14. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Foto Yarışması

bende gonderdım dayanamadım gece cektım resımlerı ıns guzel cıkmıstır ve ulasmıstır :)

Sitede sorun vardı gönderemedim umarım süre bitmemiştir.......

bende gonderdım dayanamadım gece cektım resımlerı ıns guzel cıkmıstır ve ulasmıstır :)

Kesinlikle foton adreste canım,sorun yok boool şanslar..

Hey hey heyyy!!
Çoğalıyoruz ne güzel!!!:lepi:
Harika bir yarışma olacak bu!:teytey:

Evet Laale'm harika bir yarışma olacak..Fotolar cıvıl cıvıl..

Sitede sorun vardı gönderemedim umarım süre bitmemiştir.......

yağmur'cuğum foton adresde sorun yok:)) Sana da bool şanslar canım..

Ayrıca KK'nın yeni servere taşınması dolayı,yaşanan aksaklık yüzünden yarışmamızı 4 gün daha uzatmış bulunmaktayım..

Yarışmaya müracatlar 27 Ekim 2008 tarihine kadar uzatılmıştır..
Sevgiler..

Bu uzatma olayin acok sevindim.Inanair misin ruyama bile girmisti gonderemedim diye...Zaten siz benden onde gidiyorsunuz gun olarak....Ben 1gun eksideyim sizden

Bu uzatma olayin acok sevindim.Inanair misin ruyama bile girmisti gonderemedim diye...Zaten siz benden onde gidiyorsunuz gun olarak....Ben 1gun eksideyim sizden

Yok gönder tatlım sen üzülme..Zaten uzatacaktık malum KK'ya giriş yoktu..Bundan önce ki yarışmalarımızda da uzatmalarımız oldu..Yeterki kolaylık sağlayalım ve akabinde keyif alabileceğimiz hoş vakitler geçirelim..

Sana 4 gün daha hadi bakalım kolay gelsin:))kaydirigubbakcemile5

Yine bi hatırlatma yapalım...

1* Fotolar kendi çekimleriniz olup,netten alıntı çocuk odası resimleri olmayacaktır..Netten foto ile yarışmaya katılamıyorsunuz..Bu arada illa ki çocuk sahibi olan arkadaşlar katılacaktır gibi bir kaide yoktur,her üyemiz yiğeninin,torununun,arkadaşının vs. çocuğunun oda fotosuylada katılabilir..Yarışmaya odanın farklı iki cepheden çekilmiş,iki foto ile katılım yapacaksınız..

2* Çalışmalarınızı adrese gönderirken nicklerinizi(KK içinde kullandığınız rumuz,UzmaN gibi) eklemeyi lütfen unutmayınız..Nicksiz yollanan çalışmaları yarışmaya dahil etmeyeceğim..

3* Fotoları gönderdikten sonra yine bu başlık altından,fotonun benim elime ulaşıp ulaşmadığını teyit ediniz lütfen..

4* Dereceye giren ilk üç kişiye Kadınlar Kulübü tarafından çam sakızı çoban armağanı ödüllerimiz olacaktır..

Tema: Çocuk Odası Dekorasyon
Başvuru Başlangıcı:13/Ekim/2008
Başvuru Bitiş:27/Ekim/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Not: Fotoyu adrese göndermeyi başaramazsanı,KK içinden bana özel mesajla da ulaştırabilirsiniz..

Veeeee yarışmalarımıza yeni iştirak edecek olan arkadaşlarımızı ''Yarışma Kuralların''dan haberdar edelim...

http://www.kadinlarkulubu.com/yarisma-kurallari-t108356/index.html

kazanıp kazanmamak tan en onemlısı ensonunda sıteye koyulduqunda qorcegımız bebek odalarımız ıcın cok heyecanlıyım sabırsızlıkla beklıyorum

selam uzun bi aradan sonra girdim kulübe bide baktım bu yarışma dönüşümü şu yarışmayla kutlayayım dedim uzmancım umarım fotolarım ulaşmıştır çok iddialı diilim ama maksat eğlenmek

selam uzun bi aradan sonra girdim kulübe bide baktım bu yarışma dönüşümü şu yarışmayla kutlayayım dedim uzmancım umarım fotolarım ulaşmıştır çok iddialı diilim ama maksat eğlenmek

Selam Aysel..
Fotoların elime ulaşmadı canım..Tekrar denemeni rica ediyorum..Lütfen verdiğim linkten yardım al..Yine bu başlık altında bana ulaşıp ulaşmadığını teyit eder misin?

http://www.kadinlarkulubu.com/fotografi-adrese-nasil-gondeririz-t117475/index.html

Yok yine olmazsa KK'dan özel mesaj yolu ile bana fotoları ulaştırabilirsin..
Lütfen fotoları gönderirken KK da ki kullanıcı adınızı eklemeyi unutmayınız..yerimseniben

tekrar yolladım umarım bu sefer ulaşmıştır olmazsa özelden yollarım hoşçakal

tekrar yolladım umarım bu sefer ulaşmıştır olmazsa özelden yollarım hoşçakal

Allahım Allahım!!!!
Harikasınız arkadaşlarım!!:lepi:
Ne kadar güzel oluyor böyle bu yarışma..
Tek iddialı benim ya,bir de sonuncu olurmuşum amma gülerim hekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

arkadaslar herkese bol sanslar diliyorum iyi olan kazansin..
ya ben birsey sormak istiyorum, diger yarismalara bakayim dedim, mesela en güzel tirnak ve eller diye. ama konularin hepsi kilitli ve fotograf falan yok. yardimci olabilirmisiniz lütfen.yani eski yarismalardaki fotolari görmek istiyorum

Merhabalar..

Yarışmalarımız sonuçlandıktan sonra(duyuru,oylama ve sonuç açıklaması) konularımızı kilitliyoruz..Akabinde başka kategoride başka yarışmalar yapıldığı için:))

http://www.kadinlarkulubu.com/gorsel-yarisma-f304/index.html Bu link şimdiye kadar yapmış olduğumuz görsel yarışmaların linki..

Bahsettiğiniz en bakımlı ek ve tırnak yarışmasının linki ise burda..
http://www.kadinlarkulubu.com/en-bakimli-el-ve-tirnak-yarismasi-anketi-t169762/index.html

Fotolar açılıyor bende..Galiba siz son sayfadan itibaren bakmaya başladınız o yüzden göremediniz..
Fotolar da bi süre sonra zaman aşımından açılmayabilir bunu da belirtmeliyim..yerimseniben

çok güzel bir fikir
BÖYLELİKLE HENÜZ ÇOCUĞUNUN ODASINI TAM ANLAMIYLA KuRAMAYANLAR İÇİN(MESELA BENİM GİBİ)harika olur.fikir edinmiş oluruz.
bende yeğenimn odasını gönderebilirim
buda süper

Tamam canım bi iki ekleme yapıp göndermeye çalışayım,maksat eğlenmek sonuçta.:1hug:

nerden bakacaz acaba fotolara ve oylamayı nerden yapıcazz arkadaşlarrr

canım başvuru tarihi bitince fotolar yayınlanıp oylamaya açılacaka.s.

Yarışma duyurusu 27 Ekim 2008 tarihinde son bulacaktır arkadaşlar..

Şimdiye kadar 9 adayım oldu..Duyurunun hemen ardından fotoları oylamaya açıp,oylarımızı kullanacağız..Her yarışmada olduğu gibi yönetimin bilgisi dahilinde seçilen jüri son kararaı verecek..

Ayrıca başlıkta da belirttiğim gibi bu yarışmamız ödüllüdür..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…