2,5 litre su

Yulafı sevdim cnm . Dişim agrıyordu apse yapmış . Antibiyotik kullanıyorum . Ondan dolayı diyeti erteliyorum biraz sabah yulaf yoğurt yedim akşam yemeğini yedim ama diyeti bozdum sen nasıl yapıyorsun cnm yulafı hangi öğünlerde yiyorsun cnm anlatırmısın

Gecmis olsun

Ben sütle pisiriyorum icine de tarcin kuru meyve kuruyemis evde ne varsa onlardan azicik koyuyorum, kucuk bi parca da muz ezip koyuyorum icine. Sabah bunu yersem butun gun hic bisey aklima gelmiyor.

Soguk sütle veya yogurtla pek sevmiyorum. Yumusamayinca guzel gelmiyor bana.

Veya bunu hazirlama imkanim olmazsa (genelde evde olmuyorum) yulafin uzerine kaynar su dökup yumusamasini bekliyorum. Yine meyve, süt vs imkanlara göre tatlandiriyorum.

Teşekkür ederim cnm . Bende sabahları dediğin gibi tüketiyorum cnm .

3 litre su ✔
10 bin adim✔
Saglikli beslenme✔

Miktar olarak cok yedim, ama hic zararli ürün yoktu

Seker, beyaz un, trans yağ, paketli gida

Günaydın arkadaşlar bu topige katılmış olup benim sonradan farkettigim arkadaşları da listeye ekliyorum.

Zayiflamak ve suyu düzenli içmek isteyenler pazartesi itibaren bu zayıflama yarışında ben de olmak istiyorum diyenler lütfen yazsın.

Yazan kişileri etiket yapicam. 🏋‍

clara
Catlak-kurabiye (3.haftanin 1. Si)
Dutt
Niloyatospikk
GeyikliGece

Tenceresiz kaldim anne (2. Haftanın 1. Si)
Nana929
Mneozgurrr09
B baby girlL
Kahve __Kokusu
Minnosprenses
athena (mezun oldu ama su içmeye devam ediyor)
Magnifiaque ( bebisi için sağlıklı besleniyor ve su içiyor)
Mintimint
Meybuz
ASSOSyal
Cookiie
Keira-
Hifaa
Z Zerre
MssPARE
Aktif Lora
ozelbir_i
R rana20
mavimli
M megg
Nevreste
Chocolita
Ahtapot Anne
Summer-girl
BereliPenguen
memurhanim
mavispreyboya
IcimdekiSonsuzDeniz
D Dediyy
i p e k

Gruptan çıkmak isteyenler de devam etmek isteyenler de yazsın.
Pazartesi sil baştan başlayalım.

Ben devamm

Ben çıkıyorum cnm bu dönem devam etmiyorum . Dişim sorunlu biraz diyeti bırakacağım gruba dahil ettiğin için teşekkür ederim canım benim yoruldum sanki diyetle.bu aralar kendimi koruma moduna geçeceğim

ben devam ediyorum suyumuda diyetimi de ohhhhhh düğüne kadar hatta düğün den sonrada ideal kiloma gelene kadar devam edeceğim

Gunaydin. Performansim cok iyi olmasa da devam etmek istiyorum.

Damlaya damlaya gol olacak bende, oyle gorunuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…