2.bebek düşünen arkadaslar gelın burda toplanalımı????

Merhaba arkadaşlar benim de 5 yaşında bir kızım var biz de 2. çocuğu düşünüyoruz. Ben biraz geç kalmışım sanırım. Ağustos ayından beri özellikle de ovulasyon günlerinde denemeler yapıyoruz ama hala hamile kalamadım. İlk çocuk ikinci ay denememizde hemen olmuştu halbuki, evliliğin üçüncü ayındaydık... Bu neden olmuyor bilmiyorum hiç doktora gitmedim kendimce bazı hesaplar yapmıştım daha önceki aylar için ovulasyon gününü denk getirme gibi... Fakat bu ay da olmadı sanırım. Bat 6-7 aralık ama bugün sabahtan beri ara ara açık kahverengi akıntılarım var... ümidim pek yok ama hamile olabilir miyim acaba??

merhaba benim de 6 yaşında kızım var, biz de düşünüyoruz. bu 3. ayım bat 30 kasım. 2 ay boyunca olmadı. dün 5 gün varken akşam test yaptım çıkmadı. sizce hiç umutlanmasam mı, yoksa testi yinelesem mi?

ayden seninle reglimiz ayni bende 30 kasim da olacaktim daha olmadim sen oldun mu

dun test yaptım sılık cıktı bırakıp gıttım sonra geldım cok bellı hamıleyım galıbaaaaaaaaaaaaaa :)

hayırlı olsun canım. allah tamamına erdirsin inşallah. darısı bizlere. bende gün sayıyorum bakalım. bu aydan hiiiçççç umudum yok. bir an özce adet olsamda tekrar çalışmalara başlasak. öbür ay hemen gelse. anlamadığım şeyse tam 15 gündür hiç bitmeyen karın ve kasık ağrılarım. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah.

benim kızımsa 3.5 yaşında bizde 2 yıldır korunmuyoruz olmuyoo olmuyooo olmuyooooo...:KK43:
6 aydır dr için niyetleniyorum herseferinde bişey çıkdı ya dr un kongrelerine ramazan bayramına kurban bayramına ne varsa bana denk geldi adetimin ilk 5 günü gitmem gerekiyomuş bi türlü denk getiremedim vardır bunda da bir keramet diyip oturuyorum ama bu seferki adetimde allah izin verirse mutlaka gidicem gene bi aksilik çıkmazsa.

ıkı gundur yoktum allah herkezın gonlune gore versın arkadaslar,hamıs haberlerımız gelıyor saglıkla kucagımıza alalım ınsallah
benım daha yumurtlama gunlerım yenı geldı 20 18 aralık adetım bakalım ınsallah olur..:nazar:

selam kızlar artık biz de düşünüyoruz 2.yi , 32 yaşındayım, 3.5 yaşında bi oğlum var, bu ay ilk deneme olacak, belli bi olur belki başak burcu akıllı uslu bi kızımız olur...hayırısı olsun hepimiz için

Benim durumda bir çoğunuzdan farksız 8 yaşında oğlum ve acaip kardeş isteği var, 3aydır bir fiil çalışıyoruz ama tık yok:) tembelleşme bu olsa gerek 28 yaşındayım ve inanılmaz sabırsız günü bile geçmeden kan testi bilumum idrar testlerini sıralayan bayanlardanım ama bu ay söz verdim kendime taki günüm geçene kadar hernekadar bütün hormonlarım beni kandırmaya teşebbüs etsede ateşim düşmese göğüsler şişse kasıklarım ağırsa hatta zaman zaman midem bulansada yemem artık ben bunları:) test yok bide bugün doktora gideceğim yumurtlamada sorun varmı diye adetin 11.günü gel dedi gidelim bakalım inş. sorun yoktur inş buay uğurlu gelir 2013 2. anne olma adayı olarak geçerim sevgilerler

ilk doğumlarınız nasıl oldu normal ni sezeryanmı? benim sezeryan sezeryan sonrası normal doğum hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba.Ben de 34 yaşındayım ve 11 yaşında kızım var.10 yıldır RİA ile korunuyordum.Zamanı doldu diye spiralimi çıkarttım.Ama eşim 2. yi istemiyordu.Taki iki gün öncesine kadar.Beni çok mutlu etti.Şimdi oda çok istekli görünüyor.:nazar::KK16: bu ay da bekleyip ocak ayında başlamayı düşünüyoruz çalışmalara.:KK48: İnşallah Allah izin verirse bu sefer erkek çocuk çok istiyorum...

Arkadaşlar merhaba.Ben de 34 yaşındayım ve 11 yaşında kızım var.10 yıldır RİA ile korunuyordum.Zamanı doldu diye spiralimi çıkarttım.Ama eşim 2. yi istemiyordu.Taki iki gün öncesine kadar.Beni çok mutlu etti.Şimdi oda çok istekli görünüyor.:nazar::KK16: bu ay da bekleyip ocak ayında başlamayı düşünüyoruz çalışmalara.:KK48: İnşallah Allah izin verirse bu sefer erkek çocuk çok istiyorum...

slm kızlar bende 2.yi düşünenlerdenim oglum 5 yaşında inş en kısa zamanda hamiş oluruz:)))

benım 18 aylık bebegım var memurum işe dönmeden 2 de olsun istiyorum hamileliğim çok zor geçmişti işteyken dayanmak çok zor oldu 9 ay bulantım hiç bitmedi. 6 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim. 2 daha mı zor oluyor nedir

bende ilk sene adetim akşama kadar olmasa koşa koşa gidip test yapıyodum şimdi 2 sene bitti artık bende hevesde kalmadı açıkcası hatta bikaç daha olmazsa 2. çocuk fikrinden bile vazgeçelirim. zaten çocuk da büyüdü anaokuluna başladı ohhh rahatladım bidaha en başdan olmaz diyorum ama sonra vazgeçiyorum gitgeller içindeyim anlaşılan

Meraba ben de geldim ben biraz problemliyim bilmeme ikinci tedavisiz olur mu 5 aydir calisiyoruz husran bakalim kizim asilamayla olmustu ilk uc ay kanama 31 haftalik erken dogum zorlu bi hamilelikti. Cok sukur kizim kocaman oldu bi problemimiz yok. Ama ikinciyi dogal olsun istiyorum insallah olur tedavi cok zor hayirlisi neyse o olsun, Allah once olmayanlar sonra da ikinci icin ugrastiranlara saglikli evlatlar versin

herkese merhaba arkadaşlar.bende 34 yaşındayım,7 yaşında bir oğlum var,2.bebeği düşünüyoruz.umarım Allah isteyen,dileyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder...bu başlık altında birlikte yol almak ve inşallah güzel haberleri paylaşmak dileği ile...

bende 35 yasındayım oğlumda 7 yasında 1 yıldır korunmadık bu ay tuturduk hayırlısıyla doktora 1 defa çıktım sorun yok dedi.beklemeye bıraktım yastan dolayı korkuyordum acıkçası..ama rabbim güldü yüzümüze inşallah sizlerinde nasip olur...

yarın regl günüm olmasam keşke. öyle mutlu olurum ki minik oğlum abi olsun :)

X