Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar sizce ton balığı nasıl? yani ben arada bir öğle yemeklerinde yemeyi düşünüyorum küçük boylarından. diyet için zararı var mıdır? :44:

Benim de bazen aklımdan geçiyor da hiç yemedim. Diyetisyen haftada 1 balık ye dedi ama ton balığı hakkında birşey söylememişti. Yarın inşallah unutmazsam sorayım bi ben bunu :)

Uyanınca
2bardak su

Kahvaltı 10:00
1domates
Yumurta haşlanmış
1 siyah zeytin
Yarım kk peynir
Yk kavurma yağsız
Maydanoz dere otu marul biber
1dilim çok tahıllı

Ara
2 şer Fındık badem beyaz leblebi
Yarım ceviz

Akşam
1 porsiyon hamsi tava
Yeşillik
150ml şalgam
Küçük bir parça ekmek

Ne kadar su ictm tam bilmiyorum 2yi geçmiş tir
Bu gün 10000adimi tamamlayamadim 9200 de kaldım

Kızlar telefonuma adim sayar yukledim çok iyi bir program birde sanırım günlük atmamız gereken adim sayısı 10000mis her gün onu tamamlamaya çalışıyorum zaten progrrm madalya falan veriyor ben beğendim siz ede tavsiye ederim

Benim de bazen aklımdan geçiyor da hiç yemedim. Diyetisyen haftada 1 balık ye dedi ama ton balığı hakkında birşey söylememişti. Yarın inşallah unutmazsam sorayım bi ben bunu :)

yağını iyice süzdürürsek sorun olmaz herhalde. az yağlı olanları da varmış ayrıca. diyetisyenler listelere ton balıklı salata falan yazıyorlar. yarın sorabilirsen sevinirim. cevabını bekliyorum. :KK1:

Enerjin düşer birde hep spor hocalarida ac karnına yapmayin diyor en mantiklisi senin dediğin gibi zaten canım:)

o sporun yapılış zamanı, yemek öncesi mi sonrası mı yapılması gerektiği tam bir muamma ya. ama ben kahvaltıdan sonra yaparsam kendimi daha iyi hissedicem. :KK31:

Eve yorgun gelince akşamları yapıyorum ben guzel de oluyor ama light olandan koyuyorum birde iyi suzmek gerek tabiki o size yazdığım listede de vardı zaten ton balik

light olanın markası ne?

Uyanınca
2bardak su

Kahvaltı 10:00
1domates
Yumurta haşlanmış
1 siyah zeytin
Yarım kk peynir
Yk kavurma yağsız
Maydanoz dere otu marul biber
1dilim çok tahıllı

Ara
2 şer Fındık badem beyaz leblebi
Yarım ceviz

Akşam
1 porsiyon hamsi tava
Yeşillik
150ml şalgam
Küçük bir parça ekmek

Ne kadar su ictm tam bilmiyorum 2yi geçmiş tir
Bu gün 10000adimi tamamlayamadim 9200 de kaldım

öğlen yemek yememişsin. kahvaltın da geç değil, neden öğleyi atladın? akşam saat kaçta yedin?

kızlar sizce ton balığı nasıl? yani ben arada bir öğle yemeklerinde yemeyi düşünüyorum küçük boylarından. diyet için zararı var mıdır? :44:

Benim bildigim ton baligi cok yagli bir balik. Belki nadiren yenebilir ama icine ekstra yag katilanlardan degil kendi suyu icerisinde olanlardan almalisin.
Balik somon, alabalik, hamsi ben bunlari yiyorum. Hamside kilo yapiyor en gul ve hafifi kirmizi somon filetleri

burcu gerçekten kızacak nurcum kilo verdin mi vermedin mi bilmiyorum ama bak bi hafta çok iyi kilo veriosun bi hafta + ya çıkıosun nedeni ödem topluosun dimi nesfit ne tahıl protein agırlıklı beslenmelisin nesfite en azından 3 4 gün ara ver cumaya yakın en azından

kek miiiiii :KK53:

