2,5 litre su

Şimdi bu topik su içme kontrolü için mi kilo kontrolü için mi?
Ona göre geleceğim de

Aranızda bilenler vardır mutlaka diye soruyorum. Bir bardak su içsem yarım saat sonra tuvalete gidiyorum bu nedenle su içmek benim için ızdırap oluyor. Dahiliye doktoruna sormuştum önemli bir şey olmadığını söylemişti
Bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum

Ürolojik muayene oldunuz mu?

Ben de öyleyim.
Bu hafta da almisim
Ama azimle devam.
Kahve kokusu'na yetisecegim, sen de bana katıl

Ayaklarınızı (ıslatmadiysaniz) ve böbreğinizi üşütmediyseniz bir ürolojik muayene olun, idrar yollarinda enfeksiyon yoksa, stresten olabilmekte, panik ve kaygı sebebiyle de bu sıkıntı ortaya çıkmakta (bakınız ben).
Geçmiş olsun.

Cok degil,
Dedigin gibi ödem de olabilir.
Moralini bozma.
Ben 400 almısım, biraz canım sıkıldı ama istedigim kiloya er ya da gec inecegimi düşünüyorum (umarim).
Düzgün şekilde diyete uyabilmek hepimize nasib olsun.

Teşekkür ederim kendimi bildim bileli var olan bir durum. Size de geçmiş olsun

Nickinizi cok seviyorum Ayna şarkısından dolayi MelodiminEsi
Diger sorunuza cevap verecek olursak,
Önce su ve sağlıklı yaşam diye başladık,
Sonra baktik hepimiz kilo vermeyi de istiyoruz, kilo vermek de işin icinde olsun dedik, olay bu sekilde gelişti
Katılmak isterseniz bekleriz, etiket yapiyoruz ara sira birbirimizi, su icmeyi hatirlamak icin :)

Teşekkür ederimm ben de şarkıyı çok sevdiğim için bu nicki kullanıyorum

Benim kilo fazlam yok ama su konusunda eksiğim maalesef. Kendime bazı hedefler koydum su içmek de onların arasında Bu ay itibariyle hem su içme konusunda hem sağlıklı beslenme konusunda bir adım attım umarım güzel ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…