2,5 litre su

Günaydınnnnn😍😍😍😍😍

Günaydın kızlar. Bakalım bugün nasil geçecek? Kahvaltida kek poğaça kurabiye yerdim simdi sadece geri kalanlari yiyorum kuru meyve ve ceviz yetiyor. Haslanmis yumurta, domates salatalik zeytin peynir.. en fazla 2 dilim kendi yaptigim ekmekten yiyorum. Hafta sonlari geç kahvalti yaptığımızdan öğle yemeği ve ara öğün olmayabiliyor. Ben kendime göre ihtiyaç duyarsam yiyorum tabi. Aksamlari tatli yemiyorum son 2 aydır hayatima giren abur cubur 1 haftadır yok. Tıka basa tokluk hissetmiyorum ama kendimi hafif hissediyorum açlık da hissetmiyorum.

Nur'cuğum, taytlarını nerden alıyorsun tükândan mı pazardan mı, markalı mı normal tayt mı? De bakayım. i p e k i p e k

Dik duruş korsesi alacağım, tavsiye edeceginiz bir yer var mı?
Daha önce kullanan oldu mu? Benim gibi dik duramayan var mı? :KK43:

Nur'cuğum, taytlarını nerden alıyorsun tükândan mı pazardan mı, markalı mı normal tayt mı? De bakayım. i p e k i p e k
Nerde bulursam marka takıntım yok işimi görsün yeter.
Toz.. giyim taytlari da güzel.
Bir kaç fotoğraf atabilirim.
Spor yaparken çok işe yarıyor taytlar güzel terletiyor 😊

clara clara

20210523_100216.jpg
20210523_100111.jpg

Gunaydin guzel hatunlar ❤️Gidem de su icem

Kız ben daha yarın başlıcam diyete🤪

Tüüünaaaydıın🥰şu anda burada olmak vardı gelincikleri ayrı bi severim❤
Bende adet olmama rağmen hiç abartmıyorum Maşallah.Annemlerdeyim burada baskül yok ama eve geçince adet olmanın verdiği ödemle +larda çıkacak olsamda paylaşacağım canım. Annem diyor akşqma ne pişirim kızım ben yemicem zaten diyetteyim diyorum 🤪

Dik duruş korsesi alacağım, tavsiye edeceginiz bir yer var mı?
Daha önce kullanan oldu mu? Benim gibi dik duramayan var mı? :KK43:
.

Burası önemli, hadi hanımlar ☺️
Bilen yoksa rastgele bir sey alacağım.

Tüüünaaaydıın🥰şu anda burada olmak vardı gelincikleri ayrı bi severim❤
Bende adet olmama rağmen hiç abartmıyorum Maşallah.Annemlerdeyim burada baskül yok ama eve geçince adet olmanın verdiği ödemle +larda çıkacak olsamda paylaşacağım canım. Annem diyor akşqma ne pişirim kızım ben yemicem zaten diyetteyim diyorum 🤪
Ben de gelinciksevengillerdenim 🙂
Grup Ayna'nin Gelincik şarkısından beri, bu şarkıdan mütevellit. 😄
Fotografa öyle bi içli baktim, yorum yazamadan çıktım, simdi kelimeleri neyin bir araya toplayamam deyu 😁

Ben de gelinciksevengillerdenim 🙂
Grup Ayna'nin Gelincik şarkısından beri, bu şarkıdan mütevellit. 😄
Fotografa öyle bi içli baktim, yorum yazamadan çıktım, simdi kelimeleri neyin bir araya toplayamam deyu 😁
Aç o zaman aynadan bi gelincik bak benimde dinleyesim geldi bende açayım 😍

X