Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ben hala listeye giremedim ama bildirimim:

Geçen hafta:78.9 kg
Bu hafta:78.3 kg
Fark:600 gr
Yüzde:0.76

Bu arada benim deneme sürem ne zaman bitecek burcu? :))

hilalcim maşallah çok iyi gidiyorsun ben öneriyorum listeye alınmanı ama tabiki kaptanımız ebru karar verecek:KK16:

***13. TAKIM 352. ETAP***

Alsimi (72/70.6/1.4/%1.94)

gubsej (89/90/-1/-%1.12)
OoOturtleOoO ( 105/102.9/2.1/%2.00)
Ozlem (80.1/79.6/0.5/%0.62)
ozzlleemm (65.7/65.3/0.4/0.61)
ssercecik ( 66.2/65.5/0.7/%1.06)

13.TAKIM ORTALAMASI: %0.85

Funda' cım ufak tefek hatalar vardı onları düzelttim. Ellerine sağlık yeniden. Listeyi bu şekilde paylaşıyorum.

Kilo veren herkesi kocaman tebrik ediyorum. Funda senide kocaman kınıyorum. Haftaya senden en az 1,5 kilo bekliyorum ona göre çekidüzen ver kendine. Bu arada bende bildirim yapayım. Burdan gittiğimde en son kaç kiloydum bilmiyorum ama bu sabah tartıldım 63.9 kilo çıktım. :KK14:Bende hemen başlıyorum diyet yapmaya.

Bu arada çok hızlı bir giriş yaptım. İş yeri çok yoğun o nedenle acele acele yazmaya çalışıyorum. Kızım hastaneye yatıp çıktıktan sonra su çiçeği çıkarttı. Yaşı küçük olduğu için ağır geçirdi. Şimdi eskiye göre daha iyi allaha şükür. Evde babaannesi bakmaya başladı. Bende hastaydım düzeldim allaha şükür. Kısacası her şey yoluna girmeye başladı. Geçmişi okuyamadım. Büyük ihtimalde okuyamayacağım çünkü yaklaşık 3 hafta oldu sizden uzak kalalı. Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ediyorum. Sizleri çok özledim. İnşallah bundan sonra çok daha sık gelmeye çalışacağım. :KK16:

Hosgeldin Ebru'cum.. Nasılsın?Bebisin nasıl? Onu merak ettim ben.iyidir insallah.:KK16:

kızlar sizde bakın listeye hepimiz öğrenelim şunu yapmayı bi kontrol edermisiniz siz de?
Benim dışımdaki herkese maaaşallahhhh:nazar::nazar::nazar:tebrik ederim hepinizi
Funda' nın da dediği gibi herkes liste yapmayı öğrensin lütfen :KK34:

eeeeeeeeeeeeeebruuu hoşgeldinnnn:)bişeyler yapmaya çalıştım kontrol et ama mutlaka emin değilim:)
Ettim canım listeyi. Hataları düzelttim. Ellerine sağlık. :KK16:

hilalcim maşallah çok iyi gidiyorsun ben öneriyorum listeye alınmanı ama tabiki kaptanımız ebru karar verecek:KK16:
Hilal' i bana Burcu' da söyledi. Bu hafta son deneme haftası olsun. Eğer haftaya kadar güzel kilo verirse eğer haftaya ben olsam da olmasam da listeye alırsınız. :KK34:

Hosgeldin ebrucum nasilsin kizin nasil glrenedim seni bayadir, gerci bende bu hafta hasta oldugum icin aktif degildim pek
Hoş bulduk Nur'cum. :KK16: Allah'a şükür şimdi ikimizde çok iyiyiz. Yoluna girdi her şey. Allah hiç kimsenin çocuğunu hasta etmesin. Çok zor çünkü. En son oturup ağladığımı biliyorum. Sana da geçmiş olsun. Umarım önemli bir şey yoktur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hosgeldin Ebru'cum.. Nasılsın?Bebisin nasıl? Onu merak ettim ben.iyidir insallah.:KK16:

Hoş bulduk canım. Şimdi çok iyiyiz Allah'a şükür. Hastaneye yatıp çıktıktan sonra su çiçeği çıkartmaya başladı. Bağışıklığı düşük ve küçük olduğu için çok ağır geçirdi. Yaklaşık üç gün ateşi 40 tan aşağıya zor indi. Kötü günler geçirdik ama dediğim gibi şükürler olsun atlattık. İki hafta önce kayın validem geldi. Şimdi evde o bakıyor.

gubsej (89/90/-1/-%1.12)

Funda' cım ufak tefek hatalar vardı onları düzelttim. Ellerine sağlık yeniden. Listeyi bu şekilde paylaşıyorum.

Kilo veren herkesi kocaman tebrik ediyorum. Funda senide kocaman kınıyorum. Haftaya senden en az 1,5 kilo bekliyorum ona göre çekidüzen ver kendine. Bu arada bende bildirim yapayım. Burdan gittiğimde en son kaç kiloydum bilmiyorum ama bu sabah tartıldım 63.9 kilo çıktım. :KK14:Bende hemen başlıyorum diyet yapmaya.

