2 aylıkkkkkkk burun fotolarımı ekledim kızlar:))

Evet ya inş herkesin burnu çok çok iyi olur :) Ya ben şu 50 msj kotasına bir tülü ulaşamadım :KK70:

canım ya çokkkkkkkk sevindim mesajını görünce:)))Sen de 44 ü görünce malatyalı olduğunu düşündüm ama galiba malatyada değilsiniz siz?inşallah canım seninki de güzel olur.DArısı sana hatta daha güzeli senin olsun:))

evet canım malatyalıyım.3 sene önce ayrıldım malatyadan.şuanda antalyada görev yapıyorum.bu sonbahardada gelmeyi düşünüyorum malatyaya.zemuszemus

:lepi:aklinialirimsmile

canım ya bilge bey patlama yapacak valla yakında.daha bu site dışında bana o kadar soran oluyoki artık sayısını bilmediğim kadar kişiye numara verdim.bence bizim doktorda bir kaç yıla kalmaz ankara istanbula açılır canım:))

canım ya bilge bey patlama yapacak valla yakında.daha bu site dışında bana o kadar soran oluyoki artık sayısını bilmediğim kadar kişiye numara verdim.bence bizim doktorda bir kaç yıla kalmaz ankara istanbula açılır canım:))

cnmmmmmm benim tanıdık estetik olmuştu çok begenmiştimmm ama o sıralar ankaraya tayinini alcak diye duymuştum:)tabi benim eteklerim zil çaldı bunu duyunca bende gitmeden olayım dedim:)sonra malatyada kalmaya devam edecegini söyledi:)batıda çok doktor var bilge doktor malatyada kalsın cnm deilmi:)bu arada facedeki ana sayfa resmin çok hoş onuda eklesene albüme datlum:)

cnmmmmmm benim tanıdık estetik olmuştu çok begenmiştimmm ama o sıralar ankaraya tayinini alcak diye duymuştum:)tabi benim eteklerim zil çaldı bunu duyunca bende gitmeden olayım dedim:)sonra malatyada kalmaya devam edecegini söyledi:)batıda çok doktor var bilge doktor malatyada kalsın cnm deilmi:)bu arada facedeki ana sayfa resmin çok hoş onuda eklesene albüme datlum:)[/QUOTE

şekerparem çokkkkk haklısın valla.malatyayı kim güzelleştirecek doktorumuz giderse.Kıssssss cumartesi okulumuzun gecesi vardı.saçlarımı da tam boyattım.sarışın bir hatun oldum.hepsini toplayıp yine bir albüm ekleyecem kk'ya.o facedekini de eklerim canım.kk daki albümde dipler baya çıkmış.hatta geceden de bir kaç foto ekleyecem müsait olunca.teşekkür ederim bu arada güzel yorumun için.öptümmmmmmmmm zeytin gözlerinden:))

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yaa ekle hemen bi kaçtane çatlarım meraktannnnnnnnnnn:)demek saçlarda boyandı sarı çok yakışıyıııııııııııııııııııı sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):)

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yaa ekle hemen bi kaçtane çatlarım meraktannnnnnnnnnn:)demek saçlarda boyandı sarı çok yakışıyıııııııııııııııııııı sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):)

canım dur o zamn 2 tane şuan elimde var.onu ekliyeyim seni kırmamak için.sırf saçımı gör diye.DEVAMINI SONRA EKLERİM.

canım dur o zamn 2 tane şuan elimde var.onu ekliyeyim seni kırmamak için.sırf saçımı gör diye.DEVAMINI SONRA EKLERİM.

ayyyyyyyyyyyy cnm bnm yaaaaa hiç kırmıyon beniiiiiii eklede gözüm gönlüm açılsın gece gece:)aklinialirimsmile:jeyyar:

canım ya yine yüklenirken hata oluşuyo:KK43:(başka nasıl yükleyebilirim biliyon mu??

cnmm makinayla çektin ya resmi ondan çok yüklüdür..sen resmi paintte aç farklı kaydetten jpej türünü seç öyle kaydet ozman yükleniyor...

hayatım resimler süper:)saçlarda çok yakışmış:)beni kırmayıp ekleidgin için teşkür ediyorum cnm bnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

allahım ben de topic açabilecek miyim 15. günüm,25. günüm falan diye bilmiyorumkismile

geçmiş olsun hepinize insallah şişlikleriniz bian önce iner :kedi:

sürekli belirli kişilerin profillerine girip fotolarına bakıyorum beni sapık zannetmeyin bilmiyorumkismile

allahım ben de topic açabilecek miyim 15. günüm,25. günüm falan diye bilmiyorumkismile

geçmiş olsun hepinize insallah şişlikleriniz bian önce iner :kedi:

sürekli belirli kişilerin profillerine girip fotolarına bakıyorum beni sapık zannetmeyin bilmiyorumkismile

ay cnm bnmmm sende olursun ben inanamıyorum valla ba 6 ayım olduuuu bana biri dese inanamasdım estetik olcagıma:)sende olursun bak unutma bu sözlerini:)
kıs niye sapık olasın resimleri bakasın diye koyuyorus zatiiiiiaklinialirimsmile:jeyyar:

nem yine baktım fotolarına
ciddiyim en beğendiğim 3 burun arasına girer..3 ü de 1. benim için ohaoldumsmile
inanılmaz düzgün yapmış doktorunun ellerine sağlık
süper görünüyorsun
şu avonmuş lancome muş onların reklamlarında oynasana sen CADIARZU

çok beğendim çoooooooooooooook yerimseniben

nem yine baktım fotolarına
ciddiyim en beğendiğim 3 burun arasına girer..3 ü de 1. benim için ohaoldumsmile
inanılmaz düzgün yapmış doktorunun ellerine sağlık
süper görünüyorsun
şu avonmuş lancome muş onların reklamlarında oynasana sen CADIARZU

çok beğendim çoooooooooooooook yerimseniben

ayy cnm bnmm kıs okdr da deil reklamda oynuycak kdr güzel deilim:)ama beni öyle gördügün için çok ama çok teşekür ediyorum tatlımm inşş seninde burnun çok güzel olcak hiç düşünme biranönce ol estetik..inan nekdr gecikirsen okdr güzel burunla geçirecegin zaman azalıyor ömrunden:)içine sinen bi doktoru bulup heme ol derim:)aklinialirimsmile

X