2,5 litre su

Isınma soğuma napiyon ki kurbiş
Isınma genelde leslie yapıyorum oda ısınma yaparak başlıyor ya da YouTube den bişeyler seçiyorum. Soğuma için de yine aynı rastgele yapıyorm tek Bi kişinin yaptığına odaklanmıyorum çünkü herkes farklı farklı yapıyor en azından diğer kaslarımı da açmış olayım diye düşünüyorum

Acım kuzu aççç o kadarda olsun günlerdir ot çöp yiyorum ...taktım kafaya vericem 0 5 kiloyu
O güzel tavuklu neyin salatalarla açsan aşk olsun sana kahve, ben napam, salata kültürüm bilem yok, olsa da üşengeclikten yapmam herhal
Sen iyi cok iyi mâşâallah.

Bu arada hepinize bi mâşâallah bârekallah çekem de herkes iyi olsun, ekibin gayreti, ruhu yerinde olsun bakam

Gunaydın
600 gr alarak 47.200 oldum
Hadi 50ye bisey kalmadi insallah

Haftalik kacamak olarak toplamda 2 dilim baklava, 4 dilim beyaz ekmek yedim. Ekmek mecburen oldu misafirlikte o vardi, bisey diyemedim. baklava tamamen keyfi bir günahtı
Sen alarak gel, ben vererek geleyim 50'de buluşalım

Semiz otunun faydalarini oku canım internetten ,hemen alıp yemek isteyeceksin. şimdi onu birde yoğurtllayip yiyorum çok lezzetli oluyor ikide salatalık doğra içine enfes bir tat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…