Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tebrikler kızlar

özlem harikasın

nur inanmıyoruum ya :KK47:

tebrikler cnm

eline sağlık fundacım kontrol etcem fundacımm virgülden sonraki 2 basamagı dikkate alıyoruz 3. basamak 5 ve 5 ten büyükse yuvarlıyoruz

kızlar ebrunun kızı hastanedeymiş muhtemelen gelemicek haberiniz olsun

burcum ebru sen cvp vermeyince bana msg attı kendi çapımda çırpındım bende:) bi de medusayı çıkardım doğru de mi?

burcum ebru sen cvp vermeyince bana msg attı kendi çapımda çırpındım bende:) bi de medusayı çıkardım doğru de mi?

evet canım ama öğrenirsin ilk başta bende yapamıodum :KK52:

Günaydın kızlar

Gecen hafta 63
Bu hafta 62

Kayıp 1 kilo 😀

tebrikler cnm seni bugün listeye almayı düşünüyorum ebr onaylarsa bni

geçen hafta 60.9

bu hafta 60.7

yüzde: 0.33

daha fazla olurdu ama dün hayvan gibi yediğim için 200 gr oldu kızlar
:KK52:

Kizlar moralin cok bozuk ben böyle berbat bir sonuc beklemiyordum :KK43:
Ceza alicam yine. Ceza verecek olanlar disarida acik alanda yürüyüs alternatif olarak leslie ile 4fast mil verirse sevinirim.

Off off kac haftadir bir adim ileri bir adim geri gidiyorum ama bugünki soku gercekten beklemiyordum ya :KK43: dün tartida iyidin bugün birden arti 1kilodayim. Yürüyüsle kas yapmis olamam hem hamlamada hissetmiyorum :KK43:

Kizlar moralin cok bozuk ben böyle berbat bir sonuc beklemiyordum :KK43:
Ceza alicam yine. Ceza verecek olanlar disarida acik alanda yürüyüs alternatif olarak leslie ile 4fast mil verirse sevinirim.

Off off kac haftadir bir adim ileri bir adim geri gidiyorum ama bugünki soku gercekten beklemiyordum ya :KK43: dün tartida iyidin bugün birden arti 1kilodayim. Yürüyüsle kas yapmis olamam hem hamlamada hissetmiyorum :KK43:

nurcum sen tiroid hastasısın ve ödem topluyorsun devamlı sna bu hafta ilk cezanı ben vermek istiyorm büyük bardaklar varya 300 ml olanlar sallama yeşilçay alıyorsun günde 1 bardak böle içiyorsun eğer o bardaktan yoksa iki çay fincanı şeklinde bi sllamayı 2 bardağa yap ki çok fazla etkilemesın bak bende tiroid hastasıyım ve bende çok şişiyorum hatta sağ elime yüzük takamıyorum şuan gece sıktıgı için yara oldu o kadar şişiyorum ama 4 gündür böle 300 yeşilçay içiyorum bi grm şişlik yok

fundacım aslında erken kalktım bugün ama şu tuvalet sorununu halledip öyle yazmak istedim. günlerdir doğru dürüst olmuyor maalesef ve zaten bugün de halledemedim şu saate kadar. :KK50:

canım tuvalate gidemiosan tuvalete gir otur bekle ıkın arada ben hatta oyun oynuyorum yani öle sıkıntım olunca bacagım uyuşana kadar oturuyorum başka çaresi yok

canım tuvalate gidemiosan tuvalete gir otur bekle ıkın arada ben hatta oyun oynuyorum yani öle sıkıntım olunca bacagım uyuşana kadar oturuyorum başka çaresi yok
notebook u kucağıma aldım oturdum yarım saatten fazla oyun oynadım. şarjı bitti yarımdı zaten, ben yine de yapamadım. çok trajikomik ben tuvalet konusunda sıkıntı çeken biri değildim aslında. :KK37:

Geçen hafta:73
Bu hafta: 73.2
Fark: +0.2
Yüzde: -0.27

notebook u kucağıma aldım oturdum yarım saatten fazla oyun oynadım. şarjı bitti yarımdı zaten, ben yine de yapamadım. çok trajikomik ben tuvalet konusunda sıkıntı çeken biri değildim aslında. :KK37:

diyet kaynaklıdır cnm yeme stilini değiştir biraz yani protein agırlıya yada sebze ağırlıklıya dön

***13. TAKIM 350. ETAP ***

Alsimi (73/73.2/-0.2/%-0.27)

gubsej (89.4/89.1/0.3/%0.34)

