Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

olsun beklerim 3 hafta.

Tam olarak ne zamandı hatırlamıyorum ama bu hafta idi.

Bor:165
Kilo:73,6
hedef kilo:58

Ölçülerimi de bir ara yazacağım inşallah.

Hoşbulduk Funda tanıştığıma memnun oldum :) umarım hep birlikte başarırız şu kilolardan kurtulmayı :)

ay dediğim yanlış anlaşılmasın canım nurda ve bende hipotiroidi var ve vücut ödem topluyo o nedenle yeşilçay öneriyorum canım senin için istinai bi durum folik asit eksikliğin varsa yeşilçayda bunu daha çok düşürür ve bünyende zayıflama yani bayılmalar olabilir cnm

Dünkü listemi yazayım,

9
2 ince dilim tam buğday ekmeği
2 kibrit kutusu kadar peynir
5 zeytin
2 domates

11
1 bardak ayran
1 elma

14
5 yk pırasa (susuz)
yarım kase çorba
2 ince dilim tam buğday ekmeği

16
1 bardak ayran
1 elma

19
4 tost makinesinde pişmiş köfte
yarım kase çorba
1 ince dilim tam buğday ekmeği

21
1 kase az şekerli ve bulgurlu sütlaç

3 lt su
160 kalorilik 28 dakikalık yürüyüş. Makinam 28. dakikada arza yaptı da

tekrar hoşgeldin cnm açık havada yürüyüş yapamıyorsan walk at home leslie snsone deneyebilrsin hem zevkli hemde bi şekilde ev içinde oldugu için zaman ayırabiliyorsun

Hoşbulduk :) Yok benim için dışarıda yürümek evde yürümekten çok daha iyi. o programı biliyorum annem geçen sene bir ara bana zorla yaptırıyordu :) evlenince anne baskısı olmayınca bıraktım :)

Hoşbulduk :) Yok benim için dışarıda yürümek evde yürümekten çok daha iyi. o programı biliyorum annem geçen sene bir ara bana zorla yaptırıyordu :) evlenince anne baskısı olmayınca bıraktım :)

Hoşgeldin canım,benim adım özlem 25 yaşındayım bekarım şuan çalışmıyorum.72 kilodayken buraya başladım bugün itibariyle 61.1 kiloyum :)) eminim ki sende çok çok güzel kilolar verip hedefine ulaşıcaksın.

Hoşbulduk Özlem memnun oldum :) Hepiniz ne güzel bayağı kilo vermişsiniz, darısı benim başıma artık :)

Yok cnm niçin yalnış anlayayım. Sen kötü birşey demedin ki. Üstelik eğer dediğin gibi folik asit eksiliğinden oluyorsa bu, benim acilen folik asit takviyesi yapmam lazım zira hamile kalmak için folik asit lazım vucuda. Bak bişey daha öğrendim. Belkide bundan dolayı geç hamile kalabiliyorum ben. Valla saol bunu bilmem iyi oldu. Hemen başlıyayım.

canım doktor söylemedi mi yaaa ben bile biliyorum hamilelik düşününce folik asit takviyesi almak gerektiğini hamileyken alınamıyomuş zaten

Hoş geldin cnm. Bende yeniyim burada. 34 yaşındayım. Evliyim. Daha 1 hafta oldu başlayalı. Diyetisyen eşliğinde bu hafta 2 kilo verdim. İnşallah güzel kilolar veririz.

canım doktor söylemedi mi yaaa ben bile biliyorum hamilelik düşününce folik asit takviyesi almak gerektiğini hamileyken alınamıyomuş zaten

Ahhh cnm bende rahatsızlık sayısı fazla olunca artık onlarda neye bakıcaklarını şaşırıyorlar. Ama insan kendi kendinin de doktoru olmalıymış. Burası hakketten güzel bilgi paylaşımı sağlıyor. Ben mesela yoğurt ve ayranın göbeği en çok eriten şey olduğunu da kadınlar kulubünde öğrenmiştim. Ve hakkatten işe yarıyor.

diyetisyen menülerine pek yorum yapmıyorum cnm bn

bnde dışard pek vaktim kalmıyo o yüzden böle kilo vermiştim iyi oluyordu

folik asit önemli cnm bizim burda bi arkadaş vardı hatta doğurmak üzere şuan folik asit takviyesi alıyordu bide yeşilçay içiyordu doktoru yasakladı yeşilçayı içme diye aman sakın yanlış anlaşılmasın sonuçları kötü olabiliyo sağlık bu tatlım

kızlar ben bi duşa kaçtım öpüldünüz

Hoş geldin cnm. Bende yeniyim burada. 34 yaşındayım. Evliyim. Daha 1 hafta oldu başlayalı. Diyetisyen eşliğinde bu hafta 2 kilo verdim. İnşallah güzel kilolar veririz.

Tanıştığıma memnun oldum :) Ben de diyetisyene giderek kilo verenlerdenim. İnşallah dedğin gibi güzel kilolar veririz hep birlikte :)

Cnm nekadar surede vermistin?
Merhaba arkadaşlar beni de takımınıza çeğırdığınız için teşekkürler :) seve seve katılırım aranıza :)

Hosgeldin cnm.terikler guzel kilo vermissin.
Bende onceden takimda guzel kilolar vermistim.ama geri aldim.
2 ay once tekrar basladim.83.1 ile bu hafta 80.3.
80nin altina inemedim biturlu.;(

Hosgeldin cnm.terikler guzel kilo vermissin.
Bende onceden takimda guzel kilolar vermistim.ama geri aldim.
2 ay once tekrar basladim.83.1 ile bu hafta 80.3.
80nin altina inemedim biturlu.;(

Teşekkür ederim hoşbulduk canım :)
Bazen insan diyet yaparken bir kiloda takılıp kalıyor ama o kiloyu atlatınca inanılmaz mutlu oluyorsun :) 2 gün önce 80in altına indiğimi görünce çok sevinmiştim. inşallah 60lı rakamları da görürüm bir gün :) inşallah bu hafta sen de 80in altına inersin canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…