Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

uyanınca
1 bardak su

kahvaltı + öğle (geç kalktım arkadaşımda açık büfeye gidelim dedi) 10dan 12ye kadar falan yedik

1 çeri domates
1 kepçe salçalı sosis
1 küp peynir
1 kepçe yoğurt
1 nuggettan minik bir parça
2 3 çatal kısır
yarım salam
1 kepçe salamlı yoğurtlu salata
bolca yeşillik
2 bardak portakal suyu

akşam
buğday çorbası
yoğurt

ne kadar su içtim bilmiyorum ama 40 dk yürüyüş yaptım tempolu birazdan yine çıkıp yürüycem

Son düzenleme:
kızlar selam, bugün anca gelebildim. dışardaydım. kaçamak yok ama bugün. arkadaş bir ara milkshake, dondurma falan diye sayıkladı ama sonra hava soğuk diye vazgeçti. bol çaylı bir gün geçirdim. menümü yazıcam birazdan. günler önceden ayarlamıştım cumartesi kısır yicem diye, ağzımın suyunu akıtarak bugünü bekliyordum veee sonunda vuslat! ama acayip şişirdi. :KK1:

kızlar selam, bugün anca gelebildim. dışardaydım. kaçamak yok ama bugün. arkadaş bir ara milkshake, dondurma falan diye sayıkladı ama sonra hava soğuk diye vazgeçti. bol çaylı bir gün geçirdim. menümü yazıcam birazdan. günler önceden ayarlamıştım cumartesi kısır yicem diye, ağzımın suyunu akıtarak bugünü bekliyordum veee sonunda vuslat! ama acayip şişirdi. :KK1:

offf kısır ya benimde canım çok çekiyor bu gün 2 3 çatal yedim de güzel olmamıştı

Hosgeldin cnm.:KK16:
Havva'nin verdigi listeye nezaman baslicaksin?
Birlikte basliyalim diyecektim?

10:45
Yarım kase nesfit + süt

12:00
2 bardak çay

14:30
1 bardak çay

15:30
5 çilek
1 lokma muz
Biraz tulum peynir (peynir alırken tadına bakmak içindi bu)

Ara
2 lokma tam buğday ekmeği
Azıcık tulum peynir

17:15
2 tabak kadar kısır (limonlu, nar ekşili)
Turşu
1 bardak çay
Yarım limon

2.5 litre su
Gün içinde bol yürüyüş.

Kızlar bugün başka bir şey yemicem. Yeşilçay içerim belki 1 kupa. :KK31:

ne güzel canım :) kendimi 38 bedenin içinde düşünüyorum da hayal gibi :))

sabırlı ve kararlı olursan hayal değil.bende 42den aşağı düşemem sanıyodum ki en son zamanlarda 42nin bile beli sıkıyodu göbeğim çok kötü görünüyodu.geçen ekimde düğün vardı elbise için o kadar gezmiştik hepsi kötü duruyodu beden bulamıyoduk ne kadar güzel bişeymiş her yerde rahat rahat bedeninde kıyafet bulmak.çok dikkat edelim kızlar kilo hiç kimseye yakışmıyo

Hosgeldin cnm.:KK16:
Havva'nin verdigi listeye nezaman baslicaksin?
Birlikte basliyalim diyecektim?

hoşbuldum. :nazar: canım o listeyi ben bilgisayara yükledim burdan görünmeyince. sonra büyüttüm ettim öyle okudum ama okuyamadığım bazı kısımları vardı.

havva rica etsek onu yazar mısın, zahmet olmazsa tabi?

biriyle birlikte yapmayı tabii ki isterim. pazartesiden itibaren yurttayım. yurtta yapabilir miyim bilemiyorum. çok bol yemek çeşidi oluyor. açık büfe gibi. köfte, tavuk falan sırf her gün çıkıyor ama listeyi daha ayrıntılı görürsem net bir şeyler diyebilirim. liste uygun olursa yarından itibaren başlarım hatta.

sabah(10.30)

1,5 dilim tam buğday ekmeği
biraz beyaz peynir
3 zeytin
2 ince dilim salam
1 tatlı kaşığı reçel
2 ceviz
yeşil çay

gezerken 20 çiğ badem ve 1 kutu vanilyalı süt içtim
öğle yemeği yiyemedik

akşam(18.00)

küçük bir porsiyon tavuk sote
beyaz peynirli karışık salata(yağsız)