OoOturtleOoO ( 106.9/106.3/0.6/%0.56)
Ozlem (80.7/80.3/0.4/%0.50)
ozzlleemm (67.2/66.1/1.1/%1.64)
ssercecik ( 65.5/66.5/-1/%-1.53)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.21

kızlar bu haftada yüzde 30 un altında oldugumuz için sarı kart alıcaz haberiniz olsun yani ceza alıcaz nur a ve özlem(alsimi) e funda havva ve diğer 2 özlem ceza verecekler sadece spor olarak düşünmeyin mesela ben nur a yeşilçay cezası verdim ebru gelince bi düzenleme yapcktır. eloisee tatlım geçen hafta sana ebru sölemiş diskalifiye olmussun ve listeye giremiyormussun k.bakma ben bilmiodum
:KK50:

kızlar bu hafta bana kim ceza verecek bilmiyorum ebru gelince söyler ama ben spor cezası verilecekse yürüyüş talep ediyorum; çünkü pazar gecesi yurda dönücem ve leslie tarzı bir şeyler yapamam. odaya giren çıkan belli olmuyor. rahat edemem. açık havada yürüyüş verirseniz ders başlamadan önce 1.5 saat civarı yürürüm dışarda sonra derse giderim. :KK34:

***13. TAKIM 350. ETAP ***

Alsimi (73/73.2/-0.2/%-0.27)

gubsej (89.4/89.1/0.3/%0.34)

OoOturtleOoO ( 106.9/106.3/0.6/%0.56)
Ozlem (80.7/80.3/0.4/%0.50)
ozzlleemm (67.2/66.1/1.1/%1.64)
ssercecik ( 65.5/66.5/-1/%-1.53)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.21

kızlar bu haftada yüzde 30 un altında oldugumuz için sarı kart alıcaz haberiniz olsun yani ceza alıcaz nur a ve özlem(alsimi) e funda havva ve diğer 2 özlem ceza verecekler sadece spor olarak düşünmeyin mesela ben nur a yeşilçay cezası verdim ebru gelince bi düzenleme yapcktır. eloisee tatlım geçen hafta sana ebru sölemiş diskalifiye olmussun ve listeye giremiyormussun k.bakma ben bilmiodum
:KK50:

Canım bende tam sana onu dicektim evt giremiyorum bn ama ebru takım içinde listeye alırım fln demişti ole yani

Mümkünse ben tekrar bildirim yapmak istiyorum. Karin ahrisiyla wcye ciktim söylemesi ayip

Sindi 66.0kg mim
Yani 500gr artidayim

Halen sisim

nurcum sen tiroid hastasısın ve ödem topluyorsun devamlı sna bu hafta ilk cezanı ben vermek istiyorm büyük bardaklar varya 300 ml olanlar sallama yeşilçay alıyorsun günde 1 bardak böle içiyorsun eğer o bardaktan yoksa iki çay fincanı şeklinde bi sllamayı 2 bardağa yap ki çok fazla etkilemesın bak bende tiroid hastasıyım ve bende çok şişiyorum hatta sağ elime yüzük takamıyorum şuan gece sıktıgı için yara oldu o kadar şişiyorum ama 4 gündür böle 300 yeşilçay içiyorum bi grm şişlik yok
Rsk ederim cnm mutlaka yapicam ben iyi dgl die birakmistim yesil cayi
Tekrar baslicam.
Halen sisim ya inan ellerim hatta bacaklarim yüzüm bile öyle. Insallah yesil cay iyi gelecek. Tsk ederim öneri ve vezan icin cnm

Kizlar ben serceye 3 ana 2 ara ogun cezasi veermek istiyorum.cunku genelde 1 -2 ogun besleniyordu.sizce uygunmu.kizlar..:KK66:)

Alsimi ozlemcim sende hic spor spor yapmiyorsun..1 saat yuruyus.:KK66:)),

Mümkünse ben tekrar bildirim yapmak istiyorum. Karin ahrisiyla wcye ciktim söylemesi ayip

Sindi 66.0kg mim
Yani 500gr artidayim

Halen sisim

Rsk ederim cnm mutlaka yapicam ben iyi dgl die birakmistim yesil cayi
Tekrar baslicam.
Halen sisim ya inan ellerim hatta bacaklarim yüzüm bile öyle. Insallah yesil cay iyi gelecek. Tsk ederim öneri ve vezan icin cnm

nurcum listeyi paylaştım artık bu eksi haftaya düzeltme yapamam

X