2 aylıkkkkkkk burun fotolarımı ekledim kızlar:))

kızlar bugün tam 55 gün oldu ameliyat olalı.Nerdeyse 2 ay sayılır.albüme fotoları ekledim.yorumlarınızı bekliyorum.kızlar ya benim ameliyattan sonra kulağımın alt tarafında tüylenmeler başladı.hiççççç böyle sorunum yoktu.yanağımın yan taraflarında oldu.çene de falan bişey yok ama çok stres yapıyorum ya her yere yayılırsa diye!!!!!!dikkat edin fotolarda da çok belli.Herhangi bir hormon bozukluğumda yoktu.Acaba narkozun etkisi mi???çokkk kafaya taktım birden çıktı şu bir ay içinde.önceden doğal kendi tüylerim vardı hiç belli değildi.Şimdi çoğaldı ve belli oluyor:KK43:(

bende resimlerini görmek isterim arkadaşlık teklifi yolladım kabul edersen sevnrm

asilem canım çok begendim sitede yeni olduumdan fotolara yorum yazamıyorum ama eskı halıde kötü değilmiş :KK66:

cnmmm albümüne yorumumu yaptim ama burayada yaziyim dedim
süperrrsin cnm yaaaaaa süperrrrr boshayallersmile
:nazar:

asilem canım çok begendim sitede yeni olduumdan fotolara yorum yazamıyorum ama eskı halıde kötü değilmiş :KK66:

teşekkür ederim canım:))evet eski hali
de çokkkkkkk kötü değildi ama böylesi daha iyi oldu.sağlık sorunu olunca estetiği de düşünmeye başladım.iyiki de olmuşum.isteyen herkese Allahhhhhhhh daha güzel burunlarrrr nasip etsin:))

ayyy ben yine baktım fotolarına. ameliyat olana kadar senin fotolarla idare edeceğim herhalde. ama çok şirin olmuş yaaaa. inşallah benim burnunda seninki gibi yapar .

ayyy ben yine baktım fotolarına. ameliyat olana kadar senin fotolarla idare edeceğim herhalde. ama çok şirin olmuş yaaaa. inşallah benim burnunda seninki gibi yapar .

canımmmmm sen de mi bilge beye ameliyat olacan??bak bilmiyordum.canım inşallah güzel olur.Asilemin burnu dersen hatırlar beni doktor:))biliyor beni.Canım emin ol yüzüne giden bir burun yapar.eski burun şeklinde önemli canım.Bak benimki çokkkkkk uzun bir burun değildi.boyunda kısaltma yapmadı.sadece uç kısmı toparladı.üsteki kemeri aldı.Burnum çok uzun olmadığı için ucunu toparlayınca fındık kadar kaldı.Senin de çokkkkkk sorunlu bir burnun yoksa emin ol güzel olur.Gerçi sorunlu da olsa bilge bey yapar.İçini rahat tut.peki sen ne zaman olacan ameliyat??

canım tamam hatırladım sen saffet örse ameliyat olcaktın.karıştırdım ben yine.sitede o kdar çok kişi var ki hepsi ile burun muhabbeti yapınca insan karıştırıyor:)kusura bakma.

canımmmmm sen de mi bilge beye ameliyat olacan??bak bilmiyordum.canım inşallah güzel olur.Asilemin burnu dersen hatırlar beni doktor:))biliyor beni.Canım emin ol yüzüne giden bir burun yapar.eski burun şeklinde önemli canım.Bak benimki çokkkkkk uzun bir burun değildi.boyunda kısaltma yapmadı.sadece uç kısmı toparladı.üsteki kemeri aldı.Burnum çok uzun olmadığı için ucunu toparlayınca fındık kadar kaldı.Senin de çokkkkkk sorunlu bir burnun yoksa emin ol güzel olur.Gerçi sorunlu da olsa bilge bey yapar.İçini rahat tut.peki sen ne zaman olacan ameliyat??