Bu arada çok hızlı bir giriş yaptım. İş yeri çok yoğun o nedenle acele acele yazmaya çalışıyorum. Kızım hastaneye yatıp çıktıktan sonra su çiçeği çıkarttı. Yaşı küçük olduğu için ağır geçirdi. Şimdi eskiye göre daha iyi allaha şükür. Evde babaannesi bakmaya başladı. Bende hastaydım düzeldim allaha şükür. Kısacası her şey yoluna girmeye başladı. Geçmişi okuyamadım. Büyük ihtimalde okuyamayacağım çünkü yaklaşık 3 hafta oldu sizden uzak kalalı. Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ediyorum. Sizleri çok özledim. İnşallah bundan sonra çok daha sık gelmeye çalışacağım. :KK16:

Hilal' i bana Burcu' da söyledi. Bu hafta son deneme haftası olsun. Eğer haftaya kadar güzel kilo verirse eğer haftaya ben olsam da olmasam da listeye alırsınız. :KK34:

Hoş bulduk Nur'cum. :KK16: Allah'a şükür şimdi ikimizde çok iyiyiz. Yoluna girdi her şey. Allah hiç kimsenin çocuğunu hasta etmesin. Çok zor çünkü. En son oturup ağladığımı biliyorum. Sana da geçmiş olsun. Umarım önemli bir şey yoktur.

Iyi cok sükür sevindim canim. Tesekkür ederim canim, Bende baya bir hastaydim gribal biseydi ciddi bisey yok ama reglle ayni zamana denk gelince baya yikti beni. Simdi cok daha iyim cok sükür :)

Hoş bulduk canım. Şimdi çok iyiyiz Allah'a şükür. Hastaneye yatıp çıktıktan sonra su çiçeği çıkartmaya başladı. Bağışıklığı düşük ve küçük olduğu için çok ağır geçirdi. Yaklaşık üç gün ateşi 40 tan aşağıya zor indi. Kötü günler geçirdik ama dediğim gibi şükürler olsun atlattık. İki hafta önce kayın validem geldi. Şimdi evde o bakıyor.

Cok sukur..:KK16: Sevindim cnm.ben yazarken sen paylasmissin demek az once..:KK66:

gubsej (89/90/-1/-%1.12)

Önümüzdeki hafta verdiğim kiloya asla dönmeyeceğime sözz veriyorum bi daha 90ı görmicem bu ne ya:KK43:1.5 kilo inşallah:)

senin de ellerine sağlık canım :KK16::KK16:yanlışımı anladım

Teşekkür ederim Fundacım. Bakalım inşallah haftaya kadar daha da kilo verebilirim :)
Bu arada Ebru seninle tanışmadık daha önce. Ben Hilal :) Umarım bundan sonra burada sık sık görüşürüz :) Ben de takım kaptanı neden hiç uğramıyor acaba buraya diyordum meğerse kızın hastaymış. Geçmiş olsun.

Hadi kızlar haftalık hedef uygulamasina devam edelim mi?
Ceza konusunda acımak yok.cok sert cezalar olsun.:))

Son düzenleme:

Ebrucum seni gördüğüme çok sevindim özlemştik senii.kızınada sanada çok geçmiş olsun canım her şeyin iyi gittiğine sevindim.bundan sonra daha sık gelirsin umarım

Teşekkür ederim Fundacım. Bakalım inşallah haftaya kadar daha da kilo verebilirim :)
Bu arada Ebru seninle tanışmadık daha önce. Ben Hilal :) Umarım bundan sonra burada sık sık görüşürüz :) Ben de takım kaptanı neden hiç uğramıyor acaba buraya diyordum meğerse kızın hastaymış. Geçmiş olsun.
Sana kendimi tanıtayım o zaman Hilal :) İsmim Ebru. Konya da yaşıyorum. 32 yaşındayım. İki tane kızım var. Birisi 8 yaşında diğeri 11 aylık. Takımla birlikte iki defa toplamda 45 kiloya yakın kilo verdim. İlkinde 85,5 le başlayıp 61,8 oldum. Sonrasında hamile kalıp 83 kiloyla doğum yaptım. Ve şuan 63,9 kiloyum. Umarım sende burda bizimle birlikte hedefine en kısa zamanda ulaşırsın. Geçmiş olsun dileğin içinde çok teşekkürler :KK16:

Hadi kızlar haftalık hedef uygulamasina devam edelim mi?
Ceza konusunda acımak yok.cok sert cezalar olsun.:))
Bence güzel bir uygulama. Devam edin. Kim not alıyorsa beni de not alsın. Haftaya hedefim 62,9. Yani bir kilo :KK52:

Ebrucum seni gördüğüme çok sevindim özlemştik senii.kızınada sanada çok geçmiş olsun canım her şeyin iyi gittiğine sevindim.bundan sonra daha sık gelirsin umarım
İnşallah Özlem' cim. Bende sık gelmeyi istiyorum ama bazen elden gelmiyor. Ama yokluğumda takımı güzel idare etmişsiniz. Bu haftanın sonuçlarından belli oluyor. Bu da beni çok mutlu etti. Hele ki listenin hazırlanmasına daha bir mutlu oldum. Teşekkürler hepinize :KK16:

Ebru'cum ben yine agir agir veriyorum cnm. 2 ay 1 hafta oldu.
83.1 dum basladigimda bugun 79.6:KK43:

X