16. Yarışma Duyurusu : ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk'' Foto Yarışması

bende yolladım uzmancım geldimi acabaa boyutunu yapabildinmmi bilmiyorum bi bakarsın cnmm

uzmancımm kim secicek resimlerii sizmi yoksa anketmi yapılcak cnmm sonuçlar bu sayfadamı acıklancakk

bnde yolladım acaba elınıze qeçtımı bılmıyoruum
yazarsanız sevınırım ılkkez foto yolladım maılle

Tamam canım aldım fotoyu..yerimseniben

uzman bacıı benim kuzu kız haa...

Bu da not edildi..yerimseniben

bende yolladım uzmancım geldimi acabaa boyutunu yapabildinmmi bilmiyorum bi bakarsın cnmm

uzmancımm kim secicek resimlerii sizmi yoksa anketmi yapılcak cnmm sonuçlar bu sayfadamı acıklancakk

Evet boyutunda sorun yok tamamdır..

Bu 16. yarışmamız daha öncekileri gözden kaçırmışsınız sanırım:))

Evet fotolar nick belirtilmeden oylamaya açılacak ve üyelerce oy kullanılacak..Bu yarışmamızda kızlar ayrı erkekler ayrı oylanacak..
Oylama sonuçlandıktan sonra yönetimle ortak belirlenen site üyelerinden(yarışmaya katılmamış) jüri oluşturulup dereceler belirlenecek..
Şimdi ben sırası geldikçe siz adayları yönlendireceğim..Dahaönce ki yarışmalar gibi..

Duyuyu sona erdikten sonra fotoları foruma numaralar ile ekleyip,oylamaya açacağım..

Öncelikle şu duyuru,başvuru bölümünü sonuçlandıralım..yerimseniben Akabinde her türlü bilgilendirmeyi yapacağım siz adaylara ve oy kullanacaklara..a.s

Arkadaşlar herkes mail kutusuna baksın lütfen!!

Bazı annelerimiz bebeklerin cinsiyetlerini belirtmemiş..Onlara mail yazdım ve cevap bekliyorum..Kız bebeğimizi erkelerin anketin de yarıştırmayalım:))

Ayrıca bir adayımız nick belirtmeden foto yollamış..Lütfen mail kutularınızı bi kontrol ediniz be eksik bilgileri olanlara yazdım.

KK'dan özel mesajla da iletebilirsiniz bu bilgileri bana..yerimseniben

Son düzenleme:
Son uyarı mesajım herkesçe okusun diye konuyu bir saatliğine kapatıyorum arkadaşlar..Yine devam edeceğiz..Nick belirtilmeyen yada cinsiyeti bana yazımamış üyeler bana tekrar dönsünler lütfen..

ay çok heycanlandım yeni gördüm burayı
bu akşam itibariyle resimlerini çekeyim ama inşallah eklemeye vaktim olur

sevgili uzman mailini aldım cevabıda yolladım

resim boyutunda umarım bi sorun yoktur öptüm sizi emeğiniz için şimdiden teşekkürler

bende gönderdim kızımın fotoğrafını geldimi acaba tam emin olamadımda lütfen bakıp söylermisiniz resmin size ulaşıp ulaşmadıgını

ay çok heycanlandım yeni gördüm burayı
bu akşam itibariyle resimlerini çekeyim ama inşallah eklemeye vaktim olur

Tamam canım..Nick bebeğin cinsiyetini mutlaka yazmalısın..

hihoyyytbende gonderdım..?

Tamamdır geldi foto..

sevgili uzman mailini aldım cevabıda yolladım

resim boyutunda umarım bi sorun yoktur öptüm sizi emeğiniz için şimdiden teşekkürler

Yine cinsiyetini belirtmemişsiniz,forumdan üye listesinden buldum:)

bende yolladım kızımın fotosunu gelmiştir umarımkaydirigubbakcemile3

Tamamdır bilgileri..

bende gönderdim kızımın fotoğrafını geldimi acaba tam emin olamadımda lütfen bakıp söylermisiniz resmin size ulaşıp ulaşmadıgını

Sizin fotoda da sorun yok ama cinsiyetini forumdan buldum..

ARKADAŞLAR LÜTFEN FOTO YOLLARKEN NİCKİM(RUMUZ) ŞU,BEBEĞİMİN CİNSİYETİ ŞU DİYE BELİRTİNİZ..

PEK ÇOK ARKADAŞIN BEBEĞİNİN KIZ MI ERKEK Mİ OLDUĞUNU BULMAK İÇİN FORUMDA ÜYE LİSTESİNDEN ARAMA YAPTIM..

BU ÇOK ZAMAN ALICI VE BUNA İNANIN ZAMANIM YOK..bENİM DE BİR BEBEĞİM VAR VE ONDAN KALAN ZAMANDA YARIŞMAYLA İLGİLENİYORUM..:1no2:

BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM LÜTFEN SİZLERDE BU HATIRLATMALARIMI DİKKATE ALARAK FOTO GÖNDERİNİZ..

TEŞEKKÜRLER..

NOT: BİLGİLERİ EKSİK OLAN ARKADAŞLARA MAİL YAZDIM LÜTFEN MAİLLLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ..

çok özür dilerim ben cinsiyetini yazardım ama ssonradan gördüm ilgilendiğin için teşekkür edrim

merhaba ben foto gönderdim geldimi:ecrin_bebek:

bende fotoğraf gönderdim geldimi acaba ?

X