1 litre su içtim sanırım tam sayamadım yatana kadar 2 litre yapıcam
spor yok ama avmde çok gezdik bacaklarım spor yapmış gibi ağrıyor

sabırlı ve kararlı olursan hayal değil.bende 42den aşağı düşemem sanıyodum ki en son zamanlarda 42nin bile beli sıkıyodu göbeğim çok kötü görünüyodu.geçen ekimde düğün vardı elbise için o kadar gezmiştik hepsi kötü duruyodu beden bulamıyoduk ne kadar güzel bişeymiş her yerde rahat rahat bedeninde kıyafet bulmak.çok dikkat edelim kızlar kilo hiç kimseye yakışmıyo

bu cidden sinir bozucu. hoşuna gidiyor bedeni olmuyor. bedeni olsa bile üstünde hayal ettiğin gibi güzel durmuyor. gerçekten kilo kötü.

offf kısır ya benimde canım çok çekiyor bu gün 2 3 çatal yedim de güzel olmamıştı

benimde çok çekiyordu valla canım. daha cumaya çok var. şişkinliği çoktan geçer yarın ya da pazartesi yersen. biliyorsun kısır, bulgur falan sorun olmuyor topikte. sadece cumadan 2-3 gün önce yiyelim ki şişkinliği tartı gününe kadar geçmiş olsun. :KK31:

10:45
Yarım kase nesfit + süt

12:00
2 bardak çay

14:30
1 bardak çay

15:30
5 çilek
1 lokma muz
Biraz tulum peynir (peynir alırken tadına bakmak içindi bu)

Ara
2 lokma tam buğday ekmeği
Azıcık tulum peynir

17:15
2 tabak kadar kısır (limonlu, nar ekşili)
Turşu
1 bardak çay
Yarım limon

2.5 litre su
Gün içinde bol yürüyüş.

Kızlar bugün başka bir şey yemicem. Yeşilçay içerim belki 1 kupa. :KK31:

afiyet olsun özellikle o kısır için:)) sabahta az yemişsin öğlede çok hafif olmuş sanki

afiyet olsun özellikle o kısır için:)) sabahta az yemişsin öğlede çok hafif olmuş sanki

arkadaşımla öğleden sonra buluşacaktık. dersi iptal olmuş. bende uyuyordum. aradı erken buluşalım diye hemen hazırlanıp nesfit yiyip çıktım yoksa donanımlı bir kahvaltı yapacaktım. :KK1: öğlen de meyveyle falan idare ettim.

uyanınca
1 bardak su

kahvaltı + öğle (geç kalktım arkadaşımda açık büfeye gidelim dedi) 10dan 12ye kadar falan yedik

1 çeri domates
1 kepçe salçalı sosis
1 küp peynir
1 kepçe yoğurt
1 nuggettan minik bir parça
2 3 çatal kısır
yarım salam
1 kepçe salamlı yoğurtlu salata
bolca yeşillik
2 bardak portakal suyu

akşam
buğday çorbası
yoğurt

ne kadar su içtim bilmiyorum ama 40 dk yürüyüş yaptım tempolu birazdan yine çıkıp yürüycem

açık büfe kahvaltıya gidip bu kadar yediğin için tebrik ederim.çok fazla sağlıksız şey yememişsin.sanırım orda kekler börekler falanda vardı tahmin ettiğim gibiyse.

arkadaşımla öğleden sonra buluşacaktık. dersi iptal olmuş. bende uyuyordum. aradı erken buluşalım diye hemen hazırlanıp nesfit yiyip çıktım yoksa donanımlı bir kahvaltı yapacaktım. :KK1: öğlen de meyveyle falan idare ettim.

akşam 2 tabak kısırla bütün açığı kapatmışsın zaten :)) haftasonları ne kadar dikkat etsekte bi yerden kaçıyoruz.en azından ben genelde öyleyim haftasonu

canım kilo çizelgesini nasıl güncelliyoduk şifrenle giriyosun falan demiştin ben yine beceremedim :KK43:

akşam 2 tabak kısırla bütün açığı kapatmışsın zaten :)) haftasonları ne kadar dikkat etsekte bi yerden kaçıyoruz.en azından ben genelde öyleyim haftasonu

bu benim en kaçırmamış hafta sonum valla. kaçan kısır olsun. ben her hafta sonu çikolata, simit hele geçen cumartesi-pazar dondurma yemiştim. 1 tabak fazladan kısır çok masum kalıyor onların yanında. :KK1::KK1::KK1:

X