2,5 litre su

Günaydınnnnn

Günaydın kızlar. Bakalım bugün nasil geçecek? Kahvaltida kek poğaça kurabiye yerdim simdi sadece geri kalanlari yiyorum kuru meyve ve ceviz yetiyor. Haslanmis yumurta, domates salatalik zeytin peynir.. en fazla 2 dilim kendi yaptigim ekmekten yiyorum. Hafta sonlari geç kahvalti yaptığımızdan öğle yemeği ve ara öğün olmayabiliyor. Ben kendime göre ihtiyaç duyarsam yiyorum tabi. Aksamlari tatli yemiyorum son 2 aydır hayatima giren abur cubur 1 haftadır yok. Tıka basa tokluk hissetmiyorum ama kendimi hafif hissediyorum açlık da hissetmiyorum.

Nur'cuğum, taytlarını nerden alıyorsun tükândan mı pazardan mı, markalı mı normal tayt mı? De bakayım. i p e k

Dik duruş korsesi alacağım, tavsiye edeceginiz bir yer var mı?
Daha önce kullanan oldu mu? Benim gibi dik duramayan var mı?

Nur'cuğum, taytlarını nerden alıyorsun tükândan mı pazardan mı, markalı mı normal tayt mı? De bakayım. i p e k
Nerde bulursam marka takıntım yok işimi görsün yeter.
Toz.. giyim taytlari da güzel.
Bir kaç fotoğraf atabilirim.
Spor yaparken çok işe yarıyor taytlar güzel terletiyor

Gunaydin guzel hatunlar Gidem de su icem

Kız ben daha yarın başlıcam diyete

Tüüünaaaydıınşu anda burada olmak vardı gelincikleri ayrı bi severim❤
Bende adet olmama rağmen hiç abartmıyorum Maşallah.Annemlerdeyim burada baskül yok ama eve geçince adet olmanın verdiği ödemle +larda çıkacak olsamda paylaşacağım canım. Annem diyor akşqma ne pişirim kızım ben yemicem zaten diyetteyim diyorum

Dik duruş korsesi alacağım, tavsiye edeceginiz bir yer var mı?
Daha önce kullanan oldu mu? Benim gibi dik duramayan var mı?
.

Burası önemli, hadi hanımlar
Bilen yoksa rastgele bir sey alacağım.

Ben de gelinciksevengillerdenim
Grup Ayna'nin Gelincik şarkısından beri, bu şarkıdan mütevellit.
Fotografa öyle bi içli baktim, yorum yazamadan çıktım, simdi kelimeleri neyin bir araya toplayamam deyu

Ben de gelinciksevengillerdenim
Grup Ayna'nin Gelincik şarkısından beri, bu şarkıdan mütevellit.
Fotografa öyle bi içli baktim, yorum yazamadan çıktım, simdi kelimeleri neyin bir araya toplayamam deyu
Aç o zaman aynadan bi gelincik bak benimde dinleyesim geldi bende açayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…