ben kayseride oturyorum burada saffet örs var. inşalalh salı günü o yapacak ameliyatımı .. burnumun önü çok uzun ve daha önce yaplıdğı içinde üstü kemikliydi törpülenmşiti bu yüzden ezik bir görüntüsü var. anlayacağın çok problemli. doktor burnun benim için zor bir burun ama yapacağım inşalalh dedi. ..
bakaalım inşallah bu sefer bir problem olmaz. dualarını beklerim.

canım teklifini kabul ettim.yorumlarını bekliyorum:))

yorum yaptım resmlerine ama dayanamıcam burdada yapıcam yorummm yaa gerçekten süper olmuş burnun arkadaşım ya begendiğim sayılı burunlardan olmus emin olabilrsn
maşallah diyorum yüzüne cok yakısmıs sevgiyle kal gzl burnuslu :)

ben kayseride oturyorum burada saffet örs var. Inşalalh salı günü o yapacak ameliyatımı .. Burnumun önü çok uzun ve daha önce yaplıdğı içinde üstü kemikliydi törpülenmşiti bu yüzden ezik bir görüntüsü var. Anlayacağın çok problemli. Doktor burnun benim için zor bir burun ama yapacağım inşalalh dedi. ..
Bakaalım inşallah bu sefer bir problem olmaz. Dualarını beklerim.

canım benim emin ol herkesin burnunu güzel olmasını o kadar çok istiyorum ki anlatamam.aynı stresi biz de yaşadık.tüm kalbimle diliyorum inşallahhhhhhhh senin de sorunsuz bir ameliyatın olur.haberlederini bakliyecem.3 günün kaldı.çabuk geçecek bak gör.biz de sana güzel güzel yorumlar yapacağız...:)

yorum yaptım resmlerine ama dayanamıcam burdada yapıcam yorummm yaa gerçekten süper olmuş burnun arkadaşım ya begendiğim sayılı burunlardan olmus emin olabilrsn
maşallah diyorum yüzüne cok yakısmıs sevgiyle kal gzl burnuslu :)

canım benim çokkk teşekkür ederim.sizler sayesin de insan iyice pozitif oluyo.burnuna kusur buluyosa bile sizin sayeniz de o kusurları görmemeye başlıyor:))çokkkkkkkkkk sağol.beğenmen beni mutlu etti.isteyen herkesin darısı başına canım:))sevgilerrrrrrrrr...

canım benim çokkk teşekkür ederim.sizler sayesin de insan iyice pozitif oluyo.burnuna kusur buluyosa bile sizin sayeniz de o kusurları görmemeye başlıyor:))çokkkkkkkkkk sağol.beğenmen beni mutlu etti.isteyen herkesin darısı başına canım:))sevgilerrrrrrrrr...

ne demek cnm rica ederm amin herkesin başına inşallah :) burnun da hiç bi kusurda yok ayrıca rahat ol herkeste olur bu tür düşünceler hiç kafana takma:) sevgiler cnm

anneme sürekli nem ile asilemin resimlerini gösteriyorum.önce çok gönüllü olmasada ameliyat olmama harika olmuşlar diyip şimdi malatyaya ne zaman gidiyoruz diyip duruyor:)))

anneme sürekli nem ile asilemin resimlerini gösteriyorum.önce çok gönüllü olmasada ameliyat olmama harika olmuşlar diyip şimdi malatyaya ne zaman gidiyoruz diyip duruyor:)))

yaaaaaaaaaa çok sevindim cnmmm:)hadi hayırlıı olsun şimdidennn inş istedigin gibi bi burnun olur:)

canım ya çokkkkkkkk sevindim mesajını görünce:)))Sen de 44 ü görünce malatyalı olduğunu düşündüm ama galiba malatyada değilsiniz siz?inşallah canım seninki de güzel olur.DArısı sana hatta daha güzeli senin olsun:))

X