2,5 litre su

Bugün bizim tartilma günümüz müydü.
Yeni hatirladim.

Sabah sabah cips ve şekerleri yedim bile :-(

Neyse biraz adım atayım, acikinca tartilayim.

Ben de diyete ve sağlıklı yaşama bi dönemedim, dün esime bi sağlıklı yaşam ve kilo verme nasihati verdim, bakalım işe yarar mı i p e k i p e k

Günaydınn kızlar.
Son birkaç gündür epey koşturmacalı geçiyordu, ondan giremedim.

Bugün iş yerine gelmeye başladım. Gün içinde artık daha aktif olacağım, işe zaten yürüyerek gidip geleceğim.
Bugün arkadaşlardan funda ve biberiye suyunu duydum, bir de bugünden itibaren onları denemeyi düşünüyorum.
Aranızda deneyip sonuç alan oldu mu kızlar?

Günaydınn kızlar.
Son birkaç gündür epey koşturmacalı geçiyordu, ondan giremedim.

Bugün iş yerine gelmeye başladım. Gün içinde artık daha aktif olacağım, işe zaten yürüyerek gidip geleceğim.
Bugün arkadaşlardan funda ve biberiye suyunu duydum, bir de bugünden itibaren onları denemeyi düşünüyorum.
Aranızda deneyip sonuç alan oldu mu kızlar?
Sağlık ve bol hareket dilerim. Dedigin konuyu duymadim canım.

Kızlar dün tartılma günüydü, sonuçları alalım 👍🏻

Minnosprenses Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
H M H M
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
Chocolita Chocolita
Mintimint Mintimint
BereliPenguen BereliPenguen
i p e k i p e k
defne-28 defne-28
MelodiminEsi MelodiminEsi

Gülmek kızmak serbest: Ben eksi değil +700 yapmışım, şu misafirlikler bi biteydi, bayram kalıntıları 🤭
Vallahi canım ben aynıyım ama dün detoks çayı falan başladım umarım azda olsa farkeder. Bir kaç gün önce eşimin bi akrabası beni gördü(zaten hayatında 2. Görüşü daha). 1kere 10 yıl önce görmüştü bi de bu gördüğü. Dönmüş bana diyorki "çok değişmişsin canım,kilo almışsın."bırakta 10 yılda değişim baby
Bende şöyle sinsi bi gülüş atıp evet yiğenin böyle seviyor. Eeee boy post yerinde kaldırıyorum(1.76). Bide orantılı alınca hiiiiç sıkıntı olmuyor."dedim ve goooool😂
Ay işim gücüm yokta senin saçma yorumunu mu dinlicem. Hem ben zayıflasam millet için değil kendim için zayıflıcam.

Vallahi canım ben aynıyım ama dün detoks çayı falan başladım umarım azda olsa farkeder. Bir kaç gün önce eşimin bi akrabası beni gördü(zaten hayatında 2. Görüşü daha). 1kere 10 yıl önce görmüştü bi de bu gördüğü. Dönmüş bana diyorki "çok değişmişsin canım,kilo almışsın."bırakta 10 yılda değişim baby
Bende şöyle sinsi bi gülüş atıp evet yiğenin böyle seviyor. Eeee boy post yerinde kaldırıyorum(1.76). Bide orantılı alınca hiiiiç sıkıntı olmuyor."dedim ve goooool😂
Ay işim gücüm yokta senin saçma yorumunu mu dinlicem. Hem ben zayıflasam millet için değil kendim için zayıflıcam.
Herkes kendine baksin. O kadar yılda herkes değişir.
Yerinde lafları seviyor ve destekliyoruz, gool 👏🏻😄😘

Herkes kendine baksin. O kadar yılda herkes değişir.
Yerinde lafları seviyor ve destekliyoruz, gool 👏🏻😄😘
Kız yeminle beni tanısan 10 yıl önceye göre daha güzel olmuşsun dersin(hahaaa bugün bi özgüven patlaması ile uyandım aynaya daha bakmadım ya😂) ama bu milletteki eleştiri manyaklığını anlamıyorum. Kilo aldığımda beni tanıyan çoğu insan "aaaay nasıl kilo almışsın"diyorlardı. 20 küsür kilo verdim sadece bikaç kişi zayıflamışsın dedi.

Kız yeminle beni tanısan 10 yıl önceye göre daha güzel olmuşsun dersin(hahaaa bugün bi özgüven patlaması ile uyandım aynaya daha bakmadım ya😂) ama bu milletteki eleştiri manyaklığını anlamıyorum. Kilo aldığımda beni tanıyan çoğu insan "aaaay nasıl kilo almışsın"diyorlardı. 20 küsür kilo verdim sadece bikaç kişi zayıflamışsın dedi.
Olumsuzu görüp olumluyu göz ardı etmek toplumumuzun bir özelliği maalesef. İkinci bir ihtimal, kiskanma duygusu varsa görmezden gelinir, hasetlik. Onlarda hangisinin oldugunu sen benden daha iyi bilirsin.
Ama asıl önemli olan, senin hislerin duygularin, kendine güvenin, kendine sevgin. Boşver onları mint! Gösterelim onlara! :halay::rapci:❤️

Günaydın canım,
Dün denemeye başladım canım günde üç defa içiyorum.
Sonuç alırsam yazarım buraya da.
Bitkileri hangi amacla kullaniyoruz tam olarak? İşlevi nedir? Onu anlayamadım. Kilo vermek, yag eritmek, sıkılaşmak mı? Benim de aklimda olsun :)

Olumsuzu görüp olumluyu göz ardı etmek toplumumuzun bir özelliği maalesef. İkinci bir ihtimal, kiskanma duygusu varsa görmezden gelinir, hasetlik. Onlarda hangisinin oldugunu sen benden daha iyi bilirsin.
Ama asıl önemli olan, senin hislerin duygularin, kendine güvenin, kendine sevgin. Boşver onları mint! Gösterelim onlara! :halay::rapci:❤️
Amannn boş vereli çok oldu. Uzun süredir ruhen iyi olmak benim için hepsinden önemli. Bikere ben kilolu değilim balık etliyim😂

Kızlar dün tartılma günüydü, sonuçları alalım 👍🏻

Minnosprenses Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
H M H M
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
Chocolita Chocolita
Mintimint Mintimint
BereliPenguen BereliPenguen
i p e k i p e k
defne-28 defne-28
MelodiminEsi MelodiminEsi

Gülmek kızmak serbest: Ben eksi değil +700 yapmışım, şu misafirlikler bi biteydi, bayram kalıntıları 🤭
1 hafta sonra gelicem sağlam gelicem irademle gelicem ve istediğim kiloya ulaşmak için yarışacağım.
Şimdi fazladan 2 kilo almış durumdayım diyeti bozalı çok oldu. 🙈
Ama pişmanım.
Artık iyi ki demek istiyorum

X