afiyet olsun cnm

Oyy ben bunu simdi gördüm. Burcuuu ben bugün denedim ama sonuc hüsrraaaan ben kahvalti yapmayi artik bilmiyorum galiba :O nefit yemedigim taman normal kahvalti yapinca ekmek yemek zorunda kaliyorum ama ekmekte yemek istemiyorum. Yumurta yapayim dedim yedim biraz ama kusuyordum sabah üstelik ben biliyorsun nesfitten önce hergün yumurta yerdim. Simdi nesfite öyle alistimki birakmak zor gelio bide midem hafif oluyor pöff ne bileyim ya ne dandil hastalikmis bu troid :KK70:

hadi gözün aydın. bu hafta iyi olacak sanırım. :KK34:

Insallaaah :)

Ayy karıştırdım sanırım nur yiyordu sürekli kusura bakma kuzum
:KK43:

Nesfitten bahsediyorsunu. O benim *.*

Kizlaaar 1cüz okudum 1yasin oludum simdi spor yapacaktim ama sanirim halim yok. Hergün yapiyorum zaten bugün coook yürüdüm alisveris sirasinda sanirim kendime izin ediyorum. Karnim cok ac saat 16larda döner ve biraz ekmek yedigim icin aksam hic bisey yemedim. Bakalim yarin tarti ne sürprizöer yapacak :KK70:
Bu arada reglim cok yakin cuma günü regl siskinligi olmaz insallaaaaah yoksa suanki eksim viseye yaramicak :O

Kizlar 2 tane 0.5kglik halter aldim. Ne zaman baslamaliyim sizce bunu yapmaya? Bilgisi ve önerisi olan var mi? Suan 65.5kgmim ve boyum 1.58, yasim 22

Benim bildigim ton baligi cok yagli bir balik. Belki nadiren yenebilir ama icine ekstra yag katilanlardan degil kendi suyu icerisinde olanlardan almalisin.
Balik somon, alabalik, hamsi ben bunlari yiyorum. Hamside kilo yapiyor en gul ve hafifi kirmizi somon

Nurcum zaten ben balık hastası biriyim. Cupra, alabalik, hamsi... Evde normalde her hafta 1 bazen de 2 gun balık yeriz. Ama yurtta balık cikmiyor, bende ton balığını düşündüm mecburen. Yoksa Tabii ki en iyisi mis gibi kendin yapman.

Bugünkü menüm:
09:30 1 haşlanmış yumurta,yeşil soğan ve domatesle yapılmış salata
3 zeytin
2 dilim light ekmek
11:30 1 kivi
13:30 4 y.k. kereviz
1/2 kase çorba
1/2 kase yoğurt
1 dilim light ekmek
19:30 bu saatten sonrası sonrası gece boyu vakit buldukça ara ara yediklerim
5 y.k. karnıbahar
2 köfte
1 kase yoğurt
2 dilim ekmek
1 elma
1 muz
01:30 2 dilim light ekmek
1 dilim peynir

Sabaha kadar başka birşey yemeyi düşünmüyorum :) Eğer gece çok yoğun geçecek olursa belki yerim :/

Bugünkü menüm:
09:30 1 haşlanmış yumurta,yeşil soğan ve domatesle yapılmış salata
3 zeytin
2 dilim light ekmek
11:30 1 kivi
13:30 4 y.k. kereviz
1/2 kase çorba
1/2 kase yoğurt
1 dilim light ekmek
19:30 bu saatten sonrası sonrası gece boyu vakit buldukça ara ara yediklerim
5 y.k. karnıbahar
2 köfte
1 kase yoğurt
2 dilim ekmek
1 elma
1 muz
01:30 2 dilim light ekmek
1 dilim peynir

Sabaha kadar başka birşey yemeyi düşünmüyorum :) Eğer gece çok yoğun geçecek olursa belki yerim :/
afiyet olsun cnm.sabaha kadar calisacagin icin yediklerin normal bence.sonucta dinc olman lazim.:KK66:)
1 aydami verdin cnm bu 5 kiloyu diyetisyen esliginde?

X