Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ebru'cum ben yine agir agir veriyorum cnm. 2 ay 1 hafta oldu.
83.1 dum basladigimda bugun 79.6:KK43:

En son doktora gidecektin sanırım. Hatta gittiğini okudum yanlış hatırlamıyorsam ama sonuçlarını görmedim. Ne dedi doktor?

hilal nereye gitti o psikopat:)gördün mü sayfanın halini

Noldu kim o psikopat :KK53:

Şok oldum görünce :/ hemen şikayet ettim zaten. Sonra mesajlarını silip hesabı kapattılar Allahtan. Mahvedecekti az kalsın sayfamızı :/
O neydi ya:)bi an acaba yanlış sayfayamı bakıyorum dedim
En son doktora gidecektin sanırım. Hatta gittiğini okudum yanlış hatırlamıyorsam ama sonuçlarını görmedim. Ne dedi doktor?

ebru sayfalar dolusu hnnnnnffffcccc gibi bişeler yazıodu öylece bakakaldım sayfaya:)tugbaakpr AKP ile bağlantısı oldugunu düşünüom siber saldırından bunumu anlmaış ki puhahahahha:KK37::KK1::KK1::KK1:

O neydi ya:)bi an acaba yanlış sayfayamı bakıyorum dedim

ebru sayfalar dolusu hnnnnnffffcccc gibi bişeler yazıodu öylece bakakaldım sayfaya:)tugbaakpr AKP ile bağlantısı oldugunu düşünüom siber saldırından bunumu anlmaış ki puhahahahha:KK37::KK1::KK1::KK1:

Ben görmedim şükür :KK9: Etrafta manyaktan çok ne var. :KK53:

Kızlar yaaa bana Hp Netbook um için şarj aleti lazım. Nerden bulacağım hakkında bir fikri olan var mı? Onu alırsam gün içinde de gelebilirim buraya.

Cnm benim dokor isi yilan hikayesine dondu.
Dvlt hst.sine gittim.
Tahlil istedi.bisey cikmazsa diyetisyene yollarim dedi.
Kan vermeye gittim.
Kan almayi beceremediler.uzadikca uzadi fenalastim az daha devam etse bayilacaktim. Yanlizim bebisle bide.
Herneyse tahlilleri almaya gidcegim gun dr yokmus.sonra kizim rahatsizdi ben gidemedim.
Her neyse daha sonra gittim.
dr.un yanindaki adam tahliller eksik git sor dedi gittim.bi daha kan aldilar. Aradan 1 hafta gecmis bir haber bile vermiyorlar eksik diye bidaha gitmedim.:KK43:

Aclik kan Sekerim 112 internetten baktim sonuclara.sınırın biraz ustunde.hormonlar normal.

Birde o dr.a 2 yıl onceki dr.un insulin direnci dedigini anlattim.anlamadı ne oldugunu.:-/

Kızlar yaaa bana Hp Netbook um için şarj aleti lazım. Nerden bulacağım hakkında bir fikri olan var mı? Onu alırsam gün içinde de gelebilirim buraya.

Internette ebay diye bir yet var dünya capinda satis sitesi. Yeni veya 2.el filan hersey var.
Veya konyada varmi bilmiorum ama mediamarktada bulunur veya getirtturebilirsin

birkaç ay önce notebook umun şarj aletinin ucunu ezmiştim yanlışlıkla. :KK53: internet üzerinden, gittigidiyordan almıştım. dışarda 50-70 lira arasındaydı orda 25 liraya bulmuştum. kesinlikle internet üzerinden almanı tavsiye ederim. sadece 2-3 gün beklersin o kadar. dışarda aynı kalitede ürünü iki katından fazlaya satıyorlar.

