Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tekrar hoşgeldin cnm açık havada yürüyüş yapamıyorsan walk at home leslie snsone deneyebilrsin hem zevkli hemde bi şekilde ev içinde oldugu için zaman ayırabiliyorsun

hadi bakalım nurcum bomba bekliyorum haftaya senden

canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun

canım deneme süreniz var 3 hafta eger paylaşımın bol olursa alınıyorsun takıma bide takıma ne zaman gırdın ben senin boyunu kilonu ve hedef kilonu almamışımda bi yazar mısın ama çok güzel kilo vermişsin tebrikler :KK9:

olsun beklerim 3 hafta. :KK34:

Tam olarak ne zamandı hatırlamıyorum ama bu hafta idi.

Bor:165
Kilo:73,6
hedef kilo:58

Ölçülerimi de bir ara yazacağım inşallah.:KK1:

hilalcim hoşgeldin.Ben funda 28 yaşındayım.1.5 yıllık evliyim çocugum yok henüz.kamu da bilgisayar mühendisiyim. 1.73 boyunda bugun itibariyle 89.1 kilomla iri yarı bir bayanım:)4 kasım da diyete başladım 102.6 ile bu aralar 89 lardan kurtulmaya çalışıyorum.Spor bende de işkence ama burda mis gibi cezalar oluor ve motivasyonu arttırıyor kesinlikle başarıya ulaşacaksın bol şans şimdiden.tekrardan hoşgeldin

Hoşbulduk Funda tanıştığıma memnun oldum :) umarım hep birlikte başarırız şu kilolardan kurtulmayı :)

Ahhh yeşil çay troit hastalarındaki ödemi mi atıyorr... Ahh şansa bakın yaa. Ben hayatımda 1 kez yeşil çay içtim ve kendimden geçmişim. Neden bilmiyorum bütün kan değerlerimi alt üst etmiş. Üstelik hamile kalmak istediğim içinde ödem attırıcı bitki çayları içmiyorum. Bende troit hastasıyım. Ama bitki çayları hakkatten fark ettiriyor. Diyet yapan herkese bende öneririm.

Hiç normal değil cnm. Eğer tatlı tüketmiyorsan farklı bir sorun olabilir. İyice araştır bence.

Hayırlı olsun cnm. Teyze olmak muhteşem bişey ben 2 kere tattım. Çok güzel..

ay dediğim yanlış anlaşılmasın canım nurda ve bende hipotiroidi var ve vücut ödem topluyo o nedenle yeşilçay öneriyorum canım senin için istinai bi durum folik asit eksikliğin varsa yeşilçayda bunu daha çok düşürür ve bünyende zayıflama yani bayılmalar olabilir cnm

Dünkü listemi yazayım,

9
2 ince dilim tam buğday ekmeği
2 kibrit kutusu kadar peynir
5 zeytin
2 domates

11
1 bardak ayran
1 elma

14
5 yk pırasa (susuz)
yarım kase çorba

16
1 bardak ayran
1 elma

19
4 tost makinesinde pişmiş köfte
yarım kase çorba
1 ince dilim tam buğday ekmeği

21
1 kase az şekerli ve bulgurlu sütlaç

3 lt su
160 kalorilik 28 dakikalık yürüyüş. Makinam 28. dakikada arza yaptı da :KK1:

tekrar hoşgeldin cnm açık havada yürüyüş yapamıyorsan walk at home leslie snsone deneyebilrsin hem zevkli hemde bi şekilde ev içinde oldugu için zaman ayırabiliyorsun

Hoşbulduk :) Yok benim için dışarıda yürümek evde yürümekten çok daha iyi. o programı biliyorum annem geçen sene bir ara bana zorla yaptırıyordu :) evlenince anne baskısı olmayınca bıraktım :)

Hoşbulduk :) Yok benim için dışarıda yürümek evde yürümekten çok daha iyi. o programı biliyorum annem geçen sene bir ara bana zorla yaptırıyordu :) evlenince anne baskısı olmayınca bıraktım :)

Hoşgeldin canım,benim adım özlem 25 yaşındayım bekarım şuan çalışmıyorum.72 kilodayken buraya başladım bugün itibariyle 61.1 kiloyum :)) eminim ki sende çok çok güzel kilolar verip hedefine ulaşıcaksın.

Hoşgeldin canım,benim adım özlem 25 yaşındayım bekarım şuan çalışmıyorum.72 kilodayken buraya başladım bugün itibariyle 61.1 kiloyum :)) eminim ki sende çok çok güzel kilolar verip hedefine ulaşıcaksın.

Hoşbulduk Özlem memnun oldum :) Hepiniz ne güzel bayağı kilo vermişsiniz, darısı benim başıma artık :)

ay dediğim yanlış anlaşılmasın canım nurda ve bende hipotiroidi var ve vücut ödem topluyo o nedenle yeşilçay öneriyorum canım senin için istinai bi durum folik asit eksikliğin varsa yeşilçayda bunu daha çok düşürür ve bünyende zayıflama yani bayılmalar olabilir cnm

Yok cnm niçin yalnış anlayayım. Sen kötü birşey demedin ki. Üstelik eğer dediğin gibi folik asit eksiliğinden oluyorsa bu, benim acilen folik asit takviyesi yapmam lazım zira hamile kalmak için folik asit lazım vucuda. Bak bişey daha öğrendim. Belkide bundan dolayı geç hamile kalabiliyorum ben. Valla saol bunu bilmem iyi oldu. Hemen başlıyayım.

