2,5 litre su

Dün gece 1 de başladım kuzu evin içinde yürümeye 10 bin adım atmışım nasıl oldu anlamadım yurumusum hiç dışarıya çıkacam diye bekleme 😅
Kız senin evün kaç metrekare? 😄
O kadar adımı nerde atiyon sıkılmadan 😄
Ben 5000 atsam kâfi, çoğu da fazla diyorlar, yorma bak kendini, bebeklisin zati.

Kız senin evün kaç metrekare? 😄
O kadar adımı nerde atiyon sıkılmadan 😄
Ben 5000 atsam kâfi, çoğu da fazla diyorlar, yorma bak kendini, bebeklisin zati.
İlk evde yürüdüğünü söylediğinde ASSOSyal ASSOSyal ,ben de aynı soruyu sormuştum ona, senin evin kaç metre kare. 🤣
Leslie diye bir program var .olduğun yerde yürüyüş yapıyorsun kuzu ,ben gerçi sıkılıyorum aynı yerde yürümekten. mutfaktan yatak odasına uzun bir kolidor var git gel yürüyorum 😊 isteyince atiliyormus o adımlar, 7 kiloyu böyle verdim 😊

İlk evde yürüdüğünü söylediğinde ASSOSyal ASSOSyal ,ben de aynı soruyu sormuştum ona, senin evin kaç metre kare. 🤣
Leslie diye bir program var .olduğun yerde yürüyüş yapıyorsun kuzu ,ben gerçi sıkılıyorum aynı yerde yürümekten. mutfaktan yatak odasına uzun bir kolidor var git gel yürüyorum 😊 isteyince atiliyormus o adımlar, 7 kiloyu böyle verdim 😊
Hımm tamam benim tanidik da öyle vermis inan ki, koridorda yürüyerek 😁 tamam o zaman ben de yapcem 😄

Kız ben küçücük odanın içinde dönüp 30 bin adım atmış insanım valla oluyo🤣

X