:KK3:kızlar selam misafirim çok bu aralar memleketten gelen giden var ay valla çok yogunum raporlar filan daraldım bide misfirler üstüne valla kuaföre bile gidemedim saldım kendimi iyice toparlanmam lazım sbah tartılamadım bide tartımın pili bitmiş ama aynıyım sanırım öyle işte şimdi çıkıyorum yemege misafrim var öpüldünüz bu arada ortalama güzel 2. yiz snırım özlemle(alsimi) bide havva da bireyselde ilk 3 teler sanırım :KK9:

:KK3:kızlar selam misafirim çok bu aralar memleketten gelen giden var ay valla çok yogunum raporlar filan daraldım bide misfirler üstüne valla kuaföre bile gidemedim saldım kendimi iyice toparlanmam lazım sbah tartılamadım bide tartımın pili bitmiş ama aynıyım sanırım öyle işte şimdi çıkıyorum yemege misafrim var öpüldünüz bu arada ortalama güzel 2. yiz snırım özlemle(alsimi) bide havva da bireyselde ilk 3 teler sanırım :KK9:

Kolay gelsin cnm.:KK16:

Cok iyi :) 1 tane + olmasina ragmen sonuclar cok guzel..

hadi ya sonunda bireyselde 3 e girebildim mi? :KK1:

Sabah (10:25)
1 haşlanmış yumurta
1 büyük bardak çay
5-6 siyah zeytin
Yarımdan biraz fazla üçgen krem peynir
1 dilim tam buğday ekmeği

Öğle (15:00)
Çiğköfte dürüm
1 büyük bardak ayran

Ara (17:45)
1 çikolatalı gofret

Akşam (19:10)
Yarım kaseden biraz fazla mercimek çorbası
4 misket köfte
1 bardak ayran

19:45
Bir miktar beyaz leblebi ve fıstık karışımı

2 litre su

kızlar menü pek hoş değil ama bugünlük böyleydi. çikolatayı ödül olarak yiyeceğimi günler öncesinden söylemiştim zaten size. bütün hafta bu günü bekledim ve kaçamak yapmadım ben. :KK53: ama çiğ köftenin lavaşı olmamalıydı biliyorum. neyse yarın tam gaz devam. :KK31:

1 haşlanmış yumurta
1 büyük bardak çay
5-6 siyah zeytin

Çiğköfte dürüm
1 büyük bardak ayran

1 çikolatalı gofret

4 misket köfte
1 bardak ayran

2 litre su

kızlar menü pek hoş değil ama bugünlük böyleydi. çikolatayı ödül olarak yiyeceğimi günler öncesinden söylemiştim zaten size. bütün hafta bu günü bekledim ve kaçamak yapmadım ben. :KK53: ama çiğ köftenin lavaşı olmamalıydı biliyorum. neyse yarın tam gaz devam. :KK31:

Afiyet olsun cnm..dedigin gibi lavas olmasaydi daha iyi olurdu.:)
Bende 1 kg verseydim cikolata yemeyi dusunmustum.ama olmadı.:)

sabah(9.30)

1 yumurta
1,5 dilim tam buğday ekmeği
4 zeytin
biraz beyaz peynir
2 ceviz
1 yk pekmez
yeşil çay

öğle(13.00)

5 yk special k karışık meyveli(2 gündür çevredeki bütün marketleri gezdiyorum ama yulaf kalmamış hiçbirinde bende bunu aldım)
1 bardak yarım yağlı süt

ara

1 sade türk kahvesi

akşam(17.30)

2 tane kıymalı kabak dolması(pirinçli)
2 yk yoğurt

birazdan 1 tane daha sade kahve içicem

2,5 litre su
1 saat yüzme

Son düzenleme:
Bugunku menum
Sabah 10:00
1 cay bardagı süt
5 yk yulaf
6 badem,6 fındık
1 cay kasıgı bal

Ögle 14:00
Yarım tabaktan az kabak yemegi
1 kase yogurt

Aksam 18:15
3 servis kasıgı makarna
1 kase yogurt

2,5 L su

1 bardak rezene
1 bardak yesil cay

Spor
09:00 7 dk kostum 75 calori :)

13:00 28 dk jillian 30 day shred 1/6

15:00 1 saat 20 dakika sahilde bebek arabasıyla tempolu yürüyüş

Hazır hafta bası diye makarna yaptım.esim istemisti.:)
Hafta'ya cuma'da manti yaparım belki.usenmezsem tabi.:))

1 haşlanmış yumurta
1 büyük bardak çay
5-6 siyah zeytin

Çiğköfte dürüm
1 büyük bardak ayran

1 çikolatalı gofret

4 misket köfte
1 bardak ayran

2 litre su

kendine gofret ödülü vermişken lavaş olmasaymış daha iyiymiş :))ben de pazarr günü kendime ödül vericem doğum günüm 1 dilim çikolatalı pasta yicem niyeti bozdum valla:))

X