ne zamn isterse o zaman olur ama insan yinede duramıyor planlama yapmadan.

İnşaallah bu topik hepimize uğurlu gelir.... Herkesin MELEĞİNE sağlıklı sıhatli bir şekilde kavuşması diliyorum :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dun test yaptım sılık cıktı bırakıp gıttım sonra geldım cok bellı hamıleyım galıbaaaaaaaaaaaaaa :)

kızlar merhaba..okuyorumda genelde cocuklarımız hep aynı yaş civarında.benımde bir kızım var 3 ay sonra 4 yasına gırıcek.biz de 2.yi düşünüyoruz.bakalım hayırlısı ayın 10 unu beklıyorum sonuc için.klomen+çatlatma iğnesi uygulandı.inşallah tutar bu ay.hepimiz inşallah en yakın zamanda hamilelik haberlerimizi veririz.

X