Yok cnm niçin yalnış anlayayım. Sen kötü birşey demedin ki. Üstelik eğer dediğin gibi folik asit eksiliğinden oluyorsa bu, benim acilen folik asit takviyesi yapmam lazım zira hamile kalmak için folik asit lazım vucuda. Bak bişey daha öğrendim. Belkide bundan dolayı geç hamile kalabiliyorum ben. Valla saol bunu bilmem iyi oldu. Hemen başlıyayım.

canım doktor söylemedi mi yaaa ben bile biliyorum hamilelik düşününce folik asit takviyesi almak gerektiğini hamileyken alınamıyomuş zaten

Hoş geldin cnm. Bende yeniyim burada. 34 yaşındayım. Evliyim. Daha 1 hafta oldu başlayalı. Diyetisyen eşliğinde bu hafta 2 kilo verdim. İnşallah güzel kilolar veririz.

canım doktor söylemedi mi yaaa ben bile biliyorum hamilelik düşününce folik asit takviyesi almak gerektiğini hamileyken alınamıyomuş zaten

Ahhh cnm bende rahatsızlık sayısı fazla olunca artık onlarda neye bakıcaklarını şaşırıyorlar. Ama insan kendi kendinin de doktoru olmalıymış. Burası hakketten güzel bilgi paylaşımı sağlıyor. Ben mesela yoğurt ve ayranın göbeği en çok eriten şey olduğunu da kadınlar kulubünde öğrenmiştim. Ve hakkatten işe yarıyor.

Dünkü listemi yazayım,

9
2 kibrit kutusu kadar peynir
5 zeytin
2 domates

11
1 bardak ayran
1 elma

14
5 yk pırasa (susuz)
yarım kase çorba

16
1 bardak ayran
1 elma

19
4 tost makinesinde pişmiş köfte
yarım kase çorba
1 ince dilim tam buğday ekmeği

21
1 kase az şekerli ve bulgurlu sütlaç

3 lt su
160 kalorilik 28 dakikalık yürüyüş. Makinam 28. dakikada arza yaptı da :KK1:

diyetisyen menülerine pek yorum yapmıyorum cnm bn

bnde dışard pek vaktim kalmıyo o yüzden böle kilo vermiştim iyi oluyordu

folik asit önemli cnm bizim burda bi arkadaş vardı hatta doğurmak üzere şuan folik asit takviyesi alıyordu bide yeşilçay içiyordu doktoru yasakladı yeşilçayı içme diye aman sakın yanlış anlaşılmasın sonuçları kötü olabiliyo sağlık bu tatlım

kızlar ben bi duşa kaçtım öpüldünüz

Hoş geldin cnm. Bende yeniyim burada. 34 yaşındayım. Evliyim. Daha 1 hafta oldu başlayalı. Diyetisyen eşliğinde bu hafta 2 kilo verdim. İnşallah güzel kilolar veririz.

Tanıştığıma memnun oldum :) Ben de diyetisyene giderek kilo verenlerdenim. İnşallah dedğin gibi güzel kilolar veririz hep birlikte :)

Cnm nekadar surede vermistin?
Merhaba arkadaşlar beni de takımınıza çeğırdığınız için teşekkürler :) seve seve katılırım aranıza :)

Merhaba.Benim adım Hilal. 30 yaşındayım doktorum. 6 Şubatta 84.7kg ile diyetisyene giderek diyete başladım.Şu anda kilom 79.2. boyum 1.62. hedef kilom 60kg. Diyet yaparken zorlanacağımı düşünmüyorum da beni tek zorlayan spor yapmak :KK43: diyetisyenim her gün 30dk yürüyüş yap dedi ama yapmamak için her zaman bir bahane buluyorum ne yazık ki :KK43:
Hosgeldin cnm.terikler guzel kilo vermissin.
Bende onceden takimda guzel kilolar vermistim.ama geri aldim.
2 ay once tekrar basladim.83.1 ile bu hafta 80.3.
80nin altina inemedim biturlu.;(

Hosgeldin cnm.terikler guzel kilo vermissin.
Bende onceden takimda guzel kilolar vermistim.ama geri aldim.
2 ay once tekrar basladim.83.1 ile bu hafta 80.3.
80nin altina inemedim biturlu.;(

Teşekkür ederim hoşbulduk canım :)
Bazen insan diyet yaparken bir kiloda takılıp kalıyor ama o kiloyu atlatınca inanılmaz mutlu oluyorsun :) 2 gün önce 80in altına indiğimi görünce çok sevinmiştim. inşallah 60lı rakamları da görürüm bir gün :) inşallah bu hafta sen de 80in altına inersin canım :)

X