14. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Foto Yarışması

bende sonunda gonderdım alel acele cekip umarım gelmıstır :)

slmlr
yarisma icin gönderdigim cocuk odasi resimlerini aldinizmi ?
aeo

Tamamdır fotolar adreste canım,sorun yok,şansın bol olsun..yerimseniben

Yarın duyuruyu sonlandırıyorum arkadaşlar,hepinizin bilgisine..Toplamda 16 adayım ve ikişerden 32 adet çocuk oda fotomuz var..:lepi:

Fotolar iki ayrı çekim oldukları için bir hayli kalabalık oldu..Umarım oylamaya açarken fotoları düzenlemede sorun yaşamayız..CADIARZU

Uzmancim, butun hafat sonu hastaydim bi turlu resimleri halledemedim.Bastan beride o kadar istedim ve heyecanlandim ki...Extra 2gun daha veremez misin acaba?Belki benim gibi yetistiremeyenlerde katilir...Ben musait oluyorum tam cekeyim diye kacgundur, bu sefer cocuklar uyuyor...Ama eger sureyi uztamiyorsan da canin sagolsun canim..Katilan herkese bolllll sans,merakla bekliyorum..

Geçmiş olsun canım öncelikle..Bugün akşam saat 5'e kadar gönderirsen fotoları tamamdır..Çünkü yaklaşık onbeş gündür(ilk gönderenler) bekleyen arkadaşlarımız var ve onlarda bir an evvel oylamaya geçilmesini bekliyorlar..Bi 4 gün uzatma yapmıştım ama fazlası artık yarışmamızın gecikmesini sağlar..

mrb uzmancım. fotoları sana mailden attım aldınmı...??

Fotolar tamamdır darkinangel,sorun yok şans diliyorum sanada..yerimseniben

Arkadaşlar duyuru sona ermiştir..Elimde pek çok foto var ve bunlarr tek tek düzelenip foruma aktarılacak..Görsel yarışmalar başlığından fotoları sunum yapacağım..

Oylamada görüşmek üzere..Sevgiler..

Çocuk odası dekorasyon yarışmasının oylama linkidir..

http://www.kadinlarkulubu.com/gorse...-dekorasyon-yarisma-anketi-2.html#post4151238

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…