Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar yarin bildirimi gec yapabilirim cünkü sabah erken olunca kilom daha cok cikiyor. Ben her ihtimale karsi sindiden bildirim yapayim. Bu hafta menüme dikkat edemedim ama sanirim hem hasta olmamdan hemde regl sisknligim gittigi icin gzl kilo farki ortaya cikti :)

Gecen hafta 66.2kg
Bu sabah 65.2kg
Fark 1kg
Ortalamam 1,51%

Tebrikler cnm hasta olunca daha cok gidiyor sanırım bende o yuzden verdim gecmis olsun tekrar cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kızlarr:KK3:

geçen hafta : 65.7
bu hafta : 65.30
fark : 400 gr
yüzde : 0.61

iki haftadır 400 gr veriyorum kilo vermem baya azaldı :KK43:

Günaydın kızlar. :KK3:

Geçen Hafta: 72
Bu hafta: 70.6
Fark: 1.4
Yüzde: 1.94

Kızlar bugün tam 2. ayım aranızda ve toplamda 9.1 kg vermiş bulunuyorum iki ayın sonucunda. :nazar:

Son düzenleme:
Ben her gün yapıyorum canım iki dilim ekmeğin içine peynir zeytin domates salatalık biber marul maydanoz dere otu kuzu kulağı nane canım ne cekerse küçük küçük koyuyorum hemde çok güzel oluyor mutlaka dene hem pratik de oluyor yolda bile yiyebilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet güzel olur tabi cnm bgn bende yaptım domatesli peynirli.. İki dilim fazla olur gibi geliyordu bana oyızden atada hem kepekli diye makarnada yapıyodum ama bu daha iyiymiş meğer hem hiç tok tutmadı dün çok acıktım

Kızlar bugün günümün yarısını kütüphanede geçirmek zorundayım. kahvaltıdan hemen sonra çıkıcam. o kadar çok kaynak bulmam lazım ki... öğle yemeğini bile kaçırabilirim. Bir de grip olucam sanırım boğazımda akıntı falan başladı bu sabah. hemen ilaç, pastil birşeyler alıcam. ilerlememesi lazım. neyse arada belki telefondan bakabilirim. görüşürüz kızlar. :KK3:

Günaydın kızlar. :KK3:

Geçen Hafta: 72
Bu hafta: 70.6
Fark: 1.4
Yüzde: 1.94

Kızlar bugün tam 2. ayım aranızda ve toplamda 9.1 kg vermiş bulunuyorum iki ayın sonucunda. :nazar:

Harikasin cnm.:KK66: mezura almayi unutma.:KK52:

Son düzenleme:
gecen hafta: 80.1

bu hafta:79.6

fark:500 gr

yüzde:0.624

Son düzenleme:
Dün yapmistim ama bugün tekrar yapiyorum bu arada bugün 300gr daha fazla dünden :KK43:

Gecen hafta 66.2kg
Bugün 65.5kg
Fark 700gr
Ortalamam 1.06%

Kızlar ben aynı kilodayım malesef ve çok kötü gripiz oğlumda sağlık ocağına diyetisyen gelmiş onunla görüştüm birde onun tavsiyelerine uyacağım bakalım ne olacak

Ben hala listeye giremedim ama bildirimim:

Geçen hafta:78.9 kg
Bu hafta:78.3 kg
Fark:600 gr
Yüzde:0.76

Bu arada benim deneme sürem ne zaman bitecek burcu? :))

***13. TAKIM ***

Alsimi (72/70.6/1.4/%1.98)

gubsej (89/90/-1/-%1.11)
OoOturtleOoO ( 105/102.9/2.1/%2.04)
Ozlem (80.1/79.6/0.5/%0.63)
ozzlleemm (65.7/65.3/0.4/0.61)
ssercecik ( 66.2/65.5/0.7/%1.07)

13.TAKIM ORTALAMASI: %0.87

Ooooo maşallah liste hazırlanmış bile ellerinize sağlık :KK16:

kızlar sizde bakın listeye hepimiz öğrenelim şunu yapmayı bi kontrol edermisiniz siz de?
Benim dışımdaki herkese maaaşallahhhh:nazar::nazar::nazar:tebrik ederim hepinizi

X